PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

6 805 komentarzy do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Marzena i Robert pisze:

  św.Rito prosimy Ciebie o wstawiennictwo Twoje u Trójcy Świętej oraz Matki Bożej za naszą znajomą Lucynę G. i jej uzdrowienie z choroby, na którą cierpi.

 2. Jadwiga pisze:

  Tobie Św.Rito powierzam siebie, całą rodzinę i przyjaciół, teraniejszość i przyszłość. Umacniaj nas w wierze i miłości, prowadź do Jezusa. Zajmij się nami, uzdrów dusze i ciało, uwolnij cały świat od choroby a zmarłym śp rodzicom i krewnym wyproś łaskę nieba. Patronko spraw trudnych i beznadziejnych módl się za nami.

 3. Jagoda pisze:

  Proszę Cię Św.Rito o opieke nad moimi córeczkami. Przyszły na świat 14 maja 2020 r i są już z nami 6 tyg. Jednak opieka nad nimi mnie przerasta. Nie śpią w nocy i w dzień również płaczą cały czas. Błagam otul ich swoją opieką i wypros u Pana Boga spokojny sen oraz dzień bez płaczu. Błagam Cię Św.Rito. tylko Ty możesz nam pomóc

 4. Agnieszka pisze:

  Swieta Rito!Blagam Cie o pomoc.Upros mi u Boga te laske,zebym w szpitalu trafila na dobrych i troskliwych lekarzy,ktorzy mnie calkowicie wylecza.

 5. Jacek pisze:

  Św Rito dziękuję Ci za pomoc w otrzymaniu renty i proszę o dalszą opiekę i zdrowie dla mnie oraz żony Katarzyny i teściowej Czciciel Jacek.

 6. Małgorzata pisze:

  Święta Rito proszę o zdrowie dla córki Karoliny.

 7. Agnieszka pisze:

  Św Rito błagam Cię pomóż mi rozwiązać moje problemy. Uwolnij mnie od ludzi którzy chcą mnie skrzywdzić i moją rodzinę. Wstaw się za mną u Pana Jezusa i Maryi.

 8. Małgorzata pisze:

  Św. Rito proszę o wstawiennictwo w intencji Zbigniewa o uzdrowienie z ciężkich chorób i szczęśliwy powrót ze szpitala do domu oraz o siłę dla Haliny

 9. mama pisze:

  Św. Rito cały czas Ci dziękuje za wstawiennictwo i uzyskane łaski. Nieustająco bardzo proszę wspieraj moje dzieci w uwolnieniu ich z marazmu niezadowolenia, gadulstwa, egoizmu i gniewu. Wproś proszę dla nich łaskę radości,cierpliwości, miłości i pokoju. Któż jak Bóg ! Wyproś łaskę pogodzenia, zrozumienia się między Martą i Bartoszem, niech przypomną sobie w końcu przyrzeczenie miłości małżeńskiej.

 10. Irena pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia swojej drogi w życiu
  Panie Jezu przyjdź i drogę wskaż

 11. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o zdanie wszystkich czekających mnie egzaminów, o utrzymanie się w mojej obecnej pracy. Proszę o poznanie odpowiedniego mężczyzny z którym będę szczęśliwa.

 12. H pisze:

  Panie Boźe, błagam, skrusz serca, nakłoń wolę, porusz, obudź sumienia wiadomych Ci osób, aby nam pomogli. Święta Rito, wstawiaj się za nami.

 13. Agnieszka pisze:

  Swieta Rito!Blagam Cie upros mi u Boga laske zdrowia,zebym wyzdrowiala z choroby ukladu oddechowego i zespolu Arnolda-Chariego bez operacji.Prosze zebym trafila na dobrych lekarzy,ktorzy mnie calkowicie wylecza.

 14. N pisze:

  Święta Rodzino z Nazaretu dopomóź nam być razem

 15. Kinga pisze:

  Święta Rito w dniu Twojego święta chcę podziękować za łaski jakie za Twoim wstawiennictwem obdarza mnie Bóg. W dalszym ciągu chcę prosić o zdrowie dla rodziców,siebie i Maksa oraz o dar miłości, aby w moim życiu pojawił się mężczyzna, który będzie moim dobrym mężem, z którym będziemy mieć zdrowe dzieci. Święta Rita módl się za mną!

 16. Halina pisze:

  Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla męża, miej go w swej opiece. Twoja czcicielka

 17. Natalia pisze:

  Św. Rito, błagam Cię o wstawiennictwo w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Mikołajem i Natalią, w intencji ich wzajemnego przebaczenia i nawiązania kontaktu.

 18. mama pisze:

  Św. Rito bardzo dziękuje za wstawiennictwo, za łaskę uwolnienia moich dzieci z gniewu. Bardzo proszę wyproś dla nich łaskę dobroci, radości i miłości.

 19. Łukasz pisze:

  Św. Rito w dniu Twojego miesięcznego wspomnienia, proszę cie wysłuchaj mojej prośby. Zanieś ja przed oblicze Boga i proś go, aby mnie wysłuchał.
  Proszę Cię Boże gorąco o powrót Grzegorza.

 20. Iwona pisze:

  Św. Rito proszę Cie o Twoje wstawiennictwo i o zdrowie dla moich rodziców. Proszę Cię o łaskę uzdrowienia mojego taty z cukrzycy i nadciśnienia. Św. Rito proszę Cię też o zdrowie dla mojej mamy o siły dla niej.
  Św. Rito proszę Cię też o zdrowie dla mojego brata Krzysztofa. Uzdrów go z padaczki i chorób mu towarzyszących. Uzdrów go też jego psychikę.

 21. Iwona pisze:

  Św. Rito proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i o uratowanie mojego małżeństwa z Piotrem. Proszę uwolnij mojego męża od zniewolenia, od chorej relacji jaką utrzymuje z inną kobietą. Proszę Cię o odrodzenie naszej wzajemnej miłości małżeńskiej.

 22. Wioletta pisze:

  Święta Rito proszę o potrzebne łaski.

 23. Paweł pisze:

  Święta Rito uproś mi mądrość i powrót do pełni zdrowia a także łaskę znalezienia specjalistów , którzy pomogą mi się podnieść z cierpienia i fizycznego po śmierci mojego Taty. Jak byłaś nam towarzyszką i orędowniczką w czasie choroby Taty tak teraz bądź moim ratunkiem w trudnościach i cierpieniu.

 24. Wiktor pisze:

  Św. Rito proszę o pomoc i wsparcie w znalezieniu dobrej pracy oraz uporządkowaniu spraw zawodowych. Bardzo proszę również o zdrowie dla babci Marii.

 25. Magdalena pisze:

  Droga Święta Rito, proszę wstaw się za mną!
  Proszę spraw, abym poznała ukochanego i aby było już wszystko dobrze, żebym nie bała się wejść w tą relację i żeby była akceptacja z obu stron, Magda.
  Z góry dziękuję za wszystkie modlitwy.

 26. Halina pisze:

  Sw.Rito!Pomož modlitwo do kochanej Matki Božej o blogoslowienstwo dla Agnesy,o uzdrowieniu jej duszy i ciala, žeby poznala w žyciu milosc, nadzieja wiara.Pomoc w znajdzeniu pracy w swojej specjalnosci.

 27. Jola pisze:

  Proszę o życiową mądrość dla moich bratanków i zdrówko dla małych siostrzeńców.

 28. Maria Jolanta pisze:

  Błagam o modlitwę w mojej intencji, abym odnalazła się w swojej samotności zachowała spokój serca i aby mój ciągły niepokój ustał, tak chciałabym mieć obok siebie męża, z którym mogłabym nadal iść przez życie, a który odszedł do innej kobiety. Ciężko mi. Proszę o siłę dla mnie, o kogoś dobrego i bliskiego obok.

 29. Jola pisze:

  Proszę święta Rito uproś łaskę do mojej siostry, którą przez całe życie męczą choroby i nie pozwalają jej normalnie żyć. Proszę o uzdrowienie jej z choroby nowotworowej, która ją jeszcze teraz dotknęła.

 30. Łukasz pisze:

  Jedyna nadzieja w Bogu ,że pomoże mojemu przyjacielowi Grzegorzowi bo tylko On może mu pomóc ja oprócz modlitwy za niego nie mogę nic zrobić. Wiem jedno to Bóg postawił na mojej drodze tego człowieka i mam tylko nadzieję że da mi tyle siły i wiary aby wymodlić dla niego wszystkie potrzebne łaski dla niego.Bardzo mocno ufam w to ,że moja modlitwa będzie wysłuchana.

 31. Grażyna pisze:

  Przez wstawiennictwo św. Rity prosimy Boga o łaskę zdrowia dla Heleny.

 32. Marta pisze:

  Kochani Aniołowie Stróżowie, dani nam przez Ojca ku pomocy. Brońcie nas i strzeźcie nas w każdym czasie. Proszę, pomóżcie nam odnowić kontakt i w rozmowie, poprowadźcie nas ku spotkaniu i pojednaniu.
  Ojcze niewyczerpanego Miłosierdzia, nasz Obrońco, darze życia rodzinnego, zmiłuj się nad nami.

 33. Justyna pisze:

  Za Jacka w dniu urodzin. O wiarę, nadzieję i miłość. O otwarcie na Ducha Świętego i wypełnienie się w Jego życiu Bożej woli.

 34. Żona pisze:

  Święta Rito błagam pomóż mojemu mężowi znaleźć dobrą pracę.

 35. Sara pisze:

  Bardzo proszę św Rito, żeby moja matka doczekała się miłości od mężczyzny, którego będzie kochała naprawdę

 36. J pisze:

  Proszę o poczęcie obiecanego dzieciątka. Matko Najukochańsza ubłagaj Ojca Wszechmogącego i Dobrego, aby to co niemożliwe po ludzku, stało się możliwe wg woli Bożej.

 37. Łukasz pisze:

  Sw. Rito proszę Cie wypros u Boga powrot Grzegorza do domu.

 38. Kasia pisze:

  Św Rito proszę Cię o cud uzdrowienia dla 7 letniego Marka P. Jest w ciężkim stanie… Proszę o łaskę dla tego chłopca żeby zaczęło mu się polepszać żeby wyzdrowiał . Także wzywam wszystkich świętych o Ciebie Matko Boska byście wstawili się u Pana Jezusa w uratowaniu Marka.

 39. Grzegorz pisze:

  Św Rito wstaw się w intencji Grzegorza. Proszę o szczęście tu na ziemi, rozwiązanie spraw, ułożenie życia, dobrą żonę i szczęście wieczne.

 40. Maria pisze:

  Święta Rito, proszę, wyproś dla mnie możliwość zostania matką, a dla mojego męża możliwość zostania ojcem.

 41. Wik pisze:

  Św. Rito dziękuję za wszystko! Proszę Cię aby to moje życie się układało dobrze, żebym była dobrym człowiekiem, pełnym energii i dobroci, żebym niosła dobro. Proszę, aby nikt nie cierpiał z mojego powodu ani ja z czyjegoś. Proszę, aby miała dobrego chłopaka, z którym będę szczęśliwa. Proszę o dobre zakończenie roku szkolnego i dobre wakacje. Dziękuję! Oddaje się Tobie, Ty wiesz co mi jest najbardziej potrzebne.

 42. Małgorzata pisze:

  Święta Rito proszę o szczęśliwy przebieg operacji dla chorego aby mógł być zdrowy i uleczony z nowotworu

 43. Agnieszka pisze:

  Swieta Rito! Blagam upros mi u Boga laske zdrowia, zebym wyzdrowiala z choroby ukladu oddechowego i zespolu Arnolda-Chariego bez operacji. Prosze zebym spotkala dobrych lekarzy, ktorzy mnie calkowicie wylecza.

 44. Anonim pisze:

  Kochana św. Rito błagam Cię, uczyń cud. Ty wszystko widzisz i wiesz. W Tobie cała nadzieja.

 45. Joanna pisze:

  Święta Rito, wyproś nam odwagę do podjęcia szczerej rozmowy o wszystkim, o przyszłości. Proszę o naprawienie, o budowanie pięknej relacji, przyjaźni, miłości, o odbudowanie zaufania, bo nam na sobie zaleźy i myślimy poważnie. Proszę o uzdrowienie wszystkich ran z przeszłości, o zrozumienie, o wybaczenie, pojednanie, zgodę, jedność, o wspólną przyszłość.

 46. Aga pisze:

  Święta Rito proszę Cie o siłe, o zdrowie dla mojej rodziny.
  Miej w opiece moją córeczkę zeby była zdrowa silna, proszę o zgode w rodzinie. Swięta Rito dziekuje za Bogu wiadome prosze o potrzebne łaski.

 47. Agnieszka pisze:

  Święta Rito blagam Cię wstaw się do naszego Pana o uratowanie wzroku Nikoli i Oliwi

 48. EWA pisze:

  Święta Rito proszę, żeby Kamilka była zdrowa

 49. PAULINA pisze:

  Święta Rito proszę o spokój wewnętrzny dla mnie. By sytuacja, która miała miejsce i byłam niesprawiedliwie potraktowana, by się wyjaśniła lub zakończyła pozytywnie. Święta Rito wyproś mi proszę u Jezusa spokój wewnętrzny, zabierz troski i zmartwienia.

 50. PAULINA pisze:

  Święta Rito, pomóż mojej córeczce być spokojniejszą i grzeczniejszą. By potrafiła panować nad emocjami i się tak nie denerwować. Pragnę dla niej, by była zaakceptowana przez rówieśnków, by była lubiana i miała koleżanki. Bardzo mi przykro jako mamie jak widzę, że nie potrafi się zaprzyjaźnić z nikim na dłużej. Święta Rita pomóż, miej w opiece moja córeczkę.

 51. Elzbieta pisze:

  Swieta Rito błagam Cię wypros dla nas potomstwo

 52. Maria pisze:

  Swieta Rito prosze Cie w intencji blagalnej o powrot do zdrowia dla Grzegorza i jego matki.
  W intencji otrzymania dobr ziemskich i duchowych dla dzieci i ich matki.O wybawienie nas oraz/ J.R.J/. od nieprzyjaciol/udaremnienie gnebienia/i uchronienie nas i rodzine od epidemii.
  Dziekuje bardzo.

 53. Magdalena pisze:

  Święta Rito, proszę wyproś mi CUD u Jezusa. Ty wiesz o kogo chodzi i o pracę. Wiesz w jakim stanie jestem. Proszę Cię. Nie mam do kogo się zwrócić. Czuję jakby Pan Bóg mnie omijał. Proszę nie opuszczaj mnie

 54. mama pisze:

  Św. Rito bardzo dziękuję za wysłuchane prośby. Bardzo proszę za Twoją przyczyną o ratunek dla moich dzieci, proszę wyproś dla nich łaskę uwolnienia ich z gniewu i nienawiści. Proszę o pojednanie dla nich, zgodę i miłość.

 55. Judyta pisze:

  Święta Rito, Ty wiesz ile już było cierpienia. Pomóż naszej miłości, spraw, niech wszystkie przeszkody zostaną usunięte, abyśmy się rozumieli, potrafili ze sobą rozmawiać i wszystko sobie wybaczyć. Wyproś nam wiarę, nadzieję i zaufanie, spraw, by nasze drogi znów się zeszły. Dopomóź odbudować i umocnić wzajemną miłość i zawrzeć szczęśliwe małżeństwo oparte na mocnych fundamentach. Proszę również o zdrowie dla nas. Święta Patronko trudnych spraw, módl się za nami.

 56. Ireneusz pisze:

  Św Rito
  Bardzo proszę o wiare dla mojego syna oraz zdrowie dla rodziców,

 57. Lena pisze:

  Święta Rito, pomóź proszę. Ja nie wiem jak i mam tak mało pewności siebie. Nie zostawiaj mnie.

 58. Żona pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o łaskę powrotu do zdrowia dla mojego męża.

 59. Maria pisze:

  Proszę Cię Św Rito o zdrowie dla mojej córki Sylwii i jej dziecka.

 60. Grażyna pisze:

  Święta Rito Patronko i Orędowniczko od spraw trudnych i beznadziejnych proszę cię o wstawiennictwo dla mojego wnuka podczas zdawania egzaminów oraz za potrzebne łaski dla całej rodziny i w pewnej sprawie Bogu wiadomej.

 61. Wioleta pisze:

  Św. Rito proszę Cię o łaskę pokoju i miłości w rodzinie oraz o dar znalezienia dobrego męża

 62. Ola pisze:

  Św.Rito proszę o wsparcie w rozwikłaniu trudnych spraw zawodowych i o ich pomyślne dla mnie rozwiązanie.

 63. Anonim pisze:

  Święta Rito prosze o cud, zeby moja synowa pojednala sie z moim synem, zeby zle duchy odeszly od niej.

 64. M.. pisze:

  Święta Rito,
  Proszę Cię o to, aby osoba, która jest moją dobrą przyjaciółką, zaczęła mnie traktować poważnie i powstał z tego związek.

 65. Aleksandra pisze:

  Sw. Rito proszę o uzdrowienie naszego małżeństwa, w którym jestem nieszczęśliwa. Egoizm, bezmyślność, brak szczerości, dialogu, szacunku przez wiele lat zniszczyło mi psychikę, popadłam w nerwicę, nie potrafię zaufać mężowi, zapomnieć złe traktowanie i postępowanie. Proszę Sw. Rito ratuj mnie, jestem zagubiona, przepełniona żalem, brak we mnie radości, nadziei, wiary. Proszę o przemianę dla męża, by choć na starość było dobrze.

 66. R pisze:

  Kochana sw Rito prosze Cie o laske prawdy bardzo Cie prosze….ilez mozna prosze pomoz.. bardzo prosze Tak dalej juz byc nie moze …prosze o nawrocenie zony…

 67. Anna pisze:

  Święta Rito, proszę, spraw cud spotkania pojednania i zgody.

 68. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o zdanie wszystkich czekających mnie egzaminów, o utrzymanie się w mojej obecnej pracy. Proszę o poznanie odpowiedniego mężczyzny z którym będę szczęśliwa.

 69. Paulina pisze:

  Święta Rito proszę o łaskę uzdrowienia duszy i serca Piotra aby wsłuchal się w swoje prawdziwe uczucia i przestał je zwalczać. Spraw aby się opamiętał i zerwał tamten związek. Nie pozwól mu poślubić innej kobiety. pomóż nam pokonać wszystkie przeszkody i trudności w zbudowaniu poważnej relacji.

 70. Łukasz pisze:

  Wyschło źródło moich łez. Nawet modlitwa umiera na moich nędznych ustach.

  Św Rito proszę cie o wyproszenie mojej prosby

 71. Anna pisze:

  Swięta Rito, proszę Cię o zdrowie dla mojego męża, o uwolnienie go od bólu

 72. Róża pisze:

  Świeta Rito, wyproś u Boga zdrowie dla mojego syna. Wyproś u Boga żeby podjął walkę z chorobą.

 73. Czcicielka pisze:

  Kochana św. Rito, dziękuję Tobie za pomoc w sprawach Tobie wiadomych oraz za udany zabieg. Dziękuję za opiekę, którą mnie otaczasz każdego dnia oraz za Twoją miłość i troskę, którą czuję.

 74. Krystyna pisze:

  Proszę Cię św. Rito o wstawiennictwa za moją chorą mamą Leokadię o łaskę uzdrowienia i siły do przyjęcia Woli Bożej

 75. R....... pisze:

  Kochana sw Rito wszystko widzisz. Proszę o potrzebne łaski.

 76. Jerzy pisze:

  O zdrowie dla Marii G.

 77. Maria pisze:

  Proszę święta Rito, wyproś mi łaskę uzdrowienia z tej choroby i chroń nas przed korona wirusem.

 78. Łukasz pisze:

  Módlmy się: Ojcze niebieski, Ty dałeś świętej Ricie udział w męce Chrystusa, udziel nam łaski i siły do znoszenia naszych cierpień

  Proszę Sw Rito upros mi u Boga ojca powrót Grzesia do domu.

 79. Matka pisze:

  Św Rito proszę o uzdrowienie psychiki mojej córki Joanny, aby zaczęła wszystko jeść, proszę dla niej o dobroć serca, miłość, dojrzałość. Św Rito błagam wysłuchaj mnie.

 80. Anna pisze:

  Błagam o uzdrowienie z białaczki Barbary

 81. K. pisze:

  Błagam o modlitwę w mojej intencji, abym nie załamała się, zachowała spokój serca i aby moje zdenerwowanie i płacz, które specjalnie powoduje u mnie mąż, nie zaszkodziły noszonemu pod sercem dziecku; aby się ono dobrze rozwijało fizycznie, psychicznie, intelektualnie, duchowo i emocjonalnie i przyszło szczęśliwie na świat w wyznaczonym terminie (2 sierpnia); aby mąż przestał mnie nękać i prześladować; aby Bóg nawrócił go z jego upartego trwania w niewierze i z jego kamiennego serca dla mnie i dziecka; aby rozpalił w nim na nowo miłość do mnie i do dziecka, bo od ponad dwóch miesięcy chodzi obrażony sam chyba już nie wie na co, chyba na cały świat i się na mnie wyżywa, w ogóle nie licząc się z moim błogosławionym stanem.

 82. JOLANTA pisze:

  O dobre, pobożne i szczęśliwe życie dla Klaudii i Natanielka, o uwolnienie od złych ludzi, o dobrego męża dla Klaudii i tatę dla Natanielka.
  2. o uwolnienie od nałogów dla Roberta i Małgorzaty oraz Arkadiusza.
  3. O nawrócenie dla Wandy, Roberta, Małgorzaty i Klaudii. Amen.

 83. Maria pisze:

  Święta Rito, Dobra Droga Przyjaciółko i Orędowniczko beznadziejnych spraw. Z ufnością polecam Ci sprawy mojego serca.
  Proszę o dar pokoju w naszych sercach. Serce Jezusa, pokoju i pojednanie nasze, zmiłuj się nad nami.

 84. Anna pisze:

  Św.Rito pomóż uprościć łaski w tej trudnej sytuacji.Jezu Ty się tym zajmij!

 85. Elżbieta pisze:

  Św Rito wyproś Boga w Trójcy Jedynego łaskę uzdrowienia na ciele i duszy syna Dominika proszą rodzice ze Zduńskiej Woli

 86. Łukasz pisze:

  Sw Rito proszę cie wyproś u Wszechmogącego Boga prośbę żeby Grzegorz powrócił do domu. Boże, proszę Cię wysłuchaj wołania mojego.

 87. Czcicielka pisze:

  Św Rito Ty wiesz co Cię proszę , daj mi siłę i wytrwałość.

 88. Ewa pisze:

  Święta Rito dziękuję za wysłuchane prośby.

 89. Córka pisze:

  Św Rito proszę o zdrowie i opiekę dla mojej Mamy i jej Sióstr Stanisławy i Mirosławy.

 90. Brat pisze:

  Św Rito proszę o zdrowie dla Krzysztofa i pojednanie z synami.

 91. Zbigniew pisze:

  Św Rito miej w opiece Katarzynę i jej Ojca.

 92. Karolina pisze:

  Proszę o potrzebne łaski bym znalazła dobrego męża. Proszę o potrzebne łaski dla przyszłego męża. Proszę o wysłuchanie intencji, w której odmawiam nowennę pompejańską.

 93. Olga pisze:

  Proszę o modlitwę za spokój w mojej rodzinie, o uwolnienie Kasi od nienawiści wobec matki, o ratunek dla dzieci.

 94. Joanna pisze:

  Święta Rito, proszę ubłagaj łaskę zdrowia dla mojego taty oraz jego pomyślną operację.

 95. Ciotka pisze:

  Proszę Św Rito o uzdrowienie z choroby nowotworowej Sylwii i szczęśliwy przebieg operacji.

 96. Żona i Matka pisze:

  Św.Rito proszę o zdrowie dla mojej Rodziny. O światło podejmowania ważnych decyzji.

 97. matka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i jego narzeczonej o zgodę dla nich rozwiązanie trudnej sytuacji i pogłębienie wiary o potrzebne łaski i Boże Błogosławieństwo o zdrowie, proszę aby syn nie wpadł w nałóg hazardu

 98. ALINA pisze:

  ŚW.RITO DZIĘKUJĘ CI Z CAŁEGO SERCA ZA TO CO ZROBIŁAŚ DLA MOJEJ RODZINY ZA POMYŚLNE ROZWIĄZANIE SPRAWY ZA WYSŁUCHANIE WSZYSTKICH MOICH PRÓŚB WIEM ŻE JESTEŚ ZE MNĄ NIECH PALEC BOŻY MNIE PROWADZI WRAZ Z TOBĄ CHOCIAŻ DROGA MOŻE BYĆ KRĘTA NIE OPUSZCZAJ MNIE I MOJEJ RODZINY .

 99. Kinga pisze:

  Święta Rito od spraw beznadziejnych, proszę pomóż mi znaleźć dobrego, kochającego męża. Dziękuje również za każdą wysłuchaną prośbę.

 100. Natalia pisze:

  Św. Rito, wyproś u Boga łaskę zamążpójścia i macierzyństwa dla Natalii, która z uwagi na samotność popada w depresję.

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress