PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby nie są widoczne od razu. Moderacja może trwać 48 godzin lub więcej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

9 747 komentarzy do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Marta pisze:

  Sw Rito błagam o łaskę zdrowia i pracy dla mojego bratanka, zdrowia dla mnie i mojej rodziny, kolegi oraz spokoju w mojej kochanej Polsce. Spraw, aby sprawa dla mnie ważna zakończyła się dobrze. Wspieraj nas i nie opuszczaj

 2. Ewa pisze:

  Święta Rito orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych błagam o wstawiennictwo u Boga za moim trudnym małżeństwem, ratuj nas i naszą rodzinę.

 3. Joanna pisze:

  Św. Rito, błagam Cię o pomoc dla mojej córki, żeby się opamiętała i zeszła z tej złej drogi, którą podąża. Twoja czcicielka.

 4. Magdalena pisze:

  Św. Rito, już wiele razy pomogłaś mi uprosić łaskę o którą za Twoim wstawiennictwem prosiłam Boga. I tym razem proszę o pomoc przed tronem Bożym w intencji miłości mojej córki Julii i Karola. Proszę, aby na nowo odnaleźli w sobie miłość wzajemną, aby powrócili do siebie, aby to uczucie, którym się darzyli nie zgasło. Pomóż im na nowo się odnaleźć.

 5. Joanna pisze:

  Święta Rito błagam o modlitwę o dar potomstwa dla Sylwii i Piotra. Niech im Bóg błogosławi. Bóg zapłać.

 6. MAŁGORZATA pisze:

  PROSZĘ O ŁASKĘ ZDROWIA DLA CHORYCH NA COVID MAŁGORZATĘ ,MARIANA, BASIĘ, STANISŁAWA I BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO W RODZINIE

 7. Sylwia pisze:

  Sw Rito proszę o dar nieba dla śp cioci Leokadii.

 8. Agata pisze:

  Błagam Cię św. Rito żeby wyniki moich badań były dobre, żebym była zdrowa, żeby wizyta u lekarza przyniosła dobre informacje.

 9. Marta pisze:

  Proszę św. Rito o pokój dla Polski, o zjednoczenie, o to by w ludzkich sercach królował Bóg, proszę za moją rodzinę, o zdrowie dla rodziców, męża, dzieci, teściowej, o nawrócenie Iwony i rodziny, za przyjaciół o potrzebne łaski zgodne z wolą Bożą

 10. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Faustyny o ochronę przed złem, o szczerość, dary Ducha św, i szczególne łaski w jej trudnym okresie życia, oraz za nas, jej rodziców, byśmy umieli ją wspierać. Bóg zapłać

 11. Anna pisze:

  Sw. Rito uratuj moje małżeństwo –niech zakończy się związek męża z inną kobietą, a jego serce na nowo napełni się miłością do mnie

 12. Aneta pisze:

  Święta Rita, proszę Cię o zdrowie dla mojego taty Wilhelma.

 13. Małgorzata pisze:

  Dla Andrzeja: o łaskę wiary i uzdrowienie z choroby nowotworowej. Dla Felicji: o poprawę stanu zdrowia i potrzebne łaski.

 14. Klaudia pisze:

  Proszę o zdrowie, szczęście dla moich dzieci, męża, rodziców, brata i dla mnie.

 15. Izabela pisze:

  Święta Rito, bardzo proszę o Twoje wstawiennictwo w mojej intencji. Tak bardzo chciałabym żeby moje problemy zdrowotne się uregulowały i żeby udało mi się zajść w ciążę i zostać mamą, proszę o zdrowie dla mojej mamy i rozwiązanie problemów zawodowych.

 16. Irena pisze:

  Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji małżeństwa córki, aby sobie wszystko wybaczyli i żyli zgodnie. Również proszę o modlitwę, abym utrzymała pracę i wszystko się poukładało. Ostatnio żyję w ogromnym stresie o związek córki i relacje w pracy. Pomóż mi, abym żyła w spokoju wewnętrznym. Dziękuję bardzo, zawsze modlitwa do ŚW. Rity pomagała. Wierzę w moc modlitwy. Szczęść Boże.

 17. K pisze:

  Proszę o łaskę potomstwa dla mojej kuzynki Agnieszki I jej męża a dla siebie o dobrego męża żeby był wsparciem dla mnie i był dobrym uczciwym człowiekiem odpowiedzialnym

 18. Justyna pisze:

  Święta Rito proszę Cię o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej mamy Genowefy.

 19. Dominika pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o łaskę skutecznego wyprowadzenia mojego męża Pawła z nałogów, oraz o zgodę, zrozumienie i miłość w naszej rodzinie i odbudowanie naszego małżeństwa. Święta Rito wstaw się za nami.

 20. Marta pisze:

  SW RITO PROSZE POMAGAJ MI W MODLITWIE ZA MOJEGO KOLEGE, UPROS DAR WYZWOLENIA Z NALOGOW ORAZ WYZDROWIENIA Z OBECNEJ CHOROBY. PROSZE WYSLUCHAJ MNIE I WSPIERAJ

 21. Mama pisze:

  Święga Rito Proszę o zdrowie dla syna i całej mojej rodziny

 22. Barbara pisze:

  Bardzo proszę o łaskę małżeństw katolickich dla moich synów.

 23. Barbara pisze:

  Święta Rito proszę o uzdrowienie mojej siostry. Niech chemioterapia przyniesie korzystne efekty.

 24. Marcin pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia mojego wzroku z dużej wady, proszę też o uzdrowienie moich uszu. Bóg zapłać

 25. Lucyna pisze:

  Święta Rito proszę Cię o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej Siostry Magdaleny.

 26. Ewa pisze:

  Św. Rito proszę Cię o potrzebne mi Laski.

 27. MAREK pisze:

  ŚW. Rito proszę o łaskę i wsparcie, abym odzyskał dzieci i żonę.

 28. Magdalena pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o zdrowie, wysłuchaj mnie.

 29. BOŻENA pisze:

  Proszę o powrót do zdrowia 9-letniego Karolka.

 30. Marek pisze:

  ŚWIĘTA RITO PROSZĘ BYM ZODTAŁ WYSŁUCHANY PRZEZ CIEBIE I JEZUSA.

 31. Kasia pisze:

  Proszę Cię, moja Patronko, o odbudowanie mojego związku z ukochanym, byśmy wrócili do siebie i zbudowali dobry, stabilny związek. O siłę dla nas obojga do wspólnej pracy nad naszym związkiem.
  Bóg zapłać

 32. Monika pisze:

  Kochana Święta Rito! Pomogłaś mi już kilka razy w beznadziejnych sprawach. Dziękuję. Proszę Cię, droga Przyjaciółko, tym razem o czerstwe zdrowie dla mnie, które potrzebuję do codziennych wyzwań mego życia. Także by mieć siłę do bycia jedynym rodzicem dla swego -nastoletniego dziecka. Proszę o pomoc i siłę w tej codzienności, o wybieranie każdego dnia tego, co naprawdę ważne, o słuchanie woli Boga na moje pełne wydarzeń życie. Pomóż mi też być wierną modlitwie.

 33. Monika pisze:

  Święta Rito, proszę cię o uzdrowienie tak fizyczne jak i duchowe dla Kasi, mojej kuzynki. Proszę byś ją do wiary podprowadziła i wyprosiła zdrowie, dobre wyniki po operacji. Zabierz od niej strach…

 34. Jolanta pisze:

  Proszę o nawrócenie córki i o zdrowie.

 35. Anna pisze:

  Święta Rito, proszę o całkowite nawrócenie do Boga mnie, mojej rodziny, naszych rodzin oraz naszych środowisk, o zjednoczenie nas z sercem Pana Jezusa i Maryi i jedność między nami. O cud uzdrowienia dla Pawełka i naszej rodziny. O łaski potrzebne nam, bliskim i polecającym się modlitwom, które Bogu i św. Ricie codziennie przedkładamy. O cud nawrócenia dla Tomka i jego rodziny. O Boże błogosławieństwo dla nas wszystkich. O błogosławieństwo dla wszystkich, którzy nam szkodzą. Amen

 36. Ewa pisze:

  Święta Rito proszę o uratowanie i uzdrowienie naszego małżeństwa. O nawrócenie mojego męża, o zgodę, spokój i rozwiązywanie trudnych spraw.

 37. Anna pisze:

  Św. Rito, proszę o pomoc dla Andrzeja po stracie obojga rodziców.

 38. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie i o dobre wyniki badań

 39. Nina pisze:

  Św. Rito, proszę Cię o łaskę zdrowia dla taty, zdrowia fizycznego oraz w szczególności duchowego.
  Nina

 40. Elzbieta pisze:

  Proszę o modlitwę za córkę Alinę o jej nawrócenie.

 41. Adrian pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia się małżeństwa Kasi i Adriana.

 42. Renata pisze:

  Św. Rito błagam Cię gorąco o łaskę zdrowia psychicznego i wyproszenie błogosławieństwa dla naszej rodziny. Wiesz jak jest mi trudno, zmiłuj się nade mną.

 43. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o dar nieba dla śp Adama.

 44. Janina pisze:

  Św. Rito Bóg zapłać za opiekę nad moją rodziną i proszę o łaski dla moich dzieci, o opiekę nad nimi.

 45. Weronika pisze:

  Święta Rito błagam o łaskę zdrowia dla mojej ciężko chorej babci Krystyny, która jest w szpitalu chora na białaczkę i Covid. Jej organizm nie reaguje na leczenie. Proszę daj jej siłę, spraw by przeżyła. Tylko w modlitwie nadzieja. Wstawiaj się za nami u Pana. Miej nas i Ją w swojej opiece. Dopomóż. Jezu, Maryjo, Trójco Święta, Wszyscy Święci wstawiajcie się za nią.

 46. Mateusz pisze:

  Święta Rito dziękuje Ci za wysłuchanie i wyproszenie u Boga mojej prośby. Dziękuje Ci za to z całego serca! Módl się proszę o bezpieczeństwo Polski i jej granic.

 47. Mateusz pisze:

  Święta Rito pomagaj Mi i moim bliskim w codziennym życiu, proś Pana Boga naszego o wiarę, cierpliwość i miłość oraz o inne ważne i potrzebne dla nas cnoty. Módl się o powiększenie naszej wiary, pomagaj nam na co dzień. Ukochana święta Rito bądź przy nas i nas wspieraj. Amen.

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress