PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

6 568 komentarzy do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Czcicielka pisze:

  Swięta Rito proszę ratuj nasze małżeństwo przed rozwodem i proszę pomóż mojemu męzowi się nawrócić.

 2. Czcicielka pisze:

  Swięta Rito w 14 rocznicę naszego ślubu proszę za Twoim wstawiennictwem o Boże Błogosławieństwo, oraz dalsze wspólne życie razem.

 3. Anna pisze:

  Dziękczynna, błagalna intencja dla mojego syna Kamila i jego narzeczonej, którzy wkraczają w dorosłość życia, zakładając nową rodzinę, aby za wstawiennictwem Św. Rity Dobry Bóg im błogosławił, miał ich w swojej opiece. By znosili trudy życia w towarzystwie modlitwy.
  Mama Ania

 4. Beata pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji daru bycia dobrą żoną i matką, o dobrego męża dla mnie, jeżeli jest to zgodne z Wolą Bożą proszę aby był to Kamil. Proszę o pojednanie, wybaczenie i miłość dla nas, proszę o mieszkanie na wgórzu, o które się staram, dziękuję.

 5. Renata pisze:

  Św.Rito proszę Cię wyproś u Boga łaskę uzdrowienia dla mojej mamy Izabeli, która jest po ciężkim udarze mózgu. Spraw abym mogła mamę zobaczyć i przytulić, gdyż od marca przebywa w szpitalu i nie można jej odwiedzać. Św Rito wysłuchaj mojej prośby.

 6. Dominika pisze:

  Święta Rito patronko od spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cię o dobrze napisanie egzaminu klas ósmuch dla mojego przyszywanego brata Wojtka
  Twoja czcicielka

 7. Dominika pisze:

  Święta Rito patronko od spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cię o dobrze napisanie egzaminu klas ósmuch dla mojego brata Tomka

 8. Agnieszka pisze:

  Św Rito błagam Cię uwolnij mnie od tych natrętnych myśli i ludzi którzy chcą mnie skrzywdzić i moją rodzinę. Oddal ode mnie strach przed wychodzeniem z domu i myśli samobójcze. Wstaw się za mną u Jezusa Miłosiernego i Jego Matki.

 9. Stenia pisze:

  Święta Rito, proszę Cię pomóż nam, Ty wiesz w jakich sprawach.

 10. Barbara pisze:

  Sw Rito dziekuje Ci za wszystkie otrzymane laski, ktore wyprosilas U Pana Naszego w moim Imieniu. Ja prosze a Ty spelniasz moje prosby. Tym razem prosze miej w opiece moje corki, ktore oczekuja potomstwa. Wstaw sie u Pana Naszego za nimi, aby szczesliwie przechodzly ciaze I urodzily zdrowe dzieciatka. I aby cala nasza rodzina byla zdrowa.

 11. NN pisze:

  Św. Rito, proszę pomóż nam ochrzcić synka. Przyszła chrzestna ciężko zachorowała. Pomóż jej wyzdrowieć. Dodaj jej sił, odwagi i mądrości, aby mogła zostać chrzestną lub pomóż dostrzec inną osobę dobrą do tej roli.

 12. Sylwia pisze:

  Święta Rito , błagam o dar macierzyństwa , proszę też o opiekę nad moją siostrą Aleksandrą w podjęciu życiowych wyborów oraz o zdanie matury . Błagam wysłuchaj mnie .

 13. Anna pisze:

  Św Rito przeprowadz Damiana przez maturę i Pawła przez egzamin. Dziękuję Ci za wszystkie łaski

 14. Izabela pisze:

  Dziękuję Ci święta Rito za pomoc i z całego serca proszę o zdrowie dla mojej mamy, bo ostatnio zaczyna doskwierać jej choroba.

 15. Zyta pisze:

  Święta Rito broń od złego moją rodzinę. Proszę nawróć moje dzieci, oddal egoizm, nałogi, złe towarzystwo. By odnaleźli wartości życia. Broń przed rozpadem małżeństwo mojego syna, proszę o pojednanie wzajemny szacunek, odnów ich miłość. Proszę o zdanie matury dla córki, oświeć jej umysł.

 16. Wierzaca pisze:

  Św. Rito dziękuję z całego serca za męża prawo jazdy, proszę uproś u Boga aby Tomek i Bartek zdali prawo jazdy.

 17. Dagmara pisze:

  W moich intencjach za moich bliskich św. p. Piotr, Sławomir, Tomasz, Szymon, Konrad, Sebastian, Beatrycze, Franciszek, Aleksander, Sebastian, Józefina, Zenon Sławomir, Sebastian, Paweł, Łukasz, Jan, Antoni Dominik, żyjących Józef, Józefina, Grzegorz, J., S., W., i za mnie.

 18. Róża pisze:

  Św. Rito bardzo Cię proszę wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mojego syna Rafała. Twoja oddana i wierna modlę się o to od 30 lat. Mama

 19. Marcin pisze:

  Św Rito pomóż mi aby Klaudia wróciła do mnie i żebyśmy wychowali Jej dziecko.

 20. Barbara pisze:

  Święta Rito,
  proszę pomóż Pawłowi i Stanisławowi w pokonaniu ciężkiej choroby nowotworowej. Miej ich w swojej opiece.

 21. Edyta pisze:

  Błagam o uwolnienie mojego męża od gniewu, by chciał ratować nasze małżeństwo. Edyta

 22. M pisze:

  Boże Miłosierny, błagam, spraw, źeby mi zaufał i uwierzył w moje oddane jemu serce od początku, zamknięte na inne relacje. Proszę też, abym i ja mogła być tego pewna w nim. Pomóż nam, ochraniaj przed złym, ukryj w Najświętszej Krwi.

 23. Małgorzata pisze:

  Święta Rito proszę o zdrowie dla córki Karoliny. Proszę również o zdrowie dla mnie.Proszę Cię pomóż nam. Małgorzata

 24. Antonina pisze:

  Święta Rito, wstaw się u Pana o uzdrowienie Macieja, Twojego wiernego czciciela.

 25. M. pisze:

  Św. Rito, proszę Cię o trwałe wyjście z depresji, znalezienie dobrej pracy i aby odezwał się do mnie człowiek, z którym łaczyła mnie wielka miłość i abyśmy zostali małżeństwem mimo wielu zadanych sobie wcześniej ran

 26. TOBIASZ I MIROSŁAW pisze:

  PROSIMY O USTANIE PANDEMI O ZDROWIE DLA CAŁEJ RODZINY K. D. K. I Ś. Z CUKIERNI Z ŁAPANOWA ITD. R ŚLUBU WŁADYSŁAWY I STANISŁAWA K. BŁ.BOŻE OD DZIECI.5.R ŚLUBU ŁUKASZA I DOROTY K. BŁ.BOŻE OD RODZICÓW.

 27. Iwona pisze:

  Św Rito dziękuje za moje dzieci Emilkę i Antosia. Uproś dla nich zdrowie i opiekuj się nimi.

 28. Magda pisze:

  Święta Rito błagam Cię , pomóż -Ty wiesz….Wysłuchaj moich błagań

 29. Paulina pisze:

  Św. Rito, uproś szczęśliwy poród dla Paulinki. Proszę również o macierzyństwo dla Kasi i Sebastiana. Rito módl się za nimi.

 30. Janusz pisze:

  Święta Rito
  Proszę o łaskę udanej operacji moich kolan, wybłagaj mi u Pana powrót do zdrowia i normalnego życia.
  W Twoje ręce oddaję sprawy mojego zdrowia.
  Wspomagaj mnie.
  Janusz

 31. Łukasz pisze:

  Grzegorz wróć do domu. Św. Rito wyproś.

 32. Czcicielka pisze:

  Święta Rito, proszę w intencji wszystkich zrozpaczonych, zniechęconych do siebie i do życia, mających myśli samobójcze, które są tak naprawdę niechciane. Dopomóż w udrękach. Wstawiaj się u Pana.

 33. Magdalena pisze:

  Święta Rito… Ty wiesz… proszę Cię o pomoc i modlitwę. Twoja czcicielka Magdalena.

 34. Ewa pisze:

  Święta Rito. Wiele razy prosiłam Cię o pomoc, kolejny raz wierzę, że i tym razem mi pomożesz. Teraz sytuacja jest dla mnie wyjątkowo skomplikowana. Proszę Cię o zdrowie i pomoc w mojej zawikłanej sprawie.

 35. Jadwiga pisze:

  Św.Rito Patronko spraw trudnych i beznadziejnych przyjdź mi z pomocą. Miłosierny Jezu Najlepszy Lekarzu duszy i ciała błagam ulituj się nade mną, Jezu Ty wszystko wiesz i możesz, Jezu Ty się Tym zajmij.

 36. Aleksandra pisze:

  Święta Rito,
  Proszę Cię o znalezienie pracy oraz o pomyślne zdanie egzaminów. Proszę Cię o spokój serca i pokój w rodzinie.

 37. Aleksandra pisze:

  Święta Rito,
  poznałam Cię dzięki Pani Ani z Nowego Sącza, która wręczyła mi Twoją poświęconą różę. Proszę o nawrócenie Mateusza, spraw, aby nastała zgoda między nami.
  Ola

 38. Iza pisze:

  Święta Rito proszę o łaskę zdrowia dla mojego poczętego synka, niech jego serduszko będzie zdrowe.

 39. Dominika pisze:

  Św Rity proszę Cię o uwolnienie mojego przyszywanego brata od alkoholizmu. Prosi cie Twoja czcicielka

 40. Agnieszka pisze:

  Św Rito błagam Cię pomóż mi rozwiązać moje wszystkie problemy przez które mam myśli samobójcze. Wstaw się za mną u Pana Jezusa.

 41. Matka pisze:

  Święta Rito uproś u Boga łaskę uratowania małżeństwa syna i synowej od rozpadu, o przemianę wewnętrzną syna i nawrócenie do Boga,o uzdrowienie relacji z ojcem,o zdrowie,zgodę i miłość dla całej naszej rodziny

 42. Alicja pisze:

  Św.Rito proszę o łaskę powrotu do zdrowia oraz pomoc w wyjściu z długów

 43. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o dar życia wiecznego dla Jarka.

 44. Anna pisze:

  Swieta Rito, błagam o opieke i laske pokonania nalogu narkotykow przez mojego syna oraz za jego rodzine. Ocal ta rodzine aby sie nie rozstali, bo przezywaja teraz kryzys malzenski a dzieci malutkie cierpia…

 45. Hiacynta pisze:

  Święta Rito, wiele razy już zwracałam się do Ciebie, prosząc Cię o wstawiennictwo i nigdy się nie zawiodłam. Zwracam się do Ciebie i dzisiaj prosząc o zdrowie oraz pomyślne ukończenie studiów dla mojej córki Magdaleny. Proszę Cię także o zdrowie i znalezienie pracy dla synowej, a także pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy dla mojej chrześnicy Agnieszki.
  Matka

 46. Damian pisze:

  Święta Rito proszę o łaskę zdrowia, oraz pomoc w znalezieniu pracy którą jeszcze dam radę wykonywać.

 47. Łukasz pisze:

  Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.
  Sw. Rito spraw aby Grzegorz wrócił do domu.

 48. MM pisze:

  Boźe Duchu Święty Duchu Miłości, błagam, daj abym nie była tak samotna na tym bezdusznym świecie…

 49. Stanisław pisze:

  Św Rito za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę ustąpienia bólu nogi mojej małżonki Ewy, o łaskę utrzymania pracy dla Ani, Rafała i Agnieszki oraz o zdrowie dla Maksymiliana.

 50. Krystyna pisze:

  Dziękuję Ci św. Rito, za wstawiennictwo u Ojca Naszego, za otrzymane łaski w sprawie pracy. Proszę Cię o dalszą opiekę nad moją rodziną, zwłaszcza o zdrowie i pogodę ducha dla mojej Mamy. Proszę Cię, aby córka zdała z powodzeniem maturę i dostała się na wymarzone studia. Dla mnie wypraszaj łaskę wiary i radości z życia.

 51. Olga pisze:

  Proszę o ochronę i pomoc w rozwiązaniu problemów. Proszę o wsparcie.

 52. EWA pisze:

  ŚWIĘTA RITO PROSZĘ O ZDROWIE DLA ZBYSZKA

 53. Czcicielka pisze:

  Proszę o łaski dla dzieci a także dla mnie o łaski potrzebne mi w życiu , modlę się o nie z całego serca do Ciebie a Tobie znane.

 54. Jolanta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa, przemianę serca mojego męża Janusza i znalezienia mieszkania dla mnie i moich dzieci.

 55. Zofia pisze:

  Św Rito wybłagaj dla mojej córki łaskę stworzenia szczęśliwego związku ze Szczepanem.

 56. Czcicielka pisze:

  Święta Rito, proszę w sprawie pracy, zniechęcenia do siebie samej, do życia, w sprawie tego, którego kocham. Proszę o cud postawienia jeszcze raz na mojej drodze życia Szymona i by pozostał w nim już na zawsze. Dopomóż, ja już nie mam sił, nie chce mi się żyć. Nie proszę o rzeczy z kosmosu, przecież wiesz. Święta Rito…

 57. Anna pisze:

  Św.Rito proszę cię o łaski o które proszę w modlitwie wyproś proszę aby w naszym domu panowała radość i szczęście proszę też o dobrych lojalnych przyjaciół aby córka znalazła miłość swojego życia.

 58. Maria pisze:

  Święta Rito, pomóź nam, proszę, Ty wiesz… polecam Ci wszystkie sprawy.

 59. Anna pisze:

  ŚW Rito dziękuję za łaskę pielgrzymowania do Twojego sanktuarium w Casia. Pokornie proszę o poprawę wyników mojej mamy o siłę w leczeniu boleriozy. Św Rito wstawiaj się za nami. Amen.

 60. R....... pisze:

  SW Rito prosze Cie uczyn cud wszystko sie konczy to juz nie do pomyslenia co sie dzieje co Moja zona Robi prosze o cud nawrocenia ..cud pomocy….zabierz to zlo od nas….blagam pomoz…

 61. Irena pisze:

  Św.Rito proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mojej wnuczki Patrycji. Proszę również o potrzebne łaski dla mojej córki Agnieszki – wyproś u Boga dla niej rodzinne szczęście, aby nie pozostała sama.

 62. Marzena pisze:

  Święta Rito błagam Cię o zdrowie dla mojego syna, męża, taty, brata, babci i teściowej oraz mnie. O to, żeby mój syn dobrze się rozwijał. Proszę Cię, aby mój mąż znalazł dobrą pracę. Wysłuchaj moich próśb.

 63. Paulina pisze:

  Święta Rito, pomóż mojej córeczce uporać się z ciężką chorobą. Miej ją w swej opiece. Mama

 64. Ryszard pisze:

  Święta Rito proszę Cię wysłuchaj mnie.

 65. Monika pisze:

  Święta Rito proszę o cud spotkania o odwagę i zaufanie mi dla kogoś kto jest dla mnie bardzo drogi.

 66. EWA pisze:

  ŚWIĘTA RITO PROSZĘ POMÓŻ MOJEJ CÓRCE I ZIĘCIOWI, ŻEBY W ICH ŻYCIU ZAWSZE BYŁA WIARA, MIŁOŚĆ, SPOKÓJ.

 67. Dorota pisze:

  Św Roto proszę o łaski uzdrowienia po udarze dla mojej mamy.

 68. JOANNA pisze:

  Święta Rito, błagam za rodzinę mojego brata, o nawrócenie mojego syna Macieja oraz o zdrowie dla wszystkich, o których myślę. Wyproś u Boga to wszystko, co składam w twoje ręce Święta Rito…

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress