PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

7 199 komentarzy do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Monika pisze:

  Św. Rito błagamy Cię, abyś raczyła wyprosić cud dla Michała, który ma glejaka nieoperacyjnego. Proszę pomóż mu i jego rodzinie.
  Dziękuję Św. Rito

 2. Artur pisze:

  Prosimy o zdrowie dla Anny Karoliny Gosi i Edwarda

 3. KASIA pisze:

  Św Rito proszę o wyproszenie łaski macierzyństwa, tak bardzo pragniemy dziecka. Dziękujemy za wysłuchanie naszej prośby. Kasia i Patryk

 4. mama pisze:

  Sw Rito upros uzdrowienie dla mojej corki Moniki z guza na tarczycy u Najsw. Serca P.Jezusa jeżeli jest taka wola Boza , i powrot do zdrowia

 5. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę by Łukasz wrócił do mnie, żebyśmy zaczęli że sobą rozmawiać. Spraw, żebyśmy byli razem.

 6. Krystyna pisze:

  Proszę o dobre wyniki badań mojego męża Wiesława. Święta RITO proszę Cię módl się o to, żeby nie było przerzutów. AMEN

 7. Grażyna pisze:

  Święta Rito, proszę o skuteczne leczenie choroby nowotworowej Eweliny oraz powrót do pełnego zdrowia.

 8. Czcicielka pisze:

  Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojego taty i męża

 9. Anonim pisze:

  Święta Rito módl się w intencji Kasi i Sebastiana o łaskę macierzyństwa

 10. Marta Ewa Łucja pisze:

  Święta Rito! Proszę Cię abym dostałą pracę.

 11. Grażyna pisze:

  Św Rito!
  Za Twoim Wstawiennictwem pokornie proszę o uzdrowienie i uwolnienie od zła dla Jana i Grażyny. O stała pracę dla Grażyny, dobrego męża, ukończenie nauki i potrzebne łaski. 
  Wierna czcicielka. 
  Grażyna

 12. Beata pisze:

  Swieta Rito o cudowne uzdrowienie mojego męża Jurka prosi zona Beata

 13. Krystyna pisze:

  Święta Rito – patronko spraw trudnych proszę Cię o wstawiennictwo w następujących intencjach: proszę o uleczenie ze zranień przeszłości, o szczerą i prawdziwą miłość mojego męża, o skruchę i żal za błędy przeszłości. Proszę, jeżeli taka będzie wola Boża o możliwość wyjazdu na zjazd koleżanek, pomimo różnych trudności i przeszkód. Proszę Cię o uzdrowienie mojej wnuczki Kalinki ze slkoliozy kręgosłupa, proszę aby druga wnuczka podejmowała rozsądne decyzje życiowe. AMEN

 14. Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie, abym otrzymała dobrą pracę. Ewa

 15. Marta pisze:

  Proszę o to, żebym spotkała na mojej drodze dobrego męża, który będzie mnie kochał i szanował. Dziękuję za dotychczasowe łaski.

 16. Miroslawa pisze:

  Proszę o zdrowie dla mnie i dla mojej rodziny, łaskę macierzyństwa dla Karoliny i Artura.

 17. Anna pisze:

  Święta Rito dopomóż moim synom Damianowi i Pawłowi zdać egzamin i dostać się do szkoły. Anna

 18. Jadwiga pisze:

  Za każdy dzień dziękuję Św.Rito i proszę miej nas chorych w swej cudownej opiece. Patronko spraw trudnych i beznadziejnych módl się za nami.

 19. Czesława pisze:

  Święta Rito proszę o uratowanie rodziny mojego syna. By moje wnuki nie wpadły w złe towarzystwo, by Patryk zdał egzamin zawodowy, maturę i podjął dobrą decyzję w sprawie swojej przyszłości. Święta Rito prowadź Patryka.

 20. Marta pisze:

  Święta Rito
  Proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy.

 21. Zbyszek pisze:

  O łaskę wiary i zdrowia dla Andrzeja i rodziny

 22. Wioletta pisze:

  Proszę o modlitwę za Wioletę, a dla niej o zdrowie duszy i ciała, o obfite błogosławieństwo, dobrą pracę i środki na godne życie, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej, dobrego i kochającego męża oraz łaskę macierzyństwa.
  Bóg zapłać

 23. Małgorzata pisze:

  Proszę o życie i zdrowie dla Bogdana.

 24. Marzena pisze:

  Kochana Rito niezawodna przyjaciółko, proszę ulżyj w mojej ciężkiej pracy, a złych ludzi wokół trzymaj ode mnie z daleka. Amen.

 25. Natalia pisze:

  Proszę Św. Rito o uzdrowienie mojej córki Anastazji z męczących ją od urodzenia zapaleń zatok. Proszę też o uzdrowienie jej oczek. Proszę o zdrowie, opiekę i błogosławieństwo Twe dla niej i wszystkich z mojej rodziny.

 26. Iga pisze:

  Święta Rito, proszę Cię abyś uratowała rozpadającą się rodzinę. Proszę Cię, aby Marcin i Patrycja zaczęli patrzeć na siebie bez nienawiści, zaczęli normalnie ze sobą rozmawiać i myśleli o dobru swojego dziecka.

 27. Iwona pisze:

  Orędowniczko w sprawach trudnych i beznadziejnych.
  Dziękuję Św. Rito, że każdego dnia mi pomagasz, za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalsze wstawiennictwo do Boga. Proszę wstaw się do Pana Jezusa o pomoc w rozwiązaniu mojej niepewnej sytuacji w pracy, bym w następnym roku miała cały etat. Proszę też o zdrowie dla córki Joanny i jej poczętego dziecka. Patronko spraw trudnych i beznadziejnych módl się za całą moją rodzinę prosząc o zdrowie dla nas i jeśli taka będzie wola Boga by poprawiła się nasza sytuacja finansowa. Opiekunko rodzin błogosław nam.
  Twoja czcicielka.

 28. Małgorzata pisze:

  Proszę o zdrowie dla mnie i dla córki Karoliny. Małgorzata

 29. Izabela pisze:

  Błagam o pomoc żebym poradziła sobie w nowej pracy i żeby mój chłopak zmianie się na lepsze. Stał się odpowiedzialny proszę również bardzo o zdrowe dla mojej mamy.

 30. Krystyna pisze:

  Proszę Cię swięta RITO : uzdrów moją wnuczkę Kalinkę ze skoliozy kręgosłupa , a mnie ze zranień przeszłości. Skrusz serce mojego męża.Proszę o miłość w małżeństwie. Święta RITO módl się za nami AMEN

 31. Mama pisze:

  Św. Rito bardzo Cię proszę, błagam nie opuszczaj nas i jednocześnie wiem—czuję, bo bardzo wierzę w Ciebie, że zawsze mi pomagasz, tak jakoś pewne sprawy trudne rozwiązują sie lub cichną na jakiś czas, ale zły nie daje za wygraną i kusi. Dlatego proszę wstaw się za moim trudnym mężem i dziećmi by potrafili ze sobą rozmawiać, proszę o zgodę dla nich, rozum i miłość.

 32. Aneta pisze:

  Proszę o modlitwę o zdrowie i dobre wyniki badań cytologicznych mojej siostry

 33. Jerzy pisze:

  Św.Rito proszę aby mój zięć Stefan dostał pracę.

 34. Ewa pisze:

  ŚWIĘTA RITO PROSZĘ CIĘ O TWOJE POTĘZNE WSTAWIENNICTWO U NASZEGO PANA,PROSZĘ O ŁASKĘ SZCZEREJ ROZMOWY MIĘDZY MNĄ A KRZYSZTOFEM, O ZAŁOŻENIE SZCZĘŚLIWEJ RODZINY. O ZDROWIE I OPIEKĘ DLA MOJEJ CÓRKI ALEKSANDRY.

 35. Elżbieta pisze:

  Wyproś cud uzdrowienia Witolda ze skoliozy kręgosłupa

 36. Elzbieta pisze:

  Święta Rito proszę o wstawienictwo do Mojego Pana za zdrowie moich wnuczkow którzy ciągle choruja.proszę weź ich w Swoją opiekę.

 37. Sylwia pisze:

  Święta Rito proszę Cię o możliwość pojednania pomiędzy mną a Przemkiem, abyśmy zaczęli rozmawiać, byśmy zbliżyli się do siebie, abyśmy potrafili stworzyć rodzinę.

 38. Grażyna pisze:

  Św. Rito bardzo proszę wstaw się za Wojciechem, wyproś dla niego powrót do zdrowia, do godnego życia. Proszę o błogosławieństwo i przedłużenie życia w mniejszym cierpieniu. Bądź mu ostoją. Opiekuj się mim zwłaszcza teraz, gdy leży w szpitalu.

 39. Julia pisze:

  Kochana sw. RITO, TY jedyna wiesz jakie intencje nosze w swym sercu. Proszę wysluchaj mnie, blagam Cię o to moja Patronko. Proszę m.in o zdrowie dla mojej babci Tereni, aby cieszyla się z zycia, o to, aby nikt nas nie rozdzielil i zeby corka polepszyla relacje z Babcią.
  Wysluchaj mnie proszę sw. Rito Twoja Czcicielka Julia

 40. mama pisze:

  Św. Rito bardzo dziękuję za wszelką pomoc i wstawiennictwo. Proszę, błagam, wiem,że tylko Ty pomożesz, bardzo wierzę i szerzę Twój kult, pomóż, wstaw się za Martą i Bartoszem, by przestali być egoistami i trudnymi w obyciu z innymi, zwłaszcza z najbliższą rodziną. Pobłogosław im, uproś dla nich miłość i nawrócenie się oraz w najbliższym czasie szczęśliwą podróż.

 41. JÓZEFA pisze:

  św. Rito proszę o zdrowie dla mnie i całej rodziny proszę o dobrą diagnozę w .podejrzewanej chorobie nowotworowej

 42. JÓZEFA pisze:

  św RITO proszę o pozytywną diagnozę po biopsji, o zdrowie dla rodziny, proszę by Kszysztof wrócił do KOŚCIOŁA

 43. Alicja pisze:

  Swięta Rito ,proszę o zdrowie dla syna Tomasza ,który jest po operacji usunięcia guza mózgu. Spraw by wrócił do zdrowia. Pobłogosław Kamilowi i Robertowi, chroń ich od zła i nałogów, pobłogosław moim wnukom Wiktorci i Konradkowi. Spraw bym znalazła dobrą prace oraz dobrych pracodawców. Pomóż mi w trudnych relacjach z moim mężem, spraw by wreszcie zaczął mnie szanować i rozumieć.

 44. Kasia pisze:

  Święta Rito proszę Cię o pomoc w wyborze dobrego męża dla mnie. Spraw, abym w końcu wyszła za mąż za wspaniałego, dobrego człowieka i miała zdrowe dzieci. Pomóż mi Święta Rito wybłagać te łaski u Pana Boga Naszego.

 45. JANINA pisze:

  św.Rito błagam wyproś łaski dla mojej Córki aby jej życie się ułożyło

 46. liwia pisze:

  św.Rito pomóż proszę wyproś u Boga opamiętanie dla moich rodziców nawrócenie w sprawie Panu Bogu wiadomej proszę Cię kochana św. Rito pomóż aby w moim sercu w końcu zapanowała radość

 47. Izabela pisze:

  O dobre rozeznanie życiowej misji, prace i powołanie zgodne z wolą Bożą, potrzebne dary i światło Ducha Św, uzdrowienie z lęków, zranień, blokad oraz ochronę przed złem dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, Asi, Lavy i Marcina.

 48. EWA pisze:

  Dziękuję św Rito za łaski które otrzymałam, dziękuję z całego serca, bądź nadal przy mnie moja przyjciółko,proszę Cię o wzmocnienie wiary oraz łaski dla mojej rodziny aby moje prośby które są Ci wiadome zostały wysłuchane, proszę o pomoc. Kocham Cię.

 49. ANETA pisze:

  Święta Rito blagam Cię o wstawiennictwo u Pana Boga aby mój mąż został uzdrowiony z choroby alkoholowej oraz aby rozwiązały się nasze problemy finansowe. Proszę o uratowanie mojej rodziny.

 50. Wanda pisze:

  Sw. Rito dziękuję Ci za opiekę. Prosze o modlitwę za zdrowie mojej córki, spokój jej ducha, założenie rodziny i i znalezienie swojego miejsca w życiu.

 51. Rodzice pisze:

  Św. Rito proszę o opiekę nad Dominiką i Markiem po stracie nienarodzonego dziecka

 52. Justyna pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o pomoc w ocaleniu mojego małżeństwa i rodziny. Pomóż nam proszę odrodzić się na nowo. Brak nam sił. Wiary, że uda nam się żyć razem. W Tobie pokładam nadzieję i proszę o wsparcie. Chroń proszę nasze dzieci. Amen.

 53. Iwona pisze:

  Św. Rito proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i o uratowanie mojego małżeństwa z Piotrem. Proszę Cie o odrodzenie naszej wzajemnej miłości. Św. Rito proszę Cię o nawrócenie mojego męża. Proszę Cię Św. Rito aby zakończył chorą relację jaką utrzymuje z inną kobietą.

 54. Renata pisze:

  Św. Rito, bardzo proszę o wstawiennictwo i modlitwę w intencji mojej kochanej mamy – o łaskę lepszego zdrowia dla niej oraz o siłę i odwagę do walki z chorobą. Proszę miej ją w swojej opiece!

 55. Mama Beata pisze:

  Święta Rito dziękuję Ci za otrzymane łaski, dziękuję za uratowanie życia mojej córeczki Kamilki. Proszę Cię wstawiaj się za nią u Najwyższego aby mogła się cieszyć zdrowiem i długim i szczęśliwym życiem. Miej ją w swej opiece i strzeż naszej rodziny

 56. Grzegorz pisze:

  Proszę Święta Rito aby utrzymały się miejsca pracy i o zdrowie dla mojej rodziny

 57. Krystyna pisze:

  Święta RITO ulecz mnie ze zranień przeszłości, które wciąż bolą. Skrusz serce mojego męża. Proszę o odrodzenie mojego małżeństwa a także o szczerą i prawdziwą miłość. Proszę o uzdrowienie naszej wnuczki Kalinki. AMEN. Święta Rito módl się za Nami.

 58. K.. pisze:

  Św Rito proszę o łaskę daru małżeństwa spraw aby na mojej drodze pojawił się odpowiedni człowiek i abym mogła to w odpowiedni odczytać

 59. Marta pisze:

  Święta Rito. Proszę Cię o dobre zdrowie tym razem dla mnie. Mam złe wyniki krwi. Gorzej się czuję.Święta Rito. Proszę Cię żeby wyniki się poprawiły. Żeby nie były takie złe . Niech już więcej nie mam takiego pecha. Pomóż mi wrócić do zdrowia .

 60. Aga pisze:

  Święta Rito błagam o zdrowie i wyjście z choroby dla moich dzieci męża i mnie tylko to jest dla nas najważniejsze… Czuwaj nad nami.

 61. Gosia pisze:

  Św. Rito proszę Cię o odnalezienie pieniędzy, które zgubiłam lub zostały mi skradzione. Błagam o cud, gdyż nie były to moje pieniądze i muszę teraz oddawać ze swoich.

 62. Izabela pisze:

  Święta Rito błagam o zdrowie dla mojej mamy i osób o które się modlę, żeby moja dolegliwość już nie wróciła. Proszę żeby mój chłopak w końcu się zmienił i był w stanie stworzyć stabilny związek ze mną. Jeżeli to niemożliwe to proszę żeby Bóg postawił na mojej drodze kogoś kogo pokocham i kto szczerze i prawdziwie będzie kochał mnie. Błagam o modlitwę.

 63. Halina pisze:

  Święta Rito proszę o uzdrowienie taty z raka kręgosłupa.
  Święta Rito proszę o nawrócenia brata Grzegorza.
  Święta Rito Proszę o dobre wyniki badania na nowotwór piersi.

 64. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o zdanie wszystkich czekających mnie egzaminów, o znalezienie stałej pracy. Postaw na mojej drodze odpowiedniego mężczyznę, z którym będę szczęśliwa.

 65. Monika pisze:

  Św. Rito proszę o uzdrowienie z choroby Krzysztofa, wiarę nadzieję i miłość, Boże błogosławieństwo.
  Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa

 66. Ryszard pisze:

  Podziękowanie za wszystkie dotychczasowe łaski i prośba o zdrowie, łaskę dobrej śmierci dla nas wszystkich.

 67. R....... pisze:

  Sw Rito prosze Cie ratuj Moja rodzine spraw aby zona sie nawrocila….blagam..

 68. Aga pisze:

  Kochana święta Rito dziękuje Ci za wyproszone łaski i proszę uproś mi łaskę spełnienia moich pragnień i marzeń, Boże prowadzenie i błogosławieństwo w realizacji moich zamierzeń, dobrych ludzi na drodze, którzy mi w tym pomogą i dużo miłości i szczęścia
  Zapraszam Cię też do moich relacji z bliskimi. Niech w naszej rodzinie rozkwitną róże miłości i wiary za Twoim wstawiennictwem.

 69. Agnieszka pisze:

  Święta Rito prosimy Cię o wstawiennictwo do Boga o dar uzdrowienia z choroby nowotworowej naszej koleżanki Małgosi.

 70. J...... pisze:

  Święta Rito proszę o pomoc w otrzymaniu pracy oraz rozwiązanie trudnej sytuacji rodzinnej,pomóż mojemu mężowi wyjść z choroby alkoholowej. Orędowniczko w sprawach po ludzku beznadziejnych módl się za nami.

 71. Barbara pisze:

  Święta Rito proszę Cię o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej o pomoc materialną i rozwiązanie się spraw mieszkaniowych.Błagam Cię o pomoc w tych trudnych chwilach.

 72. M pisze:

  Święta Rito, módl się za nami. Pomóż nam się spotkać, znów zobaczyć, porozmawiać, przebaczyć pojednać. Tak bardzo tego pragnę i tak bardzo Cię o to proszę.

 73. Anna pisze:

  Święta Rito proszę o szczęśliwą operację w dniu jutrzejszym oraz uzdrowienie moich rąk.

 74. Anna pisze:

  Sw. Rito, prosze o uzdrowienie dla siostrzenca, o pomoc w szkole dla niego, uchron go Sw. Rito od atakow i zlosliwosci kolegow w szkole. Sw. Rito, pomoz mi szybko znalezc prace.

 75. Czcicielka pisze:

  Św Rito proszę Cię pomòż Maciejowi w rozwiązaniu trudnej sprawy Bogu wiadomej, by się nie poddawał i nie załamywał by ufał Bogu.

 76. Agnieszka pisze:

  Proszę św.Rito o pomoc znalezienia nowej,dobrej pracy oraz o rozwiązanie trudnej sprawy.

 77. Ania pisze:

  Święta Rito, kiedyś za Twoim wstawiennictwem prosiłam o poznanie wspaniałego mężczyzny, z którym mogłabym iść przez życie… Teraz proszę o opatrzenie złamanego przez wcześniejszą partnerkę serca M. i ponowne otwarcie go na mnie…

 78. mama pisze:

  Św. Rito, dziękuję Ci za opiekę i proszę o potrzebne łaski dla mojego syna Pawła, aby wyleczył sięvz choroby alkoholowej. Proszę o opiekę nad moją rodziną.

 79. EWA pisze:

  Św. Rito proszę o zdrowie i pomoc w ciężkiej chorobie dla mojej chrześnicy Ewuni. daj jej siłę i wiarę w wyzdrowienie, jest taka młoda. Proszę

 80. Natalia pisze:

  św. Rito proszę o dobry dom dla Diany, Zosi, o szczęsliwe rozwiązanie dla mnie i zdrowie dla mojej córeczki, u której zdiagnozowano wadę.

 81. Agnieszka pisze:

  Św.Rito proszę o szczęśliwe rozwiązanie, o zdrowe dziecko oraz zdrowie i siły dla mnie. Twoja czcicielka.

 82. Agnieszka pisze:

  Św.Rito proszę o upragnioną łaskę zdrowia dla mojego męża, żeby mógł szczęśliwie wrócić do pracy i cieszyć się życiem tak jak dawniej.

 83. Agnieszka pisze:

  Święta Rito proszę o rozwiązanie naszej trudnej sytuacji rodzinnej. Miej w opiece mamę i brata. Wysłuchaj mnie moja Oredowniczko u Boga.

 84. Rodzice pisze:

  Święta Rito prosimy o zdrowie dla syna Jakuba. Rodzice

 85. Aneta pisze:

  Święta Rito proszę Cię o dar uzdrowienia dla Teresy S. z udaru mózgu i zapalenia płuc oraz wybudzenie z śpiączki farmakologicznej, ponieważ obecnie lekarze jej stan zdrowia określają jako bardzo ciężki a rokowania nie są optymistyczne. Święta Rito obdarz Ją zdrowiem i wypraszaj potrzebne łaski przed tronem Boga.

 86. R pisze:

  Sw Rito prosze Cie zrob cos uczyn cud laski nawrocenia zony to moga byc juz ostatnie dni kiedy da sie ja nawrocic ona jest pod takim dzialaniem Jak opetana …o Pani na pewno to wszystko widzisz …blagam pomoz …ufam Tobie…I wierze ze Nas nie Zawiedziesz…..prosze….

 87. Rodzice pisze:

  Dziękujemy Św.Rito za skuteczne wstawiennictwo za naszymi dziećmi Dziękujemy Bogu za wysłuchanie naszej i Twojej prosby. Prosimy wspieraj nas w każdej chwili.

 88. W.... pisze:

  Święta Rito proszę o pomoc w uratowaniu małżeństwa siostry o przemianę i nawrócenie dla szwagra

 89. Czcicielka pisze:

  Święta Rito proszę o zdrowie i siłę w walce z chorobą dla Stanisławy

 90. Czcicielka pisze:

  Proszę Święta Rito o zdrowie dla mojego męża

 91. Jadwiga pisze:

  Św.Rito pociecho chorych i ubogich, orędowniczko w sprawach najtrudniejszych módl się za nami.

 92. ANNA pisze:

  Błagam o życie bez raka, w zdrowiu duszy i ciała, o wygraną w sądzie, spokój w pracy. Anna

 93. R....... pisze:

  Sw Rito prosze, blagam ratuj, zawroc Moja zone z tej zlej drogi. Spraw aby sie nawrocila. Prosze, nic dla niej placz naszych Dzieci. Prosze pomoz …..

 94. Kasia pisze:

  Św. Rito, proszę w intencji obrony pracy magisterskiej mojego męża aby sprawa ruszyła do przodu, by promotor się odezwał i był przychylny i by sprawa nam nie ciążyła i szła ku dobremu zakończeniu. Dziękujemy za otrzymane łaski.

 95. Ewa pisze:

  Święta Rito opiekuj się moją Rodziną, proszę o zdrowie dla Męża, Córki, Syna i jego Rodziny oraz dla mnie

 96. Ludwika pisze:

  ŚWIĘTA RITO, PROSZĘ O ZDROWIE I DOBRĄ DIAGNOZĘ.

 97. Córka pisze:

  Święta Rito, za Twoim wstawiennictwem dziękuje za 90 lat życia mojej Mamy, proszę o zdrowie i potrzebne łaski, by cieszyła się Rodziną.

 98. Brat pisze:

  Święta Rito prowadź Krzysztofa

 99. Ewa pisze:

  Proszę Święta Rito o wstawiennictwo odzyskania wzroku i wyleczenia z choroby alkoholowej Marka, o ułożenie życia dla Przemka oraz zdrowie i siłę dla Mirosławy.

 100. Ciotka pisze:

  Święta Rito dziękuję za otrzymane łaski i proszę o wyleczenie z choroby nowotworowej Sylwii.

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress