PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

5 263 komentarze do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Joanna pisze:

  Droga św. Rito, po raz kolejny zwracam się do Ciebie z prośbą o wstawiennictwo. Pomagasz nam codziennie, nie potrafimy słowami wyrazić naszej wdzięczności za pomoc! Prosimy Cię święta Rito o wstawiennictwo i wyproszenie łaski siły i zdrowia dla naszego taty, który jest po ciężkiej operacji. Św. Rito zaopiekuj się nim, pomóż i jemu i nam podnieść się z tej niespodziewanej choroby!

 2. Dorota pisze:

  Święta Rito, zdejmij ze mnie ten ogromny ból po poronieniu i spraw żebym mogła jeszcze doznać cudu bycia matką.

 3. Anita pisze:

  święta Rito proszę wyproś dla mnie uzdrowienie z raka oraz uzdrowienie mojego męża i córki. Proszę Cię również aby moje rodzeństwo odnalazło drogę do Boga.

 4. Marcin pisze:

  Święta Rito proszę o pomoc w sprawach finansowych oraz abym razem z moją żoną mogli zostać szczęśliwymi rodzicami. Pomóż mi proszę tak abym ja mógł też pomagać innym. Dziękuję i proszę Cię wstawiaj i wypraszaj moje prośby.

 5. Danuta pisze:

  Św. Rito pokornie Cię proszę o zdrowie dla mojego męża Piotra i mojej Mamy Heleny. Miej naszą rodzinę w opiece.

 6. Marta pisze:

  Święta Rito za Twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie dla mojego taty Adama. Mój tata ma raka tarczycy, 16 grudnia ma operację. Proszę Cię o modlitwę o pomyślny przebieg operacji. Proszę spraw w swoich modlitwach żeby nie miał przerzutów i wynik kalcytoniny spadł po operacji. Daj mu dużo siły do walki z chorobą, wyproś Bożą opiekę i potrzebne łaski. Bóg zapłać

 7. Anna pisze:

  Kochana Rito miej w opiece moich synów Damiana i Pawła. Dopomóż im w szkole i w egzaminach.

 8. Anna pisze:

  Kochana św Rito dziękuję Ci że przywróciłaś siły i zdrowie mojej mamie zatrzymałaś tak straszną chorobę. Miej ją dalej w swojej opiece .

 9. H pisze:

  Proszę Cię święta Rito uproś odbudowanie mojego związku z A.G którą bardzo kocham i która jest dla mnie najważniejszą osobą.

 10. Magdalena pisze:

  Święta Rito, proszę Cię ze wszystkich sił za Szymona, który jest tak bliski mojemu sercu. Pomóż mu, otocz go Twoim wstawiennictwem u Pana o potrzebne łaski. Proszę Cię.

 11. Maria pisze:

  KOCHANA ŚW. RITO PROSZĘ CIĘ MOCNO I GORĄCO O UZDROWIENIE MOJEJ WĄTROBY. WIEM ZE WYSŁUCHUJESZ PROŚBY. PROSI CIĘ O TĘ ŁASKĘ MARIA.

 12. Malgorzata pisze:

  Św. Rito, błagam o zdrowie dla męża, aby biopsja której ma się poddać przebiegła pomyślnie i aby jej wynik był dobry.

 13. Anna pisze:

  Kochana Św. Rito,

  Proszę równo mocno jak do tej pory o: wlanie spokoju do mojej duszy, znalezienie dobrego męża i pomoc przy doktoracie…

 14. Artur pisze:

  SW Rito
  Ratuj zdrowie Anny aby zdrowa wrociła do życia

 15. Marcin pisze:

  O droga Święta Rito, weź do serca moją sprawę i wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę. Proszę Cię: wstaw się do Boga w intencji mojego taty Mieczysława i uproś dla niego łaskę całkowitego uleczenia z choroby nowotworowej. Uproś nam również łaske zdrowia dla całej naszej rodziny, by już nigdy wiecęj nie trapiły nas smutki chorób osób nam najbliższych. Marcin

 16. Elżbieta pisze:

  Sw.Rito wstaw sie do Boga upros laski zgody milosci w rodzinie mojego syna aby dobry Bóg wejrzal na ta rodzine zeby zyli w zgodzie .Boże spraw aby wnuczek zaczal mowic blagam Boże wysluchaj moich próśb nie opuść

 17. KRZYSZTOF pisze:

  św. Rito proszę o wyproszenie łaski uratowania mojej rodziny, o mądrość, żywą wiarę, nawrócenie mojej żony – Renaty. Dla moich Dzieci o dar rozeznania dobra i zła. O pomoc w trudnej sprawie dla mnie – niegodnego sługi – Krzysztofa.
  Pokornie o to proszę.

 18. Elżbieta pisze:

  Sw.Rito wstaw sie do Boga upros zdrowia dla moich dzieci .Sw.Rito upros łaski dla mojego wnuczka aby dobry Bóg rozwiazal mu jezyk i aby zaczął mówić Boże pomóż

 19. Elżbieta pisze:

  Sw.Rito blagam wstaw sie do Boga upros laski aby malzenstwo syna przetrwalo te ciezkie chwile aby synowa sie opamietala i aby wnuczek zaczl mowic blagam sw .Rito

 20. Malgorzata pisze:

  Św. Rito proszę Cię pomóż mojej córce w sprawach zdrowotnych. Spraw żeby zahamowało się natychmiast kolejne wypadanie włosów.Proszę o pomoc w leczeniu, o dobrych lekarzy i trafną diagnozę i wreszcie skuteczne leczenie. Nie mamy już siły. Pomóż nam św. Rito, jak to czyniłaś już nie raz.

 21. Zofia pisze:

  święta Rito uproś pokój, zgodę i miłość w rodzinie Łukasza i Kingi

 22. Krzysztof pisze:

  Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Boga i uproszenie łaski żywej wiary, przemianę serca z egoistycznego w kochające, nawrócenie dla mojej żony Renaty, jak też o mądrość, dar rozeznania dobra i zła, dar wiary dla mych dzieci – Tamarki i Maxia. Proszę wypraszaj również dla mnie potrzebne łaski.

 23. Kasia pisze:

  Ukochana święta Rito, proszę Cię żebym wyzdrowiała. Codziennie mam boleści jajnika. Proszę Cię o zdrowie dla mnie i dokończenie moich spraw finansowych. Kocham Cię. Zawsze jesteś mi bliska przy sercu. Kasia

 24. Anonim pisze:

  Prosze Cie o pomoc w wiadomej Ci sprawie sw Rito..w tej beznadziejnej juz sytuacji tylko Ty mozesz pomoc….prosze o laski nawrocenia zony

 25. Małgorzata pisze:

  Kochana Święta Rito! Już trzy razy wysłuchałaś naszych próśb. Modliliśmy się w Nicei w Kaplicy Św. Rity. Dwie prośby zostały wysłuchane 😉 Następna prośba już w domu (przy obrazku zabranym z Nicei) i skutek ten sam. Dodam, że nie jestem człowiekiem wielkiej wiary i kościoły raczej zwiedzam niż się w nich modlę. Zrozumiałam, że istnieją siły niewytłumaczalne.Kocham Cię!

 26. Dorota pisze:

  Kochana św Rito ,proszę o wysłuchanie moich próśb .kocham cię i pomóż mi .

 27. Dorota pisze:

  Kochana św.rito proszę o łaskę zdrowia dla i mojej rodziny .Czuwaj nad nami imię nas w opiece.

 28. Beata pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o łaskę zdrowia, o cud uzdrowienia relacji Beaty i Kamila, o wybaczenie, stworzenie razem szczęśliwej rodziny, dziękuję.

 29. Iwona pisze:

  Święta Rito, dziękuję Ci za wstawiennictwo u Boga Ojca naszego i wysłuchanie moich próśb. Dziękuję, za Twą obecność przy mnie, za wsparcie w trudnych chwilach, za spokój i nadzieję. Dziś wiem, że dzięki Tobie otrzymałam łaski od Boga. Proszę, bądź dalej ze mną i wspieraj mnie każdego dnia, bo wciąż tego potrzebuję.

 30. Dorota pisze:

  Kochana św. Rito, proszę o łaskę uzdrowienia z choroby psychicznej mojego brata Grzegorza. Proszę o opiekę nad Rodzicami i naszą rodziną w tym trudnym dla nas okresie.

 31. Sylwia pisze:

  Święta Rito prosze Cię o wstawiennictwo u Pan Boga za Izabelką. Wyproś prosze zdrowie dla niej, by dolegliwości jej ustąpiły i mogła cieszyc sie dzieciństwem. prosze módl sie za nią i miej ją w swojej opiece.

 32. Teresa pisze:

  Święta Rito proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i pomoc u Pana Boga o łaskę zdrowia, błogosławieństwa bożego i szczęśliwe rozwiązanie dla mojej córki będącej w stanie błogosławionym. Święta Rito otocz moja córkę i jej rodzinę swoją opieką. Bóg zapłać.

 33. Małgorzata pisze:

  Proszę o łaskę nawrócenie dla Marcina.
  Tylko w Bogu nadzieja.
  Błagam św. Rito uproś u Boga dar wiary dla niego.

 34. Dorota pisze:

  Kochana św. Rito, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie u mojej rodziny. Czuwaj nad nami, żeby panowała zgoda i pokój. Proszę Cię o to kochana Rito.

 35. Monika pisze:

  Św.Rito wstaw się za mną , wyjednaj mi łaskę pracy i spłatę zobowiązań, uleczenie z depresji.

 36. Sylwia pisze:

  Święta Rito, prosze Cię o Twoją opiekę dla mojej córeczki, a Twojej imienniczki Ritki. Prosze Cie wstaw się za nią u Ojca Niebieskiego i wyproś potrzebne łaski zwłaszcza zdrowie by złe wyniki badań wróciły do normy. Już będąc w ciąży zawierzyłem ją Tobie i ufam że cały czas nad nią czuwasz. Kocham Cię Święta Rito, prosze opiekuj sie Ritką i naszą całą rodziną.

 37. Jan pisze:

  Św. Rito pomóż mi znaleźć dobrego lekarza i potem proszę o szczęśliwy zabieg usunięcia tarczycy.

 38. babcia pisze:

  ŚWIETA Rito proszę wstawiaj się u Pana za moim wnukiem Wojtkiem o przemianę w jego życiu i nawrócenie. Miej go w swojej opiece.

 39. Matka pisze:

  Św. Rito proszę o opiekę nad moja córka Joanna, aby wróciła jej radość życia, aby doznała szczęścia i miłości, aby poradziła sobie z problemami. Św. Rito wołam pomóż, bo już nie mam sił, oddal od niej zło, otocz dobrymi ludźmi. Prosze św. Rito wysłuchaj mnie, nie opuszczaj jej, niech z Twoją pomocą pokieruje swoim życiem mądrze i podejmie mądre decyzje.

 40. Anna pisze:

  Sw Rito prosze szczęście i radość w święta i Nowy Rok w górach dla mnie i męża.Sw Rito chroń Nas od wszelkiego złego.

 41. Klaudia pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o wyproszenie łaski uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej mamy. A także o siłę w walce z chorobą. Miej naszą rodzinę w swojej opiece w tym trudnym dla nas czasie.

 42. Tomasz pisze:

  Proszę o modlitwę z całego serca o zdrowie dla Nataszy aby przestała się jąkać aby Kornelia była bardziej śmiała i odważna, o zdrowy kręgosłup dla żony Moniki. Na koniec proszę o zdrowie dla mnie. Dwa tygodnie temu zdiagnozowano u mnie zespół Sudecka po złamaniu prawej ręki. Proszę Cie z całego serca o zdrową prawą rękę.

 43. Irenka pisze:

  Św Rito proszę Cię o rozwiązanie trudnych problemów dla Ireny i Rafała wiadomych Panu Bogu, proszę Cię o sakrament małżeństwa bysmy wzieli slub przed Bogiem i o dar poczęcia dziecka.

 44. Stanislaw pisze:

  Św Rito za Twoim pośrednictwem proszę o łaskę nawrócenia dla Jacka oraz o łaskę pojednania Rafała z rodzicami

 45. Jadwiga pisze:

  Otocz nas Św.Rito swą cudowną opieką,wyproś łaskę zdrowia duszy i ciała.Patronko spraw trudnych i beznadziejnych módl się za nami.

 46. Kinga pisze:

  proszę o wewnętrzne i fizyczne uzdrowienie Radka

 47. Grzegorz pisze:

  Św. Rito uproś dla mnie łaskę wiary i dobry wybór drogi życiowej.

 48. Miroslawa pisze:

  Najdroższa Święta Rito, bardzo Cię proszę o wyproszenie łaski zdrowia dla mojego męża Zbigniewa i moich najbliższych.Opiekuj się nami.Dziękuję Ci za otrzymane łaski.

 49. Miroslawa pisze:

  Kochana Święta Rito proszę Cię o wyproszenie łaski uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego brata Leszka i zdrowie dla całej rodziny.Dziękuję Ci za wszystko.

 50. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o dar nieba dla Tomka.

 51. Wioletta pisze:

  Święta Rito dopomóż nam proszę w trudnej sprawie spadkowej po Rodzicach, uchroń przed knowaniami macochy, niesprawiedliwością sądów i dalszym oszustwem, jest nam bardzo ciężko, święta Rito dopomóz mi w moich chorobach fizycznych, ubłagaj ich uzdrowienia u Pana, dopomóż mi w byciu wsparciem dla moich córek pomimo moich niemocy i samotności, dziękuję Ci z całego serca za Twoje orędownictwo

 52. Magdalena pisze:

  Święta Rito, proszę Cię za Księdza o którym Ty wiesz, o potrzebne łaski, dopomóż mu, wstaw się za nim. Kocham Cię.

 53. M pisze:

  Św.Rito, proszę Cię o błogosławieństwo rodzicielstwa, dla mnie i mojego męża byśmy się stali niebawem rodzicami,

 54. Ewa pisze:

  Św Rito, Ty potrafiłaś miłością Bożą przezwyciężyć zło, wyproś łaskę głębokiego pokoju serca, cierpliwości, nadziei, dla mojej córki Agnieszki. Tak bardzo jej ciężko z trudami życia małżeńskiego i wychowawczego dzieci, proś błagam, niech Pan wleje w jej serce moc Jego miłości. Ufna matka

 55. Krystyna pisze:

  Święta Rito patronko potrzebujących bardzo Cię proszę o wstawiennictwo i pomoc w pozytywnym rozwiązaniu 3 grudnia sprawy syna Karola, który pogubił się w życiu. Napełnij go spokojem i przywróć mu radość życia. Spraw aby wrócił do modlitwy.

 56. JOANNA pisze:

  O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny oraz pozytywne wyniki klasyfikacji dla synów.
  Bóg zapłać

 57. Grzegorz pisze:

  Bardzo dziękuję za dotychczasowe modlitwy.
  Bardzo proszę o modlitwę za mnie – szczególnie za powodzenie jutrzejszego dnia, który jest dla mnie bardzo ważny i decydujący. Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą.
  Proszę również o zdrowie i siłę oraz o spełnienie moich Bogu wiadomych intencji, za moją rodzinę oraz o Boże łaski i błogosławieństwo każdego dnia. Proszę o modlitwę za zmarłych z mojej rodziny, a w szczególności ojca Czesława i teścia Alojzego. Bardzo proszę również o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać wszystkim i każdemu z osobna. Również modlę się w Waszych intencjach.

 58. Rodzice pisze:

  Św.Rito prosimy o pomoc w rozwiązaniu problemów syna Karola i uzdrowienie relacji w rodzinie.

 59. Anna pisze:

  Św. Rito proszę Cię o pomoc dla mojego syna Szymona.

 60. Zuzanna pisze:

  Święta Rito, proszę o radość i szczęście.

 61. Sylwia pisze:

  Droga święta Rito proszę uproś łaskę utrzymania pracy w której obecnie pracuję razem z mężem, abyśmy mogli zrealizować marzenie o potomstwie i dużej rodzinie. Proszę również o zdrowie dla mojej rodziny. Bóg zapłać.

 62. Renata pisze:

  Swieta Rito, blagam Cie o pomoc dla mojego meza Janusza w rozwiazaniu problemow finansowych i laske wiary dla mojego syna oraz dobra partnerke dla niego. Prosze o wstawiennictwo u Boga i Najswietszej Matki o zgode i milosc i poprawe trudnej sytuacji w mojej rodzinie.

 63. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji szybkiego powrotu do zdrowia..

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress