PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania

Prośby, podziękowania do Świętej Rity z Cascia, która jest patronką ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Skorzystaj z zamieszczonego na dole formularza,  aby opisać i złożyć prośbę do Świętej Rity a także złożyć podziękowanie lub opisać świadectwo zadziałania Świętej.
Prośby i podziękowania z ostatniego miesiąca będą odczytywane podczas nowenny w każdy II-gi czwartek miesiąca.

4 544 komentarze do PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

 1. Joanna pisze:

  Kochana Św. Rito, wstaw się za nami do Pana naszego, by obdarzył nas miłosierdziem i sprawił żeby mój mąż otrzymał kredyt na spłatę długów, byśmy mogli zacząć żyć bez strachu .
  Błagam także o zdrowie i siłę dla mojej rodziny.
  Amen.

 2. Czcicielka pisze:

  Kochana św. Rito!Błagam Cię z całego serca, uproś u Pana Naszego łaskę zdrowia dla Tomasza. Spraw proszę, aby lekarze znaleźli odpowiednią terapię dla Niego i wyleczyli z tej ciężkiej choroby. Dziękuję Ci kochana Rito za opiekę nad moja rodziną, Twoja Czcicielka.

 3. sylwia pisze:

  św Rito proszę o niebo dla ś.p Tomka, spraw bym odczuwała jego obecność każdego dnia.

 4. Matka pisze:

  Św. Rito bardzo dziękuję za Twoje wstawiennictwo w uzdrowienie mojej córki ( cytologia pierwsza grupa, a było bardzo źle)> Proszę nie opuszczaj jej. Bogu niech będą dzięki

 5. Ewa pisze:

  Święta Rito, błagam o ratunek dla mojego chorującego na raka męża. Pozwól mu cieszyć się życiem i rodziną przez kolejne lata. Wiesz, że nie wyobrażam sobie życia bez niego. Święta Rito, błagam, wspomóż lekarzy, by mogli dobrać odpowiednie leki i kuracje, które na dłużej pomogą i przedłużą mu życie. Błagam Cię, bądź naszą wspomożycielką.

 6. Ania pisze:

  Święta Rito miej mnie w swej opiece. Dodawaj mi otuchy, odwagi i wspieraj. Proszę o zdrowie i pomyślność w pracy i życiu osobistym. Ania

 7. Jadwiga pisze:

  O Św.Rito za nami wstawiaj się,Jezu ufamy Tobie.

 8. Irena pisze:

  Szczęść Boże bardzo proszę o modlitwę w intencji Józefy mojej mamy leży w szpitalu, źle się czuje. W poniedziałek ma otrzymać wyniki po konsultacji z onkologiem i hematologiem wykluczyć lup potwierdzić chorobę nowotworową. Błagam o wstawiennictwo u Maryi i Pana Naszego.
  Bóg zapłać.

 9. Kasia pisze:

  Błagam pomóż mi w obraniu właściwej drogi zawodowej. Spraw bym szybko znalazła pracę, w której będę sobie świetnie radziła, gdzie się dużo nauczę, która będzie przyszłościowa, gdzie będę szanowana, doceniana, z dobrym szefem i zespołem.

 10. Agnieszka pisze:

  Święta Rito, proszę Cię o dobrego męża. Obym już niedługo mogła go spotkać na mojej drodze życia.

 11. Natalia pisze:

  Dziękuję Ci Święta Rito o dotychczasowe wysłuchanie moich próśb i zarazem znów proszę o pomoc abyśmy z mężem potrafili sie dogadać i stworzyli szczęśliwą rodzinę dla naszych dzieci. Błaga Twoja Czcicielka

 12. Anna pisze:

  Święta Rito proszę Cię o pomoc w nauce dla Damiana i Pawła

 13. Anna pisze:

  Św Rito wyproś cud uzdrowienia dla Lucyny

 14. Czcicielka pisze:

  Św. Rito proszę Cię o rozwiązanie mojej trudnej sytuacji życiowej. Proszę o uwolnienie od osób, które w sposób ukryty przeklinają lub złorzeczą mnie, mojemu bratu jego dzieciom i żonie, o uwolnienie od ciągłych wypadków i tragedii życiowych, od niemocy, od ciągłego przeszkadzania w realizacji jakiegokolwiek planu. Proszę o zwykłą ludzką wolność w życiu. Proszę o ochronę przed działaniem szatana bezpośrednio i pośrednio przez ludzi, o wolność w wyznawaniu swojej wiary. Prosze o prowadzenie i ochronę moich bliskich, aby wytrwali w wierze i nie pogubili się. Proszę, aby ludzie z zawiści nie wykradali nam szczęścia rodzinnego i pozwolili sie uśmiechać.

 15. Ewa pisze:

  Święta Rito wstaw się u Boga w intencji mojej rodziny. Wyproś łaskę uwolnienia od nałogu alkoholizmu dla Artura i Beaty. Bóg zapłać.

 16. Agnieszka pisze:

  Kochana Rito, tak bardzo goraco Ciebie blagam, abys sie wstawila w mojej intencji u Naszego Pana.
  Ty kochana wiesz jak bardzo cierpie.
  Blagam, a ja obiecuje rozglaszac o Twej dobroci I wstawiennictwie…tak bardzo Ci zaufalam…

 17. Patrycja pisze:

  Święta Rito proszę wstaw się za mną do Pana Boga i uproś dla mnie łaskę dobrego męża, który będzie mnie kochał i szanował. Proszę, aby był to człowiek wierzący, uczciwy, troskliwy, pracowity i odpowiedzialny, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Proszę także o potrzebne dla mnie łaski, zdrowie dla mnie, rodziców i brata.

 18. Anna pisze:

  Św.Rito dziękuję Ci z całego serca za wstawiennictwo w mojej intencji i proszę wstawiaj się za mną moim mężem i moimi dziećmi aby Pan Bóg nam błogosławił.

 19. Iwona pisze:

  Święta Rito, błagamy Cię wyproś cud uzdrowienia dla Pawła Ch. prosimy za Twoim wstawiennictwem o udaną operację oraz bezustanną Opiekę Matki Bożej w tych ciężkich chwilach.
  Rodzina.

 20. Sylwia pisze:

  Św Rito błagam o uzdrowienie Tomka, o zdrowie i życie dla niego, spraw by jak najszybciej mógł wyjść ze szpitala, by wybudził się ze śpiączki :((

 21. Patrycja pisze:

  Święta Rito proszę o zdrowie dla rodziców i dzieci .

 22. Bożena pisze:

  Święta Rito proszę o zdrowie i pomoc w nauce dla Dawida i Damiana.Proszę o wszelkie łaski dla całej rodziny,o zdrowie dla taty i jego nawrócenie.Niech dobry Bóg ma w opiece naszą rodzinę.

 23. Mama pisze:

  Święta Rito dziękuję za dotychczasową pomoc i opiekę.Za Twoim wstawiennictwem proszę Boga o szczęśliwe zdanie egzaminów zawodowych i zdanie matury dla mojego syna.Jezu Ty się tym zajmij Tobie powierzam moją prośbę.

 24. Katarzyna pisze:

  Święta Rito z całego serca proszę Cię o dar małżeństwa i macierzyństwa w tym roku. Wyproś mi u Boga dobrego, kochającego mnie męża, który będzie człowiekiem przystojnym bogatym i wykształconym. Aby nigdy nie brakowało nam pieniędzy i abyśmy żyli w pięknym domu z naszym wspólnym zdrowym potomstwem w szczęściu i dobrobycie.

 25. Michał pisze:

  Święta Rito dziękuję Ci za otrzymane łaski, proszę o dalszą pomoc, opiekę dla całej rodziny i dla mnie. Twojemu Sercu powierzam nas samych i wszystkie nasze sprawy i troski, zawierzam Ci moje małżeństwo i rodzinę. Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia naszego małżeństwa, o napełnienie nas miłością do Boga i do siebie, abyśmy wrócili do siebie.

 26. Aneta pisze:

  Św. Rito. Błagam o własny dom dla mnie, mojego męża i naszego synka Szymonka. Błogosław nam w życiu i wyproś nam u Boga łaskę zamieszkania na swoim. Proszę o potrzebne łaski dla Teściowej.

 27. mama pisze:

  Sw Rito rozwiaz prosze wszystkie wezly w naszej rodzinie

 28. MARIA pisze:

  ŚW RITO PROSZE WYPROŚ U PANA BOGA ŁASKĘ ZDROWIA DLA MARII I POTRZEBNE SIŁY W WALCE Z CHOROBĄ.

 29. czcicielka pisze:

  Św. Rito proszę Cię o ochronę przed złymi mocami i łaskę całkowitego zdrowia dla ojca duchownego, który jest dla mnie ogromnym wsparciem. Proszę o uwolnienie go od ludzkich niesprawiedliwych osądów i plotek. Prosze o łaskę życzliwych ludzi wokół niego i spokój w posłudze kapłańskiej oraz szczególna opiekę Najświętszej Maryji Panny.

 30. Mama pisze:

  Św. Rito proszę Cię o rozwiązanie mojej trudnej sytuacji życiowej. Proszę o uwolnienie od osób, które w sposób ukryty przeklinają lub złorzeczą mi i moim dzieciom, o uwolnienie od ciągłych wypadków i tragedii życiowych, od niemocy, od ciągłego przeszkadzania w realizacji jakiegokolwiek planu. Proszę o zwykłą ludzką wolność w życiu. Proszę o ochronę przed działaniem szatana bezpośrednio i pośrednio przez ludzi, o wolność w wyznawaniu swojej wiary. Prosze o prowadzenie i ochronę moich dzieci, aby wytrwały w wierze i nie ulękły się widząc jak bardzo cierpię od wielu lat. Proszę, aby ludzie z zawiści nie wykradali mojego szczęścia rodzinnego i pozwolili mi sie uśmiechać.

 31. Czcicielka pisze:

  Święta Rito proszę Cię o dobrego męża. Pomóż mi Go jak najszybciej znaleźć. Ty wiesz, jak bardzo doskwiera mi samotność. Błagam pomóż mi w tej ważnej dla mnie sprawie.

 32. Czcicielka pisze:

  Św.Rito za twoim wstawiennictwem proszę o dobrą pracę w Polsce dla mojej bratowej, oraz za mojego brata by nie wpadł w nałóg pijaństwa.

 33. Czcicielka pisze:

  Św.Rito proszę o szczęśliwe zdanie egzaminów zawodowych, oraz pomyślne rozwiązanie spraw sądowych mojego bratanka.

 34. anonimowo pisze:

  Cudowna Święta Rito, dziękuję ci za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Wspieraj mnie każdego dnia i nocy, dodaj mi siły fizyczne w psychiczne, żebym mogła dalej pracować. Z całego serca Bóg Zapłać

 35. Joanna pisze:

  Proszę o modlitwę za zdrowie taty, mamy, męża i moje.
  Bóg zapłać.

 36. Jadwiga M pisze:

  swieta Rito prosze o laske uzdrowienia syna oraz nawrocenie dzieci.

 37. Ania pisze:

  Św.Rito proszę z całego serca uproś u Pana naszego łaskę zdrowia dla Michalinki aby rozwijała się prawidłowo i mogła być pociechą dla swoich rodziców

 38. Joanna pisze:

  Jezu przez Serce Maryi oraz przez Sw.Ritę proszę ulecz i uwolnij i chroń Kamilka i pomóż mu we wszystkim, też lepiej i chętniej się uczyć, ulecz Panie to co mu sprawia choroby i słabości i różne dolegliwości, co mu sprawia tyle trudności i cierpienia w życiu, w nauce, ulecz zadane mu wszystkie rany, wszelkie zadane mu zło i ich konsekwencje, wszelkie nerwice. Panie ulituj się nad tym dzieckiem błagam, Ojcze uzdrów go proszę i chroń i błogosław.

 39. Sławomir pisze:

  Proszę w intencji mamy Marii o powrót do zdrowia a dla najbliższej rodziny o siłę i pojednanie

 40. Matka pisze:

  Święta Rito, błagam Cię wstaw się za nami u Pana Boga. Dopomóż nam w sprawach po ludzku niemożliwych. Chroń nas od złych ludzi aby nam nie sprawiali tyle cierpień, aby nasze problemy rodzinne i finansowe się szczęśliwie zakończyły. Proszę również o przemianę życia dla mojego syna i jego dziewczyny. Prosi zatroskana matka.

 41. Justyna pisze:

  Święta Rito proszę o wsparcie w załatwianiu decyzji o przyznanie opieki SI synkowi, proszę chroń go przed autyzmem i chorób z nimi powiązanych. O dobrych psychologów i innych lekarzy na naszej drodze.
  Mnie chroń przed nerwicą i depresją, bo jest to dla mnie bardzo trudny czas.
  Dziękuję za modlitwy.

 42. Karolina pisze:

  Proszę w intencji zdania sesji oraz za rozwiązanie sytuacji w której się znalazłam i nie mogę znaleźć wyjścia. Boże proszę Cie o pomoc bo nie wiem czy dalej walczyć o ten związek czy już sobie odpuścić. Jezu Ty się tym zajmij.

 43. Anna pisze:

  Św. Rito proszę Cię, uproś dla mnie upragnione zdrowie

 44. Joanna pisze:

  Święta Rita pomóż mi w relacji z Piotrkiem, jeśli to miłość to spraw by wszystko ułożyło się jak najlepiej i o wznowienie kontaktu i o otwarcie na siebie. Oraz o spokój w sercu i duszy.

 45. Zofia pisze:

  Św. Rito bardzo Cię proszę o pomyślne załatwienie trudnej sprawy.

 46. Agnieszka pisze:

  Sw. RITO wstaw sie za nami poszukującym i potrzebującymi miłości aby dzieki twojemu wstawiennictwu ja otrzymały szczerą bezgraniczna i na dobre i zle.

 47. Anna pisze:

  Droga św.Rito proszę uproś mi łaskę zdrowia abym mogła żyć spokojnie.

 48. MM pisze:

  Bardzo dziękuje św. Rito za wyproszone dotychczas łaski w dwóch bardzo ważnych dla mnie sprawach rzutujacych na całe moje życie. Wierzę że modlitwa przez Twoje wstawiennictwo ma ogromną moc i błagam o dalsze łaski.

 49. Wiesia pisze:

  Sw Rito, o dar szlachetnej rodziny, o piekna milosc malzenska, pomoz nam sie spotkac i razem zyc w tym swiecie, bardzo licze na Ciebie

 50. Jadwiga pisze:

  Dziękuję Św.Rito i proszę otocz nas chorych swą cudowną opieką. Opiekunko rodzin, uzdrowienie chorych módl się za nami. Jezu, zajmij się nami i naszymi potrzebami. Jezu ufamy Tobie.

 51. Marzena pisze:

  Św. Rito błagam, dopomóż aby dzieciątko które nosze pod sercem przyszło na świat zdrowe, bez wad genetycznych i wrodzonych. Zaopiekuj się mną podczas porodu i daj szczęśliwe rozwiązanie. Marzena i Przemek

 52. Małgorzata pisze:

  Święta Rito błagam Cię dopomóż w sprawie po ludzku niemożliwej odmień życie naszego syna Mateusza błagam Cię ulituj się nad nim .

 53. Anna pisze:

  Św Rito proszę z całego serca o pomoc w dniu jutrzejszym na egzaminie . Sama nie dam rady . Powierzam w Twoje ręce jutrzejszy egzamin . Twoja czcicielka Ania

 54. Barbara pisze:

  Święta Rito bardzo Cię proszę, uproś łaskę zdrowia dla moich bliskich i pomyślne rozwiązanie kłopotów finansowych.

 55. Marta pisze:

  Święta Rito proszę cię z całego serca o łaskę uzdrowienia dla moich synów, aby pokonali choroby i mogli pracować.

 56. Agnieszka pisze:

  Świętą Rito proszę wstaw się za mną u Pana Boga i wybłagaj dla mnie łaskę małżeństwa i rodzicielstwa, pomoc w znalezieniu dobrego męża.

 57. Agnieszka pisze:

  Święta Rito proszę Cię bardzo o to aby mój chłopak wrócił do mnie nawrócony i odmieniony, wyproś dla niego łaski, których potrzebuje.

 58. Barbara pisze:

  Św Rito proszę o zdrowie dla Jarka i Jego Mamy

 59. Barbara pisze:

  ŚW Rito wstaw się przed Bogiem za zmatlym Stanisławem.

 60. Barbara pisze:

  Św Rito proszę o laskę zmiany mojego życia osobistego. Bóg wie kto jest mi bliski. Proszę też o zdrowie dla mnie , Jurka i mojej rodziny.

 61. Anna pisze:

  Swieta Rito, dziekuje za Twoja dotychczasowa pomoc i opieke. Prosze cie o pomoc dla mnie w zdaniu egzaminow i dobry rozwoj zawodowy, za zdrowie i dobry wybor szkoly dla mojego dziecka i o dalsza opieke nad moim malzenstwem. Bog zaplac

 62. Ala pisze:

  O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny

 63. Marek pisze:

  Proszę o modlitwę o nadzwyczajną pomoc Bożą, o uchronienie od bezdomności, o wyrwanie z pętli zadłużenia, o pomoc w dźwiganiu krzyża, rozwiązanie ciężkich problemów i ulgę

 64. Monika pisze:

  Św.Rito proszę Cię o wstawiennictwo dla mojej rodziny. Błagam o wyjście z kłopotów finansowych w których się znaleźliśmy.

 65. Sylwia pisze:

  św Rito proszę o wszelkie potrzebne łaski dla Magdy, o łaskę wybaczenia moich błędów, by nasze relacje były takie jak kiedyś.

 66. aaa pisze:

  Proszę o laske pracy jako asystent sedziego.

 67. wierzaca pisze:

  Prosze, aby Wojtek ze mna czesto na telefon rozmawial i w koncu dal mi szanse jako narzeczona i zebysmy staneli do czerwca 2019 przed Bogiem i zlozyli przysiege mazlenska. Jezu ty siue tym zajmij, daj mu madrosc odwage niech w koncu sie oswiadczy

 68. Grzegorz pisze:

  Proszę o modlitwę o uleczenie mnie z bezsenności i cukrzycy, o siłę do przeciwstawiania się trudom życia i siłę do pracy, o podejmowanie słusznych życiowych wyborów oraz w sprawie Bogu znanej intencji. Bóg zapłać wszystkim za wszelką modlitwę za mnie.

 69. Dominika pisze:

  Święta Rito błagam Cię z całego serca o zdrowie i siły dla mojego taty, który jest ciężko chory, żeby wyzdrowiał. Otocz go swoją opieką i modlitwą. Dziękuję.

 70. teściowa pisze:

  Św. Rito dziękuję za Twoje wstawiennictwo i uzyskane łaski. Bardzo proszę o dalsze wstawiennictwo i łaskę dla mojej synowej o łaskawsze spojrzenie na mnie i rozwiązanie nieporozumień.

 71. Katarzyna pisze:

  Święta Rito z całego serca proszę Cię o dar małżeństwa i macierzyństwa. Wyproś mi u Boga dobrego, kochającego mnie męża, który będzie człowiekiem przystojnym bogatym i wykształconym. Aby nigdy nie brakowało nam pieniędzy i abyśmy żyli w pięknym domu z naszym wspólnym zdrowym potomstwem w szczęściu i dobrobycie.

 72. anonimowo pisze:

  Cudowna Święta Rito dziękuję ci z całego serca że wysłuchałaś mnie i dostałam dobrą prace błagam cię wstawiaj się za mną do Boga i Matki Najświętszej oręduj za mną w każdym dniu i nocy

 73. Mama pisze:

  Swieta Rito za Twoim wstawiennictwem blagam o przemianę zycia Marcina blagam o potomstwo dla niego powrot do wiary i uwolnienie z nalogu papierosowego.

 74. Izabela pisze:

  Dziękuję Ci św. Rito za Twoją pomoc w uzdrowieniu mojego brata. Jednocześnie błagam Cię o zdrowie dla mojej mamy oraz o uwolnienie mnie od złej i nieszczęśliwej miłości, która nie powinna mieć miejsca i sprawia mi bardzo dużo bólu. Nie pozwól aby ta osoba już więcej mnie krzywdziła i pomóż uwolnić się mi z tego uczucia. Pomóż mi znaleźć właściwą drogę w moim życiu.

 75. Michał pisze:

  Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u swojego Syna Pana Jezusa, aby połączył na nowo, uzdrowił i odrodził małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał dla nas łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia.

 76. Agnieszka pisze:

  Święta Rito! błagam Cię o zdrowie dla moich rodziców. Ty wiesz o co Cie proszę. Proszę wysłuchaj mnie i wstaw się u Pana Boga.

 77. Agnieszka pisze:

  Święta Rito wyproś potrzebne łaski dla Grzegorza, aby szybko zrozumiał jaką krzywdę wyrządza sobie i bliskim przez romans z kobietą zamężną.

 78. Jadwiga pisze:

  Św. Rito wyproś łaskę zdrowia dla męża, pomóż, aby ból ustąpił i mógł chodzić. Patronko spraw trudnych i beznadziejnych, módl się za nami. Jezu zajmij się nami i naszymi potrzebami. Ufamy Tobie.

 79. mama pisze:

  Św. Rito dziękuje za wszystkie za Twoim wstawiennictwem uzyskane łaski.
  Bardzo proszę uproś łaskę dla mojej córki Julii o wyzdrowienie, o łatwość w pisaniu pracy mgr, o opiekę podczas dalekiej podróży i szczęśliwy lot.

 80. babcia pisze:

  Św. Rito dziękuje za wszystkie za Twoim wstawiennictwem uzyskane łaski.
  Bardzo proszę uproś łaski dla moich wnuczek Ninki i Zosi. Dla Ninki proszę uproś łaskę wyzdrowienia z alergii.

 81. mama pisze:

  Św. Rito dziękuję za wszystkie za Twoim wstawiennictwem uzyskane łaski. Bardzo proszę wstaw się za moim synem Tomaszem, żeby zabieg się udał i ulżyło mu cierpienie bólu.

 82. mama pisze:

  Św. Rito dziękuję za wszystkie uzyskane za Twoim wstawiennictwem łaski. Bardzo proszę wstaw się za moim synem, uproś dla niego łaskę wyjścia z nałogu, zniewolenia i powrót do wiary.

 83. Beata pisze:

  Św. Rito bardzo Ci proszę o uzdrowienie moich oczu, o Twoją opiekę nad moją rodziną, proszę o wstawiennictwo, abym dostała nowa pracę.

 84. Ola pisze:

  Sw. Rito prosze o lagodny przebieg menopauzy bez operacji, bez bolu psychicznego i fizycznego. Prosze o wyproszenie potrzebnych darow i lask dla naszgo malzenstwa. By moj maz mnie juz nigdy nie skrzywdzil, bym potrafila mu wybaczyc, ukoj Sw Rito moje zbolale serce, prosze o radosc z zycia dla mnie.

 85. Jadwiga pisze:

  Św. Rito prosze o Twoje wstawiennictwo u Boga, aby mój brat Tomek dostał dobrą i stałą pracę. Czuwaj nad nim i jego rodziną w szczególności nad moją Chrześnicą Marysią.

 86. Jadwiga pisze:

  Św. Rito, proszę wybłagaj mi u Boga dar miłości małżeńskiej i macierzyńskiej. Mam już 38 lat, ale wiem że u Boga wszystko jest możliwe.

 87. Jadwiga pisze:

  Św. Rito proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga o pomoc w bardzo trudnej sprawie. Aby ona się dla nas pomyślnie zakończyła, abyśmy już mogli żyć spokojnie i bezpiecznie. Chroń nas od złych ludzi i ich zasadzek. Nie pozwól, aby nas dalej gnębili i narażali na szkody i koszty. Abyśmy umieli im wybaczyć to, że sprawili nam tyle cierpienia i narazili nas na tak ogromne koszty.

 88. Ewa pisze:

  Święta Rito Ty wiesz jak bardzo Cię kocham i znasz wszystkie moje potrzeby i problemy, proszę Cię bardzo wstaw się za mnie u mojego Taty, aby pomógł swojej córce, Ty wiesz, że proszę o cud.

 89. Mieczysław pisze:

  Św. Rito błagam o wstawiennictwo przebaczenia dla mnie, u mojej żony i córki, oby zapanowała miedzy nami miłość i zgoda. Niech wszelkie zło które jest między nami zostanie usunięte.

 90. Iwona pisze:

  Św. Rito, od spraw beznadziejnych Ty znasz wszystkie moje problemy, proszę wstaw się do Pana Jezusa o pomoc w ich rozwiązaniu: Proszę pomóż rozwiązać zawikłaną moją sytuację w pracy; (ograniczenie etatu lub wypowiedzenie), pomoc w znalezieniu stałej pracy dla córki Joanny, zdrowie dla moich bliskich i dla mnie. Pomóż rozwiązać nieporozumienia i pretensje rodzinne, by relacje między dziećmi były jak dawniej, aby wnuczki mogły mnie odwiedzać. Św. Rito zaopiekuj się naszą rodziną, prowadź w wierze i miłości, wyprostuj ścieżki życiowe moich dzieci, obdarz chorych łaską zdrowia.
  Św. Rito proś Boga za nami.

 91. B pisze:

  Święta Rito! błagam Cię o zdrowie, aby przeszły mi moje dolegliwości. Ty wiesz o co Cie proszę. Proszę wysłuchaj mnie i wstaw się u Pana Boga za mną.

 92. Kasia pisze:

  Błagam o pomoc w obraniu właściwej drogi zawodowej i znalezieniu świetnej pracy, w której będę szanowana i doceniana.

 93. XXX pisze:

  Święta Rito błagam Cię pokornie o miłość dla mnie i dla mojego przyszłego męża. Spraw abym potrafiła obdarzyć go miłością prawdziwą i wieczną. Daj nam możliwość wspólnego życia w miłości i szczęściu. Proszę Cię również o to, aby mój przyszły mąż potrafił otworzyć się na ludzi i być bardziej towarzyski, aby był lubiany wśród naszych znajomych.

 94. Sylwia pisze:

  Kochana św Rito bardzo Cię proszę o łaskę zdrowia dla mnie,żeby bóle głowy mogły mi ustąpić. Oraz o błogosławieństwo dla mojej rodziny. Mateńko proszę wysłuchaj mojej prośby. Z całego serca dziękuję.

 95. Dorota pisze:

  Święta Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie moje i mojej rodziny.
  Wybłagaj dla mnie łaski małżeństwa i rodzicielstwa a by mój znajomy okazał się dobrym kandydatem na męża albo postaw na mojej drodze wspaniałego człowieka z którym założyłabym rodzinę.
  Dziękuje za pomyślny przebieg operacji.

 96. Zbigniew pisze:

  Proszę o boże miłosierdzie dla Nikodema i osób bliskich.

 97. mama pisze:

  Św. Rito proszę o światło Ducha sw i łaskę mądrości dla syna Mateusza podczas zaliczeń i egzaminów. Wypraszaj Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niego i całej mojej rodziny.

 98. Aneta pisze:

  O święta Rito najukochańsza, najlitościwsza wysłuchaj mojej błagalnej do Ciebie prośby. Bardzo Cię proszę z całego serca mego o zdrowie dla mojego brata Stanisława, który walczy z chorobą. Miej w opiece moją Mamę Wiesławę, otocz ją szczególną opieką w tych trudnych chwilach. Nie odmów mej pokornej prośbie ale ją łaskawie wysłuchaj.

 99. Ania pisze:

  Św. Rito proszę wstaw się za mną u Pana Boga i wybłagaj dla mnie łaskę małżeństwa i rodzicielstwa, pomoc w znalezieniu dobrego męża.

 100. Ewa pisze:

  Święta Rito proszę Cię bardzo o to aby mój chłopak wrócił do mnie nawrócony i odmieniony.

Pozostaw wpis

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

© 2017: Święta Rita Nowy Sącz, All Rights Reserved | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress