PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby nie są widoczne od razu. Moderacja może trwać 48 godzin lub więcej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

14 857 komentarzy do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Edyta pisze:

  Święta Rito-Patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę o błogosławieństwo boże i łaskę zdrowia oraz o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mamy Niny oraz aby nie straciła wiary i nadzieii w uleczenie z choroby. Dziękuje za wszystkie łaski, które otrzymała przez Twoje wstawiennictwo.

 2. Edyta pisze:

  Święta Rito-proszę o błogosławieństwo boże i łaskę zdrowia oraz o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mamy Eugeni i aby nie straciła nadziei i wiary w uleczenie z choroby. Dziękuje za wszystkie łaski, które otrzymała przez Twoje wstawiennictwo.

 3. Marta pisze:

  Święta Rito bardzo Proszę Cię pomóż mi w znalezieniu pracy.

 4. Anna pisze:

  Święta Rito, wyproś łaskę szczęśliwego przebiegu operacji oraz powrotu do zdrowia i uleczenie z choroby nowotworowej dla Mariusza.

  Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.

 5. Wojtek pisze:

  Św. Rito wyproś u Pana najwyższego, żeby Agnieszka była ze mną. Niech przeszkody jakie są, zostały pokonane i żebym był szczęśliwy z Agnieszką. Pomóż Św. Rito.

 6. Renata pisze:

  Św. Rito proszę o nawrócenie mojego brata Marcina aby wrócił do rodziny, był dobrym człowiekiem i ułożył sobie życie.

 7. Aneta pisze:

  Święta Rito, proszę spraw aby moje życie w końcu się poukładało. Cały czas coś jest nie tak, jestem zmęczona życiem, problemami, wylewanymi łzami. Nie układa mi się w pracy i poza nią. Pomóż błagam.

 8. Julia pisze:

  Proszę o najlepszego i najbardziej odpowiedniego męża dla mnie.

 9. J pisze:

  Św Rito, proszę o powrót do Kościoła Katolickiego, Łaskę wiary i nawrócenia, radość i pokoj serca, powrót do sakramentów, Dary Ducha Świętego, uzdrowienie duszy i ciała dla M.

 10. Marta pisze:

  Św. Rito, proszę o wstawiennictwo w modlitwie o zdane egzaminy. Wypraszaj potrzebne łaski dla całej rodziny.

 11. Aga pisze:

  Proszę o cud uzdrowienia psychiki mojej córki, by depresja na powróciła, a ona by w końcu stała się dobrym wartościowym człowiekiem, by szanowała nas i obecnego chłopaka. By przestała manipulować i kłamać.

 12. Elżbieta pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o zdrowie dla mojego męża Pawła. Proszę o łaskę zdrowia dla niego i nas wszystkich.

 13. Danuta pisze:

  Święta Rito Ty wiesz. Proszę o łaski dla siebie, męża, rodziny, przyjaciół i wszystkich w pracy.

 14. Izabela pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie mojej ciąży oraz żeby dziecko było zdrowe.

 15. Ania pisze:

  Święta Rito, błagam Cię o zdrowie dla mojej siostry Agnieszki.

 16. JOANNA pisze:

  Św. Rito proszę Cię o pomoc w wychowaniu dzieci. O zdrowie i cierpliwość w dźwiganiu krzyża codzienności. Daj zdrowie na jak najdłuższe lata dla babci.

 17. Monika pisze:

  Proszę, aby w moim życiu pojawił się mężczyzna, z którym stworzę szczęśliwy związek, założę rodzinę. Proszę o wyjście z samotności. Dziękuję za dotychczasowe wstawiennictwo.

 18. Marek pisze:

  Cudowna Święta Różo bardzo pozdrawiam za Twoim wstawiennictwem całe Niebiosa i Wszystkich Świętych.. Proszę o dary Ducha Świętego dla Wiktorii, by zaczęła mówić. Niech szczęście i zdrowie zawita do domu Sandry i Wiktorii.

 19. Małgorzata pisze:

  Św Rito proszę o łaskę uratowania naszego małżeństwa Małgorzaty I Arkadiusza.

 20. Anna pisze:

  Św. Rito bardzo Cię proszę o mądre wybory życiowe i Boże błogosławieństwo dla moich córek i o pokój w rodzie.

 21. Monika pisze:

  Proszę o dar zdrowia i potrzebne łaski dla chorego męża.

 22. Maria pisze:

  Święta Rito, patronko moja od spraw trudnych i beznadziejnych. Błagam Cię o wstawiennictwo w moich prośbach do Miłosiernego Boga. Pomóż mi rozwiązać bardzo trudne relacje w rodzinie. Proszę Cię o uwolnienie mojego męża z nałogów i uzależnień. O odbudowanie przyjaźni i miłości w naszym małżeństwie. O siłę i wiarę dla mnie. Dziękuję Ci Święta Rito za dotychczas otrzymane łaski.

 23. Elżbieta pisze:

  Święta Rito proszę pomóż mi, pomóż mojemu małżeństwu, pomóż mojej rodzinie. Proszę w sytuacji beznadziejnej, pomóż mi.

 24. Karolina pisze:

  Święta Rita, proszę o uzdrowienie dla mojego kochanego Męża z jego złego stanu psychicznego i o odbudowanie przyjaźni i miłości w naszym małżeństwie.

 25. Violetta pisze:

  Święta Rito, bardzo proszę o wstawiennictwo u Jezusa za moim synem Mikołajem, aby dobry Bóg uzdrowił wszystkie komórki w jego mózgu, aby nigdy nie wróciły ataki padaczki, żeby powróciły utracone funkcje mowy, rozumienia oraz sprawność intelektualna i ruchowa.

 26. Anna pisze:

  bardzo proszę o powrót do zdrowia cioci Małgorzaty z ciężkiej choroby.

 27. Anna pisze:

  Proszę o pokój w naszej rodzinie i o dobre przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla córki.

 28. Renata pisze:

  Święta Rito, proszę o wstawiennictwo i łaskę uzdrowienia dla mojego syna Mateusza, aby odzyskał zdrowie i radość życia. Miej go w swej opiece.

 29. Basia pisze:

  Święta Rito proszę o łaskę wiary, nawrócenia dla moich braci, Romka i dla mnie, o siłę do walki z moją złością, uczuciem z którym sobie nie radzę, o zdrowie dla całej mojej rodziny.
  Święta Rito proszę o łaskę nieba dla moich rodziców Marii, Józefa, Rozalii, Tadeusza.

 30. Julia pisze:

  Święta Rito proszę Cię o pozytywne rozwiązanie mojej sprawy z moim ukochanym.
  Julia

 31. Marek pisze:

  Cudowna, Święta Rito proszę o wstawiennictwo dla mnie u Miłosiernego Jezusa, by wybaczył mi grzechy mojej nieuczciwości do chorych i dał cierpliwość, bym mógł pracować i opiekować się chorymi. Święta Rito niech pamiątki po Pani C. przynoszą szczęście i dadzą radość na dalsze życie.

 32. Magdalena pisze:

  Św. Rito patronko od spraw beznadziejnych i trudnych błagam Cię o pomoc i rozwiązanie mojej trudnej sytuacji. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.

 33. czcicielka pisze:

  Św. Rito proszę o pomoc dla Wojtka w pracy i wyjście z długów.

 34. Klaudia pisze:

  Proszę Cię bardzo święta Rito o zdrowie dla całej rodziny, a szczególnie o zdrowie dla mojej mamy. Miej nas w swojej opiece.

 35. Julia pisze:

  Święta Rito, błagam ratuj mojego syna. Ratuj jego sakramentalne małżeństwo, ratuj jego rodzinę!

 36. Natalia pisze:

  Święta Rito, błagamy Cię o dar potomstwa, bycia rodzicami, dla Natalii i Michała.

 37. Magdalena pisze:

  Proszę o poczęcie i urodzenie zdrowego dziecka.

 38. Teresa pisze:

  Św. Rito dziękuję za dotychczasowe wstawiennictwo i proszę o rozwiązanie sytuacji rodzinnej i małżeńskiej, o uzdrowienie relacji rodzinnych, o uwolnienie z nałogów i uzależnień dla wszystkich członków rodziny, o powrót na drogę wiary, trzeźwości, miłości i miłosierdzia.

 39. Dorota pisze:

  Święta Rito, dziękuję za wszystkie dotychczas wysłuchane prośby i modlitwy. Błagam Cię Święta Rito całym sercem pomóż mojemu synowi Karolowi wyjść z choroby. Wyproś mu proszę całkowity powrót do zdrowia. Wstawiaj się za nim u Pana Boga i wyproś mu potrzebne łaski.

 40. Dorota pisze:

  Święta Rito, zwracam się za Twoim pośrednictwem o modlitwę w intencji przeniesienia mojej córki Martyny na studia medyczne z Katowic do Warszawy lub do Lublina. Daj jej siłę proszę na dalsze studia, żeby nie poddała się i żeby była silna. Dziękuję także za wszystkie łaski, które do tej pory spłynęły na moją rodzinę. Polecam nas Twojej opiece.

 41. Magdalena pisze:

  Proszę o szybki powrót do domu.

 42. czcicielka pisze:

  Św. Rito proszę o pomoc w małżeństwie dla Anny i pomoc w pracy dla jej męża.

 43. Klaudia pisze:

  Święta Rito proszę, błagam o dobrego męża dla mnie. Proszę o łaskę człowieka, który będzie mnie kochał, ale który przede wszystkim zakceptuje moje poważne problemy ze zdrowiem, które mam. Proszę jeśli jest osoba mi przeznaczona, aby Bóg tak pokierował tą sytuacją, abyśmy mogli razem stworzyć szczęśliwy i trwały związek.

 44. Anna pisze:

  Święta Rito, błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Boga i wyproszenie potrzebnych łask dla Łukasza i jego rodziny. Niech sprawa, która ich trapi skończy się dla nich pomyślnie. Wypraszaj im proszę potrzebne łaski.

 45. Anna pisze:

  Święta Rito, dziękuję za wszystkie dotychczas wysłuchane prośby i modlitwy. Błagam Cię Święta Rito całym sercem pomóż Paulinie wyjść z choroby. Wyproś jej proszę całkowity powrót do zdrowia. Wstawiaj się za nią u Pana Boga i wyproś jej potrzebne łaski. wstawiaj się też proszę za Jakubem i Szymonem oraz ich rodzicami. Proszę Cię Święta Rito również o ich zdrowie i potrzebne im łaski.

 46. Aga pisze:

  Św. Rito proszę o wstawiennictwo za moją córkę Wiktorię, by jej zachowanie zmieniło się, by panowała nad złymi emocjami. Proszę ratuj jej związek, który się rozpada. Młodzi naprawdę kochają się, on pomaga jej wyjść z depresji, wyrwał ją ze złego towarzystwa a ona nie potrafi go szanować. Ciągle rani, mimo że twierdzi, że kocha go bardzo.

 47. Ula pisze:

  Dziękuję Święta Rito za dotychczasowe łaski i proszę pomóż synowi w poprawie i nauce.

 48. Jadwiga pisze:

  Dotknięta licznymi i trudnymi chorobami zwracam się do Ciebie Św. Rito i proszę o pomoc. Proś Jezusa o łaskę dla mnie. Czuwaj nad moją rodziną, prowadź nas w wierze i miłości. Wyproś moim dzieciom pracę i wyprowadź z trudności zdrowotnych i finansowych. Patronko spraw trudnych i beznadziejnych módl się za nami.

 49. Klaudia pisze:

  Proszę, błagam o szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy.

 50. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji poczęcia, donoszenia i urodzenia zdrowego dzieciątka.

 51. Małgorzata pisze:

  ŚW. RITO PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MNIE I MĘZA LESZKA, ŻEBYSMY NA STARE LATA MOGLI ŻYĆ SPOKOJNIE I BEZPIECZNIE FINANSOWO, ŻEBYM MOGŁA WYKUPIĆ LEKI I ŻYĆ. BŁAGAM O CUD

 52. Matka pisze:

  Św. Rito dziękuję za wszystkie wyproszone łaski i proszę o pomoc dla Pawła w nauce i Błogosławieństwo Boże w 18 rocznicę urodzin. Dla Damiana proszę o znalezieniu pracy i swojej drogi w życiu. Wyjednaj im łaski, aby nigdy nie zapomnieli o Bogu. Prosi matka

 53. Urszula pisze:

  Święta Rito dziękuję bardzo za dotychczasowe łaski. Proszę o dalsze zwłaszcza dla syna, aby sie nawrócił i aby udalo mu sie poprawić.

 54. Danuta pisze:

  Święta Rito błagam o pomyślny przebieg sprawy mojego męża i proszę uwolnij go dziś. Proszę

 55. Kasia I Damian pisze:

  Prosimy o dar potomstwa w naszym małżeństwie.
  Proszą Kasia I Damian

 56. Agnieszka pisze:

  Droga Święta Rito, wyproś u Boga dobry wynik TK oraz innych badań dla mojej Mamusi: aby podejrzana zmiana nie okazała się nowotworem, ani niczym niebezpiecznym. Proszę, wyproś u Boga uzdrowienie dla mojej Mamy i powrót do pełni zdrowia oraz sił.

 57. Justyna pisze:

  Św.Rito, dziękuję za wszystkie łaski, które mnie i mojej rodzinie wyjednałaś. Nadal proszę o zdrowie i zgodę w całej mojej rodzinie. Pomóż proszę siostrze Ewelinie w trudnej sytuacji. A mnie, proszę wyproś u Pana dar potomstwa.

 58. Patrycja pisze:

  Święta Rito, usilnie błagam Cię o uzdrowienie mojej mamy. Spraw, by ktoś znalazł diagnozę i wyleczył ją.

 59. Zuzanna pisze:

  Święta Rito bardzo Cię proszę o pomoc w wyjściu z długów, jakie posiadam.

 60. B. pisze:

  Św. Rito proszę Cię o dobre wyniki badań.

 61. Maria pisze:

  Św Rito dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i opiekę nad moją rodziną. Proszę o łaskę założenia rodziny przez Kubę, o szczęśliwe życie rodzinne dla Wiktorii i Michała oraz Marii i Ryszarda, o zdrowie i błogosławieństwo dla mnie i całej rodziny. Miej w opiece mojego wnuka Aleksandra.

 62. Joanna pisze:

  Święta Rita, proszę wstaw się u Pana Naszego i wyproś uzdrowienie mojej mamy z choroby, z którą się zmaga. Żeby wróciła do pełnej sprawności fizycznej i psychicznej.

 63. Paweł pisze:

  Święta Rito dziękuję za wstawiennictwo i narodziny naszego dziecka. Proszę wstawiaj się za nim, aby choroba genetyczna, z którą się urodził, pozwoliła mu normalnie funkcjonować.
  Twoi czciciele

 64. Czcicielka pisze:

  Św. Rito proszę wysłuchaj moich modlitw i próśb. Weź pod opiekę moją rodzinę, spraw aby zapanowała w niej zgoda i pokój. Proszę także o zdrowie dla mojej mamy.

 65. Sabina pisze:

  Św. Rito proszę o zdrowie dla córeczki oraz całej rodziny. O dobre wyniki badań. Miej nas wszystkich w opiece.

 66. Wierna pisze:

  Św. Rito proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Wiolety i dla jej rodziny. O uwolnienie ich z chorób.

 67. Gosc pisze:

  Św. Rito proszę o niebo dla śp. Doroty, Jana i Zofii oraz dla zmarłych z rodziny K. i Sz.

 68. Czcicielka pisze:

  Św. Rito proszę o niebo dla śp. Tadeusza i Urszuli oraz dla zmarłych z rodziny z obojga stron.

 69. Izabela pisze:

  Święta Rito bardzo proszę Cię, żeby udało mi się donosić ciążę a mój synek urodził się cały i zdrowy, żeby zdrowo się rozwijał.

 70. Izabela pisze:

  Św. Rito proszę pochyl się szczególnie nade mną (Izabelą) i weź mnie pod Swoją opiekę. Błagam wysłuchaj pomyślnie i szczęśliwie wszystkich moich próśb i błagań, które noszę w swoim sercu oraz tych błagań zanoszonych do Ciebie w modlitwach. Św. Rito weź też pod Swoją opiekę moją siostrę Jolantę i moją mamę Mirosławę. Rozwiąż wszystkie nasze skomplikowane sprawy i wyzwól nas z koszmaru. Prosi Izabela

 71. Piotr pisze:

  Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla mamy Alicji, żeby ręka się zagoiła i przestała boleć, żeby nie było komplikacji z jej ruchomością.

 72. Klaudia pisze:

  Święta Rito proszę, błagam Cię o uzdrowienie wujka Zbyszka z choroby nowotworowej. Proszę o zdrowie i długie życie dla niego.

 73. Jolanta pisze:

  Dziękuję Ci Święta Rito za wszystkie wyproszone za Twoim wstawiennictwem łaski. Proszę o pomoc dla moich synów: Daniela i Dawida, aby znaleźli pracę i swoją drogę w życiu. Proszę o zdrowie dla bliskich, szczególnie dla mamy.

 74. Dorota pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo za moją córką Martyną, żeby miała siłę i zdrowie studiować medycynę, żeby udało się jej przenieść na II rok medycyny z Katowic do Warszawy lub Lublina. Proszę opiekuj się nią, bo jest bardzo wrażliwą osobą.

 75. D pisze:

  Święta Rito proszę Cię dopomóż mojemu synowi zdać prawo jazdy. Bóg zapłać.

 76. Patrycja pisze:

  Święta Rito, całym sercem błagam Cię o zdrowie dla mojej mamy. Ześlij na nią łaskę uzdrowienia.

 77. Maria pisze:

  Święta Rito, bardzo proszę o wyciągnięcia męża z nałogu pijaństwa i o potrzebne łaski. Proszę o Twoją pomoc w dalszym życiu. Bóg zapłać

 78. Osierocona matka pisze:

  Święta Rito, proszę o pomoc w uwolnieniu nas od lęków i depresji, o uzdrowienie naszych ciał i dusz, o uzdrowienie umysłu, po tragedii jakiej doświadczyliśmy i która pozostanie w nas do końca życia. Droga Święta Rito proszę o wstawiennictwo za mną i za mężem, abyśmy jeszcze mogli być kiedyś szczęśliwi, zostać rodzicami upragnionej zdrowej córeczki.

 79. Czcicielka pisze:

  Za wstawiennictwem św. Rity proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Franka.

 80. Sylwia pisze:

  Św. Rito, uproś u Jezusa niebo dla mojej zmarłej babci Ireny oraz dla zmarłych z jej rodziny.

 81. Halina pisze:

  Proszę o cud uzdrowienia męża Bogusława Ignacego, aby odzyskał mowę świadomość i nie miał omamów po udarze. Proszę o Boże prowadzenie go przez lekarzy. O siły, zdrowie dla mnie i bliskich oraz opiekę Bożą dla nieprzyjaciół. Bóg zapłać.

 82. czcicielka pisze:

  Św. Rito proszę o pomoc w małżeństwie dla siostry.

 83. Ewa pisze:

  Św. Rito proszę Cię o zdrowie, zdrowie psychiczne i pomoc w zmianie pracy lub awansowanie na lepsze stanowisko w obecnej pracy. Proszę o potrzebne mi na co dzień łaski i uwolnienie od samotności.

 84. Wieslawa pisze:

  ŚW. RITO, dziękuję za wszystko co do tej pory sprawiłaś, za opiekę nad moją rodziną. Św. RITO proszę spraw, żeby mój mąż Wiesław wyzdrowiał z choroby nowotworowej, żeby wyniki, które wkrótce będzie miał były pozytywne. BŁAGAM o modlitwę i wstawiennictwo do Pana Boga o zdrowie.

 85. Władysława pisze:

  Święta Rito bardzo proszę o wstawiennictwo u Boga w intencji powrotu do zdrowia dla Pawła zmagającego się z ciężką chorobą.

 86. Marek pisze:

  Święta Rito, dziękuję za łaski Niebios, które za Twoim wstawiennictwem otrzymaliśmy.
  Prosimy, by Wiktoria się odblokowała, zaczęła mówić i chodzić sama drogą. By się nie bała. Bóg zapłać.

 87. Patrycja pisze:

  Święta Rito, błagam Cię całym sercem proszę o zdrowie dla mojej mamy. Ześlij na nią łaskę uzdrowienia.

 88. Teresa pisze:

  Proszę o dar dobrego męża i dar macierzyństwa. Proszę o modlitwę za dusze czyśćcowe. Proszę o wyjście z konkubinatu dla Kasi i Rajmunda.

 89. Mirosława pisze:

  Kochana Święta Rito proszę Cię o łaskę zdrowia dla Marka, Zbigniewa, Andrzeja, Zofii, Mirosławy oraz najbliższej rodziny. Proszę o opiekę nad nami. Dziękuję za wszystko.

 90. Mirosława pisze:

  Za wstawiennictwem Świętej Rity, proszę Cię Panie Jezu o łaskę uzdrowienia z zakrzepicy i szczęśliwy zabieg mojego męża Zbigniewa. Proszę o wszelkie łaski dla niego i opiekę.

 91. Mirosława pisze:

  Święta Rito, proszę o wstawiennictwo w modlitwie w intencji zmarłego mojego brata Leszka i bliskich z mojej rodziny, aby Pan Bóg przyjął ich do swojego Królestwa.

 92. Joanna pisze:

  Proszę o zdrowie dla dzieci i potrzebne łaski dla mojej teściowej.

 93. Wierna pisze:

  Św. Rito proszę o dar nieba dla śp. Norberta oraz dla zmarłych z rodziny J.

 94. Czcicielka pisze:

  Św. Rito proszę o uwolnienie z chorób i nałogów oraz wszelkie potrzebne łaski dla Zbyszka.

 95. Barbara pisze:

  Proszę o dar potomstwa dla Karoliny i Piotra.

 96. Barbara pisze:

  Święta Rito, wyproś łaskę powrotu do zdrowia i uleczenie z choroby nowotworowej dla Karoliny.

 97. Ewa pisze:

  Proszę o zdrowie dla mojej rodziny.
  Proszę chroń moją rodzinę przed nieszczęściami.
  Dziękuję za otrzymane łaski.

 98. Agata pisze:

  Św. Rito prosimy Cię o cud uzdrowienia dla naszej kochanej mamy.

 99. Mateusz pisze:

  Święta Rito proszę o modlitwę za mnie i moją narzeczoną o potrzebne łaski i Twoją pomoc przy organizacji ślubu oraz wesela.

 100. Patrycja pisze:

  Święta Rito, dziękuję za wszystko, co do tej pory dla mnie sprawiłaś. Kolejny raz całym sercem błagam Cię daj zdrowie mojej mamie. Wiesz dobrze, że moja mama wiele przeszła, błagam nie daj jej cierpieć. Spraw, by w końcu była zdrowa i w końcu zaczęła być szczęśliwa. Błagam Cię całym sercem.

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress