PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

6 753 komentarze do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Krystian pisze:

  Proszę o modlitwy w intencji przyznania mi dobrej, właściwej rehabilitantki, pomocy społecznej i terapeutki.
  Dziękuję i Bóg zapłać.
  Krystian M.

 2. Miroslawa pisze:

  Najdroższa Święta Rito proszę Cię o wyproszenie łaski zdrowia dla mojego męża Zbigniewa i moich najbliższych.Prosze o opiekę nad naszą rodziną.

 3. Miroslawa pisze:

  Kochana Święta Rito proszę Cię o wyproszenie łaski uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego brata Leszka dobre wyniki badań i zdrowie dla całej rodziny. Proszę opiekuj się nami. Dziękuję za wszystko.

 4. Iwona pisze:

  Św. Rito bardzo proszę o modlitwę i wstawiennictwo w naszej sprawie. Tak bardzo pragniemy, aby nasz ślub mógł się odbyć… Bóg zapłać

 5. Beata pisze:

  Święta Rito proszę miej w opiece małżeństwo mojej siostry.

 6. Kazimierz pisze:

  Błagam o modlitwę wstawienniczą w intencji nawrócenia mojej żony Iwonki. Uwolnienie jej i Wiktora od mocy działania złego ducha. Zerwanie wszelkich więzi istniejących między nimi oraz uratowanie Sakramentalnego małżeństwa Iwony i Kazimierza. Bóg zapłać. Szczęść Boże.

 7. Magdalena pisze:

  Święta Rito proszę, wesprzyj mnie i moją rodzinę w modlitwie do Boga Najwyższego i wyproś łaskę zdrowia dla mojego ciężko chorego ojca Jerzego.

 8. Anna pisze:

  Szczęść Boże. Proszę o modlitwę za mojego wujka Mariana o uzdrowienie go z choroby Płuc na ciele i duszy. proszę o jego nawrócenie sercem do Pana i przemianę życia. Proszę o Boże prowadzenie i ochronę mnie i wujka w czasie jego choroby oraz o potrzebne siły dla nas. Niech Pan zanurza nas każdego dnia we swojej krwi przenajświętszej każdego dnia chroni, strzeże i błogosławi.

 9. Maria M. pisze:

  Pomóź mi Jezu, liczę na Ciebie, mój Dobry Ojcze i Przyjacielu. Sama nie daję rady. Maryjo, nie opuszczaj mnie, poprowadź, wypraszaj dary i światło Ducha Świętego. Wzmocnij mnie, wspieraj. Posyłaj Aniołów. Święta Rito, módl się za nami o pokój serca, wiarę, ufność, o miłość.

 10. Matka pisze:

  Św Rito prosze o nawrócenie i głęboka wiarę dla mojej corki Joanny aby zaniechała życia w grzechu aby zobaczyła Jezusa obok siebie który ja poprowadzi dobra droga

 11. Rodzice pisze:

  Swieta Rito, prosze Cie wypraszaj nam potrzebne laski u Ojca Naszego. A zwlaszcza dla corki Anii o dobrego wierzacego chlopaka z ktorym moglaby zalozyc szczesliwa rodzine. Tak bardzo potrzene sa jej i nam Dary Ducha Sw. Prosze Cie wspomagaj nas wnaszym wolaniu do Ojca naszego.
  Dziekuje!

 12. Marta pisze:

  Św Rito Proszę Cie o szybką pomoc w znalezieniu pracy

 13. Izabela pisze:

  o uzdrowienie Izy, Gabrysi i Basi, przemianę okoliczności ich życia, zatrzymanie skutków grzechów i zła oraz Boże błogosławieństwo

 14. mama pisze:

  Św. Rito bardzo dziękuje za uzyskane łaski i jednocześnie błagam za Twoim wstawiennictwem o wyproszenie łaski dla Bartosza, Tomasza i Julii o opamiętanie się, o łaskę od Ducha Świętego: cierpliwości, pokory, radości, miłości Bożej i spokój.Któż jak Bóg !

 15. Anna pisze:

  Św Rito proszę Cię o dobrą pracę dla Anny żeby nigdy nie była zwolniona z pracy żeby pracowała cały czas

 16. Kasia pisze:

  O zdrowie, pozytywne leczenie dla mnie i męża oraz o dar potomstwa. O stałą umowę dla męża i by miał lepsze warunki pracy oraz o pozytywne rozwiązanie sprawy z jego pracą magisterską. O to byśmy mimo trudnego roku odpoczęli w czasie urlopu i o poprawę relacji w rodzinie. Dziękujemy za otrzymane łaski.

 17. Agnieszka pisze:

  Swieta Rito!Blagam upros mi u Boga laske zdrowia,zebym zostala uzdrowiona z kaszlu i zespolu Arnolda-Chariego bez operacji.Zebym trafila na dobrych lekarzy,ktorzy mnie calkowicie wylecza i zeby leki zadzialaly.

 18. Iza pisze:

  Święta Rito pomóż mi proszę abym nie straciła pracy, proszę Cię także o pomoc w rozwiązaniu problemów z mieszkaniem. Błagam Cię abyś pomogła mi podjąć właściwą decyzję. Proszę Cię także o to abym poznała właściwego mężczyznę i żebym w końcu po tym wszystkim była szczęśliwa a jeżeli wola Boża jest inna proszę pomóż mi ją zaakceptować. Twoja czcicielka

 19. R....... pisze:

  Kochana św. Rito proszę Cię o pomoc i łaski, których potrzebujemy. Ty wiesz i możesz wszystko.

 20. Wioleta pisze:

  św. Rito wstaw się za mną i całą moją rodziną i za naszym zdrowiem.

 21. Emilia pisze:

  Sw Rito proszę o wstawiennictwo za naszą córkę, o łaske zdrowia, o cud uzrowienie całkowitego jej serduszka i o to, żeby przybierala na wadze i o dalsza opieke Bożą

 22. Iwona pisze:

  Św. Rito proszę wspomóż mojego tatę w przezwyciężeniu choroby. Proszę o wstawiennictwo za całą moją rodzinę oraz za mojego przyszłego męża Piotra. Bóg zapłać.

 23. Anita pisze:

  Sw Rito, proszę o potrzebne nam łaski. O zdrowie dla calej Rodziny M. i N.
  Wstaw sie za nami i wypros nam laske ktora w sercach nosimy

 24. Grażyna pisze:

  Św. Rito bardzo dziękuję za uzyskane łaski. Przepraszam za Twoim wstawiennictwem Boga za wszystko czym GO obraziłam. Proszę wyproś dla mnie spokój, pokorę i więcej radości dla moich najbliższych.Proszę wyproś o uwolnienie mnie ze smutku.

 25. Wiola pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, żeby mąż wrócił do mnie i dzieci.

 26. Aneta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca Piotra i jego nawrócenie. Dziękuję

 27. mama pisze:

  Św. Rito bardzo dziękuję za uzyskane łaski. Proszę wyproś dla Julii uwolnienie jej z buntowania się, z pewności siebie, wyproś dla niej pokorę.

 28. mama pisze:

  Św. Rito bardzo dziękuję za uzyskane łaski. Bardzo proszę, błagam wyproś dla mojej córki powrót do Boga, uwolnienie jej z z lęków, upartości, zmiany decyzji związanej z jej ślubem.Uproś dla niej powrót do dziecka Bożego. Któż jak Bóg!

 29. mama pisze:

  Św. Rito dziękuję za uzyskane łaski. Bardzo proszę wstaw się za moim synem Tomaszem wyproś dla niego powrót do zdrowia i uwolnienie go z cierpienia.Któż jak Bóg !

 30. mama pisze:

  Św. Rito bardzo dziękuję za uzyskane łaski, za pogodzenie się syna z jego żoną. Proszę Cię bardzo wyproś dla nich pozytywne rozwiązanie, rozeznanie ich trudnych decyzji związanych z mieszkaniem. Któż jak Bóg !Głęboko Ci ufam i wiem, że tylko TY możesz nam pomóc, tylko TY wiesz jak trudne są sytuacje i gdzie są trudne dzieci i mąż.

 31. Mateusz pisze:

  Szczęść Boże.
  Chciałbym prosić o modlitwę w intencji zdrowego rozwoju poczętego syna i o szczęśliwe rozwiązanie w listopadzie.

 32. Agnieszka pisze:

  Św Rito wstaw się za mną u Pana Jezusa i Maryi. Pomóż mi rozwiązać moje problemy bo ja już nie daje rady.

 33. Iza pisze:

  Święta Rito błagam Cię o pomoc. Daj mi mądrość proszę abym podjęła dobrą decyzje której nie będę żałować. Proszę Cię abym miała pracę, błagam żeby udało mi się ułożyć życie w odpowiedni sposób. Bardzo bym też chciała poznać miłość, kogoś kto będzie mnie kochał i szanował. Dziękuję Ci za wszystkie łaski i dotychczasową pomoc. Twoja czcicielka

 34. Grzegorz pisze:

  Św Rito proszę uratowanie życia Grzegorza oraz potrzebne łaski, rozwiązanie spraw, ułożenie życia, dobra zonę i założenie dobrej rodziny. Jezu Ty się tym zajmij.

 35. Lidia pisze:

  Święta Rito błagam Cię wstaw się do Boga o uzdrowienie Danuty z kolejnego nawrotu choroby nowotworowej.

 36. Marta pisze:

  Święta Rito, proszę wstaw się za nami,abyśmy się poznali i aby było już wszystko dobrze, żebyśmy nie bali się wejść w relację i źebyśmy się w pełni zaakceptowali i stali się sobie bliscy.

 37. Agnieszka pisze:

  Swieta Rito! Blagam Cie z calego serca upros mi u Boga laske zdrowia,zebym zostala uzdrowiona z choroby pulmonologicznej i zespolu Arnolda-Chariego bez operacji.Blagam,zeby leki zadzialaly i zebym trafila na dobrych lekarzy,ktorzy mnie calkowicie swylecza.

 38. Renata pisze:

  Św. Rito proszę wyproś u Maryi i Pana Jezusa łaskę uzdrowienia mojej mamy Izabeli, aby odzyskała zdrowie po udarze mózgu. Bóg zapłać

 39. Klara pisze:

  Święta Rito, proszę, wyjednaj nam u Dobrego Boga, łaskę spotkania się.

 40. Danuta pisze:

  Sw. Rito wyproś u Jezusa cudowne uzdrowienie i siły do walki z chorobą nowotworową, oraz pomyślny przebieg leczenia dla Romana. Jezu ufam Tobie

 41. Małgorzata pisze:

  Kochana św.Rity,błagam o wyporoszenie u Boga Milosiernego łaskę uzdrowienia Doroty z nowotworu mózgu, o siły dla niej i jej bliskich do walki z chorobą oraz o jak najszybsze zebranie brakujacej kwoty na dalsze jej leczenie. Dorota jest lekarzem i przez 30 lat ratowała innym życie a teraz sama potrzebuje pomocy i wszelkiego rodzaju wsparcia. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Prosi Małgorzata

 42. Mama pisze:

  Sw Rito blagam cie o nawrocenie moich synow. Odmien ich zycie ich serca, aby powrocili do Boga I odnalezli prawdziwe wartosci nie pieniadze. Ponad wszystko Ratuj ich sw Rito, wesprzyj moje modlitwy zanoszone do Boga, aby zostalo wysluchane. Chron ich od zlego.

 43. Basia pisze:

  O Boże Błogosławieństwo dla moich dzieci i ich rodzin i Boże Błogosławieństwo dla mojego małżeństwa

 44. Anita pisze:

  Św Rito proszę pomódl się w intencji mojej córki aby pozbyła się swoich lęków utrudniających jej życie. Bóg zapłać

 45. R....... pisze:

  SW Rito proszę o potrzebne nam łaski. Ty znasz całą sytuację.

 46. Sylwia pisze:

  Święta Rito proszę Cię otocz opieką moje dzieci: Izabelkę, Wojtusia, Roksankę, Kubusia i Ritkę. Proszę Cię wyproś u Ojca Niebieskiego dar zdrowia dla nich. Święta Rito proszę czuwaj nad moją rodziną.

 47. Magdalena pisze:

  Proszę w sprawach które noszę w sercu i pilne zalezienie pracy, której podołam. Święta Rito…

 48. Współczująca pisze:

  Proszę Cię Święta Rito miej w opiece Wojtusia O. Pomóż mu w walce z nowotworem. Uproś u Ojca Niebieskiego łaskę uzdrowienia dla tej Maleńkiej Istoty by mogła wielbić przez swe życie imię Pana.
  Proszę Cię Święta Rito chroń to dziecko i wyrwij z objęć śmierci.
  Proszę Cie wesprzyj i daj siłę jego rodzicom, a zwłaszcza tej dziecinie do walki z tą straszną chorobą.

 49. Sylwia pisze:

  Kochana Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci oraz dla mnie i mojego męża.
  Błagam wyproś potrzebne łaski u Pana Boga i uzdrów nasze ciała i dusze.
  Kochana Święta Rito pomóż mojej rodzinie. Wiesz, że jesteś Świętą którą choć niedawno odkryłam to najbardziej Tobie ufam. Proszę opiekuj się moimi dziećmi i czuwaj nad nimi.

 50. Małgorzata pisze:

  Św. Rito wstaw się za mną i wyproś mi łaskę którą noszę w sercu.

 51. Magda pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Pauliny, wyproś dla niej potrzebne łaski. Bóg zapłać.

 52. Magda pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Dominika by wyszedł z narkomanii i odnalazł sens życia.Bog zapłać.

 53. Marta pisze:

  Św Rito
  Proszę Cię o szybkie znalezienie pracy.

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress