PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

5 622 komentarze do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. mama pisze:

  Swieta Rito proszę Cie o wstawiennictwo u Syna Ojca Wszechmogacego Jezusa Chrystusa i wypros zdrowie dla całej rodzinki mojej corki.UFAM.

 2. MARIA pisze:

  Wyproś mi zdrowie św. Rito

 3. Helena pisze:

  Święta Rito błagam Cię, wyproś za wstawiennictwem Pana Naszego Jezusa Chrystusa potrzebne moim wnukom: Hubertowi i Martynce łaski, aby znalazł się powód ich zachowania i płaczu. Ponadto proszę o zdrowie i spokój, cierpliwość i radośniejsze dni dla mojej córki Barbary, ich mamy. Błagam wyproś laski i błogosławieństwo dla całej rodziny. UFAM, WIERZĘ ŻE TAK SIĘ STANIE.

 4. Maria pisze:

  Św. Rito proszę o zdrowie, światłość, dary Ducha Świętego i pomoc dla Oli w zdaniu trudnych egzaminów na studiach. JEZU UFAM TOBIE.

 5. Beata pisze:

  Proszę o cud rozstania i uwolnienia z grzesznego związku Roberta, jego nawrócenie i pokutę przez Krew Chrystusa i Niepokalane Serce Maryi

 6. marta_b pisze:

  Św Rito proszę wstawiaj się codziennie u Tronu Boga Ojca prosząc o pomyślny wyrok sądu diecezjalnego i uwolnienie mnie i mojej rodziny od życia niesakramentalnego.
  Proszę Cię również o pomoc w spłacie wszystkich długów i wyjścia z problemów finansowych. Jezu Ufam Tobie…

 7. HALINA pisze:

  SW RITO UPROS LASKE ZDROWIA POTRZEBNE DARY DLA SYLWII

 8. Pielęgniarka pisze:

  Św Rito proszę pomóż w wyposażeniu, remoncie, wysprzątaniu, ociepleniu domu mocno schorowanej, osamotnionej i ubogiej kobiety. Potrzebny jest cud. Błogosławię Cię!

 9. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o pomoc w sprawie Amelii, Piotra, Piotra, Piotra, Piotra, Arkadiusza, Romana, Jakuba, Jakuba, Kamili, Adama, Marty, Emilii, Raivo, Zofii, Sławomiry, Kamila, Krystyny, Macieja, Filipa, Eweliny, Sylwii, Sylwii, Sylwii, Radosława, Radosława, Aleksandry, Aleksandry, Anny, Anny, Edwarda, Waldemara, Marii, Ewy, Christosa, Teresy, Barbary, Elżbiety, Bożeny, Joanny, Joanny, Józefy, Szymona, Gracjana, ich przyjaciół, sąsiedztwa, otoczenia i ich rodzin. Św Rito proszę o pomoc materialną, o przyjaciela który by mi pomagał moralnie i finansowo. Dziękuję – Sylwia

 10. Agnieszka pisze:

  Święta Rito proszę wstaw się w intencji uzdrowienia relacji w moim małżeństwie. Powrót miłości i czułości mojego męża do mnie.

 11. Mateusz pisze:

  Błagam św. Rito o odnowienie, powrót, uzdrowienie relacji z Małgorzatą O oraz o nawrócenie jej.

 12. Magdalena pisze:

  Święta Rito, pomóż w moich sprawach i osoby którą kocham. Pomóż także w sprawie pracy. Nie rozumiem co się dzieje w moim życiu, pomóż mi nie odejść od Boga.

 13. Barbara pisze:

  Św.Rito
  uproś by wynik badania mamografii był dla mnie dobry.
  Proszę takze o łaskę zdrowia dla mojej ciężko chorej cioci Heni i znalezienie pracy przez Szymka.

 14. Mateusz pisze:

  Św. Rito proszę Cię o potrzebne Joli łaski, żeby wróciła do mnie.

 15. Katarzyna pisze:

  Święta Rito proszę o Twoją modlitwę za mnie i moje dziecko, które noszę pod sercem. O szczęśliwy poród i zdrowie dla całej rodziny.

 16. Teresa pisze:

  Św Rito, patronko spraw po ludzku beznadziejnych i Najświętsza Panienko Maryjo módlcie się do Boga Miłosiernego o zdrowie dla męża, bo jest nam potrzebny i ma dla kogo żyć. „Jezu, jeśli zechcesz możesz mnie oczyścić…”

 17. Anna pisze:

  Droga Św. Rito, dziękuję za wstawiennictwo.

 18. Sylwia pisze:

  Św Rito prosze o wyleczenie mojej mamy z nowotwora,o wyleczenie mnie z depresji abym znalazła prace oraz opiekę Twoją i zdrowie dla mojej rodziny.

 19. Rodzice pisze:

  Św. Rito dziękuję za Twoje wstawiennictwo w uratowaniu naszego syna Karola. Prosimy Czuwaj nad nim

 20. Jadwiga pisze:

  O Św. Rito, która z tego cudownego obrazu na nas spoglądasz, podaj nam pomocną dłoń, wyproś łaskę zdrowia, czuwaj i od złego nas chroń. Śp zmarłym dziadkom, rodzicom i krewnym wyproś łaskę życia wiecznego. Jezu Ty się Tym zajmij.

 21. Justyna pisze:

  Swieta Rito, pomoz mi znalezc dobra prace, abym mogla godnie zyc.

 22. Anna pisze:

  Św.Rito uproś aby moja wizyta u lekarza była szczęśliwa

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress