Dziękujemy…

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest,
lecz przez to,
czym dzieli się z innymi.
Jan Paweł II

Drodzy Czciciele Świętej Rity,

   Pragniemy wyrazić serdeczne podziękowanie za okazaną hojną pomoc przy uroczystościach ustanowienia sanktuarium Świętej Rity, poprzez modlitwę, różnoraką prace oraz ofiary pieniężne. Dzięki temu wsparciu mogliśmy wszyscy przeżywać piękne uroczystości odpustowe 18 i 19 maja wraz z ogłoszeniem tak wyczekiwanego sanktuarium w naszym kościele.

Gorące podziękowania kierujemy panu Januszowi z firmy Dźwig Janusz, panu Kazimierzowi Fecko, firmie Romsal oraz firmie Kamieniarstwo Wańczyk.

Zapewniamy o codziennej modlitwie za wszystkich dobrodziejów, a także podczas comiesięcznej nowenny do Świętej Rity.  Niech Święta Rita, która pokonywała trudności życia, stanie się Orędowniczką w sprawach po ludzku sądząc beznadziejnych i będzie pomocą w dalszym wypełnianiu codziennych obowiązków. 

Dziękujemy wszystkim Wam, którzy przybyliście osobiście na odpust Świętej Rity w Nowym Sączu i na uroczystości sanktuaryjne w Nowym Sączu. Gorąco pozdrawiamy wszystkich tych, którzy łączyli się z nami duchowo – za pośrednictwem transmisji telewizji Trwam, radia RDN oraz transmisji internetowej i zapewniamy również o naszej modlitwie również za Was. 

Bóg zapłać za świadectwo Waszej wiary!

Niech Święta Rita Wam wyprasza dalsze łaski u Boga!

Szczęść Boże!© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress