Mama Joanna

Nasz syn urodził się  5 lipca 2014 roku.

W trakcie porodu siłami natury doszło do komplikacji. Dziecko urodziło się bez napięcia mięśniowego, bez oddechu, bez odruchów. Po 30 minutach reanimacji powróciły funkcje życiowe. Lekarze postawili diagnozę: ciężka zamartwica urodzeniowa, brak ruchów, drgawki. Nasz syn został odwieziony na oddział Intensywnej Terapii Noworodka do szpitala w Prokocimiu. Tam czekała na nas kolejna diagnoza: krwotok podpajęczynówkowy mózgu, liczne wylewy krwawe śródsiatkowe w oku prawym.

W tych trudnych dniach cała nasza rodzina modliła się o zdrowie dla naszego dziecka do Boga za wstawiennictwem św. Rity i  św. Jana Pawła II.

Trzy dni po porodzie poprosiliśmy z mężem kapelana szpitalnego o chrzest dla naszego Szymona. Jeszcze w tym samym dniu, po przyjęciu sakramentu chrztu świętego, stan zdrowia Szymona zaczął się  znacznie poprawiać, krwiaki wchłonęły się, a po zamartwicy i niedotlenieniu nie było śladu.

Zaufaliśmy Bogu i dzięki wstawiennictwu św. Rity i św. Jana Pawła II, Szymon jest teraz w pełni zdrowym i szczęśliwych dzieckiem.

Mama Joanna Wiśniowska

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress