PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

4 544 komentarze do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Jolanta pisze:

  Święta Rito ,w ubiegłym roku prosiłam Cię o zdrowie dla Joanny ,zabieg przebiegł pomyślnie z całego serca dziękuję Ci za to ,dziękuję Ci za to że nam pomagasz ,proszę Cię jeszcze o ułożenie życia dla niej o dobrego męża bo któż jak nie Ty nam pomożesz ,Święta Rito Módl się za nami i wypraszaj łaski u Pana

 2. Anna pisze:

  Święta Rito błagam Cię o cud nawrócenie dla mojej córki, wyrwij ją z nałogów; ratuj jej małżeństwo.

 3. Jagoda pisze:

  Św. Rito, proszę o zdrowie dla moich dzieci, a w szczególności dla córeczki Mai, proszę dla niej o wzrok , sprawność fizyczną i rozwój mowy.

 4. Patrycja pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za Adama o nawrocenie i uwolnienie od nałogów, w szczególności alkoholowego. Bóg zapłać

 5. Dominika pisze:

  Sw. Rito juz tyle razy mnie nie zawiodlas. Prosze Cie ponownie o powrót ukochanego i aby stal sie lepszym człowiekiem dla mnie.

 6. Elżbieta pisze:

  Sw.Rito blagam pomóż odnaleźć rower, ktory w nocy skradziono. Tym rowerem dojezdzal do pracy i wozil dziecko. Św. Rito dopomóż nie opuść.

 7. Kamila pisze:

  Swieta Rito ,prosze o skrocenie wyroku dla Artura , przetrwanie zlego czasu i zmiane w jego sposobie myslenia. Uchron go przed wszelkim niebezpieczenstwem.Blagam o sile dla nas obojga i mozliwosc dalszego zycia razem po opuszczeniu przez niego zakladu karnego .

 8. Magdalena pisze:

  Św Rito proszę o uwolnienie od kobiety ze wspólnoty, która od kilku miesięcy mnie nęka, i od wszelkiego zła. Proszę o pokorę, wytrwałość i cierpliwość.
  Bardzo proszę o potrzebne łaski dla księdza Tomasza.

 9. A.... pisze:

  Sw. Rito dziękuję ci za siłę. Proszę wstaw się za moim małżeństwem, przemień i nawróć serce męża.

 10. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o łaskę pojednania między mną a Moniką, o zdrowie dla niej i potrzebne łaski.

 11. Ela pisze:

  Św. Rito dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie, dary Ducha Św. oraz dobrego męża dla mojej córki Klaudii. Proszę w intencji syna Wiktora, wyproś u Pana Boga przemianę jego zachowania, aby był dla nas radością. Obdarz naszą rodzinę cierpliwością, zdrowiem i miłością. Bóg zapłać.

 12. Ania pisze:

  Święta Rito, módl się, by to co niemoźliwe stało się moźliwe i byśmy mogli się w końcu zobaczyć spotkać porozmawiać szczerze otwarcie przyjaźnie normalnie.

 13. Bozena pisze:

  Św.Rito błagam o cud uzdrowienia mojego męża Damiana z choroby nowotworowej

 14. Anna pisze:

  Swieta Rito, prosze cie o opieke nad moim synkiem, o stabilna sytuacje zdrowotna, o pomyslnosc w nowej szkole i dobrych ludzi, ktorych spotka na swojej drodze. Zeby umial odkryc swoje powolanie. Dziekuje ci za dotychczasowa opieke i wstawiennictwo.

 15. Aleksandra pisze:

  Sw. Rito, moja cudowna patronko i orędowniczko, proszę Cię o wstawiennictwo w intencji o światło i dary ducha świętego dla mnie na czas nauki do bardzo ciezkiego egzaminu. Ty wiesz o moja patronko wspaniała, że w Bogu cała moja nadzieja.

 16. Kasia pisze:

  Święta Rito proszę Cię o dar małżeństwa, a potem macieżyństwa jak najszybciej. Pomóż mi, aby mój chłopak, potem narzeczony i mąż był człowiekiem dobrym, kochającym mnie nad życue6, uczynnym z którym będę umiała się dogadać, nie kłócić, szanować. Spraw, aby nasza miłość była przykładem

 17. Teresa pisze:

  Sw.Rito proszę wstaw się za moim mężem żeby powrócił do zdrowia i pracy.Proszę o łaskę trzeźwości dla niego i silną wolę do walki z nałogiem.

 18. Dominik pisze:

  Dziękuję ci Święta Rito za Twoje wstawiennictwo, w moich potrzebach.

 19. Mariola pisze:

  Święta Rito błagam o jak najszybsze i pozytywne zakończenie sprawy która jest beznadziejna i która wykańcza nas wszystkich. Najdroższa moja nie tracę nadziei bo ona umiera ostatnia. Proszę a będę Cię wielbić to końca dni i dawać świadectwo o twojej ogromnej miłości i mocy nieskończonej naszego Pana Jezusa Chrystusa Amen.

 20. EWa pisze:

  św. Rito proszę cię o zdrowie i dobrą prace i oddalenie osób ode mnie które działają przeciwko mnie w pracy i zaliczenie pomyślne egzaminu i uwolnienie od samotności.

 21. Andrea pisze:

  Święta Rito błagam Cię o wypełnienia się woli Bożej miedzy mną a Łukaszem, aby ten rok był przełomem w tej kwestii. Proszę o łaskę przebaczenia, szacunku i miłości między nami. Proszę o uzdrowienie mojej siostry Agnieszki po operacji, o łaskę siły, wiary, nadziei, miłości dla Małgorzaty po utracie bliskiej osoby.
  Bóg zapłać. Amen

 22. Bozena pisze:

  Św.Rito błagam Cię wypros dla mojego męża Damiana łaskę zdrowia i uzdrowienie mego męża Damiana z choroby nowotworowej

 23. Julia pisze:

  Święta Rito, miej w opiece te piękne młode rodziny, którymi się dziś zachwyciłam. Bogiem silne. Jedna pieszopielgrzymkowa z tak daleka. Trzech chłopczyków. Jeden, moźe 8-letni, śliczny jak dziewczynka, najmłodszy chyba 3-letni, o kolorze… moim ukochanym. I ten trzeci, średni, który spał sobie w spacerowym wózku. I jeszcze to najmłodsze, które jeszcze w łonie mamy moźe z 5 miesięcy.
  A potem, inna jakźe piękna rodzinka. Cztery śliczne małe dziewczynki biegające przy rodzicach, niczym pszczółki wokół kwiatów… a jedna z nich, moźe 6-latka grała przechodzącym na skrzypcach. Boźe, czy ktoś mógłby wymyślić coś wspanialszego niź takie rodziny??
  Zawsze teź tak chciałam… no cóź.
  Święta Rito, wspieraj, módl się, pomóź walczyć o takie rodziny.

 24. Bożena pisze:

  Św. Rito, nasza pośredniczko u Boga w sprawach po ludzku beznadziejnych uproś mi u Pana Boga łaskę spokoju i opanowania oraz ufności w pozytywne zakończenie trudnych spraw i sytuacji, które mnie spotkały. Ja zaś będę Cię wielbić do końca moich dni. Amen.

 25. Bozena pisze:

  Św. Rito błagam o Twoje wstawiennictwo wypros łaskę zdrowia dla mojego męża Damiana niech Dobry Bóg uzdrowi go z choroby nowotworowej

 26. Teresa pisze:

  Św. Rito uproś łaskę wiary, przemianę życia uzdrowienie duszy i ciała dla Marii i opiekę Bożą na każdy dzień dla całej rodziny.

 27. Bartek pisze:

  Proszę wstaw się za Anią i Bartkiem, aby pomimo trudności udało im się być znowu razem po 22 latach.

 28. Anonim pisze:

  Św Rito proszę Cię o uzdrowienie mojego brata z choroby alkoholowej, o to aby Bóg wziął go w swoją opiekę, o spokój dla mojej rodziny.

 29. kolezanka pisze:

  Proszę o dar potomstwa dla Marysi I Teresy

 30. Marzena pisze:

  Święta Rito już raz mi pomogłas w trudnej sprawie zwracam się ponownie do Ciebie z prośbą byś uprosila u Boga Pana Naszego łaskę dla.mnie bym zmieniła pracę i mogła robić to co kocham czyli pracować w szkole podstawowej z dziećmi.

 31. R....... pisze:

  SW Rito upros cud przemienienia serca mej zony juz Cie prosilem I modle sie co dzien …i dalej nic jest tylko gorzej juz trace nadzieje mam malo czasu …spraw aby on zniknal wraz z kolezkami z jej zycia spraw aby Bog ukazal jej Moja milosc na powrot aby to czym on ja ciagle kusi I sciaga na dno zycia…poszlo precz mamy dwoje Dzieci …..popros o laski prosze o ktore Cie prosze Ty wiesz jakie…ona jest zaslepiona….chce rozwodu nic sie dla niej nie liczy…poza Nim…a on ma zone I Dzieci…I nie DBA o to ze rozbil nasza rodzine ….prosze Cie usun go raz na zawsze….

 32. Justyna pisze:

  Św Rito bardzo Cię proszę o dobrą pamieć i dary ducha Świętego na nowy rok szkolny i o twoją opieke na każdy dzień. Wysłychaj mojej modlitwy.

 33. Bozena pisze:

  Św.Rito błagam Cię wypros dla mojego męża łaskę zdrowia. Niech Dobry Bóg zesle na niego uzdrowienie

 34. Dorota pisze:

  Św. Rito proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła a także dziadka i poprawę warunków pracy dla Pawła i zgodę w ich małżeństwie

 35. Joanna pisze:

  Świeta Rito, Moja Cudowna Patronko! Weź w Swą opiekę moją siostrzenicę Agatę i jej córkę Julię, by odzyskały spokój i zdrowie. Wyproś łaskę przebaczenia za wszystkie krzywdy jakie wobec nich uczynił jej mąż i ojciec Julii. Błagam Cię uchroń je przed złem. A ja wielbić Cię będę aż do śmierci. Amen

 36. koelznka pisze:

  o dar wysokich stypendiow, za dusze czysciowe, nawrocenie dla krzyska, darka, adriana, daneila, justyny, joli, zbyszka,

 37. Pracownik pisze:

  Święta Rito, Ty wypraszasz liczne łaski u Boga dla Tych, którzy zwrócą się o Twoją pomoc. Jesteś pośredniczką w sprawach, które dla nas wydają się nie do rozwiązania. Proszę Cię o pomoc w zakończeniu trudnych spraw związanych z moją byłą pracą. Uproś u Pana Boga dla mnie i dla wszystkich pokrzywdzonych w tej pracy łaskę rozwiązania tych problemów.

 38. Renata pisze:

  Podziękowanie do Świętej Rity za pomoc mojemu mężowi Krzysiowi który wrócił do zdrowia po operacji. Proszę Cię o dalszą opiekę nad nim. Aby zniknął obrzęk z nóg i wrócił do całkowitej sprawności.

 39. Renata pisze:

  Prośba do Świętej Rity o zdrowie dla mamy Anieli ma problem z nerkami i chodzeniem oraz problem ze snem w nocy a zasypia w dzień. Proszę Cię gorąco o pomoc aby wszystko się wyregulowało i mama wróciła do sprawności.

 40. Agnieszka pisze:

  Święta Rito błagam,chcę być zdrowa dla moich dzieci.Pomóż proszę,żeby wszystko było dobrze.

 41. czekam na cud pisze:

  prosze Cie zebym szybko wyszla za maz, dzis bez bozej pomocy trudno o wiernego, porzdnego, meza prosze Cie pomoz mi wyjsc za maz jak najszybciej, postaram sie zachowac czystosc przedmalzenska, prosze o dar potomstwa, prosze o dar pracy , dostanie soe do szkoly. Jezu ty sie tym zajmij, prosze niech wojtek sie odezwie do mnie,

 42. Agnieszka pisze:

  Św Rito błagam Cię o dar życia i zdrowie dla umierającego wcześniaczka a także o zdrowie dla mojej córeczki Zuzi.

 43. Dorota pisze:

  Św. Rito uproś u Boga Pana Naszego cud uzdrowienia dla Lucyny. Niech ufność, że uprosisz w niebie sprawę beznadziejną tu na ziemi, pozwoli abyśmy mieli udział w dobrach, które Bóg przeznaczył dla twoich czcicieli.

 44. mama pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Rity o pogodzenie się moich dzieci, o zgodę w rodzinie.Proszę też o wsparcie modlitewne dla mnie, bo nie wiem co robić, jak rozmawiać, jest źle.Tylko Bóg i Matka Przenajświętsza.

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress