PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

7 357 komentarzy do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Małgorzata pisze:

  Święta Rito proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga. Proszę o łaskę nawrócenia syna Marka, o uwolnienie go od uzależnień i wpływu złych ludzi, o rozwiązanie jego problemów finansowych i rodzinnych a dla całej rodziny o przymnożenie wiary, wytrwałość w modlitwie. Matka

 2. Izabela pisze:

  Błagam Cię święta Rito abym nie żałowała swojej decyzji i abym dostała jeszcze jedną taką szansę. Bardzo proszę o pomoc

 3. Lucyna pisze:

  Kochana Święta Rito proszę o potrzebne łaski dla syna Jana, a przede wszystkim o łaskę wiary.

 4. Lucyna pisze:

  Święta Rito proszę uproś u Pana Boga dar potomstwa dla Kasi i Łukasza, aby po tylu latach małżeństwa doczekali się maleństwa.

 5. Lucyna pisze:

  Święta Rito błagam o uratowanie małżeństwa Artura i Emilii, o zażegnanie poważnego konfliktu. Uproś potrzebne łaski dla nich i ich małej córeczki Natalki.

 6. Lucyna pisze:

  Święta Rito błagam uproś u Pana Boga cud uzdrowienia mojej córki Joanny z ciężkiej choroby nowotworowej i jej skutków. Spraw, aby rozpoczęta terapia była skuteczna. Dziękuję za opiekę.

 7. Katarzyna pisze:

  Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla moich najbliższych, o zgodę w rodzinie, o powrót chłopaka i odnowienie naszej miłości, czuwaj nad Nami, opiekuj się nami, przemieniaj nasze serca. Pomóż zapomnieć o bólu jaki sobie wzajemnie zadaliśmy.

 8. Janina pisze:

  Św Rito weź w opiekę moja Córkę wspieraj ja i nie opuszczaj nas w ciężkich chwilach Bóg zapłać za opiekę do tej pory i proszę o dalsze wsparcie i łaski.

 9. Małgorzata pisze:

  ŚW. Rito dziękuję za dobry wynik matury poprawkowej mojej córki. Wierzę że dzięki Tobie Natalka uzyska 30 procent z matematyki żeby zdać. Ufam, że pomożesz. Dziekuje za wstawiennictwo

 10. Basia pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o zdrowie i miłość dla całej rodziny, o stałą pracę i dobrą, wartościową żonę dla mojego syna. Dziękuję za wszystkie otrzymane od Ciebie łaski.

 11. Izabela pisze:

  Święta Roto proszę Cię daj mi jeszcze jedną szansę znalezienia dobrej pracy. Wiem że teraz sama popełniałam błąd ale proszę pozwól mi go naprawić

 12. Lucyna pisze:

  Święta Rito, błagam o uratowanie małżeństwa Rafała i Kasi. Uproś dla nich łaskę porozumienia, pojednania, przebaczenia, miłości i zgody. Proszę o przemianę serca dla Kasi, aby nie dążyła do rozwodu. Proszę, módl się za nimi.

 13. Magdalena pisze:

  Święta Rito, potrzebuję pracy, i nie tylko, proszę o Twoją Pomoc.

 14. Izabela pisze:

  Święta Rito błagam Cię o zdrowie dla mojej mamy i aby podjęta przeze mnie decyzja dotycząca pracy okazała się dobra. Żebym nie żałowała i żeby wyszło mi to na dobre. Proszę też o zdrowie dla mamy i pomyślność w życiu prywatnym

 15. Izabela pisze:

  Święta Rito błagam Cię o zdrowie dla mojej mamy i aby podjęta przeze mnie decyzja dotycząca pracy okazała się dobra. Żebym nie żałowała i żeby wyszło mi to na dobre.

 16. Gosia pisze:

  Kochana Św. Rito Już wiele czasu minęło od mojego nieodpowiedzialnego zachowania. Ludzie może i mieli mnie na jezykach, ale niech już zapomną i zaczną żyć swoim życiem bo jestem osobą odpowiedzialną za siebie, ale boli mnie, że każdy pamięta stare dzieje i do nich wraca.

 17. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Elenki. O uzdrowienie ją z nowotworu.

 18. Izabela pisze:

  Święta Rito błagam Cię o zdrowie dla mojej mamy, proszę Cię aby w mojej pracy wszystko się ułożyło, abym nie żałowała podjętych przez siebie decyzji. Żeby w moim życiu prywatnym też wszystko ułożyło się po mojej myśli. Dziękuję za wszystkie łaski.

 19. Miroslawa pisze:

  Kochana Święta Rito proszę Cię o wyproszenie łaski zdrowia dla mojego męża Zbigniewa i moich bliskich oraz opiekę nad całą naszą rodziną. Dziękuję Ci za otrzymane łaski.

 20. Miroslawa pisze:

  Najdroższa Święta Rito proszę Cię o wyproszenie łaski uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego brata Leszka,dobre wyniki badań i opiekę nad nim.Dziękuję Ci za wszystko.

 21. Ma pisze:

  Matko Boźa, przygotuj nas na spotkanie z Bogiem.

 22. Zofia pisze:

  Święta Rito błagam i proszę o potrzebne łaski dla mnie i mojej córki, o spokój dla nas.

 23. Agnieszka pisze:

  Swieta Rito! W dniu moich urodzin pragne podziekowac Ci za wszystkie laski, ktore otrzymalam za Twoim wstawiennictwem i blagac o Twoja dalsza pomoc i opieke. Szczegolnie prosze o laske zdrowia, ulge w cierpieniu i uzdrowienie mnie z moich chorob.

 24. Ewa pisze:

  Święta Rito. Pokornie proszę o zdrowie dla moich corek, o szczęśliwe rozwiazanie.

 25. Mateusz pisze:

  Święta Rito, dziękuję za wszystkie łaski. Proszę o pomoc w zbliżających się egzaminach, których wyniki zadecydują o mojej przyszłości. Uproś mi u Pana Jezusa, natchnienie Ducha Świętego oraz wszystkie Jego dary a zwłaszcza dar rozumu i roztropności, abym potrafił rozpoznać, co jest sprawiedliwe.

 26. Janina pisze:

  Św Rito opiekuj się moimi dziećmi Bóg zapłać za opiekę do tej pory

 27. Jadwiga pisze:

  Św.Rito otocz mnie swą cudowną opieką. Patronko spraw beznadziejnych przyjdź mi z pomocą w uzdrowieniu z chorób. Opiekunko rodzin czuwaj nad nami chorymi i strapionymi. Jezu ufam Tobie.

 28. Agnieszka pisze:

  Swieta Rito!Z calego serca dziekuje za ocalenie zycia.Blagam upros mi u Milosiernego Boga laske zdrowia,ulge w cierpieniu i uzdrowienie z zespolu Arnolda-Chariego bez operacji.

 29. Łukasz pisze:

  Św.Rita proszę Cię uproś mi łaskę uzdrowienia taty z chorób głowy , wybudzenia go ze śpiączki i powrotu do zdrowia.

 30. BEATA pisze:

  SWIETA RITO dziekuje za wysluchanie mojej prosby i wstawiennictwo do Naszego Pana o uzdrowienie mnie z SM .Dziekuje za pomoc w realizacji moich planow.

 31. Elżbieta pisze:

  Św. Rito proszę Cię miej w opiece moich synów .Proszę Cię o zdrowie dla nich .Proszę Cię by Pawełek dobrze radził sobie w szkole .Proszę Cię by jego problemy logopedyczne minęły. Proszę Cię o dary Ducha Świętego dla mojego starszego syna .Proszę Cię by dobrze się uczył i by był dobrym człowiekiem. Pomóż mu w jego problemach .Daj mu siłę w nowym ciężkim dla niego roku szkolnym .Dziękuję Ci za otrzymane łaski i pomoc .

 32. Patrycja pisze:

  Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojego Taty Andrzeja l49 po pęknięciu tętniaka.

 33. Marta pisze:

  Św Rito proszę Cię o pomoc znalezienia pracy

 34. Janina pisze:

  Sw Rito wspieraj moja córkę w rozwiązywaniu swoich problemów, daj jej odwagę i wsparcie. Wysłuchaj mnie, dopomóż jej w ciężkich chwilach. Bóg zapłać

 35. Janina pisze:

  Św Rito weź w opiekę moje dziecki bardzo proszę o wsparcie dla mojej Córki

 36. Aga pisze:

  Św Rito błagam Cię uwolnij mnie od lęku, strachu, niebezpieczeństwa. Chroń mnie i moją rodzinę przed niebezpieczeństwem. Proszę Cię wstaw się za mną u Pana Jezusa i Maryi.

 37. Agnieszka pisze:

  Święta Rito! Dziekuje Ci za Twoje wstawiennictwo i ocalenie zycia. Blagam o laske zdrowia, ulge w cierpieniu i uzdrowienie z zespolu Arnolda-Chariego bez operacji.

 38. matka pisze:

  Święta Rito oddaję Ci mego syna. Błagam pomóź mu. Pojednaj wszystkich, ponaprawiaj. Uratuj jego duszę wyzwól go od zła, które go niszczy.

 39. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Donaty. O uzdrowienie ją z nowotworu. O wyjście z sytuacji w jakiej się znalazła. O dar życia wiecznego dla jej bliskich.

 40. Elżbieta pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o potrzebne łaski dla mojej córki Marii i dla jej byłych kolegów z pracy. Duchu Święty odwróć ich myśli i języki od Marii. Błagam o przyzwoitość z ich strony.

 41. Kasia pisze:

  Proszę o zdrowie, zgodę, radość, miłość i przyjaźń w rodzinie, godne życie dla nas. Aby nie brakowało nam pieniędzy potrzebnych do życia. O dobra i spokojną pracę dla męża. Ułożenie się dobrze wszystkich spraw w domu. Św. Rito Ty wiesz najlepiej czego nam potrzeba , ześlij na Nas potrzebne siły i łaski, a w sercu naszym zagości radość i miłość.

 42. M pisze:

  Święta Rito, proszę o wybaczenie i pojednanie z moim ukochanym mężczyzną, o uwolnienie naszej relacji od zła które ją niszczy, o jego powrót do naszej relacji i okazywanie wzajemnej miłości.
  Święta Patronko, pomódl się, wstaw się do Boga za nami.

 43. W pisze:

  Święta Rito Ty wiesz.. Błagałam z całych sił i matczynego serca o zdrowie dla mojego dziecka. Dziękuję jednocześnie za łaski otrzymane do tej pory.

 44. Kasia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji przedłużenia mojemu mężowi umowy na czas nieokreślony w pracy oraz o pozytywne rozwiązanie ciążących nam spraw. Bóg zapłać!

 45. B. pisze:

  Św.Rito Prosze Cie o zdrowie dla mojej rodziny, o to byśmy mieli pracę i mogli wybudowac szybko dom.

 46. Magdalena pisze:

  Święta Rito .Proszę o Modlitwę i wstawiennictwo za Tatę Edwarda .By długo żyło Taty serce i biło ,by było silne .Tata pomaga chorym i jet tu potrzebny by dalej mógł nieść swoją pomoc ,a choruje na serce .Dziękuje Ci Św.Rito ,że tamtego roku 12 listopada wysłuchałaś prośbę i modliłaś się by Tata obudził się z kardiowersji .Tak też się stało za co Dziękuję,że masz Tatę w opiece .Wysłuchaj i Tę prośbę

 47. Katarzyna pisze:

  Sw.Rito … moja ukochana patronko.. Proszę o zdrowie dla moich dzieci Lenki i Mateuszka..

 48. Małgorzata pisze:

  Św Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji mojej rodziny, o nawrócenie dla Marka i potrzebne łaski dla moich córek Amelii Mai i Klary.
  Pomóż mi podnieść swoją wartość
  Małgorzata

 49. Aleksandra pisze:

  O Swieta Rito, patronko spraw trudnych i beznadziejnych, prosze wstaw sie za mna do Pana naszego, wypros dla mnie laske uzdrowienia moich uszu z chronicznych stanow zapalnych i przywrocenie prawidlowego sluchu.
  W Tobie o Sw. Rito moja nadzieja. Pomoz mi.
  Aleksandra z Poczdamu

 50. Anonim pisze:

  Kochana sw Rito prosze ratuj blagam pomoz uczyn cud laski prawdy I nawrocenia uczyn dzialanie ktore Nas wyciegnie z tej beznadziejnej pustej sytuacji ktora niszczy nasza rodzine…..

 51. Przemysław pisze:

  Św. Rito proszę o łaskę miłości i o pomoc w znalezieniu dobrej żony

 52. Joanna pisze:

  Ojcze niebieski Tatusiu, który stworzyłeś nas z miłości, bardzo Cię potrzebuję w mojej samotności, bezradności, niepewności.

 53. Iwona pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Agnieszki chorej na raka. Lekarze nie są w stanie już nic zrobić, tylko Bóg może jej pomóc. Proszę o modlitwę przez wstawiennictwo św Rity, niech wybłaga u Boga tę potrzebną łaskę

 54. Aga pisze:

  Św Rito błagam Cię uwolnij mnie od ludzi którzy mnie nękają. Chroń mnie i moją rodzinę przed niebezpieczeństwem. Proszę Cię wstaw się za mną u Pana Jezusa i Maryi.

 55. Kasia pisze:

  Święta Rito, proszę o pomoc w znalezieniu pracy.

 56. wierząca pisze:

  Prosze o dostanie sie do szkoly w Rzeszowie, o dar pracy.

 57. Teresa pisze:

  Matko Boza prosze pomoz znajdz mi szybko wlasciwego kandydata na meza, prosze o laske malzenstwa i zajscie w ciaze w tym roku spraw Ten cud Matko Boza prosze

 58. matka pisze:

  Jezu, pomóź. Uwolnij nawróć uzdrów dotknij Miłością zbaw B. Błagam miłosierdzia.

 59. Wioletta pisze:

  Św.Rito proszę miej w Swojej opiece mojego męża Sławomira. Pomóż mu w walce z chorobą.Blagam nie opuszczaj nas.Wioletta

 60. Marta pisze:

  Święta Rito błagam pomóż mojemu mężowi znaleźć tu w Polsce pracę!! Proszę Cie o zdrowie dla całej mojej rodziny.

 61. Jadwiga pisze:

  Św.Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych módl się za nami chorymi i strapionymi,uproś łaskę zdrowia duszy i ciała,czuwaj i chroń nas od złego.

 62. Agata pisze:

  Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla naszej Bianki oraz o zdrowie i siły dla jej rodziców. Wyproś dla nich potrzebne łaski

 63. Ania pisze:

  Święta Rito, proszę, wyproś dla mnie łaskę Miłości, poznania osoby, z którą spędzę resztę życia i założę Rodzinę, oddal przytłaczającą samotność. Proszę także o wsparcie w pracy, żeby moje działania pomagały innym, żebym nigdy nie wyrządziła nikomu krzywdy.

 64. Magda pisze:

  Św. Rito proszę o łaskę szczęśliwego małżeństwa dla mnie opartego na wzajemnej miłości, wierności i trosce.

 65. Marta pisze:

  Święta Rito proszę Cię o prace

 66. Renata pisze:

  Proszę Cię Św. Rito o uproszenie dla mnie łaski zdrowia, wyjścia z depresji, szumów usznych, bólów kręgosłupa, stawów rąk i kolan. Proszę o zdrowie dla mojej córki Emilki, o radość życia dla niej. Proszę o nawrócenie mojej rodziny.

 67. Wioletta pisze:

  Święta Rito pomóż błagam

 68. Basia pisze:

  Święta Rito! Bardzo Cie proszeę spraw żeby Magda zdała egzamin specjalizacyjny i żeby wszystkie kręte ściezki w jej życiu się wyprostowały.

 69. Basia pisze:

  Święta Rito.Bardzo Cie proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny ,opiekuj się Nelą i Olusiem.Spraw żeby Oluś zaczął mówić i zebym zaszła jeszcze w ciążę i urodziła zdrowe dziecko.

 70. Teresa pisze:

  Święta Rito , bardzo Cię proszę w intencji mojej wnuczki Sandry , która goi rany serca po złamanej miłości.
  Ty rozumiesz serce młodej dziewczyny pragnącej założyć rodzinę.
  Proszę Cię uproś dla niej u Boga wartościowego , wierzącego chłopaka z którym mogłaby ” stworzyć ” DOM na wzór nazaretańskiej RODZINY
  Proszę również w intencji Błażeja , który też szuka dziewczyny z Bożymi wartościami
  Rito święta wierzę , że  pomożesz tym młodym odnaleźć prawdziwą MIŁOŚĆ.  

 71. Agnieszka pisze:

  Św. Rito, proszę Cię, upros wiarę i błogosławieństwo dla moich bliskich a szczególnie łaskę uzdrowienia i znalezienia dobrego męża dla córki.

 72. Kasia pisze:

  W intencji uzdrowienia mnie i mojego męża, o pozytywny przebieg leczenia, chęć, siłę i wytrwałość i o dar potomstwa oraz o wspólne długie i szczęśliwe życie. Dziękujemy za otrzymane łaski.

 73. Brat Grzegorz pisze:

  Proszę. Cię. Św. Rito. O. Zdrowie. I. Boże. Błogosławienstwo. Dla. Marcina W.

 74. Renata pisze:

  Sw Rito, prosze o zdrowie dla mojej bratowej. Żeby wrocila ze szpilala do dzieci i meza.

 75. Izabela pisze:

  Proszę o zdrowie dla mojej mamy oraz żebym ja wyzdrowiała. Żeby moje nogi wróciły do sprawności i żebym mogła jeszcze kiedyś chodzić po górach.

 76. tati pisze:

  Św. Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo za mamę Pawła. Niech Bóg w swojej łaskawości ją uzdrowi. Proszę o cud.

 77. Grzegorz pisze:

  Św. Rito, proszę Cie o to, aby moj związek mógł zacząć sie budować na nowo. Proszę o szanse i siłę do walki…

 78. Ela pisze:

  Panie  Boże  proszę o  łaskę  nawrócenia , uwolnienie od  zniewoleń i  uzależnień dla Norberta i Wiesława

 79. Mama pisze:

  Święta Rito dziękuję za opiekę nad moją rodziną. Proszę o łaskę uwolnienia i przemiany dla mojego syna.

 80. Renata pisze:

  Sw rito pomagaj mojej corce na sudiach kiedy jest przygnebiona I potrzebuje pomocy .prosze o zaradnego I kochajacego meza …prosze zeby studia skonczyla magisterka I dostala bardzo dobra prace .sw rito modl sie za nami.

 81. Hiacynta pisze:

  Święta Rito, patronko spraw trudnych i beznadziejnych, proszę Cię o zdrowie dla mojej córki Magdaleny i żeby znalazła dobrą pracę. Proszę Cię także o nawrócenie Adama. Nie odrzucaj mojej prośby i dziękuję Ci za wszystkie łaski, które otrzymała moja rodzina za Twoim pośrednictwem.

 82. Renata pisze:

  Sw rito prosze o bardzo dobra prace I zarobki dla syna,o mozliwosc awansu o dobrych ludzi w pracy.prosze o bardzo dobra zone ktora bedzie go kochala I wspierala w kazdym dniu sw rito modl sie za moim synem i prosze o zdrowie dla mojej rodziny

 83. Agata pisze:

  Święta Rito uproś łaskę dla syna,aby nie był potrzebny zabieg.Proszę o zdrowie Boże błogosławieństwo,opiekę Matki Bożej i Dary Ducha świętego dla całej rodziny.

 84. Ewelina pisze:

  Kochana święta Rito blagam Cię z całego serca o uzdrowienie mojej mamy Teresy o zdrowie dla niej i wyjście z choroby aby lekarz dobrze ją leczył.

 85. Arek pisze:

  Swieta Rito wstaw sie za mna przed Obliczem Milosiernego Boga i upros laske odzyskania sluchu o co pokornie prosze. Arek

 86. tania pisze:

  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie wyproszone prośby i Twoje wstawiennictwo.
  Bardzo potrzebuję Twojego wsparcia teraz, proszę o moją mamusie, wyproś zdrowie dla niej.
  A mi Kochana św. Rito wyproś miłość. Potrzebuję mieć przy sobie silnego mężczyznę. Jestem bardzo samotna.
  Dziękuję św. Rito

 87. Marzena pisze:

  ŚW.Rito proszę o łaski dla mojego syna Kacpra,żeby wrócił na łono kościoła,pokonał depresję,odnalazł się w nowej pracy i jak najdłużej ją utrzymał,dawał sobie radę na studiach.Równocześnie dziękuję za wiele łask,które już mi św.Rito wyprosiłaś

 88. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Donaty, o uzdrowienie ją z nowotworu. O dar życia wiecznego dla jej bliskich.

 89. Sylwia pisze:

  Święta Rito pragnę Ci z całego serca podziękować za dar zdrowia dla mojej corki. Wierzę że dzięki Twojemu wstawiennictwu jej badania wyszły dobre. Wiem, że byłaś przy niej w szpitalu. Twojej opiece powierzam moje dzieci. Proszę czuwaj nad nimi.

 90. Małgorzata pisze:

  Św. Rito pomóż mi rozpoznać wolę Bożą. Pomóż mi zapomnieć o Rafale i uporać się z uczuciem do niego. Św. Rito Ty znasz pragnienie mego serca. Wyproś mi potrzebne łaski.

 91. Magdalena pisze:

  Droga Święta Rito, proszę wstaw się za mną, abym w końcu odnalazła swoją drogę zawodową, która będzie jednocześnie moją pasją i znalazła dzięki temu dobrą pracę, w której będą dobrzy ludzie, gdzie nie będę musiała tak bardzo się stresować i z której będę zadowolona, Magda.

 92. Agnieszka pisze:

  Swieta Rito!Blagam o Twoje wstawiennictwo u Boga za mnie.Upros mi laske zdrowia,ulge w cierpieniu, uzdrowienie z zespolu Arnolda-Chariego bez operacji.Zebym odzyskala pelna sprawnosc i mogla samodzielnie,normalnie chodzic.Blagam pomoz,bo bardzo cierpie.

 93. Agnieszka pisze:

  Święta Rito! Dziękuję za Twoje wstawiennictwo i proszę w intencji ciężko chorej Moniki i jej bliskich, o dar dzieci dla Ireny i Marka, za śp, Annę, Zofię i o pociechę dla ich rodzin, o dar Ducha Świętego dla Spowiednika, w intencji wszystkich Kapłanów, szczególnie tych, dzięki którym wzrastamy i tych przeżywających trudności, szczególnie za ks. Mariusza i o. Norberta. Bóg zapłać za modlitwę!

 94. Jadwiga pisze:

  O Św. Rito błagam pomóż.

 95. Aldona Anna pisze:

  Kochana Święta Rito, bardzo Cię proszę o zdrowie dla mojej Matki Chrzestnej Inusi i pozytywne zmiany w zachowaniu mojego wspólnika Stanisława.
  Aldona

 96. M pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie w sprawie przeprowadzki, daleko w rodzinne strony. O poznanie woli Bożej, o znak. A także o znak i poznanie woli ważnej dla mnie Osoby, z którą nie mam normalnego kontaktu, by mieć pewność, czy jej naprawdę jeszcze na mnie zależy.
  Jeśli jest to Boźa wola, proszę Go o siły i zdrowie, wsparcie, dobrych pomocnych ludzi. Proszę o przemianę stanu ducha, o pokój w sercu, bo jest mi bardzo ciężko. Święta Rito, módl się z nami. Proszę też o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich sercu Osób.

 97. Aneta pisze:

  Święta Rito proszę Cię pomóż mi podjąć właściwą decyzję. Nie wiem co robić? daj mi jakiś znak.⚘

 98. Ewa pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o pomoc dla Zuzi. Wyproś u Boga pozytywne rozpatrzenie odwołania Zuzi od wyniku egzaminu maturalnego i przyjęcie Zuzanny w tym roku na medycynę. Wysłuchiwałaś zawsze naszych próśb, prosimy Cię teraz w tym trudnym dla nas czasie, byś zaopiekowała się przyszłością naszej córki, umocniła ją i wyprosiła jej łaski u Pana. Święta Rito, sytuacja jest wyjątkowo trudna i tylko cud może wyprowadzić Zuzannę na prostą drogę, dlatego błagamy Cię o pomoc.

 99. Irena pisze:

  Św. Rito proszę wstaw się za moimi córkami i spraw aby znalazły męża, który będzie dla nich dobry i będzie je wspierał w każdych chwilach. Proszę o opiekę dla całej mojej rodziny.

 100. Anonim pisze:

  Święta Rito bardzo dziękuję za wysłuchanie mojej prośby , dziękuje za to , ze syn dostał się na studia ,proszę o pomoc dla niego w studiowaniu ,pomoc w nauce ,by spotkał na studiach dobrych kolegów , by się zaklimatyzował ,dla mnie proszę o pomoc w pracy ,wsparcie dobrych ludzi pomyślną operacje dla brata , zdrowie dla chorej mamy , szczeście wieczne dla zmarłego taty, błagam Cie nie opuszczaj nas, stroskana Alicja

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress