PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

6 936 komentarzy do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. R....... pisze:

  SW Rito prosze ratuj blagam Cie ztrzymaj to zlo, ktore idzie w oja strone. Prosze Cie zachowaj mnie I Moja rodzine od tego, co sie dzieje teraz. Prosze pomoz, wszystko widzisz… Prosze Cie ratuj Nas…

 2. Beata pisze:

  Święta Rito błagam Cię o pomoc i wsparcie w trudnej sytuacji życiowej.Spraw za wstawiennictwem Matki Najświętszej Maryi,bym mogła zaznać psychicznego spokoju i cieszyć się życiem.Błagam Cię żeby mój mąż zrozumiał swoje źle postępowanie którym rani i krzywdzi mnie i moje dzieci. Spraw by zstąpiła na niego łaska Boża,aby okazał skruchę i zadośćuczynił okrutnemu wobec nas zachowaniu.Czuje się strasznie skrzywdzona i nie potrafię poradzić sobie z tym co dzieje się po prawie 30 latach naszego małżeństwa.Wierzę i ufam ,że modlitwy moje i błagania o pomoc zostaną wysłuchane.Pragne cieszyć się każdą chwilą mojego życia,wspaniałymi dziećmi, synową i ukochanym wnusiem.Spraw proszę żeby mój mąż zrozumiał że skrzywdził mnie i córkę strasznie i potrafił przyznać się do swoich błędów,aby nigdy więcej nas nie ranił i okazał skruchę.Tak bardzo pragnę by moja córka zaznała jego miłości.Kazdy dzień jest dla nas bardzo ciężkim przeżyciem.Blagam Cię Święta Rito by ta beznadziejna sytuacja uległa zmianie,by wiara w Boga zmieniła nasze życie. Ufam,że możesz sprawić żeby mój mąż stał się dobrym i wyrozumiałym człowiekiem ,dla którego największą wartością będzie miłość dla bliźnich.
  Błagam Cię o wstawiennictwo i wierzę że każdy kolejny dzień będzie lepszy.Bóg zapłać.
  Beata

 3. Halina pisze:

  W intencji o uwolnieniu Agnesy z nalogow, uzdrowienia jej duszy, ciala, psychiki, o znalezienie dobrej pracy.

 4. K. pisze:

  Panie Boże, uratuj, podyrzymaj moją wiarę. Spraw, by kościół był taki jak ten pierwotny. Poprowadź mnie.

 5. Żanna pisze:

  Święta Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga w sprawie mojego małżeństwa! Uproś u Niego łaskę zażegnania konfliktów między mną a mężem, o odrodzenie miłości małżeńskiej, o zrozumienie.

 6. Izabela pisze:

  Proszę o wzajemną miłość i zawarcie szczesliwego małżeństwa opartego na Bogu i miłości.

 7. L. pisze:

  Święta Rito, moja powierniczko i przyjaciółko, tak bardzo kocham, chcę byśmy byli razem, byśmy mogli się prędko spotkać i się pogodzić. Wciąż o to proszę, a tyle jest trudności i przeszkód. Ty wszystko wiesz… Jeśli to juź niemoźliwe, jeśli nie jesteśmy dla siebie, jeśli nie ma Boźej woli, byśmy byli razem szczęśliwi, to pomóź mi się z tym pogodzić i tak nie cierpieć. Nie mam juź nawet chęci do źycia i wszystko traci sens. Błagam, pomóż mi!

 8. R....... pisze:

  Sw Rito prosze ratuj…

 9. Marysia pisze:

  Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo w modlitwie za bliską mi osobę. Aby jej serce otworzyło się na miłość, nie pozostawało dłużej niczułe i zatwardziałe, i aby zdołała odnalaźć swoją właściwą życiową drogę.

 10. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mnie, o uzdrowienie mnie z chorej tarczycy i otyłości.

 11. Jadwiga pisze:

  Św.Rito opiekunko rodzin, uzdrowienie chorych módl się za mną i chorymi w rodzinie. Daj mi pomoc dobrych lekarzy w badaniach i trafnej diagnozie. Czuwaj i chroń mnie od złego, proszę pomóż mi. O dobry Jezu Ty wszystko wiesz i możesz, Ty się Tym zajmij.

 12. Agnieszka pisze:

  Św Rito błagam Cię pomóż mi rozwiązać moje problemy. Uwolnij mnie od ludzi którzy mnie nękają i moją rodzinę. Wstaw się za mną u Pana Jezusa i Maryi. Nie zostawiaj mnie samej bo nie mam siły.

 13. Wik pisze:

  Św. RITO opiekuj się Tereska i jej mężem oraz dziećmi. Bardzo proszę dokonaj cudu w którym Tereska ozdrowieje i będzie wszytko dobrze jak do czasu kiedy to się stało. Bardzo proszę. Bóg zapłać

 14. Małgorzata pisze:

  SWIETA RITO prosze o łaski dla mnie i o spełnienie mojego życzenia 1.08 koncze 60 lat błagam ulituj sie i o zdrowie prosze zebym mogła pracować do śmierci BŁAGAM CIE TY JESTES OD SPRAW BEZNADZIEJNYCH DO KOGO MAM SIE UDAC . POTRZEBUJE TWOJEGO WSTAWIENIA SIE ZA MNA

 15. żona pisze:

  Św. RITO BARDZO DZIĘKUJĘ ZA CAŁE TWOJE WSTAWIENNICTWO I UZYSKANE ŁASKI. WYPROŚ PROSZĘ POWRÓT DO ZDROWIA, CIERPLIWOŚĆ I POKORĘ DLA MOJEGO MĘŻA.

 16. mama pisze:

  Św. Rito bardzo dziękuję za uzyskane łaski dla syna i synowej. Bardzo proszę wyproś dla synowej wyrozumiałość i łagodność, cierpliwość i pokorę dla trudnej sytuacji rodzinnej. Któż jak Bóg!

 17. mama pisze:

  Św. Rito bardzo dziękuję za Twoje wstawiennictwo i bardzo proszę o wyproszenie dla mojego syna uzdrowienia go z ciężkiej choroby,żeby leczenie przyniosło ulgę w bólu, spokoju ducha, cierpliwości i pokory.Proszę dla niego o wyciszenie i złagodzenie trudnej sytuacji z rodzinnej. Któż jak Bóg!

 18. mama pisze:

  Św. Rito bardzo dziękuję za uzyskane łaski w sprawie zamążpójścia mojej córki. Proszę bardzo wstawiaj się za nią i jej narzeczonym. Wyproś dla niej polepszenie zdrowia, cierpliwości i pokory. Któż jak Bóg !

 19. Izabela pisze:

  Błagam Cię święta Rito o pomoc w problemach na studiach. Proszę aby udało się to wszystko załatwić i żeby także udało się to bez dodatkowych opłat które są bardzo wysokie. Bardzo wiele razy mi pomogłaś więc i teraz proszę o pomoc. Proszę także abym dała radę, sobie w pracy, o zdrowie dla mamy i aby w moim związku w końcu wszystko zaczęło się układać tak jak należy. Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski.

 20. Marta pisze:

  Święta Rito,parę lat temu uratowała moje małżeństwo…proszę teraz o to aby mój mąż dostał się do pracy tu w Polsce, żeby nie musiał zostawiać mnie i naszych córek i początkiem września wyjechać za granicę…

 21. Małgorzata pisze:

  Święta Rito, wstaw się za moim synem. Pros o łaskę nawrócenia i uwolnienia od uzależnień. Św. Rito módl się za nami.

 22. Ewa pisze:

  Święta Rito proszę w intencji mojego małżeństwa, O wzajemne zrozumienie. I w intencji naszych Dzieci.

 23. AM pisze:

  Boże niech będzie tak jak Ty chcesz. Prowadź mnie

 24. Lesław pisze:

  Św Rito proszę Cię o uzdrowienie mojej kuzynki Kathi

 25. Maria pisze:

  Sw Rito, patronko spraw trudnych i beznadziejnych, jeśli taka Wola Boza to proszę o szybkie i calkowite uzdrowienie, proszę niech daj nadzieję i znak tej osobie, że wspierasz się swoimi modlitwami u samego Pana Boga.

 26. Agnieszka pisze:

  Św. Rito, dziękuję za wstawiennictwo i łaskę zdrowia dla mojej nienarodzonej córeczki. Proszę o dalsze wstawiennictwo w jej intencji.Proszę Cię również o wsparcie w modlitwie za mojego syna,aby znalazł prawdziwych przyjaciół w nowej szkole i aby się w niej odnalazł.Proszę również o szybki i szczęśliwy powrót do domu mojego męża.

 27. S... pisze:

  Św.Rito bardzo proszę o wstawiennictwo u Pana w bardzo ważnej dla mnie intencji-proszę o dobrego męża dla mnie (o człowieka, który będzie miłością mojego życia a ja miłością jego życia).

 28. Ania pisze:

  Święta Rito, błagam o cud wyleczenia z ciężkiej choroby mojej mamy Wandy i ulżenie jej w cierpieniu.

 29. Czcicielka pisze:

  Święta Rito błagam Cię o zdrowie dla moich rodziców, siostry i jej męża a także dla mnie i mojego męża, proszę mniej nas w swojej opiece

 30. Matka pisze:

  Św Rito prosze o zdrowie dla mojej corki Joanny, prosze ulecz jej psychikę, aby zaczęła jeść i przybrała kształtów kobiecych. Św Rito błagam ratuj.

 31. Anna pisze:

  Święta Rito proszę o prowadzenie i czuwanie nad moimi dziećmi. Niech wybierają to co dobre i godne! Niech nie łamią przykazań Bożych!
  Proszę szczególnie o dobre wybory przez Basię.
  Matka

 32. Izabela pisze:

  Błagam Cię z całego serca Święta Rito o pomoc w pracy i o to aby moje problemy na studiach się rozwiązały. Bardzo proszę żeby udało mi się skończyć te studia i żebym nie musiała ponosić już dodatkowych opłat bo nie mam na to środków. Błagam Cię o pomoc. Niech to wszystko się w końcu rozwiąże błagam.

 33. Beata pisze:

  Św. Rito proszę o szczęśliwe, bezpieczne podróże oraz przebieg uroczystości weselnej Tomasza i Olgi dla wszystkich organizatorów i uczestników.

 34. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Adama. O uzdrowienie go z alkoholizmu. O uwolnienie go z chorób.

 35. Piotr pisze:

  Św Rito proszę Cię o dobrą pracę i potrzebne łaski dla Anny.

 36. Aneta pisze:

  Swieta Rito proszę Cie pomoz mi zebym wreszcie usmiechnelo sie do mnie szczescie w sprawach znalezienia pracy w ktorej zostane juz na zawsze poszukuje stabilizacji bo juz nie mam sily

 37. Anna pisze:

  Sw Rito błagam o pomoc dla syna aby komornik umorzyl spłatę tak malo zostalo proszę aby Jacek oddal pieniaze ktore mu dłużny blaga matka

 38. B...... pisze:

  Sw. Rito prosze Cie o nawrocenie mojego syna Stanislawa i uwolnienie go z uzaleznien oraz o uwolnienie mnie i mojej rodziny od atakow zlego.
  Dziekuje Ci za dotychczasowa opieke.

 39. Zuzanna pisze:

  Święta Rito prosze Cię o zdrowie i udaną operację dla mojej siostry Anety oraz opiekę nad całą naszą rodziną

 40. Mama pisze:

  św Ritto czy jest możliwe aby moja córka upośledzona była zdrowa?

 41. R....... pisze:

  SW Rito błagam Cię, pomóż… Ty wiesz i widzisz wszystko. Wyproś u Pana Boga łaski, których tak bardzo potrzebujemy.

 42. Paulina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji upragnionej ciąży, aby zniknęły wszelkie przeszkody zdrowotne, które nie pozwalają nam cieszyć się dzieciątkiem.

 43. Ola pisze:

  proszę o modlitwę o pokój w mojej rodzinie, o przemianę serca Kasi, o rozwiązanie bardzo trudnej sytuacji.

 44. Magdalena pisze:

  Św. Rito proszę pomóż mi, wstaw się za mną i wskaż drogę – pomóż mi poznać mojego ukochanego i aby było już wszystko dobrze, tak długo na niego czekam. Abym nie bała się wejść w tą relację i aby była akeptacja z obu stron, Magdalena.
  Z góry dziękuję za wszystkie modlitwy.

 45. Renata pisze:

  Święta Rito, wyproś łaskę zdrowia dla mojej Mamy Heleny. Dziękuję za Twoje wstawiennictwo.

 46. Małgorzata pisze:

  Proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla Zbigniewa

 47. Lucjan pisze:

  Święta Rito uproś u Pana Boga żeby moje problemy się skończyły. Jestem bliski obłędu to już trwa 12 lat. Niech wróci radość życia.
  Serdeczne Bóg zapłać

 48. Grzegorz pisze:

  Św. Rito, proszę ratuj mój związek!

 49. Krystian pisze:

  Bardzo dziękuję za modlitwy. Moj tato przestał pić alkohol, ale mama cały czas pije. Bardzo proszę o modlitwy za moją mamę Mariolę o wyzwolenie jej z nałogów alkoholizmu i nikotynizmu i o pełne uzdrowienie.
  Proszę także o modlitwy o szybkie przyznanie mi dobrej, wlasciwej rehabilitantki i pomocy.
  Dziękuję i Bóg zapłać.
  Krystian

 50. Joanna pisze:

  Święta Rito, pomóż mojej rodzinie, wygoń złe moce z naszej rodziny, z naszego domu, nie pozwól im dręczyć mojej córki, pomóż nam wejść na drogę prowadzącą do Boga, pomóż nam w nawróceniu, broń nas przed wszelkim złem i przed chorobami. Amen

 51. H pisze:

  Święta Rito dziękując Ci za wszystko co do tej pory za Twoim stawiennictwem uzyskałem wyproś proszę dla mnie możliwość stworzenia związku i rodziny z Moniką o której cały czas myślę i z którą widzę swą przyszłość.

 52. Czcicielka pisze:

  Święta Rito błagam Cię, pomóż mi w pracy, proszę o zdrowie dla mnie i moich najbliższych, miej nas w swojej opiece

 53. Mariam pisze:

  Święta Rito kochana, naucz mnie prawdziwej pokory, pomóż pokonać dumę i lęk przed zranieniem i cierpieniem. Święta Patronko niemożliwości, jesteś wzorem dla kobiet każdego stanu. Musiałaś żyć z mężem pełnym pychy, znosząc w pokorze i cichości wyrzuty, zniewagi, a nawet bicie. Słodyczą i cierpliwością zmieniłaś porywczość swego męża w łagodną uległość.
  Proszę, wyproś u Boga dla mnie dary Ducha Świętego, abym umiała naśladować Twe ciche i pełne słodyczy życie, łagodzić porywacze serca. Naucz mnie żyć z wszystkimi według prawa Bożych i miłości chrześcijańskiej. Święta Rito, módl się za nami.

 54. Ewa pisze:

  Proszę Cię św Rito pomoż mojej mamie w cierpieniu

 55. R....... pisze:

  Kochana św. Rito błagam Cię, uczyń cud. Ty wszystko widzisz i wiesz. W Tobie cała nadzieja.

 56. Kasia pisze:

  Święta Rito proszę wyproś mi u Pana łaskę powrotu do zdrowia i szczęśliwe donoszenie ciąży.

 57. Agata pisze:

  Proszę o dar nieba dla zmarłej Barbary i Jana

 58. Monika pisze:

  Święta Rito, proszę o powrót mojego Marcina do mnie, o ponowne rozbudzenie w Nim tęsknoty i miłości do mnie. Bardzo Go kocham. Monika z Gorzowa Wielkopolskiego.

 59. Anna pisze:

  Proszę o łaskę potrzebne łaski dla H.

 60. Czcicielka pisze:

  Święta Rito, proszę wyproś mi pracę, jakąkolwiek, bez względu na to, że mam wykształcenie wyższe i to, żeby Pan odpędził ode mnie myśli depresyjne. Już dłużej nie dam rady. Proszę! Bóg zapłać za modlitwę.

 61. Anita pisze:

  Panie Jezu, oświeć mnie, poprowadź tak, aby wszystko dobrze się ułożyło i podług Twojej woli.
  Proszę o zgodę i miłość. Bądź Jezu zawsze z nami.

 62. Ewa pisze:

  Dziekuje za otrzymane laski.Dzieki Tobie Sw RIto wszystko przebieglo pomyslnie.

 63. Anna pisze:

  Św.Rito proszę Cię uproś zdrowie dla mnie mojego męża i moich dzieci proszę uproś spokój w naszym życiu radość i Bożą opiekę aby nam się wszystko szczęśliwe układało i wiodło.

 64. Krystyna pisze:

  Św. Rito – patronko spraw trudnych , dziekuję za twoje orędownictwo i wypraszanie dla mnie tylu łask. Dziś powierzam Ci zdrowie moje i moich najbliższych.Proszę Cię pomóż uporać mi się z nałogiem tytoniowym ,prosze o zgodę i miłość w małzeństwie i rodzinie.Prosze o szczęśliwe wakacje dla moich dzieci,proszę o pomoc w zamianie lub sprzedaży mojego mieszkania i kupna innego w innym miejscu.Prosze o modlitwę o zdrowie dla 15 letniej Zuzi , Zofii i Janiny. wszystkie są chore na raka Bóg zapłać za modlitwę

 65. Małgorzata pisze:

  Święta Rito dziękuję za opiekę w trudnym dla mnie czasie.

 66. Anna pisze:

  Święta Rito, proszę, wyproś dla niego łaskę przebaczenia mi i wiarę, źe cierpię w swej bezradności i bardzo szczerze źałuję. Pomóż nam się prędko spotkać i pojednać, bo źycie tak krótkie jest i nasz Pan mówi: ” Niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce”. Pomóż nam, Mamo Maryjo, wszystko możesz uprosić u Syna. Proszę teź o dobre zdrowie dla nas. Dopomóź we wszystkich intencjach serca, by mogły się spełnić.

 67. Jadwiga pisze:

  Św.Rito Patronko spraw beznadziejnych błagam pomóż mi i mojej rodzinie.Opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych módl się za nami.

 68. Halina pisze:

  Sw,Rito! Prosze o modlitwe o uwolnieniu mojej rodzyny od dzialania zlych duchow, od wszelkiego przeklenstwa. O Blogoslawienstwo rodziny i pomoc Matki Božej!

 69. Danuta pisze:

  Sw. Rito badz moja posredniczka do Najswietszego Serca Jezusa i Serca Maryji i wypros uzdrowienie syna Romana z choroby nowotworowej. Blagam o Twoja Pomoc. Jezu Ufam Tobie

 70. Monika pisze:

  Kochana Święta Rito ! Błagam o Twoje wstawiennictwo u Najświętrzego Serca Pana Jezusa oraz Serca Najswiętrzej Matki , abyśmy sprzedali mieszkanie , aby wyjść z długów,kredytów , których nie jestem już w stanie pokonać , które bardzo się jeszcze pogłębiły z powodu korona wirusa , bo do tego straciłam jeszcze pracę.Wiesz,że jesteśmy już związani umową z człowiekiem , który okazyjnie sprzedaje tańsze lokum.Święta Rito! Uciekam się do Twojej pomocy od wielu lat , więc i teraz wstawiaj się , aby wybłagać mi u Boga te łaski, które tak bardzo leżą mi na sercu. Bóg Zapłać za modlitwę.

 71. Marta_B pisze:

  Św Rito wstaw się za nami u Tronu Boga Ojca i proś o wyjście z trudnej i beznadziejnej sytuacji finansowej i uwolnienie od długów.
  Św Rito módl się za nami…..

 72. K. pisze:

  Błagam o modlitwę w mojej intencji, abym nie załamała się, zachowała spokój serca i aby moje zdenerwowanie i płacz, które specjalnie powoduje u mnie mąż, nie zaszkodziły noszonemu pod sercem dziecku; aby się ono dobrze rozwijało fizycznie, psychicznie, intelektualnie, duchowo i emocjonalnie i przyszło szczęśliwie na świat w wyznaczonym terminie (2 sierpnia); aby mąż przestał mnie nękać i prześladować; aby Bóg nawrócił go z jego upartego trwania w niewierze i z jego kamiennego serca dla mnie i dziecka; aby rozpalił w nim na nowo miłość do mnie i do dziecka, bo od ponad trzech miesięcy chodzi obrażony sam chyba już nie wie na co, chyba na cały świat i się na mnie wyżywa, w ogóle nie licząc się z moim błogosławionym stanem. Proszę o modlitwę w intencji porodu, aby, jeśli to możliwe, był naturalny, aby Bóg uchronił mnie i dziecko przed wszelkimi niebezpieczeństwami oraz przed niepotrzebnymi ingerencjami medycznymi, które próbują na mnie wymusić lekarze ze względu na mój dojrzały wiek i pierwszą ciążę.

 73. HW pisze:

  Święta Rito,

  Błagam z całego serca o powrót miłości Kamila do mnie, jego tęsknoty za mną, rozpalenie jego serca do mnie i nawrócenie do Boga oraz piękne życie że mną dla Boga

 74. Celina pisze:

  SW.RITO PROSZE MODL SIE O ZDROWIE MICHALA .WIARE

 75. R....... pisze:

  Prosze Cie SW Rito pomoz Ty widzisz co jest …udziel mam laski pomocy o ktora prosze…

 76. Agnieszka pisze:

  Swieta Rito!Blagam wstaw sie za mna u Boga.Jutro ide do szpitala i bardzo sie boje.Upros,zebym trafila na dobrych i troskliwych lekarzy,ktorzy mnie calkowicie wylecza i przyniosa ulge w cierpieniu.

 77. Malgorzata pisze:

  Św. Rito. Błagam Cię o Twoje wstawiennictwo u Boga. Dziś mam operację i błagam o pomyślny jej przebieg i powrót do zdrowia, do sprawności. Św. Rito tyle razy uciekam się do Ciebie. Dopomóż mi. Dziękuję Ci Św. Rito.

 78. Jadwiga pisze:

  Św.Rito proszę czuwaj i chroń nas od złego, uproś łaskę zdrowia duszy i ciała. Opiekunko rodzin, uzdrowienie chorych, módl się za nami.

 79. Paweł pisze:

  Za mojego ojca o nawrócenie i potrzebne łaski dla mnie.

 80. Anna pisze:

  Sw.Rito Ciebie prosimy o Boze Milosierdzie…

 81. Magdalena pisze:

  Święta Rito, Oblubienico Jezusa, wiesz jak bardzo cierpi moja mama. Wyproś dla niej łaskę zdrowia duszy i ciała. Zabierz nowotwór. Spraw by uwierzyła w moc Bożej miłości.

 82. Wojtek pisze:

  Pokornie proszę Miłosiernego Boga o zgodę księży biskupów na przeniesienie i szansę rozpoczęcia nowego etapu życia w nowej diecezji.

 83. Ewa pisze:

  Św. Rito wyproś mi łaskę wyjścia z kryzysu finansowego

 84. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mamy mojej koleżanki Sary. O uzdrowienie ją z nowotworu.

 85. Anna pisze:

  Swieta Rito prosze pomoz mojemu mezowi wyjsc z nalogu dodaj mu sily w tej walce,zeby do nas wrocil.

 86. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za Andrzeja o uzdrowienie duszy i ciała , o blogoslawienstwo w pracy , św. Rito pomóż mu w jego firmie wyjść z niepowodzeń , miej Andrzeja w opiece i jego rodzine.

 87. Małgorzata pisze:

  Kochana Święta Rito, błagam o wyproszenie uzdrowienia Doroty z nowotworu mózgu. Dorota jest lekarzem i przez 30 lat ratowała innym życie, a teraz sama potrzebuje pomocy i wszelkiego wsparcia. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 88. Matka pisze:

  Św Rito prosze o swiatlo Ducha św dla mojej corki Joanny św Rito pomóż aby nie żyła w grzechu i nie chciała mieszkać z chłopakiem przed ślubem

 89. Magda pisze:

  Święta Rito zawiodłam się i to bardzo, jak nigdy w życiu. Nadzieja umarła. Czy pomożesz mi jeszcze teraz gdy już nie ma nadziei?

 90. Izabela pisze:

  Święta Rito, pomóż mi proszę w problemach w pracy. Bardzo mi na tym zależy proszę Cię. Nie mogę teraz stracić pracy.

 91. Paulina pisze:

  Św Rito proszę pomóż mi ratować związek, brakuje mi już sił, wstawiaj się proszę za nas u Pana Boga. Abyśmy odnowili wspólny kontakt, a odległość która nas dzieli nie była dla nas przeszkodą. Pomóż proszę mojemu ukochanemu spojrzeć na mnie tak jak za pierwszym razem, wspieraj nas w odbudowie naszej relacji. Św Rito módl się za nami.

 92. Łukasz pisze:

  Św. Rito wyproś u Boga moja prośbe powrotu Grzegorza do domu.
  Wołam do Ciebie, Boże, bo Ty mnie wysłuchasz. Nakłoń ku mnie ucha, usłysz moje słowa!

 93. Antonina pisze:

  Święta Rito proszę Cię o pomoc w uratowaniu naszego związku. Daj nam dużo siły, cierpliwości,wytrwałości we wspólnym pokonywaniu problemów.

 94. Joanna pisze:

  Św.Rito dziękuję bardzo za dotychczasową opiekę. Proszę Cię zaopiekuję się moją siostrą i jej rodzinę.

 95. Adrian pisze:

  Św. Rito Ratuj nas od głodu nędzy i rozpaczy, bezdomności, bezrobocia, biedy, choroby. Pokój w sercu Wandy, Czesława, Stanisława, Mariana, Adriana. O dobrą pracę stałą w Londynie.

 96. Izabela pisze:

  Błagam Cię o pomoc w pracy, żebym nie miała problemów z powodu kolejnego mojego błędu, aby wszystko było w porządku. Proszę Cię też o pomoc w decyzji co do mieszkania, aby była ona dobra. Proszę również o zdrowie dla mojej mamy. Dziękuję za Twoją dotychczasową pomoc, że wstawiasz się za mnie u Boga.

 97. Justyna pisze:

  Droga Św. Rito, bardzo proszę o wsparcie:
  – aby wykryte zmiany nie były nowotworem oraz aby wyniki badań były dobre
  – aby udało się zakończyć wszystkie formalności z mieszkaniem oraz aby remont przebiegał bez problemów
  – abyśmy z Danielem zostali zgodnym małżeństwem oraz dobrymi rodzicami dla naszych dzieci
  – aby w pracy wszystko wróciło do normy
  – aby rodzicom zdrowie dopisywało
  Chciałam również serdecznie podziękować za dotychczasową pomoc!

 98. Edyta pisze:

  ŚW Rito proszę Cię o uzdrowinie moich rodziców Danielę i Stanisława oraz brata Marcina z koronawirusa. Dodaj nam siły w tym ciężkim dla naszej rodziny czasie. Wyproś dla Nas łaskę zdrowia. Wierzę, że cały czas czuwasz nad nami, dziękuję Ci za wszystko i że zawsze przy mnie Jesteś

 99. Izabela pisze:

  Święta Rito, błagam Cię o pomoc w problemach w pracy. Bardzo mi na niej zależy. Proszę Cię o pomoc. Twoja czcicielka.

 100. R....... pisze:

  Kochana sw Rito pomoz prosze…

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress