PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

5 835 komentarzy do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Jadwiga pisze:

  Sw Rito, proszę Cięo modlitwę wstawienniczą o uratowanie narzeczeństwa Kamila i Jadwigi, jeśli taka jest wola Boża, o uwolnienie z wszelkich zniewoleń i wpływów złego w ich życiu, uwolenienie od mieszania i facynacji innymi osobami, uwolnienie od kłótni i złych wyobrażeń o związku i małżeństwie,o odnowę uczuć i miłości która pochodzi od Boga, i Kontakt ze strony Kamila, by chciał ratować narzeczeństwo i związek

 2. Asia pisze:

  Święta Rito, Dziękuję za wszelkie łaski,
  Wybacz moją ułomność i słabość, dodaj sił do wyjścia z nałogu.
  Proszę dopomóż, ożyw moją wiarę,
  miej w opiece moją mamę i całą rodzinę. Proszę, by remont przebiegł bezpiecznie i bez żadnych komplikacji.
  Proszę o jedność i pokój na świecie,
  Święta Rito, patronko spraw trudnych i beznadziejnych błagam postawna mojej drodzę mężczyznę, który będzie dla mnie dobrym mężem oraz dopomóż mi znaleźć nową, lepszą pracę, o cel w życiu.

 3. Małgorzata Sabina pisze:

  Sw. Rito uproś u Pana Jezusa przemianę serca i umysłu mojej siostry Dorotki oraz Adama i Barbary, a także łaskę ślubu kościelnego dla nich.

 4. Karolina pisze:

  Za wstawiennictwem św. Rity proszę o dobrego męża, łaskę założenia katolickiej rodziny i dar potomstwa oraz o pojednanie z Krzysztofem i jego rodziną.Proszę o szczęśliwą i bezpieczną pielgrzymkę do Włoch dla mojej Mamy i dla mnie.

 5. Sabina pisze:

  Święta Rito. Proszę Cię pomóż mi w pomyślnym zakończeniu sprawy sądowej i pomyślnym rozstrzygnięciu spraw zawodowych. Pomóż mi żyć w spokoju i stabilizacji.

 6. Dorota pisze:

  Święta Rito, błagam o łaskę zdrowia dla mojej siostry Jolanty,proszę aby wyniki wyszły dobrze i nie było przerzutów.Błagam Ciebie pomóż jej i nie opuszczaj i prowadź każdego dnia aby długo jeszcze cieszyła się zdrowiem. Proszę o dobrych lekarzy którzy się nią opiekują.

 7. Kasia pisze:

  Święta Rito, proszę o zdrowie dla mojej córeczki Julii. Proszę o dobrą diagnoze.
  Błagam Cię Święta Rito

 8. Patrycja pisze:

  Św. Rito dziękuję za pomoc w walce z chorobą męża. Dziękuję i proszę o dalszą nad nim opiekę.

 9. Prosząca Mariola pisze:

  Św. Rito, bardzo z Mężem pragniemy zostać rodzicami, upros dla nas łaskę macierzyństwa i ojcostwa. Proszę błogosław nam i wypros dla nas tą łaskę. Proszę o spokój i zdrowie dla naszych rodzin, o to aby mój tata oraz teście już nigdy nie pili alkoholu.O dom lub mieszkanie

 10. Małgorzata pisze:

  Proszę Cię św. Rito o uzdrowienie mojego taty.

 11. Ela pisze:

  Święta Rito, wstaw się za mną do Pana Jezusa. Jestem w tym wszystkim bardzo pogubiona, nie potrafię tak, dusza boli, czuję to, źe nie ma szczęścia, gdy brak szczerości i zaufania, są rany, schody, wzloty i upadki. Jezu pomóź, proszę. Uzdrów te zranienia, dotknij duszy i serca, napraw, przemień relację, pozwól odnaleźć prawdę, zrozumienie, tak po prostu. Daj znów dni szczęśliwe, pełne pokoju, radości i wdzięczności. Jezu, Ty wszystko możesz. Ty się tym zajmij. Proszę Cię gorąco i z ufnością. Niech się wypełni Twoja Wola we mnie.

 12. koleznka pisze:

  prosze za Łukasza, zeby zachowal czystosc przedmalzenska, za dusze czyssciowe,

 13. Renata pisze:

  ŚW. Rito proszę o wstawiennictwo dla Julii, żeby recenzent przyjął jej prace licencjacką , żeby mogła się obronić 17.09.2019

 14. Barbara pisze:

  Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Naszego Pana i Boga o łaskę stałej pracy dla Patryka,aby dobry Bóg pozwolił mu pracować zgodnie z jego marzeniem.Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych,a Ty Święta Rito jesteś orędowniczką spraw po ludzku niemożliwych. Wierzę i bezgranicznie ufam, że mnie w prośbie mej nie opuścisz. Amen

 15. Aga pisze:

  Święta Rito uproś u Boga łaskę nawrócenia dla Doroty i jej rodziny, Bogdana , Marcina i Wojciecha. Jezu Ty się Tym zajmij.

 16. Aga pisze:

  Święta Rito uproś u Boga łaskę zdrowia dla Katarzyny , Bożeny . Obdarz ich rodziny łaską pokoju i radości Bożej.

 17. Iwona pisze:

  ŚWIĘTA RITO ZA TWOIM WSTAWIENNICTWEM PROSZĘ O UZDROWIENIE Z CIĘŻKIEJ CHOROBY NOWOTWOROWEJ MOJEGO 4,5 LETNIEGO SIOSTRZEŃCA MARCINA. O SIŁĘ DLA NIEGO I JEGO RODZICÓW W TYM TRUDNYM CZASIE.

 18. Małgorzata pisze:

  Święta Rita gorąco dziękuję za Twoją opiekę i wstawiennictwo w moich sprawach i proszę o dar spokojnej pracy, szacunek i zaufanie rodziców dzieci powierzonych mej opiece; a dla siebie proszę o język życzliwości, postawę czułą i opiekuńczą, miłe usposobienie oraz szacunek przełożonych.

 19. Katarzyna pisze:

  Św Rito proszę o wstawiennictwo w mojej sprawie, tak bardzo go potrzebuję, o nawrócenie mojego męża i uratowanie naszego małżeństwa.

 20. Pawel pisze:

  Sw. Rito prosze Cie o zdrowie dla mojej rodziny. Zeby w pozostale sprawy zakonczyly sie pomyślnie.

 21. Rodzice pisze:

  Dziękujemy ŚW.Rito za dar zdrowia dla Agnieszki!

 22. Agnieszka pisze:

  SW Rito proszę cię o łaskę czystości oraz silnej miłości dla nas

 23. Rodzice pisze:

  Św.Rito, proszę dopomóż w rozwiązaniu problemu KAROLOWI i prosimy o uzdrowienie relacji w rodzinie. Prosimy o Błogosławieństwo Boże dla Marka i Dominiki,o dar potomstwa dla nich.

 24. Aga pisze:

  Święta Rito proszę, uproś u Jezusa łaskę zdrowia dla siostrzenicy, dar wiary nadziei i miłości. Obdarz radością i pokojem Bożym.

 25. Mama pisze:

  Święta Rito proszę uproś u Jezusa łaskę wiary dla Macieja, uzdrowienie z nałogu i potrzebne łaski.

 26. Matka pisze:

  Święta Rito uproś u Jezusa łaskę doświadczenia miłości Boga przez mojego syna. Proszę dla niego o wiarę nadzieję i miłość. Proszę o zdrowie psychiczne dla niego

 27. ona pisze:

  za bezdomnego, którego spotkałam w Częstochowie, aby znaleźli się ludzie, którzy by dali mu pracę i mieszkanie

 28. Monika pisze:

  Św. Rito, proszę o łaskę dla mojego syna, żeby mógł skończyć szkołę. Pomóż mu w jego chorobie, opiekuj się nim. Daj mu siłę, wytrwałość i wiarę. Pomóż wstawać mu z radością i cieszyć się dniem. Dziękuję za wszystko, co z Twoją pomocą udało się do tej pory.

 29. Andrzej pisze:

  Duchu św, za wstawiennictwem św. Rity dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,dopomóż mi być wytrwałym w mojej pracy . Ochraniaj mnie przed wszelkim zlem jakie mnie czeka na tej ścieżce życiowej. Dopomóż mi byc niezmiennym w swoich myślach. Również proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę – a także za całą moją rodzinę. Amen

 30. Elżbieta pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o wszelkie potrzebne łaski dla Marzeny, Jej niepełnosprawnej córeczki i całej Rodziny.

 31. Elżbieta pisze:

  Święta Rito, z całego serca dziękuję Ci za wszystkie wysłuchane modlitwy i prośby oraz wszelkie łaski otrzymane przez mnie i moich Bliskich za Twoim pośrednictwem. Serdecznie Cię proszę wspomagaj nas nieustannie.

 32. Marek pisze:

  Święta Rito poproś Milosiernego Jezusa o łaski zdrowia i sił dla mojej Rodzinki i bym dawał radę w pracy i dobrze rządził.. Proszę bym nie miał depresji i by moja Córka i jej Dziecko byli zdrowi i szczęśliwi. Bardzo proszę o pracę dla Grażyny.

 33. Renata pisze:

  Św, Rito proszę o łaski dla Julii, żeby jej praca licencjacka została przyjęta, żeby mogła ją obronić 17.09.2019. Proszę o to, by dostała się na studia magisterskie we wrześniu tego roku. O dobrego męża dla niej.
  Dla mnie o zdrowie, dobry, spokojny rok szkolny. O spokój zmarłych rodziców Anny i Władysława, męża, dziadków, wujków.

 34. Danuta pisze:

  Proszę o znalezienie pracy dla mojego męża dla syna rozwój firmy.

 35. Mama pisze:

  SW. Rito blagam o Twoje wstawiennictwo żeby Marcin znalazł dobra prace , zalozyl katolicka rodzine blagam o potomstwo dla niego i powrot do wiary.

 36. Elżbieta pisze:

  Proszę Cię św Rito wstaw się u Boga za Witoldem i uproś cud uzdrowienia jego kręgosłupa

 37. Jadwiga pisze:

  Św.Rito módl się za moją rodzinę,wyproś nam łaskę zdrowia duszy i ciała,wyprostuj ścieżki życiowe moich dzieci,aby zawsze trwały w wierze i miłości i były Bogiem silne.Patronko spraw trudnych,opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych módl się za nami.

 38. Patrycja pisze:

  Św. Rito proszę Cię o łaskę dobrego męża, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Proszę o prawdziwą miłość, o dar sakramentalnego małżeństwa i macierzyństwa. Proszę o postawienie na mojej drodze życia dobrych ludzi oraz o zdrowie dla mnie, moich rodziców i brata. Proszę także o rozwiązanie mojej sytuacji mieszkaniowej, abym mogła samodzielnie zamieszkać.

 39. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o spokój duszy dla Tomka.

 40. wazne sprawy pisze:

  prosze o dostanie sie do szkoly dr dla mnie i agaty, oraz doar potomstwa i db mezow dla nas, wysokie stypenia, laske pracy, za dusze czysciowe, nawrocenie dla politykow wrozbitow, aby wojtek wyszedl z nalogu

 41. Violetta pisze:

  Sw Rito prosze uratuj małżeństwo Mariusza i Hanny

 42. Amelia pisze:

  Panie Jezu, tak mi smutno…

 43. obserwacja pisze:

  Prosze o przemiane serca i sumienia ludzi pracujacych w urzedzie gminy, bibiotece, gminnym centrum kultury w Medyce, by nigdy nie pomiatali innymi.

 44. Teresa pisze:

  Święta Rito patronka od spraw trudnych i beznadziejnych wstaw się u Pana Boga w intencji zdrowia i pomyślnego rozwiązania beznadziejnej sprawy mojego brata Tomasza .Chroń go od złego .Prosze Cię rozwiąż problemy finansowe mojego brata i mojej rodziny. Bog zapłać .

 45. Katarzyna pisze:

  Kochana Święta Rito wypros proszę u dobrego Boga łaskę zdrowia dla ks.Krzysztofa Romańskiego

 46. Iwona pisze:

  Sw.Rito.Ratuj mnie i Janusza od złego.Prosze o łaski dla nas o wiarę i miłość do Boga.Prosze o Blogoslawienstwo opiekę dla syna i córki synowej i wnuka.Oby w życiu im się ułożyło dobrze.Jezu zmiłuj się nad nami.

 47. Ewelina pisze:

  Święta Rito ! Proszę Cię o dobre wyniki dzisiejsze naszego maleństwa.Miej nas w swojej opiece.

 48. Agnieszka pisze:

  Św Rito dziękuję za wszystkie otrzymane łaski proszę o pomoc, błogosławieństwo, pokój w sercu i dary Ducha św w pracy aby zaistniałe problemy znalazły pozytywne rozwiązanie

 49. M pisze:

  Święta Rito! proszę pomóż otworzyć się nam na wzajemną miłość, o rozwój relacji Magdaleny i Jarosława

 50. Elżbieta pisze:

  Święta Rito błagam wstaw się u Jezusa Miłosiernego za moją córką i wnuczką aby nie schodziły na złą drogę ,błagam o uwolnienie i uzdrowienie ich duszy od złego ,błagam o potrzebne łaski ,dary Ducha Świętego dla całej mojej rodziny.Ratuj moją rodzinę błagam Bóg zapłać.

 51. Anna pisze:

  Święta Rito,prośba o zdrowie dla chorej mamy.

 52. Marzanna pisze:

  Św. Rito błagam o potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny, o to zeby córka Martynka wzięła ślub kościelny, o zdrowie, zgodę i rozwiązanie trudnej sytuacji materialnej. Amen

 53. Anonim pisze:

  Święta Rito patronko spraw beznadziejnych i trudnych, Błagam o modlitwę w intencji moich dzieci i wnuczek które odeszły od wiary i Boga.Stawiaj na ich drodze Bożych i chrześcijańskich ludzi którzy pomogą im wrócić do Sakramentów i spowiedzi Świętej.Proszę Cię także o pomoc w nauce i opiekę Bożą nad moimi wnuczkami w nowym roku szkolnym ,daj im proszę dobrych kolegów i koleżanki.
  Krystyna

 54. Teresa pisze:

  Św Rito, proszę gorąco wstawiaj się u Pana Boga za Renatą.
  Proszę o łaskę uzdrowienia jej z choroby nowotworowej i siły do przejścia przez to co ją dotyka…bardzo cierpi, traci siły.
  Wspieraj i Chroń ją w tej ciężkiej walce…Bóg zapłać

 55. Matka pisze:

  Św Rito prosze aby Marcin zrozumiał swoje zachowanie i zaczal starać się o Asie niech jego miłość do niej będzie coraz mocniejsza czysta i szczera

 56. Malgorzata pisze:

  Błagam św. Rito o pomoc i potrzebne łaski dla męża zniewolonego nałogami picia, palenia i pornografii. Proszę módl się za moja rodzinę.

 57. Anna pisze:

  Św Rito jestem matką która potrzebuje pomocy dla syna. Syn buntuje się, złości, krzyczy, jest w takim wieku, co w pewnym sensie rozumiem, ale to burzy spokój całej naszej rodziny. Zaczął się nowy rok szkolny proszę aby udało się mu z radością i uśmiechem wstawać każdego dnia, co już od dziś było znowu trudne. By szedł do szkoły bez strachu, buntu, gniewu, co znowu wróciło w nowym roku szkolnym. By przyswajał wiadomości i rozwijał się, dostawał dobre oceny, co podniesie jego samoocenę i wiarę w siebie. Byśmy mogli znowu spokojnie budzić się i zasypiać mając pewność że jest szczęśliwy, by kochał Boga i bliźniego, nauczył się szacunku do drugiego człowieka. Pomóż nam proszę, pomóż mi być dobra matką dla niego,proszę jak matka matkę, czuję tak wielki ciężar i odpowiedzialność za niego, za moje dzieci, za rodzinę jaką tworzymy. Błagam by poprawa cud prawdziwy nastał jak najszybciej, jeszcze dziś, bo problem to wielki dla całej naszej rodziny.Aby to była trwała poprawa i aby mój syn wyrósł na wspaniałego miłego kochającego szanującego innych inteligentnego, zdrowego, radosnego szczęśliwego wierzącego człowieka. Wierzę w to i dziękuję za modlitwę i pomoc.

 58. Czcicielka pisze:

  Święta Rito proszę Cię o pomóż uratować małżeństwo mojej siostry,błagam również o pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji w pracy, proszę opiekuj się nami

 59. Katarzyna pisze:

  Proszę Św. Rito o wstawiennictwo i opiekę nade mną i szczęśliwe rozwiązanie ciąży.
  O nawrócenie dla Natalii i mojego męża, o światło Ducha Św. dla nich

 60. Miroslawa pisze:

  Święta Rito dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę Cię o opiekę nad naszą rodziną o zdrowie dla wszystkich i łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej Leszka.

 61. Danuta pisze:

  Św. Rito miej w opiece Mariusza i proszę aby poznał dziewczynę, która pokocha go prawdziwą miłością.

 62. Danuta pisze:

  Św.Rito proszę Cię o dobre wyniki badań dla córki Kingi i szybki powrót do zdrowia. Miej w opiece ją i jej rodzinę.

 63. Dominika Dyrlaga pisze:

  Święta Rito proszę Cię, dopomóż mojej córce w adaptacji bez histerii i strachu w przedszkolu, aby nie bała się i chciała tam uczęszczać na 4 godziny, błagam

 64. Aneta pisze:

  O potężna Święta Rito! Patronko spraw trudnych i po ludzku beznadziejnych z całego serca dziękuję za wysłuchanie mojej modlitwy⚘⚘. Proszę Cię otocz opieką moją Mamę i uproś mi łaskę o którą tak bardzo proszę ⚘⚘

 65. Maria pisze:

  Św Rito, patronko spraw trudnych i beznadziejnych, módl się za nami, żebyśmy poznali przyczynę choroby dziecka, błagam o uleczenie, błagam żeby nie był to nowotwór, ani nic poważnego, Twoja czcicielka

 66. Elzbieta pisze:

  Proszę o zdrowie będę miała poważna operacje głowy proszę abym była zdrowa i mogła dalej cieszyć się życiem

 67. Teresa pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o uzdrowienie moich wnuczek, Klaudii i Madzi, mają skoliozę kręgosłupa. Klaudia ma 9 lat,poszła teraz do I klasy a ma bardzo duże problemy w mowie.Pomóż jej,by dobrze mówiła,by mogła porozumieć się z dziećmi,żeby przechodziła do nastęonej klasy.
  Weź pod opiekę całą moją rodzinę, proszę o zdrowie,siłę i mądrość.

 68. Katarzyna pisze:

  Święta Rito błagam gorąco o wstawiennictwo do Pana Najwyższego o łaski dla mojej córki Pauliny. Wybłagaj dla niej łaskę wiary, a także aby odzyskała wiarę we własne siły i odnalazła swoje miejsce w życiu ziemskim, a przede wszystkim, aby znalazła pracę, która da jej niezależność. Święta Rito ochraniaj moją córkę i nie pozwól, aby źli ludzie ją krzywdzili.

 69. Dorota pisze:

  Błagam Cię Św. Rito, uzdrów nasze relacje z mężem, niech nasze małżeństwo będzie oparte na miłości i szacunku, niech odmienią się nasze serca, pomóż mi podnieść się z traumy poronienia i utraty dziecka, otocz opieką nasze ukochane córeczki i obdarz nas kolejnymi dziećmi, o których tak głęboko marzę i modlę się.

 70. Agnieszka pisze:

  Bardzo proszę o odrodzenie mojego małżeństwa O dojrzałość dla nas Pokorę i odbudowę naszej miłości.Prosze o dar macierzyństwa dla Kingi.Prosze aby Jacek nie pił alkoholu aby Patryk znalazł pracę. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać z modlitwą Agnieszka.

 71. GERDA pisze:

  PROSZĘ SW. RITĘ O WSTAWIENNICTWO ZA MOJĄ RODZINĘ.
  PROSZĘ O NAWRÓCENIA I UZDROWIENIA,
  O UZDOLNIA DO NAUKI I PRACY DLA
  ELŻBIETY, PRZEMYSŁAWA, JOANNY
  DLA ANI , ANECZKI, TOMECZKA.
  NIECH SPEŁNI SIĘ WOLA BOŻĄ WZGLĘDEM NAS.AMEN.

 72. Aga pisze:

  ŚW.RITO PROSZĘ WYBŁAGAJ MI ŁASKĘ POWROTU DO ZDROWIA CHOREJ CÓRKI OLI, WSPIERAJ I CHROŃ JĄ W TEJ CIĘŻKIEJ WALCE.

 73. Malgorzata pisze:

  Prosze Sw.Rite o wsparcie i pomoc podczas waznych egzaminow Dawida

 74. Ewa pisze:

  Św Rito dziękuję za wstawiennictwo. Proszę Cię o łaski dla mojej rodziny, miej nas wszystkich w opiece moja przyjciółko. Spełnij proszę moje prośby aby zostały wysłuchane. Proszę o wzmocnienie wiary, abym nigdy nie zwątpiła w Twoją mądrość i siłę. Amen

 75. Jadwiga pisze:

  Święta Rito wstaw się u Pana za mną i bliską mi Osobą, żebyśmy umieli ze sobą szczerze rozmawiać i ponownie zbliżyli się do siebie, a nie ranili się nieuzasadnionym milczeniem. Proszę – uratuj i uzdrów nasz związek!

 76. Grazyna pisze:

  Sw Rito uratuj nasza córkę Małgorzatę alkoholiczkę proszą rodzice

 77. Anonim pisze:

  Proszę o modlitwę za Sebastiana o zdrowie dobrą pracę zeby zycie mu sie ułożyło

 78. Elzbieta pisze:

  Swieta Rito proszę cię o potrzebne łaski dla mojej rodziny a szczególnie o powrót do zdrowia dla moich córek Moniki i Agnieszki pomóż Monice na 1 roku studiów weź ją w swoją opiekę pomóż Agnieszce uwolnić się od choroby ataków paniki zaburzeń emocji radości z życia weź ich pod swoją opiekę kocham cię Swięta Rito

 79. Ela pisze:

  O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Lilianny i Józefa z okazji urodzin.

 80. Ela pisze:

  Dziękuję św. Rito szczęśliwie przeżyte wakacje, proszę o zdrowie duszy i ciała, potrzebne Boże dary, błogosławieństwo Boże na czas nowego roku szkolnego dla Adasia i Arturka, światło i pomoc Ducha Świętego oraz nieustanną opiekę Serca Jezusowego, Niepokalanego Serca Maryi i Aniołów Stróżów.

 81. Ela pisze:

  Proszę o pokój i radość serca dla Eli, dobre relacje z pracownikami, zdrowie i potrzebne Boże dary, błogosławieństwo Boże w codziennym życiu, światło i pomoc Ducha Świętego w trudnościach oraz nieustanną opiekę Serca Jezusowego, Niepokalanego Serca Maryi i Świętej Patronki.

 82. Ela pisze:

  O uwolnienie od wszelkiego zła, potrzebne łaski dla Dagmary, aby zaprzestała spotkań z dużo starszym od siebie żonatym mężczyzną i nie robiła innym krzywd.

 83. Ela pisze:

  W intencji mojego kolegi Piotra o światło i pomoc Ducha Świętego w odnajdywaniu dróg dobra, umocnienie w zawierzeniu i zaufaniu Bogu oraz nieustanną opiekę Serca Jezusowego, Niepokalanego Serca Maryi i Świętego Józefa nad jego Rodziną.

 84. Ela pisze:

  Św Rito, proszę o zdrowie dla ośmioletniej Kasi, która walczy o życie w szpitalu w Prokocimiu w Krakowie, zdrowie i siły dla bliskich.

 85. Violetta pisze:

  Św Rito prosze aby zapanowała zgoda między Zdzisławem a Marcinem i Aniela a Joanna św Rito pomóż aby odeszło zło a zapanowało dobro i miłość między nimi prosze cię moja wielka oredowniczko

 86. Bożena pisze:

  Święta Rito dziękuję za pracę, proszę błogosław mi w niej, daj siłę i mądrość.
  Miej w opiece całą moją rodzinę.

 87. Grzegorz pisze:

  Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Oby się zrealizowały i nasze życie wróciło do normy. Błagam o szturm do nieba. Jestem na chwilę obecną przybity i zrozpaczony. Błagam o modlitwę.

 88. ufająca pisze:

  – proszę o laskę zdrowia i pracy dla Marii, Agnieszki i Konrada i o potrzebne łaski dla Dawida, Zofii i ich rodzin;

 89. Anna pisze:

  Swieta Rito, prosze czuwaj nad moja siostra i pomoz jej wrocic do zdrowie po przebytym zawale.

 90. Justyna pisze:

  Święta Rito, błagam o łaskę zdrowia dla mojego syna Dominika i męża Marcina.

 91. Agnieszka pisze:

  Św Rito proszę o pomoc, błogosławieństwo i dary Ducha św w pracy aby zaistniałe problemy znalazły pozytywne rozwiązanie

 92. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o łaskę pojednania między mną a Magdą, proszę o przemianę jej serca, uzdrowienie jej z gniewu, nie wybaczenia. Odnow na nowo przyjaźń między nami.

 93. Maria pisze:

  Święta Rito proszę o umocnienie w wierze dla moich dzieci o zdrowie dla córki i dla mnie.Proszę miej w opiece moją rodzinę.

 94. ALA pisze:

  O Błogosławieństwo dla Ali z Rodzicami Andrzeja i Krzysztofa i za zmarłych z Rodziny.

 95. Monika. pisze:

  Świeta Rito dziękuję za otrzymaną prace ,proszę Cię miej mnie w swej opiece,uproś zdrowie,błogosławieństwo w pracy, pomóz abym opanowała dobrze jazde samochodem,prowadz mnie bezpiecznie,chroń od kolizji i wypadków.

 96. Andrzej pisze:

  Św. Rito, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie, dopomóż mi być wytrwałym w mojej pracy. Ochraniaj mnie przed wszelkim złem jakie mnie czeka na tej ścieżce życiowej. Dopomóż mi być niezmiennym w swoich myślach. Również proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o Twoją opiekę, a także za całą moją rodzinę. Amen

 97. Bożena pisze:

  św Rito Prosze żebym nie była w ciąży a żeby narzeczony był zemnie zadowolony, nie pił, nie palił, wulgarnych słów nie używał, żebym nauczyła się gotować, prać, żeby o mnie dobrze dbał finasowo,
  żeby dobrą robote miał, dobrze zarabiał. Proszę, wyproś, żebyśmy sie dogadywali, otocz mnie miłością, zdrowiem, ulecz z choroby padaczkowej. Wyproś dla mnie te łaski.
  Bóg zapłać.

 98. lucyna pisze:

  Św Rito Prosze o łaske i zdrowie, o znalezienie dobrego męża, żeby nie palił nie pił a dobrze zarabiał, dbał o mnie i żebym nie zaszła w ciążę. Proszę o zgode zdrowie miłość, żebym umiała dobrze gotować, żeby spełniał moje zachcianki żeby był dumny ze mnie. Proszę o poprawe zdrowia, mam epl, mecze sie już 40 lat, to ból dla mnie.

 99. Agnieszka pisze:

  Św Rito, dziękuję Ci za łaski którymi nas obdarzasz, proszę Cię pomóż znaleźć dobrą pracę dla mnie i mojej córki. Proszę Cię św Rito o pomoc finansową, pomóż proszę zdać egzaminy mojej córce,

 100. Adrian pisze:

  Św.Rito Proszę o łaskę, pomóż znaleźć dobrą pracę, stałą, dobrze płatną. O dobrych ludzi, którzy mogą mi pomóc w wyjeździe do Ziemi Świętej.

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress