PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

5 825 komentarzy do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Piotr pisze:

  Św Rito proszę Cię żeby Piotr miał pracę umysłową żeby Piotr nigdy nie był zwolniony z pracy żeby Piotr dostał zasiłek rehabilitacyjny a potem żeby wrócił do pracy lub dostał rentę z ZUS

 2. Izabela pisze:

  Proszę Cię święta Rito o pomoc w nowej pracy, abym sobie poradziła i żeby wszystko ułożyło się po mojej myśli. Proszę też bardzo o pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy.

 3. Jerzy pisze:

  Dziękuję Ci Św Rito. Prosiłem aby mój zięć Stefan dostał pracę i tak się też stało.
  Twój czciciel

 4. Anna pisze:

  Św. Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie dla całej mojej rodziny a zwłaszcza o zdrowie dla mojego rodzeństwa: Iwony, Marcina i Piotra, a także o wyjście z nałogu dla Marcina i Piotra.

 5. Anna pisze:

  Św Rito prosimy z całego serca o łaskę potomstwa, tak bardzo chcemy doświadczyć łaski macierzyństwa. Anna i Tomasz.

 6. JANINA pisze:

  Św. RITO Bóg Zapłać za łaski uzyskane do tej pory i proszę o modlitwę za moje dzieci aby żyły w zgodzie ze sobą i ze swoimi połówkami

 7. babcia pisze:

  Święta Rito proszę o wyproszenie łaski uzdrowienia Wojtusia, aby chodził i mówił. Proszę o zdrowie dla jego mamy i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny.

 8. Justyna pisze:

  Święta Rito proszę Cię uproś mi poprawę relacji w pracy, o oczyszczenie mojej osoby z wszystkich pomówień, bardzo Cię o to proszę

 9. Iza pisze:

  Święta Rito proszę o wzajemną miłość Marka do mnie i zawarcie z nim związku małżeńskiego opartego na Bogu miłości i przyjaźni. Proszę o zdrowie dla mojej mamy.

 10. Paulina pisze:

  Św. Rito proszę Cię o dar poczęcia uprahnionego dziecka, oraz dla mojej siostry o urodzenie zdrowego dziecka I utrzymanie ciaży.

 11. Tadeusz pisze:

  Św.Rito proszę Cię bardzo o zdrowie i siłę dla mojej kochanej żony Żanety w walce z białaczką. Błagam o życie dla mojej żony.

 12. Agnieszka pisze:

  Święta Rito proszę Cię o wyproszenie zdrowia dla Pawła, któremu 14 lutego pękł tętniak w głowie. Obecnie jest w stanie ciężkim. Bardzo prosimy o jego powrót do zdrowia. Święta Rito módl się za nami.

 13. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę o znalezienie lepszej i dobrze płatnej pracy dla mnie i mojego męża.

 14. M.. pisze:

  Proszę o zdrowie i siłę w walce z chorobą dla Stanisławy

 15. W.... pisze:

  Proszę Święta Rito o przemianę i nawrócenie dla szwagra spraw żeby się opamiętał i wrócił do siostry, błagam pomóż uratować ich małżeństwo.

 16. Czcicielka pisze:

  Święta Rito proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw w pracy o zdrowie dla mojego taty i męża

 17. Anna pisze:

  SW RITO prosze o dar dzieciatka dla mojej corki ktora nie moze zajsc w ciaze choc bardzo tego pragnie prosze wypros dla niej laski

 18. Krystyna pisze:

  Święta Rito proszę o: wyleczenie mojego męża i szwagra z chorób nowotworowych, O dobre relacje w rodzinie i miłość w małżeństwie. Ochroń i mnie Swięta RITO przed następnym zawałem serca AMEN

 19. Marta pisze:

  Św Rito
  Proszę Cię o pracę. Po ukończeniu studiów nigdzie w zawodzie nie mogę jej znaleźć, już tracę nadzieję, że znajdę ją w wymarzonym zawodzie.

 20. Justyna pisze:

  Św Rito bardzo Cię proszę o dobrą pamięć i dary ducha Świętego na każdy dzień. I proszę Cię o dobre wyniki w nauce. Wysłuchaj mojej prośby i wstaw ją do Boga.

 21. Piotr pisze:

  Św Rito proszę Cię o łaski zdrowia dla mamy Alicji i Anny i Piotra żeby byli zdrowi i żeby żadna groźna choroba ich nie doświadczyła

 22. Aneta pisze:

  Proszę o modlitwę o zdrowie i dobre wyniki badań dla mojej siostry

 23. Małgosia pisze:

  Św.Rito, proszę o pomoc w znalezieniu dobrego męża i założeniu swojej wlasnej rodziny oraz błogosławieństwo Boże dla mnie i moich najbliższych.

 24. Paulina pisze:

  Św. Rito uproś nam łaskę poczęcia dziecka a dla siostry o szczęśliwy przebieg ciąży i urodzenie zdrowego dziecka.

 25. Marzena pisze:

  Proszę o błogosławieństwo zdrowia i szczęśliwego rodzicielstwa dla córki Agaty i zięcia Boba.

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress