PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

7 357 komentarzy do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. W pisze:

  Boże, jeśli tak jest, ma tak być, jeśli jest taka Twoja Wola, to pomóź mi już tak nie kochać, zapomnieć, już tak nie cierpieć.

 2. Anna pisze:

  Święta Rito pomóź mi.

 3. Ela pisze:

  W intencji Przełożonych wdzięczna za opiekę Bożą i otrzymane łaski, z prośbą o łaskę zdrowia, potrzebne Boże dary, błogosławieństwo Boże w codziennym życiu, światło i pomoc Ducha Świętego w środowisku pracy oraz nieustanną opiekę Św Rity.

 4. Asia pisze:

  Błagam o ciążę. Jestem już załamana.

 5. Władysława pisze:

  sw Rito upros laske zdrowia dla malutkiej Julci ur sie 05.02.2020 oraz dla jej mamy Eweliny. Najswietsze Serce Jezusa – zmiluj sie nad nami. Niepokalane Serce Maryi – modl sie nad nami. Wladyslawa.

 6. Kamila pisze:

  Aby Adam wrócił do mnie ,abyśmy mogli porozmawiać , aby zadzwonił odezwał sie

 7. Beata pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o zdrowie układu moczowego, o naprawę relacji z Kamilem Sz. I jeżeli jest to zgodne z wolą Bożą proszę aby został moim mężem, dziękuję

 8. Wik pisze:

  Święta Rito bardzo dziękuję za twe wstawiennictwo! Proszę Cię bardzo wzbudź we mnie czułość w tej sprawie o którą proszę Boga. Jeśli to ma trwać i mamy być szczęśliwi to proszę aby to trwało i się między nami układało i żebym wiedziała czego chce i co czuje. Żeby później nie było rozczarowana. Proszę o to aby mi się życie dobrze wiodło, żebym była dobrym i mądrym człowiekiem i żebym sobie dawała radę w szkole. Bardzo proszę o pomoc! Dziękuję!

 9. Anonim pisze:

  Sw. Rito uproś łaskę dla córki Pauliny żeby zdała bardzo dobrze maturę w tym roku i bez problemów dostała się na wybrane studia. Proszę Cie o to bardzo i dziekuję za wstawiennictwo.
  Mama Pauliny

 10. R....... pisze:

  Św. Rito proszę Cię, wyproś u Pana Boga łaski potrzebne naszej rodzinie. Proszę o powrót mojej żony, która zagubiła się. Proszę, ratuj nas. Proszę o cud.

 11. Mirka pisze:

  O droga Święta Rito, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić łaskę dla naszej córki Weroniki z okazji 30 urodzin, która pragnie być uleczona z trudnej choroby – padaczki – pragnie poznać przyszłego męża i założyć rodzinę. O potężna i sławna Święta Rito proszę wyproś przemianę życia naszej córki, aby nie była samotna, oddal od niej ciągły strach i łzy. Proszę o Miłość, nadzieję i ufność w Boże Miłosierdzie.
  Wspomożycielko w sprawach trudnych i beznadziejnych – módl się za nami.

 12. Irena pisze:

  Święta Rito, dziękuję Ci za dotychczasową opiekę, proszę wstaw się i tym razem za mną u Pana Boga, wyproś łaskę rozwiązania trudnej sytuacji w pracy.

 13. JANINA pisze:

  ŚW.Rito dziękuję za opiekę nad moimi dziećmi i proszę o jeszcze oby drugie połówki dawały nam szacunek i kochali się nawzajem

 14. Agneiszka pisze:

  Św. Rito bardzo dziękuję Ci za wstawiennictwo i pomoc. Prosiłam o wstawiennictwo u Pana Boga w sprawie opamiętania się mojego męża który chciał zostawić naszą rodzinę i odejść do innej kobiety. Sytuacja była bardzo zła, mąż miał się wyprowadzać. A ja się modliłam i prosiłam Ciebie Święta Rito o wstawiennictwo w mojej sprawie i wtedy nagle powiedział, że przeprasza za wszystko co zrobił, że nie wie co się z nim stało że tak zwariował. Teraz proszę Cię Święta Rito odnów miłość w naszym małżeństwie,daj siłę i mnie i mojemu mężowi do trwania w tym postanowieniu i odseparowaniu się od tej kobiety. Święta Rito patronko spraw beznadziejnych tak bardzo Ci dziękuję i błagam wstawiaj się za moją rodziną dalej.

 15. Agnieszka pisze:

  Święta Rito, proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa oraz odnowę miłości i czułości do mnie w sercu mojego Męża.

 16. Grażyna. pisze:

  Św. Rito bardzo dziękuję za wstawiennictwo w moich trudnych osobistych sprawach, a dzisiaj bardzo proszę o zdrowie dla Przemysława, o dobre zgojenie się jego ręki i uzyskanie w niej sprawności.

 17. Nati pisze:

  Święta Rito, proszę o dar uzdrowienia dla siebie i dla mojego Taty. Proszę, by tata odzyskał wzrok w oku. Proszę o ustąpienie niepokojących mnie objawów. Proszę też o zdrowie dla reszty rodziny, dla moich dzieci, męża, mamy, brata i Jego rodziny. Z całego serca dziękuję za dotychczasowe łaski.

 18. Justyna pisze:

  Święta Rito, proszę o wyproszenie łask dla syna Miłosza. Ma problemy w szkole i brak motywacji do nauki. Bardzo proszę o wyproszenie dla nas łask. Dziękujemy bardzo.

 19. Aleks pisze:

  Święta Rito, patronko trudnych spraw, proszę z całego serca wstawiaj się za mną u Pana naszego. Dopomóż mi swym wstawiennictwem, aby na mojej drodze życiowej pojawił się ten jedyny dobry i kochający przyszły mąż. Spraw abym mogła cieszyć się życiem małżeńskim i rodzinnym. Oddal ode mnie strach i łzy. Bądź mi orędowniczką św. Rito.

 20. Magdalena pisze:

  Święta Rito spraw beznadziejnych. Jesteś mi Patronką od bierzmowania i nigdy mnie nie opuściłaś w potrzebie. Teraz w tym trudnym czasie dla nas po stracie naszej córki, z całego serca proszę CIĘ rychło o potomstwo, które będzie dla nas pociechą na ziemi.
  Życie jest darem Boga i o nie prosimy

 21. Maria pisze:

  Święta Rito za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę zdrowia dla Krzysztofa, o pomoc w rozwiązaniu trudnych problemów wiadomych Panu Bogu. Prosi Maria.

 22. Czcicielka pisze:

  Blagam Święta Rito o zdrowie dla mojego męża

 23. Klaudia pisze:

  Św.Rito za Twoim wstawiennictwem proszę Cię o uzdrowienie mojej mamy z choroby nowotworowej. Daj nam siłę na walkę z chorobą.

 24. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o przemianę serc, uzdrowienie z gniewu, nie wybaczenia. O łaskę pojednania dla tych, którzy gniewaja się na mnie i nie chcą mi wybaczyć.

 25. Izabela pisze:

  Bardzo proszę Cię Święta Rito aby moja siostra Roksana została uwolniona od złych duchów.

 26. Justyna pisze:

  Św. Rito, proszę o wsparcie, abym spotkała dobrego człowieka, z którym założę rodzinę i doczekam się zdrowych dzieci.

 27. Anonim pisze:

  Św. Rito proszę Cię o pomoc w sprawie Ci wiadomej. Ty widzisz co robi moja żona. Pomóż proszę. Nasze życie to koszmar.

 28. Jolanta pisze:

  Święta Rito proszę o wstawiennictwo w otrzymaniu łaski poczęcia i urodzenia drugiego dziecka dla córki i zięcia oraz o upragnione rodzeństwo dla wnuczka

 29. Marta_B pisze:

  O uwolnienie od długów i problemów finansowych

 30. Dziewczyna pisze:

  Bardzo proszę święta Rito aby mój chłopak w końcu podjął decyzję co do naszego związku, żeby zaczął traktować mnie poważnie. Proszę żeby się zmienił na lepsze.

 31. Justyna pisze:

  Święta Rito proszę Cię o zdrowie i ulgę w cierpieniu dla Jana

 32. Piotr pisze:

  Św Rito proszę o wstawiennictwo w intencji uzdrowienia Piotra z ciężkiej choroby.

 33. Iza pisze:

  Boże, wyprowadź mnie z błędu jeśli jestem w błędzie. Daj mi pewne światło.

 34. Iza pisze:

  Proszę Cię święta Rito aby moje schorzenie już nie wróciło i żebym była zdrowa i mogła mieć dzieci. Bardzo o tym marzę więc proszę Cię, żebyś wyprosiła mi u Boga możliwość bycia matką. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.

 35. Katarzyna pisze:

  Święta Rito, tak bardzo prosimy Cię o dar potomstwa i prawidłowy przebieg ciąży..
  Katarzyna i Michał

 36. Kasia pisze:

  Św. RITO za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę założenia szczęśliwej rodziny i dar macierzyństwa

 37. Sylwia pisze:

  Św Rito spraw by Łukasz wrócił do mnie i odnowil że mną kontakt.

 38. Małgorzata pisze:

  Święta Rito o proszę Cię o Twoją pomoc i wstawiennictwo w byciu mamą. Ulecz mnie z nerwicy i proszę spraw bym otrzymała refundację procesora mowy, którego tak bardzo potrzebuję. Proszę pomóż mi w tym trudnym dla mnie czasie. Bóg zapłać.

 39. Katarzyna pisze:

  Św. Rito proszę w intencjach Tobie wiadomych…

 40. Kama pisze:

  Proszę o modlitwę osoby czytające ten wpis i o wstawiennictwo św. Rity w Bogu wiadomej sprawie. O droga święta, uproś mi to, o co proszę. Za Twoim wstawiennictwem może odżyć to, co umarło.

 41. Anna pisze:

  Św. Rito uproś za Twoim wstawiennictwem u Boga łaski dla moich dzieci. Pan Bóg zna ich laski o które tak bardzo prosimy i otaczamy codzienną modlitwą.

 42. mama pisze:

  Św. Rito bardzo dziękuję za uzyskane łaski dla moich dzieci i rozwiązanie trudnych spraw. Proszę bardzo wstawiaj się dalej za nimi w rozwiązywaniu ich zaplątanych życiowych węzłów. Błagam Ciebie nie opuszczaj moich trudnych dzieci. Proszę wstaw się za Julią i Kubą, żeby rozważnie rozstrzygnęli daleką podróż, gdzie jest niebezpieczeństwo zakażenia korona wirusem. wstaw się dla nich o zdrowy rozsądek i jasny rozum. Proszę również o zdrowie dla Julianka, i dla moich rodziców.

 43. Małgorzata pisze:

  Swieta Rito, Patronko od spraw trudnych i beznadziejnych, straciłaś swoich synów, nie pozwól stracić moich. Módl się wraz ze mną do Pana Boga o łaskę uzdrowienia dla nich, aby od dziś zawsze szli trudną drogą dobra, mądrości i pracowitości, a wszelkie narkotyki, alkohol i inne używki już nigdy nie zagościły w ich życiu. Proś wraz ze mną o zdrowie psychiczne i fizyczne dla nich, aby dali sobie radę w życiu teraz i gdy mnie już nie będzie.

 44. czciciele pisze:

  Święta Rito prosimy o zdrowie dla Agnieszki i Mariana i rodziny Sławomira.

 45. rodzice pisze:

  Święta Rito błagam Cię o pomoc w znalezieniu pracy dla Wojciecha i dalsze ułożenie drogi życiowej.

 46. Magdalena pisze:

  Święta Rito
  Bardzo proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny, a przede wszystkim o zdrowie psychiczne dla mojego Taty.
  Aby stał się cud i sam zadecydował podjąć się leczenia psychiatrycznego w szpitalu. Aby wyleczył się do maja tego roku, do mojego ślubu. Proszę, aby zdrowy przyjechał do mnie wraz z moją Babcią i cieszył się szczęściem naszym.
  Bardzo proszę Święta Rito pomóż mi.
  Modlę się do Ciebie Najdroższa Święta Rito.

 47. Sławka pisze:

  O święta Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych wstaw się za naszym synem Jakubem. Jutro ma trudną poprawę sprawdzianu z elektrotechniki, dopomóż mu zdać na pozytywną ocenę. Pomagaj mu nieustannie św Rito w problemach szkolnych. Dopomóż by nie dopadła go depresja i zniechęcenie. Droga Św. Rito, dziękuję za wstawiennictwo.

 48. Sławka pisze:

  Św. Rito, dziękuje za wszelkie łaski dla mnie i dla mojej rodziny a szczególnie dla mojego syna Jakuba. Proszę czuwaj nad nim cały czas.

 49. MARIA pisze:

  Święta Rito wyproś potrzebne łaski zdrowia dla Marka i Pawła, proszę o uzdrowienie ich z choroby nowotworowe. Proszę o zdrowie dla mnie i mamy oraz o siły w tej trudnej sytuacji.

 50. Barbara pisze:

  Święta Rito Proszę o cud uzdrowienia z ciężkiej choroby

 51. MAGDA pisze:

  Święta Rito proszę Cię o dar życia i uzdrowienia dla mamy

 52. Halina pisze:

  Święta Rito bardzo Cię proszę o pomoc w relacjach z mężem, o opamiętanie się, żeby mnie już nigdy nie zdradził, proszę o jego przemianę, o jego szacunek do mnie, o wsparcie jego dla mnie, o jego miłość do mnie i moich dzieci. O to żebym to ja z dziećmi była dla niego najważniejsza. Proszę o dobrą pracę dla niego, żeby nie szukał przygód z innymi kobietami. BARDZO Cię proszę o św. Rito, żeby moja siostra nie zabrała mi męża, a druga moja siostra nie zabrała mi dzieci.
  Ja nie umiem żyć w obecnej sytuacji, mam rodzinę, ale muszę walczyć o męża i dzieci z moimi siostrami.
  Proszę Cię o wsparcie duchowe dla mnie, o siły potrzebne do przeżycia tych trudnych chwil.
  Obecnie mam zagrożoną ciążę, proszę Cię o prawidłowy przebieg ciąży i porodu, żebym nie zaszkodziła mojej córce swoim stresem, żeby była zdrowa jak i pozostała moja rodzona.
  Pomóż mi, proszę.

 53. Barbara pisze:

  Święta Rito Błagam Cię o wstawiennictwo u Maryi i Jezusa w intencji o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej, o potrzebne środki materialne i rozwiązanie spraw mieszkaniowych według woli Bożej. Święta Rito ratuj, za wszystko będę Ci dziękować do końca mojego ziemskiego życia. Amen

 54. Iwona pisze:

  Podziękowanie za szczęśliwe rozwiązanie. Św Rito błagam o pomoc w znalezieniu pracy dla siebie. I proszę o dar mądrości dla moich dzieci.

 55. Córka pisze:

  Św Rito prosze o łaskę i zdrowie dla mojej mamy oraz o wyleczenie mojego chorego partnera.

 56. Kasia pisze:

  Św. Rito, patronko spraw beznadziejnych proszę wstaw się za mną, nigdy nie zostawiłaś mnie w potrzebie. Proszę o pomoc w wyjściu z długów, żeby wreszcie wyjść na prostą. Już dłużej tego nie wytrzymam. Tylko w Bogu nadzieja.

 57. Patrycja pisze:

  Św. Rito, dziękuje za wszelkie łaski dla mnie i dla mojej rodziny. Całym sercem proszę spraw, bym donosiła ciążę, a moje dziecko urodziło się zdrowe. Proszę o zdrowie i siłę dla mojej mamy. Spraw by w końcu odnalazła swe szczęście. Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie.

 58. Jadwiga pisze:

  O Św.Rito Patronko spraw trudnych i beznadziejnych błagam pomóż nam.Uzdrowienie chorych módl się za nami.

 59. Anonim pisze:

  Sw Rito prosze Cie pomoz w wiadomej Ci sprawie aby stalo sie to o co prosze …w naszej beznadziejnej sytuacji…prosze tylko Ty z prosba do Jezusa mozesz to uczynic co juz PO ludzku jest niemozliwe….nie Kaz czekac bo czas tylko to poglebia I niszczy do konca Nasza rodzine….

 60. Renata pisze:

  Święta Rito ratuj mnie, wstaw się za mną swą modlitwa do Pana Boga i Maryji, aby udzielili mi laski wyzdrowienia z zaawansowanego raka. Mam przerzuty. W Tobie Rito ma nadzieja, w Matce Najświętszej i Panu Bogu.

 61. Anna pisze:

  Kochana Św. Rito proszę uproś aby relacje w mojej rodzinie zostały uzdrowione.

 62. Krystyna pisze:

  O święta Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych wstaw się za naszym synem Karolem. Otocz go opieką i wybaw go od wykonania wyroku. Spraw aby nie znalazł się w zakładzie karnym. Pogubił się w życiu i te kłopoty pojawiły się po głębokiej depresji po której doszedł alkohol. Za Twoim wstawiennictwem rozjaśnij jego umysł i serce, utwierdź wiarę i wzmocnij wolę w wyborze dobra i unikania zła. Pomóż mu przezwyciężyć nałóg alkoholowy. Broń go i wspieraj w codzienności przed wrogami widzialnymi i niewidzialnymi. O święta Rito pokornie prosimy o pomoc. Zasmuceni Rodzice

 63. Magdalena pisze:

  Proszę o cud uzdrowienia mnie z choroby na tle psychicznym.

 64. Bernadetta pisze:

  Święta Rito za Twoją przyczyną proszę o uratowanie mojego małżeństwa, o łaskę wzajemnego przebaczenia, zrozumienia, zgody i szczerej miłości małżeńskiej, o przemianę naszych serc. Wyproś mi u tronu Boga ,,Wszystko mogącego,, to o co Cię proszę bo wierzę w Twe potężne wstawiennictwo i orędownictwo. Sama nie dam rady. Wierzę, że nie odejdę nie wysłuchana.

 65. Aneta pisze:

  Św Rito błagam Cię pomóż mi naprawić cały stracony czas który już nigdy nie powróci. Błagam Cię aby wszystko się zmieniło. Zebym mogła nadrobić to co straciłam świadomej tobie sprawie. Błagam Cię pomóż.

 66. Anna 31 01 2020 pisze:

  Święta Rito daj zdrowie moim dzieciom Kacperkowi i Oskarkowi, pobłogosław moja całą rodzinę.

 67. Małgorzata pisze:

  Szczęść Boże, błagam o pomoc dla ciężko chorej mamy 70 letniej Marii G. Miesiąc temu zachorowała na zapalenie płuc, z powikłaniami w postaci zatorowości płucnej trafiła do szpitala, po wypisaniu stan się pogorszył do tego stopnia ze w tej chwili już jest leżąca, nie chodzi a lekarze nie mogą znaleźć przyczyny takiego złego i cały czas pogłębiającego się stanu zdrowia. Podejrzenie choroby autoimmunologicznej, która bardzo szybko postępuje. Nie mam już sił, bo nie wiem jak pomóc, jestem bezradna. Błagam o modlitwę w jej intencji o łaskę zdrowia, trafnej i szybkiej diagnozy i powodzenia w leczeniu. Zawierzyłam Panu Bogu i Matce Najświętszej i proszę serdecznie o modlitwę. Bóg zapłać. Córka Małgorzata.

 68. Rodzice pisze:

  Dziękujemy Ci Św.Rito za Twoją opiekę.

 69. Rodzice pisze:

  Św. Rito proszę wstawiaj się za naszym synem Karolem u Boga Oja wszechmogącego.
  Prosimy, ocal go.

 70. barbara pisze:

  Święta Rito proszę wyproś łaskę zdrowia dla mojej wnuczki Nadusi, aby dobrze słyszała i nie była konieczna operacja. Proszę o łaski uzdrowienia dla mnie. Dziękuję z całego serca, Twoja czcicielka Basia

 71. Sandra pisze:

  Św. Rito, proszę o modlitwę za moją byłą szefową Iwonę. Proszę o to, abyś pomogła jej otworzyć serce, otoczyła miłością i, żeby zaczęła dobrze traktować innych ludzi. Dziękuję za wszelkie potrzebne łaski, Bóg zapłać!

 72. Mirosława pisze:

  Najdroższa Święta Rito proszę Cię o wyproszenie łaski uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego brata Leszka, dobre wyniki badań i dalszą opiekę nad nim. Dziękuję za wszystko.

 73. Miroslawa pisze:

  Kochana Święta Rito dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski,za szczęśliwą operację oka Zbigniewa i proszę Cię o zdrowie i opiekę nad naszą rodziną.

 74. Maria pisze:

  Św. Rito proszę Cię uproś mi łaski do zwyciężenia trudu Bogu wiadomym.

 75. Bogusława pisze:

  Św.Rito proszę o uproszenie zdrowia dla córki Joanny, która zmaga się z nowotworem. Proszę o opiekę dla całej rodziny.

 76. Lucyna pisze:

  Św. Rito Proszę o łaskę nawrócenia dla męża Roberta i powrót do rodziny.

 77. Dorota pisze:

  Święta Rito, błagam Cię całym sercem o łaskę uzdrowienia z białaczki dla siostry mojej Joli, miej w opiece ją , jej dziecko i całą naszą rodzinę.
  Jezu, zajmij się nami i naszymi potrzebami…

 78. Agnieszka z Krakowa pisze:

  Święta Rito proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Jezusa. Upros mi łaskę spotkania na mojej drodze w najbliższym czasie: dobrego, wierzącego, wiernego, wrażliwego,odpowiedzialnego przyszłego męża, który będzie mnie szanował i kochał. Święta Rito proszę Cię o łaskę spotkania tego jedynego.. z którym byłabym szczęśliwa i razem moglibyśmy dążyć do świętości.Wstawiaj się za moim przyszłym mężem….

 79. mama pisze:

  Swieta Rito proszę Cie o wstawiennictwo u Syna Ojca Wszechmogacego Jezusa Chrystusa i wypros zdrowie dla całej rodzinki mojej corki.UFAM.

 80. MARIA pisze:

  Wyproś mi zdrowie św. Rito

 81. Helena pisze:

  Święta Rito błagam Cię, wyproś za wstawiennictwem Pana Naszego Jezusa Chrystusa potrzebne moim wnukom: Hubertowi i Martynce łaski, aby znalazł się powód ich zachowania i płaczu. Ponadto proszę o zdrowie i spokój, cierpliwość i radośniejsze dni dla mojej córki Barbary, ich mamy. Błagam wyproś laski i błogosławieństwo dla całej rodziny. UFAM, WIERZĘ ŻE TAK SIĘ STANIE.

 82. Maria pisze:

  Św. Rito proszę o zdrowie, światłość, dary Ducha Świętego i pomoc dla Oli w zdaniu trudnych egzaminów na studiach. JEZU UFAM TOBIE.

 83. Beata pisze:

  Proszę o cud rozstania i uwolnienia z grzesznego związku Roberta, jego nawrócenie i pokutę przez Krew Chrystusa i Niepokalane Serce Maryi

 84. marta_b pisze:

  Św Rito proszę wstawiaj się codziennie u Tronu Boga Ojca prosząc o pomyślny wyrok sądu diecezjalnego i uwolnienie mnie i mojej rodziny od życia niesakramentalnego.
  Proszę Cię również o pomoc w spłacie wszystkich długów i wyjścia z problemów finansowych. Jezu Ufam Tobie…

 85. HALINA pisze:

  SW RITO UPROS LASKE ZDROWIA POTRZEBNE DARY DLA SYLWII

 86. Pielęgniarka pisze:

  Św Rito proszę pomóż w wyposażeniu, remoncie, wysprzątaniu, ociepleniu domu mocno schorowanej, osamotnionej i ubogiej kobiety. Potrzebny jest cud. Błogosławię Cię!

 87. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o pomoc w sprawie Amelii, Piotra, Piotra, Piotra, Piotra, Arkadiusza, Romana, Jakuba, Jakuba, Kamili, Adama, Marty, Emilii, Raivo, Zofii, Sławomiry, Kamila, Krystyny, Macieja, Filipa, Eweliny, Sylwii, Sylwii, Sylwii, Radosława, Radosława, Aleksandry, Aleksandry, Anny, Anny, Edwarda, Waldemara, Marii, Ewy, Christosa, Teresy, Barbary, Elżbiety, Bożeny, Joanny, Joanny, Józefy, Szymona, Gracjana, ich przyjaciół, sąsiedztwa, otoczenia i ich rodzin. Św Rito proszę o pomoc materialną, o przyjaciela który by mi pomagał moralnie i finansowo. Dziękuję – Sylwia

 88. Agnieszka pisze:

  Święta Rito proszę wstaw się w intencji uzdrowienia relacji w moim małżeństwie. Powrót miłości i czułości mojego męża do mnie.

 89. Mateusz pisze:

  Błagam św. Rito o odnowienie, powrót, uzdrowienie relacji z Małgorzatą O oraz o nawrócenie jej.

 90. Magdalena pisze:

  Święta Rito, pomóż w moich sprawach i osoby którą kocham. Pomóż także w sprawie pracy. Nie rozumiem co się dzieje w moim życiu, pomóż mi nie odejść od Boga.

 91. Barbara pisze:

  Św.Rito
  uproś by wynik badania mamografii był dla mnie dobry.
  Proszę takze o łaskę zdrowia dla mojej ciężko chorej cioci Heni i znalezienie pracy przez Szymka.

 92. Mateusz pisze:

  Św. Rito proszę Cię o potrzebne Joli łaski, żeby wróciła do mnie.

 93. Katarzyna pisze:

  Święta Rito proszę o Twoją modlitwę za mnie i moje dziecko, które noszę pod sercem. O szczęśliwy poród i zdrowie dla całej rodziny.

 94. Teresa pisze:

  Św Rito, patronko spraw po ludzku beznadziejnych i Najświętsza Panienko Maryjo módlcie się do Boga Miłosiernego o zdrowie dla męża, bo jest nam potrzebny i ma dla kogo żyć. „Jezu, jeśli zechcesz możesz mnie oczyścić…”

 95. Anna pisze:

  Droga Św. Rito, dziękuję za wstawiennictwo.

 96. Sylwia pisze:

  Św Rito prosze o wyleczenie mojej mamy z nowotwora,o wyleczenie mnie z depresji abym znalazła prace oraz opiekę Twoją i zdrowie dla mojej rodziny.

 97. Rodzice pisze:

  Św. Rito dziękuję za Twoje wstawiennictwo w uratowaniu naszego syna Karola. Prosimy Czuwaj nad nim

 98. Jadwiga pisze:

  O Św. Rito, która z tego cudownego obrazu na nas spoglądasz, podaj nam pomocną dłoń, wyproś łaskę zdrowia, czuwaj i od złego nas chroń. Śp zmarłym dziadkom, rodzicom i krewnym wyproś łaskę życia wiecznego. Jezu Ty się Tym zajmij.

 99. Justyna pisze:

  Swieta Rito, pomoz mi znalezc dobra prace, abym mogla godnie zyc.

 100. Anna pisze:

  Św.Rito uproś aby moja wizyta u lekarza była szczęśliwa

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress