PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

4 544 komentarze do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Róża pisze:

  Proszę o modlitwę i potrzebne łaski dla Beaty M. Bóg zapłać.

 2. Anna pisze:

  Święta Rito obdarz moją rodzinę swą mocą. Spraw aby za Twym wstawiennictwem opuściły rodzinę choroby i niepowodzenia i abyśmy mieli siłę i wiarę do walki z przeciwnościami losu..

 3. Marta pisze:

  Sw.Rito blagam wstaw sie do Boga za moim synem aby zycie malzenskie mu sie ulozylo aby dziecko zaczelo mowic aby zona traktowala go jak meza i ojca swego dziecka aby wyzdrowial mogl pracować i aby nie odwracala sie od niego aby mu pomagala błagam

 4. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji. Moja przeszczepiona nerka pracuje słabo…. Mam do wychowania małe dziecko i starszych chorych rodziców, opiekuje się niepełnosprawnym bratem. Bóg zapłać

 5. opuszczona pisze:

  Św Rito proszę za Twoim wstawiennictwem o pomoc w bardzo trudnej sprawie , proszę wstaw się za mną ,błagam

 6. mama pisze:

  Św. Rito za Twoim wstawiennictwem wyproś o Boga potrzebne łaski zdrowia dla mojego syna Darka. Proszę o dobre wyniki z tomografu komputerowego.

 7. Mama pisze:

  Prosze o zdrowie dla naszych dzieci:Karolinki, Asi, Kingi i Natalki, o zdrowie i sily dla nas – rodzicow. O blogoslawienstwo w szkole i w pracy. O zdrowie i potrzebne laski dla rodzicow i tesciow, rodzenstwa, calej rodziny.

 8. Kinga pisze:

  Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo i pomoc dla mnie i mojej rodziny abym mogła uporządkować swoje sprawy osobiste, dotyczące poprzedniego związku. Chcialabym bardzo przyjąc Jezusa do serca, być blisko Niego.

 9. KINGA pisze:

  Święta Rito proszę Cię o wstawiennicto dla mojej siostry Agaty, którą zostawił mąż. Proszę Cię o to aby znaleźli wspolną drogę z Bogiem dla siebie i swoich dzieci.

 10. Agnieszka pisze:

  Św. Rito dziękuję za Twoje wstawiennictwo. Proszę o dobre wyniki badań. Proszę o pomoc w zagrożeniu chorobą nowotworową.

 11. Barbara pisze:

  Św.Rito proszę Cię o opamiętanie dla osób, które pod wpływem alkoholu siadają za kierownice i są przyczyną śmierci lub kalectwa niewinnych osób. Wybaczam mężczyżnie, który bedąc pod wpływem alkoholu wjechał w samochód mojego ojca i w trójkę ja, mój ojciec i mój przyszły mąż doznalismy licznych urazów i do dzisiaj ponosimy tego konsekwencje.

 12. cierpiąca pisze:

  Kochana Mamuniu bardzo Cię proszę o ulgę w cierpieniu i prawidłowe leczenie dla mnie i ludzi, którzy cierpią z powodu pęknięcia czaszki i obrzęku mózgu, a błędnie zostali zdiagnozowani będąc ocenionymi jako osoby po spożyciu alkoholu. Proszę o opamiętanie dla lekarzy aby pochopnie nie wypisywali pacjentów bez szczegółowego badania. Proszę o miłosierdzie Boże dla dusz czyśćcowych, które z tego powodu zmarły. Proszę o opamiętanie dla osób uzależnionych od alkoholu, aby potrafiły zerwać z nałogiem i nie narażali własnego życia, ale też w konsekwencji życia niewinnych ludzi. Proszę również, aby lekarze diagnozowali i leczyli stan zdrowia osób po spożyciu alkoholu, bo oni tez mogą mieć pęknięta czaszkę. A Bóg tez dał im życie.

 13. Bogda pisze:

  Święta Rito proszę Cię za Twoim wstawiennictwem o znalezienie pracy.

 14. Danuta pisze:

  Swieta Rito wyblagaj prosze u naszego Boga laske rodzicielstwa dla corki i ziecia.

 15. Kasia pisze:

  Swieta Rito prosze o laske macierzynstwa dla mojej corki.Kasia

 16. Aneta pisze:

  ŚW Rito dziękuję Ci za pomoc w wielu sprawach, proszę pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy Adama. Wstaw sie u Boga o rozwiązanie pozytywne tego problemu.

 17. Wiesia pisze:

  Sw Rito, sw Charbelu pod Wasza opieke ofiaruje mnie i moja wlasna rodzine, o piekna komunikacje miedzy nami, szacunek, czulosc, abysmy umieli walczyc o nasze wspolne zycie, ja teraz mam malo nadziei ale opieram sie na Waszej

 18. Beata pisze:

  Święta Rito, dziękuję za dotychczasowe łaski i opiekę nad moją rodziną. Zwracam się dzisiaj do Ciebie z prośbą o wstawiennictwo i pomóc w doświadczeniu łaski macierzyństwa dla mnie i dla mojej siostry.

 19. mama pisze:

  Święta Rito, moja córka Małgosia jest w upragnionej ciąży. Dziękuję Ci za wstawiennictwo i proszę o błogosławieństwo dla maluszka rozwijającego się pod sercem mamy i o szczęśliwy poród.

 20. Halszka pisze:

  Święta Rito proszę Cię, by za Twoim wstawiennictwem stał się cud nawrócenia mojej córki Marty. Gdy mąż ją opuścił, bardzo się pogubiła. Ratuj ją, błagam !

 21. Małgorzata pisze:

  Św. Rio proszę o zdrowie dla mojej rodziny, pokój na świecie a dla mnie o uzdrowienie moich chorych nerek

 22. Katarzyna pisze:

  Kochana Święta Rito, proszę Cię o wysłuchanie moich próśb i wstawienie się z nimi u Boga. Dziękuję

 23. Wiola pisze:

  Św Rito proszę uzdrow moje dzieci, proszę o duże chęci do nauki dla Dominika i Weroniki, pomóż im poprawić oceny. Proszę o dary ducha św. dla nich i wzrost odpowiedzialności.

 24. Joanna pisze:

  Błagam by mąż dostał kredyt i spłacić zobowiązania, byśmy mogli przestać się bać i martwić.
  Amen.

 25. Natalia pisze:

  Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo za moją koleżankę Kasię, ej syna Olafa, który zachorował i jej męża Dawida.
  św. Rito, módl się za kobiety i dzieci doświadczające przemocy i upokorzenia.
  św. Rito, módl się za tych, którzy w miejscu swojej pracy doświadczają agresji i dyskryminacji.

 26. Sylwia Aneta pisze:

  Święta Rito proszę Cię o dobrego męża.

 27. Ala pisze:

  O zalozenie Ali z Adamem szczęśliwej rodziny,o dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali,Adamowi i ich rodzinom

 28. EWA pisze:

  Św Rito, moja przyjciółko, wszystkie dobre rzeczy jakie dostaję od Ciebie są dla mnie spełnieniem. Ale pogubiłam się w tych trudnych chwilach, prosząc o łaski tylko dla mnie. Byłam tak skupiona na własnych problemach że przegapiłam problemy moich bliskich, przepraszam z całego serca. Św Rito proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo dla mojego syna, który teraz bardzo Cię potrzebuje, uproś proszę dla niego łaski Boże, aby mu to młode życie dawało radość, spraw proszę aby wreszcie uwierzył w swoją mądrość i wartość, błagam Cię dopomóż. Amen.

 29. Beata pisze:

  Sw. Rito proszę cię bardzo o dobrego męża dla Sylwii oraz zdrowie dla Piotrusia

 30. Anna pisze:

  Prosze o zdrowie dla Mikolaja, o wyleczenie z choroby. Prosze o zdrowie i laski dla rodziny, uzdrowienie z mojej choroby,laski w pracy i zyciu osobistym.

 31. Ania pisze:

  Święta Rito,nadziejo nasza błagam Cię uratuj moje narzeczeństwo. Wskrześ miłość w naszym sercu, żebyśmy potrafili wrócić do siebie na nowo i cieszyć się miłością która nas połączyła.

 32. Klaudia pisze:

  Święta Rito kochana , pomóż mi . Proszę Cie o to bym zadała to , zdała tą chemię. Bardzo prosze. Błagam dopomóż mi

 33. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji przezwyciężenia choroby nowotworowej.

 34. Grzegorz pisze:

  Kochani omadlający nasze intencje: dzisiaj są moje 41 urodziny, jutro imieniny. Proszę o modlitwę w moich wiadomych Bogu intencjach, aby się ziściły. Proszę Was również o modlitwę o zdrowie dla mnie i moich bliskich. Bóg zapłać wszystkim.

 35. Dorota pisze:

  Święta Rito dziękuje za otrzymane łaski, proszę o dobre wyniki dla Córki. Spokój w Rodzinie

 36. Klaudia pisze:

  Świeta Rito błagam Cie o pomoc , błagam dopomóż … zeby sie okazalo ze zdalam prosze Ciee !

 37. Zofia pisze:

  Św Rito proszę o pozytywne rozwiązanie trudnej sprawy

 38. Maria pisze:

  Św.Rito dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę Cię o opiekę nad Nikola,Nina .Miej nad w swej opiece ,błogosław im na każdy dzień

 39. Żona , Córka, Mama i Babcia. pisze:

  Święta Rito,dziękuję za wstawiennictwo w moich prośbach.

 40. Córka chrzestna pisze:

  Proszę o zdrowie dla Matki Chrzestnej, o wyjście z nałogu jej syna, i nawrócenie jej wnuka.

 41. MARIA pisze:

  Swięta RITO proszę o zdrowie dla mojej rodziny, o cud uzdrowienia dla Agaty i prawidłowy przebieg ciąży synowej.

 42. Brat i Bratowa pisze:

  Proszę by mój Brat powrócił do Kościoła, przystąpił do sakramentu pokuty i pojednał się ze swoją Rodziną.

 43. Rodzice pisze:

  Prosimy o zdrowie dla Córki, by kolejne badania wyjaśniły przyczyny niemiarowości serca.

 44. Babcia pisze:

  Proszę o zdrowie dla wnuczek, szczególnie o zdrowie dla dziesięciomiesięcznej Helenki.

 45. Żona pisze:

  Proszę o szczęśliwy przebieg trudnego badania,u Męża, by nie było powikłań.

 46. Kasia pisze:

  Święta Rito proszę Cię o dar małżeństwa i macierzyństwa w tym roku. Proszę Cię, aby mój przyszły mąż był dobrym człowiekiem, bogatym, przystojny, wykształcony. Obdarz nas zdrowym potomstwem i pięknym domem. Z całego serca Cię proszę.

 47. agnieszka pisze:

  Święta Rito proszę o wiarę , nadzieję i miłość dla moich bliskich. Opiekuj się nami chroń przed złem i uproś Boże błogosławieństwo dla nas.

 48. agnieszka pisze:

  Święta Rito błagam pomóż Agnieszce w znalezieniu pracy/. Uproś u Boga dla niej łaskę zdrowia fizycznego i psychicznego.

 49. agnieszka pisze:

  Świta Rito uproś u Jezusa dla Macieja dar wiary nadziei i miłości. Pomóż w zdaniu egzaminów i zaliczenie semestru. Uproś zdrowie duszy i ciała

 50. Agnieszka pisze:

  Święta Rito błagam uproś u Jezusa łaskę nawrócenia dla syna Tomka. Patronko spraw beznadziejnych , wybłagaj dla niego łaskę uzdrowienia na duszy i ciele. Uproś światło Ducha Świętego i pomoc w zdaniu egzaminów.

 51. Anna pisze:

  Święta Rito wstaw się u Boga za moją rodziną, moim małżeństwem. Ocal naszą rodzinę.

 52. Sylwia pisze:

  Święta Rito Patronko spraw beznadziejnych, proszę o uzdrowienie mnie z ciężkiej choroby. 13 lutego mam badania, bardzo się boję. Błagam dopomóż, za Twoją przyczyną proszę o wstawiennictwo przed naszym Panem Bogiem z prośbą o łaskę zdrowia.

 53. Jacek pisze:

  Święta Rito proszę Cię o syna Kamilka i żonę Anetkę abym im zapewnił jako ojciec to czego potrzebują i oczekują.

 54. Klaudia pisze:

  Święta Rito , Pani sytuacji beznadziejnych I trudnych, dopomoz mi w dzisiejszej dopytce z chemii zeby to zdala , zebym uzyskała odpowiednią liczbę punktów , błagam Cie …

 55. Grzegorz pisze:

  Proszę o modlitwę za moje zdrowie, uleczenie z cukrzycy, zapłatę zaległych faktur przez p. Jerzego A. oraz Arkadiusza Sz.
  Proszę o modlitwę o bożą i anielską ochronę przed złymi ludźmi, którzy chcieliby mi zaszkodzić lub oszukać. Proszę, aby ręka boska usuwała takich ludzi z mojej drogi życiowej i zawodowej.
  Na koniec proszę również o modlitwę za moją Bogu wiadomą intencję.
  Grzegorz

 56. Marcelina pisze:

  Święta Rito dziękuję za wszystkie łaski otrzymane. Proszę o wstawiennictwo za zdrowie bliskiej osoby i umocnienie w chorobie dla niej. Dziękuję.

 57. EWA pisze:

  Św Rito dziękuję Ci za wszystko co dla mnie zrobiłaś, czasem mam wrażenie że jestem tego niegodna, więc przepraszam. Św Rito przede mną trudny czas, bez twojej pomocy i wsparcia nie dam rady sama temu podołać. Proszę o wzmocnienie wiary, o wstawiennictwo, o uproszenie łask dla mnie aby szczęśliwie zakończyły się moje sprawy. Kocham Cię.

 58. Natalia pisze:

  Święta Rito, prosimy Cię o wstawiennictwo u Dobrego Boga, abyś nam wyprosiła łaskę rodzicielstwa.

 59. Aleksandra pisze:

  Kochana św. Rito , proszę Cię wstaw się za mną u Pana Boga , abym wróciła do siebie z Kamilem , wiem , że mi pomożesz , już raz mi pomogłaś

 60. Małgorzata pisze:

  Święta Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych dziękuję Ci za pomoc i wsparcie modlitewne jakie mi udzielasz i proszę o potrzebne łaski dla moich dorosłych dzieci i dla mnie. Proszę otocz swoją opieką moją córkę i dopomóż jej uporać się z licznymi trudnościami dnia codziennego, obdarz zdrowiem, pomóż w obronie pracy na uczelni oraz wspieraj w pracy zawodowej nie dopuść do utraty źródła dochodu. Proszę opiekuj się moim synem strzeż go od złego a szczególnie broń przed nałogami, wypraszaj potrzebne łaski, otaczaj dobrymi ludźmi i wspieraj w dniu codziennym. Dziękuję za wsparcie jaki mi udzielasz od dłuższego czasu i proszę otocz mnie opieką i wprowadź spokój w mojej pracy zawodowej, nie pozwól mi utracić zdrowia tak fizycznego jak i psychicznego z powodu licznych trudności jakie przynosi codzienny dzień i pokieruj moje życiowe decyzje na właściwe tory, dopomóż dokonać prawidłowych wyborów.

 61. wierna pisze:

  Św Rito proszę o zdrowie dla Oli, jej męża i dzieci.

 62. Anna pisze:

  Św.Rito proszę Cię uproś łaski dla mojej rodziny, aby Pan Bóg błogosławił moim dzieciom, aby były szczęśliwe i zdrowe. Proszę o pracę dla męża, zdrowie i stabilność finansową, proszę też o zdrowie dla mnie i o spokój ducha.

 63. beata pisze:

  Błagam o modlitwę za mnie w intencji uwolnienia z wszelakiego zła i łaskę miłości do ludzi.Beata

 64. Oktawia pisze:

  Święta Rito dziękuję
  Ci za wszystkie łaski które dzięki Tobie otrzymałam, za to, że mam w sobie tyle siły i szczęścia. Proszę Cię z całego serca abyś wyprosiła u Boga powrót mojego ukochanego do mnie, a także o to abym w przyszłości była dobrą żoną i matką.

 65. Anna pisze:

  Swieta Rito, dziekuje za Twoje wsparcie i wysluchanie moich prosb… Miej nadal w opiece moja rodzine, zwlaszcza mojego synka

 66. Beata pisze:

  Proszę o modlitwę za moje sakrametalne małżeństwo które zagrożone
  jest rozpadem. Proszę o łaskę pojednania przebaczenia nawrócenia i cudu
  przemiany serca mojego męża Pawła. O przywrocenie zgody i miłości w
  naszym małżeństwie.

 67. Karolina pisze:

  Za wstawiennictwem św. Rity proszę o rozwiązanie problemów Krzysztofa i moich. Jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą proszę abyśmy przezwyciężyli nieporozumienia i mogli założyć katolicką rodzinę.

 68. Sylwia pisze:

  Św Rito proszę o zdrowie dla Dominiki.

 69. Maria pisze:

  O zdrowie i błogosławieństwo Boze dla Marii i jej bliskich
  O nierozerwalność związków małżeńskich w mojej rodzinie
  O mocna wiarę w rodzinie i posłuszeństwo
  Prosi Maria

 70. Maria pisze:

  Święta Rito proszę Cię o zamieszkanie na stałe córki Elżbiety w moim domu rodzinnym, który przekazałam po zmarłych moich rodzicach a jej dziadkach.
  Przeszkodą jest zięć Krzysztof i brak pracy dla nich we Mszanie i okolicach.
  Święta Rito uchroń mój dom od sprzedaży obcym i od rozbiórki.
  Proszę o potrzebne łaski dla zięcia i córki.
  Proszę, żeby wnuczka Ola znalazła sobie męża w mojej rodzinnej wsi i żyła szczęśliwie z nim.
  Prosi Maria

 71. Klaudia pisze:

  Święta Rito , proszę Cię pomóż mi w zbliżającym się egzaminie. Wyproś u Boga potrzebne łaski, spraw bym się nie denerwowała I nie stresowała. Pomóż mi jasno myśleć , przelać na papier to wszystko co wiem ,a przy tym czego nie wiem albo byłam zbyt leniwa by to dopracować oświeć mnie . Prosze Cię…

 72. Jadwiga pisze:

  Tobie Św. Rito zawierzam chorego męża, siebie, chorych w rodzinie i przyjaciół. Otocz nas swą cudowną opieką, wyproś łaskę zdrowia duszy i ciała, czuwaj i chroń nas od złego. Patronko spraw trudnych i beznadziejnych módl się za nami. Jezu Ty się zajmij nami i naszymi potrzebami.

 73. Anna pisze:

  ŚWIĘTA RITO, bardzo proszę Cię o wysłuchanie mojej prośby i postaw na mojej drodze mężczyznę dobrego, wierzącego i praktykującego katolika, który mnie pokocha i którego ja pokocham i żebyśmy razem kochali się, abyśmy mogli założyć i stworzyć prawdziwą rodzinę z Bogiem silną.

 74. Anna pisze:

  Św Rito proszę Cię o dobrą prace i pomoc w miłości .

 75. Agata pisze:

  Św Rito proszę uproś łaskę powrotu do zdrowia dla Madzi, która jest bardzo poważnie chora.

 76. Lidia pisze:

  Proszę o potrzebne łaski dla małżonków Tomka i Magdaleny oraz Jacka i Oli oraz dla Lidii i Wojtka. Panie Jezu miej nas w swojej opiece, broń od zła wszelkiego, obdarz pokojem i radością.

 77. Henryka pisze:

  Św. Rito proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnej rodzinnej sprawy podziału spadku. O zgodę, zrozumienie i sprawiedliwość.

 78. mama pisze:

  Św. Rito proszę, uproś u Pana Boga łaski dla mich córek: powrotu do wiary i kościoła, całkowitego wyzdrowienia i założenia szczęśliwych rodzin.

 79. Jola pisze:

  Święta Rito, dziękuję za dobrą wiadomość, którą usłyszałam od lekarza, proszę Cię o opiekę nad Karoliną i Polą, o zdrowie i bezpieczny dom dla nich.

 80. Emilka pisze:

  Święta Rito błagam dopomóż mi

 81. Beata pisze:

  Swieta rito prosze o pomoc w moich problemach finansowych

 82. Magdalena pisze:

  Św.Rito proszę o zdrowie mojej córeczki i mojego partnera. Proszę o napływ gotówki żeby wszystkie problemy się skończyły .

 83. Edward Artur pisze:

  Prosze błagam o popieranie mojej prośby do Pana Boga o wyjazd służbowy z pracy.Dziękuje za opieke i prosze o dalsze błogosławieństwo

  Edward Artur

 84. Kasia pisze:

  Pomóż mi proszę w obraniu właściwej drogi zawodowej. Spraw bym szybko znalazła pracę, w której będę sobie świetnie radziła, gdzie się dużo nauczę, która będzie przyszłościowa, gdzie będę szanowana, doceniana, z dobrym szefem i zespołem.
  Proszę Cię dodaj mi odwagi, mądrości i łaski podejmowania dobrych decyzji.

 85. Anna pisze:

  O zastrzyk gotówki abym mogłam jak najszybciej wrócić do domu rodzinnego i opiekowac się rodzicami, którzy są w podeszłym wieku

 86. Czcicielka pisze:

  Święta Rito. Proszę Cię o wstawiennictwo u Boga, o rozwiązanie trudnej sytuacji rodzinnej. O poprawę relacji mamy z moją wnuczką. Proszę o potrzebne łaski dla mamy. Jezu Ufam Tobie. Prosi babcia.

 87. Maria pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Bartłomieja o łaskę nawrócenia z nałogów o miłosierdzie Boże i przebaczenie jego grzechów oraz wiarę nadzieję i miłość dla całej rodziny

 88. Wdowa pisze:

  Sw. Rito proszę o miłość i zgodę w moim domu oraz wstaw się w ntencji doczekania się potomstwa przez moją córkę Karolinę. Proszę poblogoslaw mojemu bratu i jego rodzinie, żeby wyszli z nałogu alkoholowego i nawrocili się oraz proszę, żeby bardziej sie kochali. Proszę również o dobrą atmosferę w srodowisku pracy oraz zgodę w rodzinie.

 89. Anna pisze:

  Proszę o pomoc w poszukiwaniu pracy i w intencji wiadomej Panu Bogu .

 90. Ciocia pisze:

  Święta Rito proszę Cię za Twoim wstawiennictwem o uzdrowienie z choroby dla Maksa. O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia.

 91. Weronika pisze:

  Prosze o pomoc w uregulowaniu moich spraw finansowych

 92. mama pisze:

  Św. Rito, proszę o potrzebne łaski dla mnie, moich dzieci i ludzi, z którymi się codziennie stykam.

 93. Ela pisze:

  Święta Rito, prosze aby Dagmara zakończyła związek z żonatym mężczyzną Piotrem.

 94. czcicielka pisze:

  Kochana Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie po ludzku beznadziejnej. Proszę o potrzebne łaski dla mnie, moich dzieci i ludzi, którzy mnie otaczają.

 95. żona i mama pisze:

  Św. Rito bardzo dziėkuję za wszystkie łaski i wstawiennictwo uzyskane za Twoim udziałem. Proszę uproś wyzdrowienie dla mojego męża, cierpliwość i szacunek dla mnie. Proszę bardzo, wyjątkowo uproś poprawę zdrowia dla mnie, abym mogła być na koncercie chóru 10 lutego, w którym bierze udział moja córka. Tak bardzo jej zależy na mojej i taty obecności.

 96. mama pisze:

  Św. Rito dziękuję za uzyskane łaski dla mojej córki, za to że szczęśliwie wylądowała. Proszę opiekuj się nią, wyproś dla niej zdrowie i wyzdrowienie, ulgę w cierpieniu i szczęśliwy powrót. Wstawiaj się za nią, o wyproś dla niej łaskę i błogosławieństwo Boże.

 97. mama pisze:

  Św. Rito dziękuję za łaski i za wstawiennictwo dla mojego syna, za to że pomyślnie przeszedł zabieg, że wraca do zdrowia. Proszę wstawiaj się za nim, nie opuszczaj go, by powrócił do pełnej sprawności i sił, by ulżyło mu cierpienie. I proszę bardzo pomóź mu rozwiązać pozytywnie sprawy związane z mieszkaniem.

 98. Mama pisze:

  Św . Rito bardz dziękuję za wstawiennictwo w sprawie mojego syna i synowej, za to że uprosiłaś pozostanie w miejscu zamieszkania, za widoczną zgodę między nimi. Proszę nie opuszczaj ich, wypraszają dla nich łaski, przede wszystkim powrotu do wiary i wyjścia całkowitego z nałogów. Wyproś łaskę powrotu zdrowia dla ojca synowej.

 99. Iwona pisze:

  Święta Rito proszę Cię za Twoim pośrednictwem o nawrócenie Patrycji. Aby zakończyła związek jaki utrzymuje z żonatym mężczyzną.

 100. Iwona pisze:

  Święta Rito proszę Cie o uratowanie i ożywienie mojego małżeństwa z Piotrem. Aby mój mąż zakończył chorą relację jaką tworzy z inną kobietą.

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress