PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

7 357 komentarzy do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Czcicielka pisze:

  Święta Rito błagam o zdrowie dla moich rodziców, chroń ich i miej w swojej opiece.

 2. Weronika pisze:

  Święta Rito proszę o opiekę i zdrowie dla mnie i moich najbliższych, miej nas w swojej opiece.

 3. Ewa pisze:

  Sw.RIto proszę uratuj Zbyszka z ciężkiej choroby

 4. Piotr pisze:

  Św. Rito wysłuchaj wszystkich moich próśb, które noszę w sercu, szczególnie tych dotyczących pracy Piotra, życia osobistego i zawodowego.

 5. Jadwiga pisze:

  Tobie Św. Rito powierzam siebie, całą rodzinę i przyjaciół. Patronko spraw trudnych i beznadziejnych wstawiaj się za nami. Opiekunko rodzin, uzdrowienie chorych módl się za nami.

 6. Wioletta pisze:

  ŚW Rito proszę o błogosławieństwo zdrowia dla Mojego męża Sławomira żeby nie było nawrotu choroby. Daj nam siłę walki.

 7. Barbara pisze:

  Święta Rito! Błagam Cię uproś mi cud, by dzieciątko, które nosi moja Synowa urodziło się zdrowe, pomimo całkowitego braku wód płodowych od 15 tygodnia ciąży.

 8. Marta pisze:

  Św Rito
  Bardzo Dziękuje za pracę. Nie jest w zawodzie, ale nie narzekam i bardzo się cieszę.
  Dziękuję

 9. Iwona pisze:

  Św. Rito proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i o wyproszenie łaski nawrócenia dla mojego męża Piotra. Proszę Cię Św. Rito o łaskę odrodzenia naszego małżeństwa i miłości małżeńskiej. Św. Rito proszę Cię wyproś łaskę uwolnienia mojego męża od zniewolenia chorej i grzesznej znajomości jaką utrzymuje z inną kobietą.

 10. Piotr pisze:

  Św Rito spraw żeby ludzie odpowiedzialni za zatrudnianie ludzi w zakładzie pracy zaproponowali Piotrowi bardzo dobrą pracę umysłową, żeby Piotr nigdy nie był zwolniony z pracy.

 11. Mirosława pisze:

  Kochana Święta Rito proszę Cię o łaskę zdrowia dla Zbigniewa szczęśliwą operację oka i o zdrowie dla całej rodziny. Dziękuję za wszystko i proszę o opiekę nad naszą rodziną.

 12. Mirosława pisze:

  Najdroższa Święta Rito proszę Cię o wyproszenie łaski uzdrowienia z choroby nowotworowej Leszka, dobre wyniki badań i opiekę nad nim. Dziękuję Ci za wszystko.

 13. Urszula pisze:

  św.Rito,proszę wyjednaj mi u Boga łaskę uzdrowienia moich nerwów daj abym doznała pokoju ,by wszystkie napięcia i emocje odeszły ode mnie.Boże sprawa abym mogła spać spokojnie .Bóg zapłać Boże za to że dajesz mi jeszcze siłę do tego.

 14. R....... pisze:

  SW Rito prosze blagam pomoz w wiadomej Ci sprawie…. Prosze o laske nawrocenia zony. Zostalo bardzo malo czasu, inaczej on nas zniszczy do konca. Już nas rozbil…

 15. Krystyna pisze:

  Święta RITO bardzo Cię proszę – pomóż uwolnić się mi od nałogu nikotynowego. Módl się za mną święta Rito

 16. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Adama. O uwolnienie go z alkoholizmu.

 17. Maria pisze:

  Proszę o cud uzdrowienia serca. Czuję jak słabo pracuje nawet przy małym wysiłku.

 18. Magdalena pisze:

  Święta Rito, proś Pana za moją miłość – Szymona i sprawy, które noszę w sercu, proszę również w sprawie pracy. Pomóż. Módl się za nami.

 19. Czcicielka pisze:

  Święta Rito błagam Cię o opiekę i zdrowie dla mnie oraz moich najbliższych zwłaszcza dla moich rodziców.

 20. Sylwia pisze:

  Święta Rito. Proszę pomóż mi. Jestem Twoją czcicielką i ufam,że mi pomożesz. Proszę, spraw aby mąż zmienił pracę, przemów do jego serca i natchnij go aby zrozumiał że obecna praca nie jest dla niego, że źle wpływa na niego. Zeslij mu inną pracę, blisko domu i bezpieczną. Święta Rito obiecuję czcić Cię jeszcze bardziej i głosić Twoją chwałę.

 21. Renata pisze:

  ŚW Rito dziękuję Ci za pomoc i proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla całej mojej rodziny. Módl się za nami ŚW Rito.

 22. Renata pisze:

  ŚW Rito dziękuję Ci za pomoc i proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla całej mojej mojej rodziny
  módl się za nami ŚW Rito

 23. EWA pisze:

  ŚWIĘTA RITO BARDZO CIĘ PROSZĘ O POPRAWĘ ZDROWIA DLA ZBYSZKA

 24. Piotr pisze:

  Św. Rito, wyproś potrzebne łaski dla mnie i otaczających mnie ludzi, żebym miał dobrą, stałą pracę.

 25. Joanna pisze:

  Święta Rito, proszę o przebaczenie i pojednanie, o uzdrowienie, odbudowanie relacji i zaufania.

 26. Marta pisze:

  Św Rito
  Proszę Cię o prace.

 27. Irenka pisze:

  Sw Rito proszę Cię o zdrowie dla poczętego dziecka by prawidłowo się rozwijało i o bezpieczny przebieg ciąży.

 28. Joanna pisze:

  Święta Rito, dziękuję i proszę, o dar przebaczenia z całego serca i pojednania, o zgodę, jedność, przyjaźń, miłość. Święta Orędowniczko trudnych spraw, a nawet niemożliwych po ludzku, oręduj za nami.

 29. Jadwiga pisze:

  Św.Rito proszę o nawrócenie syna Patryka by odzyskał nadzieję i znalazł dobrą pracę. Proszę cię o wyzdrowienie córki Natalii z ciężkiej choroby, lepsze wyniki w nauce syna Łukasza i o to, żeby córeczka Amelia zdrowo się chowała.

 30. Magdalena pisze:

  Św Rito proszę, aby zakończył się koszmar który rozgrywa się teraz w moim życiu, proszę o pokorę, wytrwałosć trwanie przy Panu w chwilach najtrudniejszych. Proszę o dobrych ludzi wokół siebie i miłość dla moich wrogów.

 31. Kinga pisze:

  Święta Rito proszę wyjednaj łaskę dla wszystkich chorych hematologicznie i z osłabioną odpornością, w szczególności dla mnie proszę o uzdrowienie

 32. CELINA pisze:

  UKOCHANA SW.RITO DZIEKUJE Z CALEGO SERCA ZA ZDANY EGZAMIN WOJTUSIA NA MEDYCYNE

 33. Renata pisze:

  ŚW Rito bardzo dziękuje Ci, że mój syn pracuje, że znalazł sobie dziewczynę. Bardzo proszę o to żeby podanie o przedłużenie kierunków studiów zostało rozpatrzone pozytywnie, aby w końcu obronił magistra i żeby w pracy uzyskiwał dobre wyniki. Proszę, żeby ta dziewczyna była dla niego dobra, módl się za nami św Rito, wierzę w Twoją pomoc.

 34. Agnieszka pisze:

  Proszę o nieustającą skuteczną moc Ducha Świętego we mnie we wszystkich intencjach, które noszę w swym sercu i całym moim życiu. Proszę o modlitwę dziękczynną za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać za modlitwę. Agnieszka

 35. Agnieszka pisze:

  Sw Rito proszę o pomoc w problemach Tobie wiadomych Bóg zapłać.

 36. Matka pisze:

  Św. Rito proszę o mądrość i dobroć serca dla mojej córki Joanny. Św. Rito błagam oddal od niej złego ducha, który nią kieruje i złych ludzi. Pomóż

 37. Michal pisze:

  Proszę Cię Święta Rito, pomóż mojej córce Anastazji w powrocie do pełni zdrowia po zapaleniu mózgu, ma tylko 5 lat. Obdarz Ją łaską zdrowia oraz błogosławieństwem i chroń Ją od złego i od złych ludzi…

 38. babcia pisze:

  Prosze o modlitwe o zdrowie dla wnuka i jego mamy .Boze Blogoslawienstwo dla calej rodziny ,aby nic zlego juz sie nie wydarzylo

 39. babcia pisze:

  Prosze o modlitwe o zdrowie dla wnuka i jego mamy

 40. Krystyna pisze:

  Strzeż mnie dobry Jezu jak własności swej , i w opiece czułej moją duszę miej ” – słowami tej pięknej pieśni dziękuję Ci dobry Jezu za wszystkie łaski,które za wstawiennictwem moich Orędowników u Ciebie wyprosiłam. Przepraszam cię Panie Jezu za wszystko co było złe, za wszystko co się Tobie nie podobało, za wszystkie popełnione błędy. Dziękuję Ci Jezu za Twoją miłość ,za te wszystkie łaski na które nie zasłużyłam. Boże Panie mój – bardzo żałuję ,że Cię obraziłam bo Ty nie masz upodobania w grzechu. Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny . Ochroń nas Jezu przed tym okropnym KORONAWIRUSEM , proszę o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świetego dla moich ukochanych wnuczek :JAGÓDKI , KALINKI i LENKI. Święta RITO wspieraj nas swoją modlitwą AMEN.

 41. Piotr pisze:

  Św Rito spraw żeby ludzie zarządzający zakładem pracy Piotra nie zwolnili go z pracy. Żeby ludzie pomogli mu znaleźć dobrą pracę umysłową.

 42. Ania pisze:

  Święta Rito, doskonale już wiesz o co Cię proszę… Nie opuszczaj mnie…

 43. Bernadetta pisze:

  Św. Rito chcę powierzyć Twojej opiece moja rodzinę:męża Rafała, syna Radosława i córkę Annę. Miej ich w Swojej opiece i pozwól cieszyć się nam szczęściem rodzinnym. Daj całej naszej rodzinie łaskę zdrowia. O to w tej nowennie Cię proszę.

 44. Bernadetta pisze:

  Św. Rito serdecznie Cię proszę miej w opiece mojego syna Radosława, by mógł cieszyć się zdrowiem i rozwijać swoje zdolności. Strzeż Go i chroń od złego, postaw na jego drodze samych dobrych ludzi.

 45. Elżbieta pisze:

  Święta Rito, serdecznie Cię proszę miej w opiece maleńkiego Oskara, Jego Rodziców i Siostry. Wspomóż proszę modlitwy o dobrą diagnozę, zdrowie i potrzebne łaski dla Oskara. Postaw na Ich drodze dobrych i mądrych lekarzy.

 46. Jerzy pisze:

  Św. Rito, miej w opiece moją rodzinę w Anglii i ustrzeż ją przed koronowirusem. Twój Czciciel.

 47. Agnieszka pisze:

  O uwolnienie od wad genetycznych i uzdrowienie wady serca naszego nienarodzonego dziecka – by urodziło się zdrowe i rozwijało się prawidłowo.

 48. Basia pisze:

  Św. Rito, błagam o zdrowie i siły dla męża i miłość oraz spokój w rodzinie.

 49. Maria pisze:

  O Droga Święta Rito, o przebaczenie, pojednanie, miłość, zgodę gorąco proszę. Oraz o powrót do zdrowia, do pełni sił. O ustanie arytmii serca proszę Cię mój Panie Boże.
  Chroń nas od epidemii koronawirusa i od szczepionek niewiadomego pochodzenia.

 50. Małgorzata pisze:

  Św. Rito proszę o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby mojego taty Zbigniewa oraz zdrowie i siłę dla mamy Haliny

 51. Matka pisze:

  Św Rito proszę za Joanne i Marcina aby wrócili do siebie, aby Marcin zmienił się na lepsze, przeprosił i z czystym sercem pełnym miłości wrócił do Joanny. Sw Rito wysłuchaj prośby mojej, połącz tych dwoje, nie daj im odejść od siebie.

 52. Ela pisze:

  Proszę o dołączenie następujących intencji do omadlania:

  – o powrót do zdrowia i uwolnienie z choroby nowotworowej dla Ewy i Reginy,
  – o zawrócenie z niewłaściwej drogi życiowej dla Łukasza i o dobrą, uczciwą, pobożną Żonę dla Niego,
  – o uwolnienie od tego wszystkiego i tych wszystkich osób, o które prosi Elżbieta,
  – o dobre spowiedzi w Wielkim Poście i o światło Ducha Świętego oraz cierpliwość dla spowiedników,
  – o zdrowie, prace, dary Ducha Świętego, pokój serca, cierpliwość, radość, uzdrowienie z nerwicy, a na przyszłość o Zbawienie Wieczne dla Romana z okazji 60. urodzin,
  – za solenizantów: Romana i Helenę, którzy świętują w tych dniach swoje imieniny,
  – o wytrwanie w postanowieniach podjętych na Wielki Post,
  – o zdrowie, dary Ducha Świętego, pokój serca, cierpliwość, szczęście, dobrą pracę, miłość w rodzinie, a na przyszłość o Zbawienie Wieczne dla Katarzyny z okazji 30. urodzin,
  – o prawdziwe pokochanie Męża Michała,
  – o Zbawienie Wieczne dla naszych bliskich zmarłych, osób z rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów oraz za ś.p. aktora Pawła Królikowskiego,
  – o udany przebieg kontroli w pracy Julity i o wysłuchanie próśb, które nosi w sercu oraz za Jej córki: Magdę i Kaję.

 53. mama Ewa pisze:

  Sw. Rito prosze Cie o łaske zdrowia dla mnie i dla córki mojej siostry ,Rito prosze wysłuchaj mojej prosby. prosze cie tez o madrosc zycia dla moich synów aby opusciły ich wszelkie problemy i zmartwienia. zeby syn wyszedł z alkoholizmi i znalazł prace

 54. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie, proszę o zdrowie dla mojej rodziny, o uzdrowienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu, o ich powrót do Boga. O dar życia wiecznego dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych.

 55. Czcicielka pisze:

  Święta Rito błagam o zdrowie dla mnie i moich najbliższych a zwłaszcza dla moich rodziców

 56. Grażyna pisze:

  Święta Roto proszę najgoręcej o łaskę zdrowia dla mojej kochanej synowej Eweliny o szczęśliwy przebieg leczenia. Proszę uproś tę łaskę u Pana

 57. Krystyna pisze:

  Święta RITO – opiekunko rodzin , uzdrowienie chorych – TOBIE powierzam wszystkie sprawy ,które kryje moje serce. Wszystko oddaję Tobie. Niech się dzieje wola Boża. opiekuj się moimi wnuczkami , prowadż Je drogami Bożymi i życiem zgodnym z dekalogiem. Opiekunko chorych : zajmij się wszystkimi chorymi w rodzinie – polecm Twojej opiece wnuczkę Kalinkę i proszę o uzdrowienie Jej kręgosłupa i proszę o prawidłowy rozwój fizyczny , proszę o odrodzenie mojego małżeństwa Swieta Rito módl się za Nami

 58. Anonim pisze:

  Św. Rito gorąco proszę miej w opiece mojego męża Andrzeja,uproś mu zdrowie, dodaj siły i pomóż aby trudne sprawy wiadome Tobie i Panu Bogu szybko i szczęśliwie się zakończyły.

 59. wazne pisze:

  prosze o dar db meza i pracy w tym roku,za dusze czysciowe, za usa by sad najwyzszy zakazal aborcji amen

 60. e pisze:

  Panie Boże, przepraszam, źe nie umiem cierpieć, źe tak łatwo ulegam negatywnym myślom i emocjom i tracę nadzieję. A przecież nie ma miłości bez cierpienia… Proszę, dodawaj mi sił w takich trudnych chwilach zwątpienia. Cierpienie i miłość to wielka siła, która może ochraniać i wspierać tego kogo kochamy. Niech tak będzie. Tylko bądź wtedy przy mnie, Panie.

 61. Marta pisze:

  Św Rito
  Proszę o prace.

 62. Krystyna pisze:

  Święta Rito orędowniczko w sprawach najtrudniejszych bardzo Cię proszę o wstawiennictwo i pomoc w pomyślnym załatwieniu sprawy finansowej syna Sebastiana i aby nie spotkał się z odmową dawnych kolegów z pracy w jej zakończeniu.

 63. Krystyna pisze:

  Święta Rito orędowniczko w sprawach najtrudniejszych proszę Cię o wstawiennictwo w dwóch sprawach sądowych syna Karola: aby pozytywnie rozpatrzono jego wniosek i aby 23 marca sąd nie odwieszał mu wcześniejszego wyroku. Aby wrócił do modlitwy, dbał o zdrowie i nie nadużywał alkoholu. Pokornie o to wstawiennictwo proszą Cię Święta Rito.
  Zasmuceni Rodzice.

 64. Renata pisze:

  ŚW RITO DZIĘKUJĘ, ZE WYSŁUCHAŁAŚ MOJĄ PROŚBĘ I POMOGŁAŚ. MÓJ SYN PORADZIŁ SOBIE. PROSZĘ CIĘ, ŻEBY MÓJ SYN MÓGŁ DALEJ KONTYNUOWAĆ NAUKĘ, WIERZĘ W TWOJĄ POTĘGĘ.

 65. Elżbieta pisze:

  Przez wstawiennictwo św. Rity proszę o łaskę uzdrowienia duchowego i nawrócenia dla Kamila, porzucenia przez niego życia w grzechu i skruszenie jego zatwardziałego serca.

 66. Magda pisze:

  Blagam SOS modlitewne za Andrzeja i jego sprawy beznadziejne,o Milosierdzie Boze..

 67. MAMA pisze:

  ŚWIĘTA RITO PROSZĘ O UWOLNIENIE MOJEGO SYNA OD DZIAŁANIA ZŁEGO DUCHA O ZDROWIE DLA NIEGO I POTRZEBNE ŁASKI ABY ZROZUMIAŁ CO W ŻYCIU JEST NAJWAŻNIEJSZE

 68. Marta pisze:

  Św Rito
  Proszę Cię o pracę od już. Siostra ma ślub za trzy miesiące i bardzo chciałabym Jej coś kupić.

 69. Krystyna pisze:

  Wszechmogący Boże za wstawiennictwem Sw. Rity prosze Cię o wypełnienie Twojej Swiętej Woli w życiu mojego małżeństwa i mojej rodziny.Przez ręce Twego Miłosiernego Syna ,błogosław moje małżeństwo i moją rodzinę i wszystkim Tym ,ktrych spotkałam na swojej drodze w ciągu swojego życia. Zmarłych bliskim mojemu sercu obdarz radością życia wiecznego. Proszę o modlitwę za wszystkie dusze czyśćcowe. Swięta Rito módl się za nami!AMEN

 70. Renata pisze:

  ŚW RITO PROSZĘ O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA:
  – CAŁEJ MOJEJ RODZINY,
  – DLA MOJEGO SYNA PIOTRA – ŻEBY ODNALAZŁ SIĘ W ŻYCIU i OBRONIŁ PRACĘ MAGISTERSKĄ,
  – DLA CÓRKI KAROLINY, ŻEBY BYŁA ZDROWA I SZCZĘŚLIWA.
  MÓDL SIĘ ZA NAMI ŚW RITO

 71. Anna pisze:

  Swieta Rito, pomoz mojemu dziecku, zeby umiało radzic sobie ze swoja choroba, czuwaj nad nim

 72. Anita pisze:

  Święta Rito,

  Od kilku miesięcy szukałam stałej pracy. Gdy już traciłam nadzieję, Ty zawsze byłaś blisko mnie i dawałaś mi siłę. Zaufałam Twojej opiece i pozwoliłam, abyś sama mną pokierowała. Dziękuję, że wysłuchałaś moich próśb. Dzięki temu dano mi szansę. Zawierzam Tobie każdy mój dzień i moją rodzinę. Pomogłaś memu Tacie w chorobie. Dziękuję za wszystko. Wiem, że zawsze mogę się do Ciebie zwrócić.
  Miej w opiece moich bliskich.

 73. Jadwiga pisze:

  Tobie Św.Rito powierzam siebie,moja rodzinę i przyjaciół,całe nasze życie i proszę oręduj za nami ,prowadź dobrymi ścieżkami nasze dzieci i wnuki,uproś nam chorym łaskę zdrowia i pomóż synowi wyjść z trudnej sytuacji finansowej.Opiekunko rodzin ,uzdrowienie chorych módl się za nami.Jezu ufamy Tobie.

 74. Renata pisze:

  Św Rito kolejny raz zwracam się do Ciebie ze swoją prośbą , wierzę ze Twoje wstawiennictwo pomoże mi , mądlę się o to by mój syn obronił pracę magisterską ,aby odnalazł się w życiu , w pracy żeby sobie radził dobrze , kiedyś swoje prośby kierowałam o zdrowie córki , która była bardzo chora , pomogłaś mi , wieżę że teraz też wstawisz się za mną , proszę pomóż mojemu synowi zdać tego magistra i o dobrą pracę

 75. Marzena pisze:

  Święta Rito błagam o Twoją pomoc w odnalezieniu Karola żywego. Tak bardzo modlę się o Jego powrót, proszę uproś nam tę łaskę o którą z ufnością proszę.

 76. Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla mnie z raka piersi i kości a także o uzdrowienie fizyczne,psychiczne i duchowe.
  Ewa

 77. Izabela pisze:

  Proszę Cię święta Rito o pomoc w nowej pracy, abym sobie poradziła i żeby wszystko ułożyło się po mojej myśli. Proszę też bardzo o pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy.

 78. Jerzy pisze:

  Dziękuję Ci Św Rito. Prosiłem aby mój zięć Stefan dostał pracę i tak się też stało.
  Twój czciciel

 79. Anna pisze:

  Św. Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie dla całej mojej rodziny a zwłaszcza o zdrowie dla mojego rodzeństwa: Iwony, Marcina i Piotra, a także o wyjście z nałogu dla Marcina i Piotra.

 80. Anna pisze:

  Św Rito prosimy z całego serca o łaskę potomstwa, tak bardzo chcemy doświadczyć łaski macierzyństwa. Anna i Tomasz.

 81. JANINA pisze:

  Św. RITO Bóg Zapłać za łaski uzyskane do tej pory i proszę o modlitwę za moje dzieci aby żyły w zgodzie ze sobą i ze swoimi połówkami

 82. babcia pisze:

  Święta Rito proszę o wyproszenie łaski uzdrowienia Wojtusia, aby chodził i mówił. Proszę o zdrowie dla jego mamy i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny.

 83. Justyna pisze:

  Święta Rito proszę Cię uproś mi poprawę relacji w pracy, o oczyszczenie mojej osoby z wszystkich pomówień, bardzo Cię o to proszę

 84. Iza pisze:

  Święta Rito proszę o wzajemną miłość Marka do mnie i zawarcie z nim związku małżeńskiego opartego na Bogu miłości i przyjaźni. Proszę o zdrowie dla mojej mamy.

 85. Paulina pisze:

  Św. Rito proszę Cię o dar poczęcia uprahnionego dziecka, oraz dla mojej siostry o urodzenie zdrowego dziecka I utrzymanie ciaży.

 86. Tadeusz pisze:

  Św.Rito proszę Cię bardzo o zdrowie i siłę dla mojej kochanej żony Żanety w walce z białaczką. Błagam o życie dla mojej żony.

 87. Agnieszka pisze:

  Święta Rito proszę Cię o wyproszenie zdrowia dla Pawła, któremu 14 lutego pękł tętniak w głowie. Obecnie jest w stanie ciężkim. Bardzo prosimy o jego powrót do zdrowia. Święta Rito módl się za nami.

 88. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę o znalezienie lepszej i dobrze płatnej pracy dla mnie i mojego męża.

 89. M.. pisze:

  Proszę o zdrowie i siłę w walce z chorobą dla Stanisławy

 90. W.... pisze:

  Proszę Święta Rito o przemianę i nawrócenie dla szwagra spraw żeby się opamiętał i wrócił do siostry, błagam pomóż uratować ich małżeństwo.

 91. Czcicielka pisze:

  Święta Rito proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw w pracy o zdrowie dla mojego taty i męża

 92. Anna pisze:

  SW RITO prosze o dar dzieciatka dla mojej corki ktora nie moze zajsc w ciaze choc bardzo tego pragnie prosze wypros dla niej laski

 93. Krystyna pisze:

  Święta Rito proszę o: wyleczenie mojego męża i szwagra z chorób nowotworowych, O dobre relacje w rodzinie i miłość w małżeństwie. Ochroń i mnie Swięta RITO przed następnym zawałem serca AMEN

 94. Marta pisze:

  Św Rito
  Proszę Cię o pracę. Po ukończeniu studiów nigdzie w zawodzie nie mogę jej znaleźć, już tracę nadzieję, że znajdę ją w wymarzonym zawodzie.

 95. Justyna pisze:

  Św Rito bardzo Cię proszę o dobrą pamięć i dary ducha Świętego na każdy dzień. I proszę Cię o dobre wyniki w nauce. Wysłuchaj mojej prośby i wstaw ją do Boga.

 96. Piotr pisze:

  Św Rito proszę Cię o łaski zdrowia dla mamy Alicji i Anny i Piotra żeby byli zdrowi i żeby żadna groźna choroba ich nie doświadczyła

 97. Aneta pisze:

  Proszę o modlitwę o zdrowie i dobre wyniki badań dla mojej siostry

 98. Małgosia pisze:

  Św.Rito, proszę o pomoc w znalezieniu dobrego męża i założeniu swojej wlasnej rodziny oraz błogosławieństwo Boże dla mnie i moich najbliższych.

 99. Paulina pisze:

  Św. Rito uproś nam łaskę poczęcia dziecka a dla siostry o szczęśliwy przebieg ciąży i urodzenie zdrowego dziecka.

 100. Marzena pisze:

  Proszę o błogosławieństwo zdrowia i szczęśliwego rodzicielstwa dla córki Agaty i zięcia Boba.

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress