PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

5 263 komentarze do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Danuta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Joli, która z powodu nowotworu złośliwego będzie miała operowaną pierś a ma małe dzieci. Św. Rito, proszę módl się za Jolą.

 2. Anonim pisze:

  Św.Rito spraw, żeby Julia obroniła licencjat we wrześniu 2019 i we wrześniu tego roku dostała się na studia magisterskie

 3. mama pisze:

  Św. Rito Tobie zawierzam pogodzenie się mojej rodziny, zgodę w rodzinie i rozwiązanie problemów z cierpliwością i w spokoju. Twojej oddaję rodzinę opiece, Ciebie błagam o wstawiennictwo przed Bożym tronem za rodzinę w intencjach. Jeśli jest taka wola Najwyższego, niech odzyskamy zgodę i miłość w rodzinie. Proś wraz ze mną św. Rito, aby Bóg pozwolił mojej rodzinie, którą Jego Miłości polecamy, żyć na większą chwałę Boga w zgodzie, z miłością i bez nienawiści.

 4. Justyna pisze:

  Św Rito prosze o szczesliwy przebieg operacji dla Mamy i siły i wszelkie potrzebne łaski do walki z chorobą

 5. Marta pisze:

  Święta Rito proszę pomóż mi wyprosić u naszego Pana uzdrowienie dla mnie. Proszę niech wyniki okażą się błędne.

 6. Mariola pisze:

  Św. Rito, uproś u Boga dla mnie łaskę uzdrowienia z najbardziej agresywnej odmiany złośliwego raka żołądka

 7. Anonim pisze:

  Kochana Patronko spraw beznadziejnych, proszę Cię uproś mi u naszego kochanego Zbawiciela łaskę całkowitego uzdrowienia mojego taty i jego przemianę na lepsze po chorobie. Proszę Cię o uzdrowienie mojego brata i jego usamodzielnienie się w życiu. Proszę również o wszelkie łaski dla mnie i mojego męża, o dar macierzyństwa, o zdrowe potomstwo i dobrą pracę. Wierzę i ufam że mnie wysłuchasz i pomożesz wyjść z tej trudnej sytuacji. Dziękuję Ci święta Rito.

 8. Matka pisze:

  Św Rito prosze o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mojej corki Joanny aby zaczęła jeść i przytyła aby więcej nie chudła prosze niech wroci jej radość życia

 9. JANINA pisze:

  Św Rito zaopiekuj się moimi dziećmi

 10. Ela pisze:

  Św.Rito proszę Cię miej w opiece mojego syna Tomka i Pawła , proszę Cię o zdrowie dla nich.Proszę Cię by Tomuś dobrze przygotował się do I Komunii Świętej. Daj mu siły w nauce w nowym roku szkolnym .Proszę Cię by Pawełkowi minęła wada wymowy .Miej w opiece moich rodziców, siostrę i całą rodzinę . Proszę Cię o zdowie dla mnie i męża. Proszę Cię o długie życie w zdrowiu dla moich rodziców.

 11. Renata pisze:

  Św. Rito proszę o wstawiennictwo aby nasz syn dostał się do upragnionej szkoły.

 12. błagajaca pisze:

  Św. Rito błagam o cud uzdrowienia mojej kochanej Koli z choroby nowotworowej.

 13. Agnieszka pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za wstawiennictwem Świętej Rity za moją rodzinę w szczególności za mojego synka Dawida, który nie mówi i nie rozwija się prawidłowo, jak dzieci w jego wieku. Istnieje podejrzenie autyzmu. Oraz za mnie, uleczenie mnie z choroby stilla. Święta Rito proszę o wstawiennictwo i modlitwę w intencji mojego synka. Bóg zapłać za modlitwe.

 14. Katoliczka pisze:

  Św. Rito za Twoim wstawiennictwem proszę przez Niepokalane Serce Maryi o dobrą żonę dla Wojtka i dobrego męża dla Agnieszki;

 15. Bartek pisze:

  Tracę powoli resztki nadziei na szczęśliwe połączenie dwóch osób Ani i Bartka, które po 22 latach spotkały się ponownie. Proszę wszystkich o modlitwę i wstawiennictwo Św. Rity – niech Pan Bóg miłosierny nam pobłogosławi i pozwoli pokonać przeszkody by być razem już do końca

 16. Małgorzata pisze:

  Prosze o opamietanie dla urzednikow i sąsiadów, aby przestali krzywdzić ludzi, ktorzy sprzeciwiają się złu.

 17. Bozena pisze:

  Św.Rito błagam o cud uzdrowienia mojego męża Damiana z tej okropne choroby

 18. Katolik pisze:

  Proszę za Wojtka o łaskę przemiany na lepsze, jego sumienie, oddal od niego wszystkie dziewczyny, amen

 19. Matka pisze:

  Św Rito prosze o mądrość pokorę i dobro serca dla mojej corki Joanny, aby miłość zwyciężyła i zapanowała zgoda i dobro. Prosze św Rito daj jej sile i bądź z nią.

 20. magdalena pisze:

  Święta Rito, dziękuję Ci za cudowny czas spędzony z moim synem Witkiem, Jego tatą Jarkiem, przyjaciółką Magdą i Jej dziećmi. Dziękuję,że mogli zobaczyć mnie jako dobrą, radosną osobę.
  Święta Rito, cały czas bardzo Cię proszę o to,żeby Jarek – Tata naszego syna Witka chciał tworzyć z nami szczęśliwą Rodzinę, żebyśmy mogli dawać sobie wszystko czego Każdy z Nas potrzebuje.
  Nie ustaję w modlitwie.

  Magdalena

 21. Beata pisze:

  Św. Rito, błagam Cię o Twoje wstawiennictwo u Miłosiernego Boga o uwolnienie mnie z depresji, z dręczących mnie stale myśli, o wewnętrzne ukojenie.

 22. Bozena pisze:

  Św.Rito błagam i proszę wstaw się u naszego Ojca prosząc o cud uzdrowienia mojego męża Damiana

 23. Anna pisze:

  Swieta Rito, prosze o zdrowie i wytrwalosc w walce z choroba dla Leo i Daniela.

 24. Daniuta pisze:

  Sw.Rito prosze odzuskanie sil, choruje na ataksje mozdzkowa, zebym mogla chodzic

 25. Izabela pisze:

  Bardzo proszę o bezpieczeństwo i zdrowie dla mojej mamy

 26. Kamila pisze:

  Kochana Patronko spraw beznadziejnych proszę Cię uproś mi u naszego kochanego Zbawiciela łaskę uzdrowienia mojej relacji z byłym partnerem. Byśmy sobie wzajemnie wybaczyli zło które sobie wyrządziliśmy, pogodzili się, na nowo zaufali i obdarzyli szczera dojrzałą miłością którą dał nam Pan. Proszę Cię uzdròw nasze serca byśmy zrozumieli nasze błędy i naprawili je dając sobie drugą szansę. Wierzę i ufam że mnie wysłuchasz i pomożesz wyjść z tej trudnej sytuacji. Dziękuję Ci świata Rito.

 27. sylwia pisze:

  Św Rito proszę o zdrowie dla Natalii i dla mamy, by zechciała naprawić swoje relacje ze mną.

 28. Bozena pisze:

  Św.Rito błagam o wstawiennictwo u naszego ojca wypros łaskę uzdrowienia dla mojego męża Damiana

 29. Przemek pisze:

  Święta Rito proszę Cię o powrót mojej Narzeczonej Małgosi, by wróciła do mnie, znów mi zaufała i mnie pokochała. Proszę o łaskę byśmy jak najszybciej zostali małżeństwem i wyproś nam dar zdrowego potowstwa, co najmniej dwójki.

 30. Maria pisze:

  Sw.Rito wypros nam u Boga laske zdrowia dla dwutygodnioego Davika,spraw by zadna grozna choroba mu nie wyszla i zebysmy jak najszybciej do domu wrocili .
  O to prosza wierni sludzy

 31. Ewa pisze:

  Św Rito, błagam odmien serce mojej corki z chorych ambicji, naucz przebaczać, niech zacznie darzyc szacunkiem i zrozumieniem swojego syna, który przez chorobę aspergera potrzebuje więcej niż inni cierpliwosci. Zatroskana od 13 lat babcia

 32. Malgorzata pisze:

  Sw. Rito, dziekuje Ci za uzdrowienie Mamy z ciezkiej choroby.Prosze Cie Sw. RIto o sile i wytrwalosc dla Mamy w rehabilitacji, aby szybko mogla samodzielnie sie poruszac. I mam osobista prosbe…obdarz mnie prosze otwartoscia i miloscia, abym mogla poznac dobrego mezczyzne, z ktorym bede mogla związać swoja przyszlosc i ktory pokocha moje dziecko.

 33. Artur pisze:

  Za wstawiennictwem św. Rity proszę o łaskę znalezienia dobrej żony

 34. Monika pisze:

  Proszę o szczęśliwą operację tętniaków mózgu dla Moniki.

 35. Tadeusz pisze:

  proszę sw Rito o dobra prace dla mnie Tadeusz lat 63 Józefosław

 36. Beata pisze:

  Moja ukochana Sw Rito z calego serca cie prosze o laske nawrócenia mojej corki Anny,aby szanowala swoich rodzicow , prosze wstaw sie za nia ,aby byla lepszym czlowiekiem. dziekuje

 37. Małgorzata pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Jestem osobą chorą psychicznie i nie mam siły do walki z tą chorobą, ona mnie pożera każdego dnia. Proszę o pomoc modlitwę i wsparcie.

 38. Wika pisze:

  Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo i pomoc w poprawieniu relacji z córką Magdą oraz o pomyślnie przeprowadzenie badania mojego.

 39. Ela pisze:

  Jezu przez przyczynę św. Rity, ulecz mnie, daj nam siły i zdrowie i nadzieję i radość.

 40. Dorota pisze:

  Święta Rito, proszę o zdrowie, proszę żeby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i żeby nic złego się nie działo.Bardzo proszę pomóż mi też w skutecznym odchudzaniu.

 41. Dorota pisze:

  Święta Rito, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.Proszę pomóż jej w pracy i błogosław.Proszę aby tak często się nie przeziębiała.

 42. Dorota pisze:

  Święta Rito proszę o zdrowie, proszę aby przestał mnie boleć kręgosłup i wszystko wróciło do normy.Pomóż mi.

 43. Dorota pisze:

  Święta Rito proszę o zdrowie dla mamy Ireny po operacji biodra i proszę aby przyznali jej jak najszybciej rehabilitację w sanatorium.

 44. Ewa pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo i łaskę w obliczu wrześniowego egzaminu zawodowego, wyproś dla mnie siły i wyrozumiałość dla oceniających. Już raz mi pomogłaś, wierzę że i tym razem nie zostawisz mnie w potrzebie.

 45. Iwona pisze:

  Św. Rito od spraw beznadziejnych dziękuję za dotychczasową opiekę i pomoc. Święta Rito Ty znasz wszystkie moje problemy, proszę wstaw się do Pana Jezusa o pomoc w ich rozwiązaniu: proszę by ułożony plan w nowym roku pozwolił na pogodzenie obowiązków i opieki nad wnuczką oraz leczenie rehabilitacyjne. Wstaw się za Jackiem chorym na białaczkę by dobry Bóg pozwolił mu cieszyć się jeszcze życiem. Pomóż rozwiązać problemy finansowe moim dzieciom.
  Dziękuję Św. Rito za każdy dzień z Tobą, za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalsze wstawiennictwo do Boga. Patronko spraw trudnych i beznadziejnych módl się za całą rodzinę, przyjaciół i za wszystkich, którzy tej modlitwy potrzebują. Opiekunko rodzin, uzdrowienie chorych bądź naszą mocą i nam pobłogosław.

 46. Dominika pisze:

  Święta Rito, pokornie błagamy Cię, uproś u Boga zdrowie dla Krzysztofa, aby Jego stan uległ poprawie, a uszczerbek, jaki mogła spowodować choroba, był jak najmniejszy. Patronko, zanieś przed Tron Boga nasze gorące modlitwy i wstaw się za nim u naszego Ojca Niebieskiego.

 47. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła a także dziadka 

 48. Sabina pisze:

  Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla mojego syna Mateusza

 49. Iza pisze:

  Proszę o zdrowie dla mojej mamy oraz Tadeusza. Proszę o pomoc w znalezieniu innej pracy, abym nie musiała działać wbrew swojemu sumieniu. Proszę o pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy.

 50. EWA pisze:

  Św Rito, dziękuję za opiekę jaką nade mną sprawujesz, proszę Cię nie opuszczaj nas teraz, proszę o łaski dla mojej rodziny i wstawiennictwo, spraw proszę aby moje prośby Zostały wysłuchane. Amen.

 51. Iwona pisze:

  Św. Rito proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i o uratowanie mojego sakramentalnego małżeństwa z Piotrem. Proszę Cię o łaskę nawrócenia dla mojego męża Piotra i odnowienie naszej wzajemnej miłości małżeńskiej. Proszę uwolnij mojego męża od zniewolenia chorej relacji jaką podtrzymuje z inną kobietą . Św. Rito proszę Cię o wyproszenie dla mnie Łaski wytrwania w tym kryzysie.

 52. Magda pisze:

  Boźe, napraw poskładaj moje zranione nieudane źycie jakby zmarnowane. Daj mi radość źycia. Uwolnij je od przekleństwa, złorzeczeń, zazdrości. Ześlij na nas Twoje błogosławieństwo.

 53. Katarzyna pisze:

  Prosze za nas o piekna czysta pokorna milosc, o blogoslawienstwo w pracy, o znalezienie odpowiedniej pracy, realizację marzeń i celów, o skromność i wdzięczność wobec Boga, piękno dusz i Świątyń Ducha Świętego, którymi jesteśmy, zdrowy styl życia, żywienia i silną wolę, miłość, zgodę, wierność sobie i łagodność wobec siebie. Święta Rito, pomóż nam doskonale wykonywać nasze obowiązki, uzdrow naszą sytuację finansową, abyśmy mogli godnie zyć.

 54. Grzegorz pisze:

  Proszę i błagam wszystkich za wstawiennictwem Św. Rity o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.
  Grzegorz

 55. EWa pisze:

  św. Rito proszę cię o pomoc wiadomej sprawie i znalezienie pracy normalnej i zaliczenie egzaminu i żebym nie była samotna i potrzebne łaski.

 56. Wierzę ufam pisze:

  Św Rito proszę o cud męża w grudniu 2019 ulituj się nade mną i daj ta łaskę ..proszę o wysokie stypendia..za duszę czysciowe .

 57. Jolanta pisze:

  Święta Rito ,w ubiegłym roku prosiłam Cię o zdrowie dla Joanny ,zabieg przebiegł pomyślnie z całego serca dziękuję Ci za to ,dziękuję Ci za to że nam pomagasz ,proszę Cię jeszcze o ułożenie życia dla niej o dobrego męża bo któż jak nie Ty nam pomożesz ,Święta Rito Módl się za nami i wypraszaj łaski u Pana

 58. Anna pisze:

  Święta Rito błagam Cię o cud nawrócenie dla mojej córki, wyrwij ją z nałogów; ratuj jej małżeństwo.

 59. Jagoda pisze:

  Św. Rito, proszę o zdrowie dla moich dzieci, a w szczególności dla córeczki Mai, proszę dla niej o wzrok , sprawność fizyczną i rozwój mowy.

 60. Patrycja pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za Adama o nawrocenie i uwolnienie od nałogów, w szczególności alkoholowego. Bóg zapłać

 61. Dominika pisze:

  Sw. Rito juz tyle razy mnie nie zawiodlas. Prosze Cie ponownie o powrót ukochanego i aby stal sie lepszym człowiekiem dla mnie.

 62. Elżbieta pisze:

  Sw.Rito blagam pomóż odnaleźć rower, ktory w nocy skradziono. Tym rowerem dojezdzal do pracy i wozil dziecko. Św. Rito dopomóż nie opuść.

 63. Kamila pisze:

  Swieta Rito ,prosze o skrocenie wyroku dla Artura , przetrwanie zlego czasu i zmiane w jego sposobie myslenia. Uchron go przed wszelkim niebezpieczenstwem.Blagam o sile dla nas obojga i mozliwosc dalszego zycia razem po opuszczeniu przez niego zakladu karnego .

 64. Magdalena pisze:

  Św Rito proszę o uwolnienie od kobiety ze wspólnoty, która od kilku miesięcy mnie nęka, i od wszelkiego zła. Proszę o pokorę, wytrwałość i cierpliwość.
  Bardzo proszę o potrzebne łaski dla księdza Tomasza.

 65. A.... pisze:

  Sw. Rito dziękuję ci za siłę. Proszę wstaw się za moim małżeństwem, przemień i nawróć serce męża.

 66. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o łaskę pojednania między mną a Moniką, o zdrowie dla niej i potrzebne łaski.

 67. Ela pisze:

  Św. Rito dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie, dary Ducha Św. oraz dobrego męża dla mojej córki Klaudii. Proszę w intencji syna Wiktora, wyproś u Pana Boga przemianę jego zachowania, aby był dla nas radością. Obdarz naszą rodzinę cierpliwością, zdrowiem i miłością. Bóg zapłać.

 68. Ania pisze:

  Święta Rito, módl się, by to co niemoźliwe stało się moźliwe i byśmy mogli się w końcu zobaczyć spotkać porozmawiać szczerze otwarcie przyjaźnie normalnie.

 69. Bozena pisze:

  Św.Rito błagam o cud uzdrowienia mojego męża Damiana z choroby nowotworowej

 70. Anna pisze:

  Swieta Rito, prosze cie o opieke nad moim synkiem, o stabilna sytuacje zdrowotna, o pomyslnosc w nowej szkole i dobrych ludzi, ktorych spotka na swojej drodze. Zeby umial odkryc swoje powolanie. Dziekuje ci za dotychczasowa opieke i wstawiennictwo.

 71. Aleksandra pisze:

  Sw. Rito, moja cudowna patronko i orędowniczko, proszę Cię o wstawiennictwo w intencji o światło i dary ducha świętego dla mnie na czas nauki do bardzo ciezkiego egzaminu. Ty wiesz o moja patronko wspaniała, że w Bogu cała moja nadzieja.

 72. Kasia pisze:

  Święta Rito proszę Cię o dar małżeństwa, a potem macieżyństwa jak najszybciej. Pomóż mi, aby mój chłopak, potem narzeczony i mąż był człowiekiem dobrym, kochającym mnie nad życue6, uczynnym z którym będę umiała się dogadać, nie kłócić, szanować. Spraw, aby nasza miłość była przykładem

 73. Teresa pisze:

  Sw.Rito proszę wstaw się za moim mężem żeby powrócił do zdrowia i pracy.Proszę o łaskę trzeźwości dla niego i silną wolę do walki z nałogiem.

 74. Dominik pisze:

  Dziękuję ci Święta Rito za Twoje wstawiennictwo, w moich potrzebach.

 75. Mariola pisze:

  Święta Rito błagam o jak najszybsze i pozytywne zakończenie sprawy która jest beznadziejna i która wykańcza nas wszystkich. Najdroższa moja nie tracę nadziei bo ona umiera ostatnia. Proszę a będę Cię wielbić to końca dni i dawać świadectwo o twojej ogromnej miłości i mocy nieskończonej naszego Pana Jezusa Chrystusa Amen.

 76. EWa pisze:

  św. Rito proszę cię o zdrowie i dobrą prace i oddalenie osób ode mnie które działają przeciwko mnie w pracy i zaliczenie pomyślne egzaminu i uwolnienie od samotności.

 77. Andrea pisze:

  Święta Rito błagam Cię o wypełnienia się woli Bożej miedzy mną a Łukaszem, aby ten rok był przełomem w tej kwestii. Proszę o łaskę przebaczenia, szacunku i miłości między nami. Proszę o uzdrowienie mojej siostry Agnieszki po operacji, o łaskę siły, wiary, nadziei, miłości dla Małgorzaty po utracie bliskiej osoby.
  Bóg zapłać. Amen

 78. Bozena pisze:

  Św.Rito błagam Cię wypros dla mojego męża Damiana łaskę zdrowia i uzdrowienie mego męża Damiana z choroby nowotworowej

 79. Julia pisze:

  Święta Rito, miej w opiece te piękne młode rodziny, którymi się dziś zachwyciłam. Bogiem silne. Jedna pieszopielgrzymkowa z tak daleka. Trzech chłopczyków. Jeden, moźe 8-letni, śliczny jak dziewczynka, najmłodszy chyba 3-letni, o kolorze… moim ukochanym. I ten trzeci, średni, który spał sobie w spacerowym wózku. I jeszcze to najmłodsze, które jeszcze w łonie mamy moźe z 5 miesięcy.
  A potem, inna jakźe piękna rodzinka. Cztery śliczne małe dziewczynki biegające przy rodzicach, niczym pszczółki wokół kwiatów… a jedna z nich, moźe 6-latka grała przechodzącym na skrzypcach. Boźe, czy ktoś mógłby wymyślić coś wspanialszego niź takie rodziny??
  Zawsze teź tak chciałam… no cóź.
  Święta Rito, wspieraj, módl się, pomóź walczyć o takie rodziny.

 80. Bożena pisze:

  Św. Rito, nasza pośredniczko u Boga w sprawach po ludzku beznadziejnych uproś mi u Pana Boga łaskę spokoju i opanowania oraz ufności w pozytywne zakończenie trudnych spraw i sytuacji, które mnie spotkały. Ja zaś będę Cię wielbić do końca moich dni. Amen.

 81. Bozena pisze:

  Św. Rito błagam o Twoje wstawiennictwo wypros łaskę zdrowia dla mojego męża Damiana niech Dobry Bóg uzdrowi go z choroby nowotworowej

 82. Teresa pisze:

  Św. Rito uproś łaskę wiary, przemianę życia uzdrowienie duszy i ciała dla Marii i opiekę Bożą na każdy dzień dla całej rodziny.

 83. Bartek pisze:

  Proszę wstaw się za Anią i Bartkiem, aby pomimo trudności udało im się być znowu razem po 22 latach.

 84. Anonim pisze:

  Św Rito proszę Cię o uzdrowienie mojego brata z choroby alkoholowej, o to aby Bóg wziął go w swoją opiekę, o spokój dla mojej rodziny.

 85. kolezanka pisze:

  Proszę o dar potomstwa dla Marysi I Teresy

 86. Marzena pisze:

  Święta Rito już raz mi pomogłas w trudnej sprawie zwracam się ponownie do Ciebie z prośbą byś uprosila u Boga Pana Naszego łaskę dla.mnie bym zmieniła pracę i mogła robić to co kocham czyli pracować w szkole podstawowej z dziećmi.

 87. R....... pisze:

  SW Rito upros cud przemienienia serca mej zony juz Cie prosilem I modle sie co dzien …i dalej nic jest tylko gorzej juz trace nadzieje mam malo czasu …spraw aby on zniknal wraz z kolezkami z jej zycia spraw aby Bog ukazal jej Moja milosc na powrot aby to czym on ja ciagle kusi I sciaga na dno zycia…poszlo precz mamy dwoje Dzieci …..popros o laski prosze o ktore Cie prosze Ty wiesz jakie…ona jest zaslepiona….chce rozwodu nic sie dla niej nie liczy…poza Nim…a on ma zone I Dzieci…I nie DBA o to ze rozbil nasza rodzine ….prosze Cie usun go raz na zawsze….

 88. Justyna pisze:

  Św Rito bardzo Cię proszę o dobrą pamieć i dary ducha Świętego na nowy rok szkolny i o twoją opieke na każdy dzień. Wysłychaj mojej modlitwy.

 89. Bozena pisze:

  Św.Rito błagam Cię wypros dla mojego męża łaskę zdrowia. Niech Dobry Bóg zesle na niego uzdrowienie

 90. Dorota pisze:

  Św. Rito proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła a także dziadka i poprawę warunków pracy dla Pawła i zgodę w ich małżeństwie

 91. Joanna pisze:

  Świeta Rito, Moja Cudowna Patronko! Weź w Swą opiekę moją siostrzenicę Agatę i jej córkę Julię, by odzyskały spokój i zdrowie. Wyproś łaskę przebaczenia za wszystkie krzywdy jakie wobec nich uczynił jej mąż i ojciec Julii. Błagam Cię uchroń je przed złem. A ja wielbić Cię będę aż do śmierci. Amen

 92. koelznka pisze:

  o dar wysokich stypendiow, za dusze czysciowe, nawrocenie dla krzyska, darka, adriana, daneila, justyny, joli, zbyszka,

 93. Pracownik pisze:

  Święta Rito, Ty wypraszasz liczne łaski u Boga dla Tych, którzy zwrócą się o Twoją pomoc. Jesteś pośredniczką w sprawach, które dla nas wydają się nie do rozwiązania. Proszę Cię o pomoc w zakończeniu trudnych spraw związanych z moją byłą pracą. Uproś u Pana Boga dla mnie i dla wszystkich pokrzywdzonych w tej pracy łaskę rozwiązania tych problemów.

 94. Renata pisze:

  Podziękowanie do Świętej Rity za pomoc mojemu mężowi Krzysiowi który wrócił do zdrowia po operacji. Proszę Cię o dalszą opiekę nad nim. Aby zniknął obrzęk z nóg i wrócił do całkowitej sprawności.

 95. Renata pisze:

  Prośba do Świętej Rity o zdrowie dla mamy Anieli ma problem z nerkami i chodzeniem oraz problem ze snem w nocy a zasypia w dzień. Proszę Cię gorąco o pomoc aby wszystko się wyregulowało i mama wróciła do sprawności.

 96. Agnieszka pisze:

  Święta Rito błagam,chcę być zdrowa dla moich dzieci.Pomóż proszę,żeby wszystko było dobrze.

 97. czekam na cud pisze:

  prosze Cie zebym szybko wyszla za maz, dzis bez bozej pomocy trudno o wiernego, porzdnego, meza prosze Cie pomoz mi wyjsc za maz jak najszybciej, postaram sie zachowac czystosc przedmalzenska, prosze o dar potomstwa, prosze o dar pracy , dostanie soe do szkoly. Jezu ty sie tym zajmij, prosze niech wojtek sie odezwie do mnie,

 98. Agnieszka pisze:

  Św Rito błagam Cię o dar życia i zdrowie dla umierającego wcześniaczka a także o zdrowie dla mojej córeczki Zuzi.

 99. Dorota pisze:

  Św. Rito uproś u Boga Pana Naszego cud uzdrowienia dla Lucyny. Niech ufność, że uprosisz w niebie sprawę beznadziejną tu na ziemi, pozwoli abyśmy mieli udział w dobrach, które Bóg przeznaczył dla twoich czcicieli.

 100. mama pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Rity o pogodzenie się moich dzieci, o zgodę w rodzinie.Proszę też o wsparcie modlitewne dla mnie, bo nie wiem co robić, jak rozmawiać, jest źle.Tylko Bóg i Matka Przenajświętsza.

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress