PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby nie są widoczne od razu. Moderacja może trwać 48 godzin lub więcej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

9 747 komentarzy do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Sylwia pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia dla mojego taty Jana, który jest w ciężkim stanie w szpitalu.

 2. Dominika pisze:

  Św. Rito módl się za mojego synka i uproś za jego zdrowie.

 3. Klaudia pisze:

  Św Rito błagam Cię uproś mi u Pana Boga Naszego łaskę uzdrowienia ze wszystkich chorób i schorzeń, które mnie dotknęły.

 4. Irena pisze:

  Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej córki Natalii i jej małżeństwa, które zaczyna się rozpadać, pomóż na nowo poukładać sprawy ważne i ważniejsze. Niech wróci do nich miłość jak na początku małżeństwa. Mają dwoje dzieci i bardzo to przeżywają. Córka nie może uwierzyć w poprawę męża. Pomóż im. Dziękuję bardzo, mama

 5. Jadwiga pisze:

  Św. Rito dziękuję i proszę o dalsze wstawiennictwo do Boga za nami. Proś Jezusa o łaskę uzdrowienia, bo trapią nas liczne choroby. Błagam rozwiąż trudną sytuację zdrowotną i finansową syna, prowadź całą rodzinę w wierze i miłości i chroń nas od złego. Jezu ufam Tobie, Jezu Ty się Tym zajmij.

 6. Agnieszka pisze:

  Proszę w intencji śp. Anny, Moniki, Zofii, Barbary i o pociechę dla Rodzin oraz w intencji chorej Marii. Bóg zapłać!

 7. Jakub pisze:

  Św Rito błagam Cię bardzo wyproś u Boga łaskę o którą proszę… On Cię wysłucha, proszę. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

 8. Mariola pisze:

  Sw Rito prosze modl sie za mnie, zebym odzyskala zdrowie psychiczne i fizyczne. Pomoz mi, ratuj moje zycie.

 9. Agata pisze:

  Święta Rito błagam Cię o cud uzdrowienia, tylko cud może mnie uratować a tak bardzo che być przy swoich dzieciach . Błagam ratuj I nie opuszczaj.

 10. Basia pisze:

  Proszę o dobrego męża dla mnie, o przemianę serca Kamila jeśli ma być moim mężem wg woli Bożej

 11. Joanna pisze:

  Kochana Święta Rito, Patronko od spraw trudnych. Chciałabym Ci podziękować za wstawiennictwo w mojej bardzo ważnej intencji, która dotyczyła pomyślnego przebiegu ciąży, szczęśliwego porodu i urodzeniu zdrowego Synka. Bardzo Ci dziękuje za opiekę w tym ciężkim dla mnie okresie. Ciąża przebiegała bez większych kłopotów, urodziłam naturalnie zdrowego i silnego Franciszka. Z całego serca Ci dziękuję za otrzymane łaski. Drugą intencją była prośba o pomoc w powrocie Męża do Nas ale Mąż nie wrócił i się nie nawrócił, nie chce słyszeć o pojednaniu, mówi bardzo raniące słowa i krzywdzi Nas swoim zachowaniem. Mogę tylko wnioskować, że nie dorósł do roli Męża i Ojca dlatego Św. Rito miej Go w swojej opiece, bardzo Cię proszę. Dziękuję.

 12. Teresa pisze:

  Proszę o modlitwę za Jana i Lucynę aby Pan uzdrowił ich miłość małżeńską i aby byli dobrym malzenstwem idącym drogami wiary, zaufania i aby korzystali z Sakramentów św
  Dziękuję – Teresa

 13. Ola pisze:

  Proszę o zdrowie dla dzieciatka pod sercem, zdrowie i spokój dla mnie, o rozwiązanie wszystkich problemów.

 14. Magda pisze:

  Św. Rito, proszę Cię o rozwiązanie naszej trudnej sytuacji finansowej. Uchroń nas od bankructwa i pomóż znaleźć mi godną i uczciwą pracę.

 15. Marzena pisze:

  Proszę o modlitwę aby rozpaliła się miłość Dawida do Marzeny. Abym nie była mu obojętna. Abym Dawid znalazł czas na spotkanie ze mną.

 16. Renata pisze:

  Święta Rito za Twoim wstawiennictwem z całego serca proszę o łaskę uzdrowienia dla Sławomira, aby wszystkie zwyrodnienia kręgosłupa zostały cudownie uzdrowione bez konieczności operacji. Proszę aby mógł powrócić do pełni sił i aktywności zawodowej. A jeśli taka jest wola Pana Boga proszę również o uzdrowienie i odnowienie naszej relacji. Proszę o wybaczenie, bo wiem, że nieświadomie mogłam go zranić. Usuń z jego umysłu i serca wszystkie negatywne odczucia i emocje względem mojej osoby, wlej w to miejsce miłość i czułość. Obdarz nas łaską wzajemnej miłości i zrozumienia.

 17. Anonim pisze:

  Św Rito daj siłę mojej Córce i pomóż jej wyjść z choroby

 18. Agnieszka pisze:

  Kochana Święta Rita błagam Cię uproś pomoc dla mojej siostry. Po raz kolejny musi walczyć z nowotworem. Błagam aby stał się cud, aby wyniki były pozytywne dla mojej siostry, wylecz ją, wspieraj, błagam niech markery nie będą złośliwe, niech guz sam ulegnie zmniejszeniu. Daj jej siłę i pozwól cieszyć się zdrowym życiem ze mną i moim synem, którego kocha nad życie. Ufam Tobie i polecam jej życie. Pomóż jej, zasługuje za spokój i zdrowie. Bóg zapłać za pomoc i modlitwę.

 19. Katarzyna pisze:

  Św. Rito proszę Cię ratuj. Ratuj moje małżeństwo. Dopomóż, aby mąż się nawrócił, odnalazł wewnętrzną potrzebę bliskości z Panem Bogiem i pojednał się z Nim w sakramencie pokuty. Żeby zrozumiał co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze i żeby wrócił do mnie. Jest mi ciężko, ale ufam, że z Twoją pomocą uda się wszystko naprawić. O Jezu zawierzam się Tobie, Ty się tym zajmij

 20. Justyna pisze:

  Proszę Cię Święta Rito o pomoc w ratowaniu mojej rodziny. O zgodę, spokój i rozwiązanie trudnych spraw. Jezu ufam Tobie

 21. Weronika pisze:

  Święta Rito. Moja babcia Krystyna z białaczką i koronawirusem trafiła dzisiaj do szpitala. Błagam miej Ją pod opieką, dodaj jej sił psychicznych i fizycznych w tym trudnym czasie. Spraw by lekarze i pielęgniarki zajmowały się nią dobrze i należycie ją traktowały. Jesteśmy bezsilni wobec tej sytuacji. Patronko spraw trudnych i beznadziejnych stawiaj się za nami u Pana.

 22. Sylwia pisze:

  Święta Rito, proszę Ciebie o wstawiennictwo za Babcię Marysię, aby jej organizm się nie poddał i walczył o powrót do zdrowia.

 23. Anna pisze:

  Święta Rito błagam Cię, uproś łaski zdrowia dla moich dzieci Angeliki, Sandry i Anastazji. Mojego wnusia Olivierka, mojej mamy i męża. Błagam Cię też o łaskę zdrowia dla mnie. Wiesz Kochana że mam problemy zdrowotne i proszę wyproś mi łaskę, żeby moje zdrowie było lepsze, żeby mnie wyleczono. Bym mogła wychować swoją córkę i doczekała się wnuków. Amen

 24. Ela pisze:

  Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Św. Rity w intencji Klaudii i Dominika o błogosławieństwo w nauce i pomyślność w egzaminach, o zdrowie dla całej rodziny, a szczególnie dla siostry Ani, aby wróciła do pełni sił po covidzie i aby badanie kolonoskopii nie wykazało poważnej choroby.

 25. Patrycja pisze:

  Św. Rito, proszę o uzdrowienie relacji mojej bratowej ze swoją mamą i babcią. Pomóż im zrozumieć, że decyzje co do wychowania dziecka należą do rodziców a nie do dziadków.

 26. Danuta pisze:

  Św. Rito, dziękuję za wszystkie łaski, proszę o uzdrowienie mnie i męża ze wszystkich chorób, zdrowie dla Kasi jej dzieci, syna, uzdrowienie Szymona z autyzmu i dar mowy dla niego, zdrowie i ochronę całej rodziny przed covid19.

 27. Kasia pisze:

  Św. Rito, pomogłaś mi już wiele razy, za co dziękuję Tobie z całego serca. Wysłuchałaś moich próśb. Proszę Cię jeszcze o jedno, o zdrowie dla mojego dziecka, żeby nie chorował i był wesoły. A mi pomóż odnaleźć wewnętrzny spokój.

 28. Ula pisze:

  Proszę Cię św. Rito o wstawiennictwo u Pana i Matki przenajświętszej o zdrowie dla mojego męża. O uzdrowienie z choroby nowotworowej.

 29. Kasia pisze:

  Ukochana Św. Rito dziękuję za wysłuchanie mojej prośby i proszę wyproś nam łaskę macierzyństwa i ojcostwa. Błagam wyproś nam u Pana Boga zdrowie. Błagam o rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych, osobistych i zawodowych, o pomyślne załatwienie spraw materialnych i finansowych dla mnie, mojego męża i naszych bliskich. Otaczaj nas opieką św. Rito na każdy dzień i wypraszaj potrzebne łaski.

 30. Aneta pisze:

  Święta Rito dopomóż …Ty wiesz ….

 31. Malgorzata pisze:

  Święta Rito proszę wstawiaj się do Pana za Tobie wiadomej sprawie pewnej rodziny, która teraz przezywa trudne chwile z powodu śmierci matki. Wyproś im ukojenie w bólu.

 32. Malgorzata pisze:

  Święta Rito proszę Cię oręduj w mojej intencji u Pana, abym rozwiązała moje życiowe problemy i znalazła pracę.

 33. Agata pisze:

  Święta Rito błagam Cię o cud uzdrowienia a przede wszystkim o dobry wynik dzisiejszego badania. Miej mnie w swej opiece , ratuj I nie opuszczaj.

 34. KJ pisze:

  Proszę o uzdrowienie z choroby Jana i Marii, o dobrego męża dla mnie.

 35. Grzegorz pisze:

  Święta Rito, proszę o łaskę zdrowia dla mojego ojca Stanisława ciężko chorego. Błagam o pomoc dla niego. Dodaj nam potrzebnych sił. Dziękujemy Ci za otrzymane łaski i prosimy o dalszą opiekę.

 36. Helena pisze:

  SW Rito dopomóż mojej córce aby szczęśliwie donosiła dziecko do dnia porodu

 37. Weronika pisze:

  Święta Rito, proszę o łaskę zdrowia dla mojej babci, która ma białaczkę i wykryto u niej Koronawirusa. Błagam o pomoc dla niej. Dodaj nam potrzebnych sił. Dziękujemy Ci za otrzymane łaski i prosimy o dalszą opiekę.

 38. Agata pisze:

  Cudowna Święta Rito błagam pomóż mi wyzdrowieć, tylko w Tobie moja ostatnia nadzieja. Mam nadzieję że uda Ci się ubłagać Pana Boga, bardzo mocno wierzę w cuda i pomoc Swiętych

 39. Zuzanna pisze:

  Bardzo proszę o gorącą modlitwę w intencji powrotu do zdrowia babci, która w ciężkim stanie przebywa na oddziale covidowym.

 40. Łukasz pisze:

  Proszę o modlitwę w następujących intencjach:
  – o dobry wzrok,
  – o odpowiednią dla mnie kobietę ,
  – o poprawę moich stosunków z matką,
  – o Dary Ducha Świętego, bym podejmował właściwe decyzje.
  Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.
  Szczęść Boże!

 41. Karolina pisze:

  Święta Rito, proszę o wstawiennictwo za życie i zdrowie Doroty. O łaskę Bożą i opiekę, o siłę dla Jej męża i dzieci. Błagam wszystkich o wsparcie w modlitwie za Dorotę.

 42. Agnieszka pisze:

  Św. Rito proszę Ciebie o zdrowie Jakuba, o uwolnienie od lęków,depresji. Proszę Ciebie o mądrość, by się dobrze uczyl oraz przygotowal dobrze do sakramentu bierzmowania i by nadal służył Bogu.

 43. Ewa pisze:

  Sw.Rito proszę o uzdrowienie z covid.

 44. Ewa pisze:

  św. Rito proszę Cię o poprawę stanu psychicznego i potrzebne mi łaski.

 45. Anna W. ( Litwa ) pisze:

  Św. Rito bardzo proszę o zdrowie i wszystkie potrzebne łaski dla Andrzeja, Iwony, Emiliana, Erwina, Anny, Wiktora. Miej nas w opiece.

 46. Anita pisze:

  Święta Rito proszę Cię, bym dziś dobrze przeszła badanie kolonokopii, by diagnoza nie była straszna, by obyło się bez operacji i zabiegu. Proszę, aby pomogły mi wreszcie leki, męczę się już prawie 5 miesięcy.
  Święta Rito dopomóż

 47. Agata pisze:

  Święta Rito błagam Cię o cud uzdrowienia. Proszę, błagam, ratuj. Błagam także o dobre wyniki badań.

 48. Weronika pisze:

  Święta Rito proszę o siły i łaskę zdrowia dla mojej babci Krystyny.

 49. Bogumila pisze:

  Św. Rito proszę Cię za kapłana, który kochał Cię i szerzył Twój kult.
  Wstaw się za Nim.

 50. Dorota pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o dar zdrowia dla mojej córki, właściwą diagnozę i światło Ducha Świętego dla lekarza.

 51. EWa pisze:

  Ewa
  proszę Cię Święta Rito, aby badania mojego małego wnuczka dały pomyślny wynik.

 52. Alicja pisze:

  Święta Rito, proszę wyproś mi u Najwyższego łaskę pomyślnego zdania bardzo ważnego egzaminu. Pomóż mi i bądź mym wsparciem. Jezu ufam Tobie.

 53. Jola pisze:

  Św. Rito proszę Cię o pozytywne rozwiązanie problemów córki Darii, aby prawda wygrała, żeby koledzy odróżnili dobro od zła. Proszę o łaskę umiejętności prowadzenia samochodu i zdanie egzaminu na prawo jazdy dla córki Kingi.

 54. IZABELA pisze:

  Święta Rito proszę dopomóż i wstawiaj się za moją mamą, która za tydzień rozpoczyna chemioterapię. Proszę o łaskę zdrowia i cudowne jej uzdrowienie. Jezu Ufam Tobie.

 55. EWa pisze:

  św. Rito proszę Cię o zdrowie, asertywność, zdrowie emocjonalne, pokój, energię oraz pewne siebie i mądre decyzje. Więcej wiary w siebie i akceptację i męża i dobrą pracę, pomoc w zmianie obecnej pracy, logiczne myślenie i troskę o bliskich. Uproś wszelką łaskę u Jezusa i natchnienie Ducha św. i jego Dary.

 56. Weronika pisze:

  Święta Rito proszę o łaskę zdrowia dla mojej babci, strzeż nas od Koronawirusa.

 57. Malgorzata pisze:

  Ukochana święta Rito proszę wypraszaj potrzebne łaski mojemu synowi, który w tym roku wstąpił w związek małżeński, aby Ojciec niebieski błogosławił nowo powstałej rodzinie i obdarzał ich miłością.

 58. Malgorzata pisze:

  Proszę Cie święta Rito wstaw się za mną u Pana i wybłagaj dla mnie pomyślne rozwiązanie moich życiowych problemów.

 59. Maryla pisze:

  Święta Rito proszę Cię, obdarz mojego syna Damiana łaską umiejętności prowadzenia samochodu, aby zdał egzaminy na prawo jazdy.

 60. Karolina pisze:

  Św. Rito, proszę połącz serce moje i Michała w jedno. Niech nasza relacja się odnowi i on się odezwie. Wierzę że możemy być razem bardzo szczęśliwi. Jezu zmiłuj się.

 61. Lidia pisze:

  Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla naszej rodziny, błagam Cię o poprawę finansową i pozbycie się długów. Twoja wielbicielka.

 62. Lucyna pisze:

  Swięta Rito proszę Cię otocz opieką syna i synową po stracie dziecka poczętego i dopomóż, aby doczekali się i mieli potomstwo.

 63. Edyta pisze:

  Najukochańsza Św. Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji powrotu do zdrowia mojego ciężko chorego Taty Mariana oraz o błogosławieństwo i opiekę dla całej naszej Rodziny.

  Edyta

 64. MARIOLA pisze:

  ŚW. Rito błagam o wstawiennictwo u Naszego Pana Jezusa Chrystusa o utrzymanie ciąży ( 5 tydzień ) dla mojej córki Marty. Są komplikacje, córka już dwa razy opłakiwała śmierć swoich dzieci z wielkim bólem. Św. Rito weź Martę pod swą opiekę, aby donosiła i urodziła zdrowe dziecko.

 65. Weronika pisze:

  Święta Rito, proszę o siły dla mojej babci, by wyniki się nie pogorszyły; by wysoka gorączka ustała i by zaczęła jeść. Jesteśmy bezsilni- Święta Rito miej ją w opiece. Daj nam siłę. Dziękujemy Ci za otrzymane łaski i prosimy o dalszą opiekę.

 66. Grzegorz pisze:

  Dla Grzegorza proszę o Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha Św., mądrość w podejmowaniu życiowych decyzji.

 67. Monika pisze:

  Św. Rito proszę o otrzymanie dobrej wiadomości od bardzo ważnej mi osoby i uzyskania drugiej szansy na prawdziwą i szczerą miłość. Jezu ufam Tobie.

 68. Wioletta pisze:

  Proszę Cię św. Rito, uzdrów Mikołaja i spraw, aby wybudził się ze śpiączki.

 69. Marta pisze:

  Proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny. Proszę łaskę zostania mamą. Proszę o uleczenie z depresji.

 70. Berndeta pisze:

  Proszę o modlitwę za moją córkę Karolinę, o nawrócenie i przemianę życia.

 71. Danuta pisze:

  Św. Rito proszę Cie o modlitwę o uzdrowienie mojej przyjaciółki Renaty z cukrzycy .

 72. Weronika pisze:

  Święta Rito proszę o łaskę zdrowia dla mojej babci, w ciężkiej chorobie. Wstawiaj się za nami u Pana.

 73. Mateusz pisze:

  Ukochana święta Rito, uproś proszę u naszego Pana łaskę zdrowia dla Joanny. Niech Bóg wspiera ją i pociesza w każdej chwili jej życia.

 74. Aleksandra pisze:

  Św. Rito błagam o zdrowie dla mnie, by codzienne bóle i kłopoty ustały. Proszę za nasze małżeństwo, o łaskę przebaczenia mężowi, o wzajemną miłość, dialog, szczerość, dar współżycia.

 75. Justyna pisze:

  Św. Rito proszę o pomoc i wstawiennictwo u Boga Miłosiernego w sprawie odnalezienia przeznaczonego mi mężczyzny oraz zdrowia dla mojego taty. Bóg zapłać

 76. Krystyna pisze:

  Św. Rito proszę o łaskę u naszego Pana aby moje córki doczekały się zdrowego potomstwa. Aby mogły cieszyć się macierzyństwem. Dziękuję Św. Rito

 77. Jadwiga pisze:

  Św. Rito, błagam wyproś u Jezusa łaskę mojego uzdrowienia. Ulecz chore serce, kręgosłup, unormuj ciśnienie i drętwienie nóg. Spraw, abym mogła lepiej się poruszać. Jezu Najlepszy Lekarzu, tylko Ty możesz mi pomóc. Jezu ufam Tobie. Św. Rito prowadź moją rodzinę i chroń od złego. Błagam rozwiąż trudną sytuację syna i módl się za nami. Bóg zapłać.

 78. Karolina pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa przed rozwodem i przecięcie emocjonalnej pępowiny łączącej mojego męża Mariusza ze swoją matką

 79. Weronika pisze:

  Św. Rito, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej babci, która ma białaczkę limfatyczną i chłoniaka. Od miesiąca gorączkuje i jest bardzo słaba. Patronko w sprawach beznadziejnych wstaw się za nią u Boga. Dziękuje Ci za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę.

 80. Grażyna pisze:

  Św Rito bardzo dziękuję za udaną operację i bardzo proszę uproś dla mnie łaskę uzdrowienia mnie z mięsaka złośliwego. Proszę o błogosławieństwo dla mnie.

 81. Anna pisze:

  Św. Rito proszę Cię o uratowanie i uzdrowienie naszego małżeńska. O nawrócenie mojego męża Ernesta. Proszę Cię o zdrowie i opiekę dla całej mojej rodziny.

 82. Karolina pisze:

  Św. Rito, proszę Cię aby zabieg mojego synka zakończył się sukcesem i zaczął mówić. Pomóż….

 83. Karolina pisze:

  Święta Rito dziękuje, że pomogłaś mojej siostrze znaleźć pracę. Dziękuje za poprawę moich finansów

 84. Grażyna pisze:

  Cudowna Św. RITO błagamy wyproś u Jezusa łaskę uzdrowienia dla naszego kochanego Hubertusia. Bóg zapłać za modlitwę.

 85. Małgorzata pisze:

  Ukochana Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych proszę o wstawiennictwo w intencji Damiana o boże błogosławieństwo o bożą opiekę, o przemianę serca, o szczęście i pokój serca, o radość i siły, o dobrego pracodawcę i błogosławieństwo w pracy oraz dobrą i wierną towarzyszkę życia.

 86. Jola pisze:

  Proszę o modlitwę za kolejną sesję ewangelizacyjną w Niemczech o żywy i trwałe jej owoce oraz o wszystkich prowadzących i uczestników oraz ich rodzin

 87. Justyna pisze:

  Proszę o pokój w pracy i oczyszczenie toksycznych relacji.

 88. Justyna pisze:

  Proszę o uratowanie małżeństwa Małgosi i Łukasza. O odwrócenie od grzechu i nawrócenie.

 89. Izabela pisze:

  Za wstawiennictwem św. Rity, błagam o ocalenie wzroku.. Bóg zapłać, Izabela

 90. Renata pisze:

  Święta Rito. Wyproś u Pana Jezusa łaskę zdrowia dla mojej siostry, Niebo dla moich Rodziców, Teścia i Szwagra oraz szybką i udaną operację kolana i cierpliwość dla mnie. Proszę o Dary Ducha św. dla synów i córek oraz zdrowie dla kochanego Męża.

 91. Magda pisze:

  Św. Rito proszę Cię o wsparcie dla mojej córki Anny podczas egzaminów i pomoc w nauce, mimo problemów, jakie sprawia jej przyswojenie wiedzy. Proszę również o pracę dla koleżanki Eli, której właśnie kończy się staż.

 92. Wanda pisze:

  Św. Rito proszę o pomoc w uleczeniu mojej córki z ciężkiej choroby psychicznej.

 93. JOANNA pisze:

  Św. Rito proszę o wstawiennictwo i wyproszenie u Pana łaski zdrowia dla całej rodziny a szczególnie męża Janusza, synów Patryka i Mateusza. Proszę weź mnie w opiekę podczas wyjazdu zagranicznego. Dziękuje za otrzymane łaski i polecam się Twojej opiece Joanna.

 94. Agnieszka pisze:

  O Boże błogosławieństwo dla Ks. Marcina, Ks. Patryka, O. Leona i Dominikanów: O. Marcina i O. Szymona – z okazji Ich imienin i urodzin. Bóg zapłać za modlitwę!

 95. Marzena pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji otrzymania łaski uwolnienia męża z węzłów grzechu, darów Ducha Św. dla niego, jego nawrócenia, skruszenia jego serca, aby nie złożył pozwu rozwodowego oraz uratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa i powrót męża do rodziny.

 96. Jola pisze:

  Błagam Cię Św. Rito o uleczenie Cecylki z ciężkiej choroby covid, pomóż jej i miej w opiece jej męża Janusza.

 97. Malgorzata pisze:

  Sw Rito prosze o uzdrowienie Grzegorza z nerwicy i depresji i nieustanna opieka nad nasza rodzina.

 98. Anna pisze:

  Sw. Rito, proszę o zdrowie dla bliskich, o szybkie znalezienie dobrej pracy, o rozwiązanie trudnych sytuacji.

 99. Ewa pisze:

  Kochana św Rito, uproś błagam łaski dla mojego syna, aby wreszcie odnalazł wewnętrzny spokój, aby ułożyło się pozytywnie jego życie zawodowe i prywatne. Bardzo proszę dopomóż moja przyjaciółko. Jezu ufam Tobie zajmij się tym

 100. Karolina pisze:

  SW Rito, proszę Cię abym w piątek otrzymała dobra wiadomość o moim synku…

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress