PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby nie są widoczne od razu. Moderacja może trwać 48 godzin lub więcej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

14 857 komentarzy do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Monika pisze:

  Święta Rito błagam o łaskę zdrowia dla mojego taty Romana, o podjęcie właściwej decyzji dotyczącej dalszego leczenia oraz bezpieczne i skuteczne leczenie.

 2. Maria pisze:

  Proszę o Boże Miłosierdzie i pomoc w bardzo trudnych sprawach zawodowych i rodzinnych.

 3. Małgorzata pisze:

  W intencji Magdaleny proszę o cud zdrowia i życia, szczęśliwą operację serca w Poznaniu, ulgę w cierpieniu, światło Ducha św. dla lekarzy leczących i opiekę bożą nad rodziną.

 4. Asia pisze:

  Proszę o modlitwę o znalezienie dobrego męża.

 5. Faustyna pisze:

  Święta Rito ulecz moje ciało i duszę. Pomóż w dostaniu pracy, na którą tak czekam. Postaw dobrych i życzliwych ludzi na mojej drodze. Proszę Cię czuwaj nad moim synem, żeby nie nadużywał alkoholu, żeby nie był taki porywczy i agresywny. Pomóż mu znaleźć spokój i radość życia.

 6. Aga pisze:

  Św. Rito proszę wyproś skuteczne i prawdziwe błogosławieństwo dla Roberta, aby Bóg chronił go od złych ludzi, nieszczęść i utrapień.

 7. Gosia pisze:

  Św. Rito proszę o potrzebne łaski dla Kacpra i dobre, pokorne postępowanie w życiu, żeby zawsze był blisko Boga.

 8. Robert L. pisze:

  Św. Rito wyproś cud życia dla Stacha. Choruje na zapalenie płuc, krążenie. Będzie w hospicjum katolickim, jest już 2 tygodnie w szpitalu.
  Pomóż, ratuj, Robert

 9. Elżbieta pisze:

  Święta Rito dziękuję, że jesteś ze mną i wspierasz mojego synka Stasia od urodzenia. Proszę Cię o wstawiennictwo dla niego w łasce zdrowia.

 10. Joanna pisze:

  Święta Rito,
  błagam o Twoją pomoc, proszę wyproś u Boga zdrowie dla mnie i dar bycia znowu mamą. Proszę pomóż mojemu mężowi w ciężkiej walce o byt naszej rodziny. Pomóż nam, abyśmy mogli znów zostać szczęśliwymi rodzicami.

 11. Ania pisze:

  Św. Rito proszę Cię wstawiaj się za mną i uproś łaskę zdrowia i uwolnienia z choroby onkologicznej dla Stanisława.

 12. MM pisze:

  Dziękuję za dotychczasowe łaski. Proszę o poznanie dobrego, szanującego mnie mężczyzny do stałego związku.

 13. czcicielka pisze:

  Św. Rito proszę o pomoc finansową, zdrowie i długie życie dla Haliny i Jana.

 14. Ewa pisze:

  Św. Rito proszę o potrzebne mi łaski, lepszą pracę, przyjaciół i partnera.

 15. Maria pisze:

  Święta Rito proszę Cię o cud uzdrowienia Syna oraz o dobrą pracę dla niego i dobrą żonę.
  Proszę również o zdrowie dla mnie oraz i udaremnienie zła ze strony nieprzyjaciół /alkoholika/.
  Dziękuję bardzo.

 16. Jadwiga pisze:

  Św. Rito otocz mnie, moją rodzinę, chorych sąsiadów i przyjaciół swą cudowną opieką. Błagam wyprowadź z licznych trudnych chorób, ulecz też z choroby zatok. Pomóż w lepszym chodzeniu, ulecz z choroby serca, guza nadnercza i nagłych skoków ciśnienia.

 17. MD pisze:

  Św Rito patronko od spraw trudnych i beznadziejnych dziękuję za wszystkie otrzymane łaski dla mnie i moich bliskich. Proszę o rozum dla mojej córki i dobre pokorne postępowanie w życiu, żeby nawróciła się i zawsze była blisko Boga. Pomóż jej pogodzić się po rozstaniu z chłopakiem, który ją skrzywdził i błagam, żeby miała siłę do dalszego życia, nauki, żeby nie popełniała żadnych złych decyzji, żeby nikt więcej ją nie skrzywdził. Proszę o mądrość i roztropność. Błagam Cię daj mi siłę dźwigać moje krzyże. Pomóż znosić lęk i strach.

 18. I pisze:

  Umocnij mnie swym wsparciem św. Rito, bo czuję się zmęczona ciągłą walką z moją psychiką, zamartwianiem się, rozważaniem mego życia Wiem, że nie przynosi to dobra, tylko pogarsza mój stan, a mimo wszystko wciąż sama siebie nakręcam na myśli natarczywe. Niech Pan da mi pociechę, uwolni mnie od zaburzeń psychicznych, da spokój mej duszy, nowe życie. Niech pojawi się światło nowego życia dla mnie, niech pojawią się możliwości do zmiany mej sytuacji… Pragnę zmiany, przemiany, odmiany… Mam dość takiej wegetacji, pomóż mi św. Rito, nigdy mnie nie zawodzisz, nigdy mnie nie opuściłaś, wiec i tym razem w tej potrzebie do Ciebie się zwracam.

 19. Lucyna pisze:

  Św. Rito módl się za moją chorą córkę, proszę uproś dla niej łaskę miłosierdzia Bożego i cud uzdrowienia. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych.

 20. Ula pisze:

  Święta Rito dziękuję za dotychczasowe łaski i proszę wstaw się u Boga za moim synem, aby się nawrócił i aby udało mu się poprawiać.

 21. Renata pisze:

  Św. Rito wyproś u naszego Ojca w Niebie dar powrotu do zdrowia po udarze dla mojego taty z Kazimierza.

 22. Halina pisze:

  Św. Rito proszę Cię uproś Pana Jezusa szczęśliwy poród dla mojej Synowej oraz zdrowie dla moich wnuków, szczególnie dla Jasia. Daj mi siły i zdrowie, abym mogła posłużyć moim dzieciom.
  Dziękuję za szczęśliwy przebieg zabiegu u Iwonki. Dziękuję, za każdy dzień mojego życia.

 23. Klaudia, Dawid pisze:

  Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla taty, którego czeka operacja i o zdrowe dla moich bliskich. Dodaj nam potrzebne siły i łaski.

 24. Anita pisze:

  Najdroższa św. Rito błagam Cię o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla mnie, mojej rodziny oraz rozwiązanie trudnych spraw. Proszę Cię również o zdrowie i uleczenie z choroby Wiktorii. Proszę miej mnie i moją rodzinę w opiece i strzeż nas od wszelkiego zła.

 25. Paulina pisze:

  Święta Rito błagam aby dziecko, które noszę pod sercem, urodziło się zdrowe.

 26. Ewa pisze:

  Św. Rito proszę, abym nie była przenoszona w pracy i abym dobrze pracowała. Wyproś dla mnie łaski, których potrzebuję.

 27. Izabela pisze:

  Święta Rito błagam Cię o zdrowie dla mojego synka. Żeby okazało się, że jego przypadłość to nic poważnego.

 28. Maria pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Łukasza o łaskę jego nawrócenia i uwolnienia od złego oraz cud uzdrowienia psychicznego i fizycznego.

 29. Dorota pisze:

  Najdroższa Św. Rito, proszę Cię o łaskę zdrowia i pomyślne wyniki badań oraz szczęśliwy przebieg operacji dla mnie o uzdrowienie mojego lęku przed powrotem do pracy, o podjęcie właściwej decyzji i pomoc w odnalezieniu innej. O uzdrowienie relacji z bliską mi osobą, dar miłości i przemianę jego serca, abym była na nowo mu bliska i ważna, aby zrozumiał mnie i podjął się leczenia. O uzdrowienie od lęku przed samotnością i beznadzieją, pomoc i światło Ducha Świętego w napisaniu pracy mgr i decyzji dotyczącej przyszłości.

 30. Dorota pisze:

  Święta Rito, błagam o Twoje wstawiennictwo u Naszego Ojca w sprawie znalezienia dobrej pracy dla mojego syna Piotra. Dobre rozeznanie drogi życiowej. Bóg zapłać

 31. Stanisława pisze:

  Swięta Rito proszę o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej. Proszę o pokój serca i dobre wyniki badań oraz światło Ducha Świętego dla lekarzy.

 32. Izabela pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o Błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców Urszuli i Zenona, siostry Agi z 3 dziećmi oraz Adama. W intencji p. Ani – o jej o uzdrowienie. O uzdrowienie mamy Urszuli z bólu i opuchlizny nogi, obniżenie markera nowotworowego i o dobre wyniki. Za Beatę i jej rodzinę, za Agę z 5 dzieci.

 33. Klaudia pisze:

  Proszę święta Rito o szczęśliwe rozwiązanie próśb.

 34. Roman pisze:

  Święta Rito proszę Cię o uchronienie od nowotworu złośliwego oraz o ocalenie i utrzymanie przyjacielskiej relacji, na której mi bardzo zależy.

 35. Małgorzata pisze:

  Święta Rito, błagam Cię, wstaw się za mną do Boga i pomóż mi w tak trudnej decyzji. Proszę, żeby mój partner zrozumiał, kto szkodzi nam obojgu w zbudowaniu dobrego i zdrowego związku. Wyproś dla niego potrzebne łaski a nam pokaż drogę, którą powinniśmy pójść, by być dla siebie wsparciem.

 36. Alina pisze:

  Św. Rito, proszę o uleczenie mojego ciężko chorego brata z choroby nowotworowej (glejak mózgu). Daj mu siły do walki z chorobą, a jego dzieciom pomóż znosić trudy tej sytuacji i przymnóż im wiary.

 37. Ewa pisze:

  Św. Rito proszę o potrzebne mi łaski.

 38. Wojciech pisze:

  Św. Rito proszę Cię, żeby Agnieszka się nawróciła i przemieniła. Niech jej serce skruszeje. Niech się do mnie odezwie. Ja jej wybaczam i proszę o wybaczenie.

 39. Wojtek pisze:

  Św.Rito wyproś łaskę uzdrowienia dla mojej mamy Marii i dla Mateusza.

 40. Adrian pisze:

  Św. Rito, proszę pomóż rozwiązać trudny problem finansowy z Jennifer. Proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla Jennifer.

 41. Ania pisze:

  Święta Rito proszę Cię o dar miłości, abym w końcu spotkała mężczyznę, który będzie mnie wspierał w moich życiowych planach, decyzjach i obdarzy mnie miłością, żebym już więcej nie doznawała takiej pustki i samotności jaka towarzyszy mi od kilku lat. W szczególności proszę o możliwość rozmowy ze Stanisławem i bliższego osobistego poznania jego osoby.
  Święta Rito módl się za mną

 42. Edyta pisze:

  Św. Rito proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie, aby lęki i nerwy przeszły, abym pozbyła się szumów w głowie.

 43. Renata pisze:

  Święta Rito, dziękuję Ci za wszystkie łaski, jakie otrzymuję za Twoim wstawiennictwem. Nieustająco bardzo Cię proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny, a przede wszystkim o to, by moje rodzeństwo pogodziło się, by w ich wzajemnych relacjach nie było niechęci, zazdrości i braku tolerancji. Aby wzajemnie wybaczyli sobie nieporozumienia. Abyśmy mogli spotkać się rodzinnie, cieszyć się z tych wspólnych spotkań i rozmawiać nie raniąc się złymi słowami.
  Bardzo, bardzo proszę.

 44. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę za Jarka o uwolnienie ze schizofrenii, depresji i nikotynizmu oraz bezdechu nocnego.
  Za Marię o uzdrowienie z bólu lewej ręki.
  Za Stanisława o uzdrowienie z bólu kolan, bioder oraz szumów usznych.
  Za Sylwię o powrót słuchu po przebytej grypie.

 45. Halina pisze:

  Święta Rito, błagam o pomoc dla mojej mamy, uratuj ją z zakrzepicy żył, proszę o zdrowie dla mojej mamy.

 46. EWa pisze:

  Św. Rito proszę o zejście mi bliznowca i łaskę zdrowia.

 47. matka pisze:

  Święta Rito proszę Cię o cud uzdrowienia: Marii, Ryszarda, Jerzego, Grzegorza, Jerzego, Marcina.
  Dziękuję bardzo.

 48. Agnieszka pisze:

  Za wstawiennictwem św. Rity proszę o modlitwę w intencjach: za Marianów, Saletynów, za rodzinę Łukasza, Andrzeja, Krzysztofa, Michała, Agnieszki. Za Ruch Światło-Życie, za uczestników, animatorów, moderatorów o Ducha Świętego. Za Mariusza o nawrócenie. Za cały Kościół Święty, za młodzież, Liturgiczną służbę ołtarza o potrzebne łaski. Za nieprzyjaciół, za rząd w Polsce, za duchowieństwo.

 49. czcicielka pisze:

  Św. Rito proszę o zdrowie dla Małgorzaty, radość życia i łaskę pokoju dla niej.

 50. Małgorzata pisze:

  Proszę za wstawiennictwem Świętej Rity o uleczenie mnie z depresji oraz z lęków. Niech jej potężne wstawiennictwo ulży moim cierpieniom. Święta Rito pozwól, aby w moim życiu nastała normalność, bez lęków i depresji, abym mogła się cieszyć każdym dniem i każdą najdrobniejszą rzeczą.

 51. Edyta pisze:

  Święta Rito-Patronko spraw trudnych i beznadziejnych, proszę o błogosławieństwo boże i łaskę zdrowia oraz o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mamy Niny oraz aby nie straciła wiary i nadziei w uleczenie z choroby. Dziękuje za wszystkie łaski, które otrzymała przez Twoje wstawiennictwo.

 52. Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Rity za mnie, żeby udało mi się zakończyć związek z przemocowym i nadużywającym alkoholu człowiekiem i żeby dzieci zostały e mną. Bóg zapłać

 53. Asia pisze:

  Święta Rito błagam spraw, by mój mały synek wyzdrowiał, żeby lepiej się już poczuł, by jego wyniki się polepszyły. Proszę odpędź od nas te wszystkie choroby. Błagam wysłuchaj mnie!

 54. Joanna pisze:

  Święta Rito błagam Cię wyproś, aby na całym świecie zrezygnowano całkowicie z wykonywania kary śmierci na ludziach.

 55. Magdalena pisze:

  Święta Rito, proszę o uzdrowienie z choroby stwardnienia rozsianego i zaniku mięśni w nogach, o powrót do chodzenia, o dobre leczenie i o dobrą rehabilitację.
  Proszę o zmianę i poprawę na lepsze brata i taty. Wyproś im potrzebne łaski.
  Również proszę o potrzebne łaski dla mamy, która się mną opiekuje.
  Magdalena

 56. Joanna pisze:

  Święta Rito błagam Cię wyproś mi łaskę zbawienia i spraw abym swoich złych uczynków oraz lenistwa nie przepłaciła życiem. Błagam Cię Święta Rito daj mi urodzić choć jedno biologiczne i zdrowe dziecko z moim wymarzonym partnerem/mężem. Spraw, żebym nigdy nie była skazana lub bezdomna, oraz żebym dobrze gospodarowała pieniędzmi.

 57. Kamila pisze:

  Święta Rito bardzo proszę o zdrowie dla moich dzieci, o pomoc w nauce. Zaliczenie sprawdzianów, kartkówk na oceny pozytyne.

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress