PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

7 533 komentarze do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Aldona pisze:

  Św. RITO BŁAGAM UWOLN8J MNIE OD BEZNAJDZIEJNEGO ZAKOCHANIA
  NIEGODNA

 2. Zofia pisze:

  św Rito uproś mi u Ojca Niebieskiego łaskę uzdrowienia, aby guz się zmiejszył i nie była potrzebna operacja

 3. Karolina, lat 31 pisze:

  Panie Jezu, Mamo Boża, Święta Rito błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem…

 4. Iwona pisze:

  Błagam o dar dialogu, pojednania i wzajemnego przebaczenia, oraz o usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Magdą, Przemkiem i rodziną. Proszę o zabranie wszystkich uzależnień mojego syna. Jezu Ty się tym zajmij

 5. Marianna pisze:

  Święta Rito, proszę o zdrowie i siły, o skruszenie serc wiadomych Ci osób ku dobru i pomocy dla mnie.

 6. Anonim pisze:

  Święta Rito pomóż mi w tej trudnej sytuacji. Tyle razy pomogłaś mi w mym życiu, proszę Cię zlituj się nade mną.

 7. Małgorzata pisze:

  Święta Rito proszę o bożą opiekę, o boże błogosławieństwo, o dary Ducha Świętego, o szczęście i pokój serca oraz o dobrą towarzyszkę życia o szerokim sercu dla Michała.

 8. Małgorzata pisze:

  Święta Rito proszę o wstawiennictwo w intencji Damiana, o bożą opiekę, o boże błogosławieństwo, o dary Ducha Świętego, o szczęście i pokój serca, o dobrą towarzyszkę życia i dobrą pracę.

 9. Agnieszka pisze:

  Św Rito proszę o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mojej rodziny

 10. Małgorzata pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej Śp. babci Wacławy i dziadka Stefana, o pokój wieczny dla Nich.

 11. Grzegorz pisze:

  Św. Rito proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy oraz o łaskę zdrowia dla rodziny.

 12. Agnieszka pisze:

  Proszę o potrzebne łaski dla Andrzeja

 13. Katarzyna pisze:

  Św. Rito proszę o potrzebne łaski dla Mariana, Michała i Natalii.
  Pomóż mi Św. Rito rozwiązać problemy w moim małżeństwie.

 14. Piotr pisze:

  Św. Rito proszę Cię o potrzebne mi łaski.

 15. Halina pisze:

  Św. Rito, pomóż nam Pani. Prosimy o cud uzdrowienia Krzysztofa i Jerzego,
  o wyjście z alkoholizmu Bartka, o uzdrowienie Tomka z choroby psychicznej.
  Oręduj za nimi, tak bardzo potrzebują pomocy.

 16. Przemek pisze:

  Św Rito, prosze wyproś powrót mojej ukochanej do mnie, aby było nam dane spróbować jeszcze raz, aby dała mi ostatnia szanse na zmianę i odbudowę związku, aby mi wybaczyła i ponownie zaufała oraz żebyśmy stworzyli związek, który wszystko przetrwa. Św. Rito proszę wstaw się w mojej intencji. Proszę również w intencji, aby Bóg miał ją w opiece, aby nie dopuścił do niej zła, Matko Boża opiekuj się nią i ochraniaj przed złem, proszę.

 17. Magdalena pisze:

  Proszę Cię św. Ritko o zdrowie dla mojej córki, która będzie nosić imię na Twoją cześć. Jestem w 5 miesiącu ciąży. W bardzo wczesnej ciąży miałam wykonane sporo badań – boje się, że mogły zaszkodzić płodowi. Tak bardzo chciałabym aby mała Ritka urodziła się zdrowa i prawidłowo rozwijała. Dopomóż mi św. Rito.

 18. Elżbieta pisze:

  Błagam cię święta Rito wstaw się do Boga Ojca za moją córką Marią. Błagam o zdrowie dla niej, radość z bycia żoną i matką oraz Dary Ducha Świętego. Przyczyń się, aby od niej odstąpili ludzie nienawistni, nieżyczliwi wykorzystujący jej dobroć, życzliwość i łatwowierność.
  Daj pogodę ducha jej synowi Gabrysiowi. Niech nauka będzie dla niego radością.

 19. Bogusia pisze:

  Sw. Rito cudowna i niezastąpiona.
  Dziękuję Ci za wszystko co dla mnie robisz.
  Proszę Cię o dalsza łaskę, aby moje życie się zmieniło. Zbliż serce Janka do mojego, abyśmy mogli być razem. Wiesz ile on dla mnie znaczy, bez niego moje życie jest pełne smutku i płaczu.

 20. Joanna pisze:

  Święta Rito błagam o to, abyś pomogła nam w tej trudnej sytuacji. Od dwóch lat cierpię z powodu braku ciąży. Bardzo pragnęłam drugiego dziecka. Niestety nie było mi to dane, nie umiem się z tym uporać, dlatego proszę pomóż mi się z tym pogodzić. Błagam

 21. Beata pisze:

  Św. Rito proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana za mojego męża Wojciecha chorego na nowotwór, o cud jego uzdrowienia, jeżeli taka jest wola Pana, a wierzę że jest. Dla niego nie ma bowiem rzeczy niemożliwych. Bóg zapłać

 22. Klaudia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców. O to, by mama nas nie krzywdziła, by nie zdradzala taty. By Bóg raczył nas wysłuchać i zakończył tę relacje na zawsze.
  Błagam o wstawiennictwo

 23. Izabela pisze:

  Droga Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo abym była zdrowa i mogła mieć dzieci i abym kiedyś została matką. Proszę również o pomoc w znalezieniu dobrej pracy, która będzie dawała mi satysfakcję. Błagam również o zdrowie dla mojej mamy. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.

 24. Zofia pisze:

  Święta Rito, błagam wstaw się do Boga za moim synem Pawłem i wyproś mu łaskę odzyskania wzroku. Ufam Ci i dziękuję za otrzymane łaski za Twoim pośrednictwem.

 25. Jadwiga pisze:

  Św. Rito Patronko spraw trudnych i beznadziejnych módl się za mną i za moją rodzinę. Opiekunko rodzin, uzdrowienie chorych przyjdź nam z pomocą.

 26. Elżbieta pisze:

  Święta Rito, Ty wiesz, jak długo już cierpię z powodu braku własnej rodziny i samotności. Jeżeli jest to zgodne z wolą Bożą i nikomu nie sprawi krzywdy, wyproś mi proszę, aby wieloletnia znajomość z pewnym, Bogu i Tobie wiadomym mężczyzną, przerodziła się w coś więcej.

 27. Elżbieta pisze:

  Święta Rito dziękuję Ci za dotychczasowe łaski i gorąco Cię proszę o nieustanną opiekę nad Madzią, o dobre, zgodne z wolą Bożą wybory życiowe, głęboką wiarę, dobrego męża, pomoc w znalezieniu pracy, wytrwałość w nauce.

 28. Elżbieta pisze:

  Święta Rito proszę o wsparcie w modlitwach o łaskę zdrowia dla Pawła, aby trafił do dobrych lekarzy, którzy postawią dobre diagnozy.

 29. Zofia pisze:

  Święta Rito, wyproś u Wszechmogącego Boga łaskę uzdrowienia dla mojego brata Krzysia, któremu covid bardzo zaatakował płuca, żeby mógł samodzielnie oddychać.
  Ja zaś obiecuję, że będę głosić potęgę Twojego Wstawiennictwa. Dziękuję.

 30. Beata pisze:

  Święta Rito, bardzo kocham swoją Rodzinę, każdy z nich jest dla mnie najważniejszy na świecie, dlatego proszę ze wszystkich sił miej w opiece małżeństwo i rodzinę mojego brata, siostry, moje i o zdrowie dla Rodziców. Twoja Beata

 31. Bogusia pisze:

  Św. Rito błagam Cię wysłuchaj mojej prośby, żeby Janek wrócił, bardzo go kocham i cierpię.
  Wiem, ze masz dużą moc, żeby mi pomoc, sama nie daję rady. Proszę o zdrowe dla mnie i moich dzieci, o potrzebne łaski, żebym mogła zdać prawo jazdy.
  Dziękuję Ci z całego serduszka.

 32. Józefa pisze:

  Św. Rito proszę o nawrócenie mojego syna, by mógł dogadać z ojcem i o wiarę dla niego. By znalazł sobie dobrą dziewczynę, żonę. Proszę Cię o to św. Rito i dziękuje za wszystko.

 33. Małgorzata pisze:

  Proszę św. Ritę o opiekę na śp. Mackiem, który zmarł dzisiaj na covid. Proszę o opiekę nad jego żoną, synem, mamą.

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress